San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
üdv zsazsa köztünk! Female fan?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Akkor ugye letettünk MW projektről 😊))) Bomlasztó egyének nem is kellenek!!!!

Szia Zsazsa! Go 9ers!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
szia zsazsa, üdv köztünk 😊 mi az az SP?petey
SuPerbowl!
izé vagy Pít!

Szia Zsazsa, jó szurkolást!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Gyökér, kicsit nagy az arc nem? 😀 mármint MW
petey
Lehet elegánsabb lett volna: nem akarok nálatok játszani. 😊Gyurma Pappa
Most azt tweetelte hogy nem igaz amit írtak 😊

Dnt believe everything u hear!

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Gyökér, kicsit nagy az arc nem? 😀 mármint MW
petey
Lehet elegánsabb lett volna: nem akarok nálatok játszani. 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Gyökér, kicsit nagy az arc nem? 😀 mármint MW


szia zsazsa, üdv köztünk 😊 mi az az SP?

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/22/report-mike-wallace-told-49ers-he-wants-more-than-larry-fitzgerald/
kérdem én, mire? 😊Gyurma Pappa
"...he’s not as productive a receiver as Fitzgerald... It’s not realistic to think Wallace will get more money than Fitzgerald." 😉Cardinalis
hát, őszintén szólva, fele akkora szerződés is komolytalan...

több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/22/report-mike-wallace-told-49ers-he-wants-more-than-larry-fitzgerald/
kérdem én, mire? 😊Gyurma Pappa
"...he’s not as productive a receiver as Fitzgerald... It’s not realistic to think Wallace will get more money than Fitzgerald." 😉

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/22/report-mike-wallace-told-49ers-he-wants-more-than-larry-fitzgerald/

kérdem én, mire? 😊

több mint 12 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!
Eddig csak olvastam a fórumot.
Régi rajongó vagyok de nem mondhatom azt, hogy nagyon aktív.
Gondoltam itt a csapat építésnél nézük meg az idei ellenfelinket.
Hát......

Divisional opponents
(NFC West)

Arizona Cardinals
St. Louis Rams
Seattle Seahawks

Conference opponents
(NFC North)

Otthon:
Chicago Bears
Detroit Lions

Idegenben:
Green Bay Packers
Minnesota Vikings

Conference opponents
(based on 2011 division placement)

Otthon:
New York Giants ( jó kis visszavágó igérkezik)

Idegenben:
New Orleans Saints

Interconference opponents
(AFC East)

otthon:
Buffalo Bills
Miami Dolphins

idegenben:
New England Patriots
New York Jets

Érdekes lesz.
Ha idén is hasonló produkciót nyújt a csapat akkor kit kell megverni majd a SP-ért?

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Már Viking nem?Rolni
de, mikor írtam még nem volt az 😊

lesznek elég jó G-k a drafton ha akarunk.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 613 — Raiders fan
Thanks for choosing the #49ers Alex. Sorry it was a tough week...
http://twitter.com/#!/JedYork/status/182525042641481731

Teljesen korrekt szerződés. Ahogy a press conf.-on mondta, a cél az volt hogy visszatérjen SF-ba.

OG: Jelenleg Kilgore a kezdő RG(nem jelent semmit), de jön vizitre Geoff Schwartz, plusz a draft is ott van, meg a FA.petey
Már Viking nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Thanks for choosing the #49ers Alex. Sorry it was a tough week...
http://twitter.com/#!/JedYork/status/182525042641481731

Teljesen korrekt szerződés. Ahogy a press conf.-on mondta, a cél az volt hogy visszatérjen SF-ba.

OG: Jelenleg Kilgore a kezdő RG(nem jelent semmit), de jön vizitre Geoff Schwartz, plusz a draft is ott van, meg a FA.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Alex 3 évre 24 millió, és ebből 16,5 mill a garantált lett a szerződés vége. Ez nem egy rossz deal egyik félnek sem. Ez kellően vastag szerződés, hogy Alex odategye magát.Alabama Niners
korrekt. kicsit kevesebb garit vártam bele, de szerintem ez nagyon jó deal lett

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alex 3 évre 24 millió, és ebből 16,5 mill a garantált lett a szerződés vége. Ez nem egy rossz deal egyik félnek sem. Ez kellően vastag szerződés, hogy Alex odategye magát.
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Nem csak az minősít egy QB-t ha 60-80y-ot tud dobni, lásd Jamarcus Russel. Nálunk a hosszú passz nem a playcalling elsődleges eleme, ember sem volt hozzá tavaly akire ilyet lehetett volna dobni.

Szerintem idén jobb lesz Alex mint eddig bármikor. Végre érte a pályán sikerélmény, több önbizalma van. Most lesz több opciója is akikre támaszkodtat. Amennyiben sérülés nem hátráltatja 3500-4000 yardot várok tőle 20+ TD-t, viszont az INT-ek száma nem lesz 10 alatt, de 15 felett sem.Alabama Niners
Harb HC idén kifejezetten egyes játékosokra szabott csodás play-eket tervezett. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ilyen kaliberű támadó egységgel milyen új play-ek kerülnek megjátszásra. Elvileg van bőven időnk ezek kidolgozására, személyre szabására. Ebben az esetben kifejezetten izgalmas, újszerű hosszú passz variációk is beférhetnek.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem csak az minősít egy QB-t ha 60-80y-ot tud dobni, lásd Jamarcus Russel. Nálunk a hosszú passz nem a playcalling elsődleges eleme, ember sem volt hozzá tavaly akire ilyet lehetett volna dobni.

Szerintem idén jobb lesz Alex mint eddig bármikor. Végre érte a pályán sikerélmény, több önbizalma van. Most lesz több opciója is akikre támaszkodtat. Amennyiben sérülés nem hátráltatja 3500-4000 yardot várok tőle 20+ TD-t, viszont az INT-ek száma nem lesz 10 alatt, de 15 felett sem.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy kis statisztika: NFC W QB a RZ stat
BigBaltazar
2011-es stat, ahogy én látom...Gyurma Pappa
Igen.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Egy kis statisztika: NFC W QB a RZ stat
BigBaltazar
2011-es stat, ahogy én látom...

több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
tavalyelőtt ő volt a legjobb RZ QB, TD/Trip arányban. Gondolom a playhívásnak is volt köze tavaly a szar stathoz.
Persze, de 2010-ben a liga egyik legkevesebb RZ tripje volt a SF-nél...
Egy kis statisztika: NFC W QB a RZ stat

kísérlet/sikeres,

A. Smith 71 / 30 42,3 % 10 TD / 1 INT Rate: 83 %
K. Kolb 19 / 10 52,6 % 3 TD / 0 INT Rate: 98,2 %
T. Jackson 47 / 24 51,1 % 9 TD / 1 INT Rate: 90,5 %
S. Bradford 31 / 8 25 % 4 TD / 1 INT Rate: 66,1 %

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Azért Alex fejlődhetne még egy ici-picit, főleg a red zone attackban. Persze csak akkor ha nem akartok Akersel megint FG rekordot rúgatni. 😊BigBaltazar
tavalyelőtt ő volt a legjobb RZ QB, TD/Trip arányban. Gondolom a playhívásnak is volt köze tavaly a szar stathoz.
petey
Persze, de 2010-ben a liga egyik legkevesebb RZ tripje volt a SF-nél...

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Azért Alex fejlődhetne még egy ici-picit, főleg a red zone attackban. Persze csak akkor ha nem akartok Akersel megint FG rekordot rúgatni. 😊BigBaltazar
tavalyelőtt ő volt a legjobb RZ QB, TD/Trip arányban. Gondolom a playhívásnak is volt köze tavaly a szar stathoz.

gabo, na ja, dehát ezt játszatja Harbaugh, WCO(de nem megyek bele mert jön Helmut és ír egy oldalt hogy ez nem is WCO hanem valami más 😀)

Papa, ez a pontosság kérdés elég érdekes, az egy dolog hogy dobja oda, de egy jó WR azt is leszedi ami nem annyira pontos. Lásd Fitz, Megatron

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Flynn szerződése teljesen jó, ha nem válik be kuka, és nem is kell érte odaadni fél Washingtont.
Alex ha jobban nyomja, mint tavaly akkor hova fejldődjön még? 😊 Kaep érjen be mögötte, ez a terv.petey
Alex, ha olyan jó lesz mint tavaly, az is nagy eredmény nála. Most Moss és Mannigham érkezésével több hosszú passzkísérlet lesz, ha tartani tudja ezt a INT mennyiséget, az már óriási eredmény lesz nála. Egy év alatt nem lett, olyan pontos mint egy íjjász 😊

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Szerintem reális pénzt kapott, ismerve a benne rejlő kockázatokat, és a lehetőségeket!
Alexben valöban kevesebb a kockázat, viszont a fejlődési lehetőség is. 😊Helmut Zimmer
Olyan óriásit még nem nyújtott Alex amihez ne lehetne fejlődni.
3 évre 10 mill garantált tényleg nem egy óriási kasszasiker a játékos számára.Alabama Niners
Flynn szerződése teljesen jó, ha nem válik be kuka, és nem is kell érte odaadni fél Washingtont.
Alex ha jobban nyomja, mint tavaly akkor hova fejldődjön még? 😊 Kaep érjen be mögötte, ez a terv.petey
néha passzoljon messzebre a LoS-nél 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Azért Alex fejlődhetne még egy ici-picit, főleg a red zone attackban. Persze csak akkor ha nem akartok Akersel megint FG rekordot rúgatni. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!