San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Azért itt is kicsit a tűzzel játszanak nem?
Ha Manning nem jön és mire megvan a deal Smith Miamiban van akkor Kaepernick irányít??
Elég lenne már?Rolni
ezt feszegetjük 😊 Kaep sztem még nincs kész, de ezzel a D-vel talán menne valamire. De szerintem valakit tuti hoznának(Garrard?)petey
Ha Peyton a Titans-hez menne, akkor Hasselbecket, ha Denverbe, akkor Tebow-t. 😉
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Azért itt is kicsit a tűzzel játszanak nem?
Ha Manning nem jön és mire megvan a deal Smith Miamiban van akkor Kaepernick irányít??
Elég lenne már?Rolni
ezt feszegetjük 😊 Kaep sztem még nincs kész, de ezzel a D-vel talán menne valamire. De szerintem valakit tuti hoznának(Garrard?)petey
vagy ha a Tennesse a befutó akkor Hasselback?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Azért itt is kicsit a tűzzel játszanak nem?
Ha Manning nem jön és mire megvan a deal Smith Miamiban van akkor Kaepernick irányít??
Elég lenne már?Rolni
ezt feszegetjük 😊 Kaep sztem még nincs kész, de ezzel a D-vel talán menne valamire. De szerintem valakit tuti hoznának(Garrard?)

szia Nico, üdv a fórumon. 😊

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Azért itt is kicsit a tűzzel játszanak nem?
Ha Manning nem jön és mire megvan a deal Smith Miamiban van akkor Kaepernick irányít??
Elég lenne már?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Nico_49ers 5
PM jó lenne, bár nagyon utáltam Indy-ben, csak nehogy a két szék közé essünk.
több mint 12 éve
Nico_49ers 5
Sziasztok!

Először írok ide, de elég régóta 49ers fan vagyok, és ezt a fórumot is nézem egy ideje read only módban. 😀

Nico
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Leginkább Kaepernick fejlődése miatt kellene Manninghe7edik
Manning leginkább azért kellene, hogy végképp SB-esélyessé lépjen elő a csapat. Kaepernicknek ott van Harbaugh.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Leginkább Kaepernick fejlődése miatt kellene Manning


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Flynn -> Seahawks, így Alex vagy marad vagy irány Miamiaztec
jah, szűkül a kör.

PM - Titans
Flynn - Seahawks
Smith - SF
Tannehill - Miami
😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Flynn -> Seahawks, így Alex vagy marad vagy irány Miami

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Hill tetszett a Combine-on. ha nem első körben akkor 2-ban sztem visszük ha bent leszpetey
Azóta a GT pro day-en is elkápráztatott mindenkit, 2/30-nál már rég nem lesz bent.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
mondjuk a WR draft így is biztos lesz.petey
Szerintem is, mert Moss azért nem a legmegnyugtatóbb megoldás, és Manningham se az az igazi deep threat. Stephen Hill pl. első kör végén.vassadi
Hill tetszett a Combine-on. ha nem első körben akkor 2-ban sztem visszük ha bent lesz

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
többi a topikunkban
Annyi még,hogy kivan jelenleg Alex mögött QB ? Mert az tényleg érdekes lenne ha valahogy mind a 2 hal elúszna 😀Drip
Kaepernick
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
többi a topikunkban
Annyi még,hogy kivan jelenleg Alex mögött QB ? Mert az tényleg érdekes lenne ha valahogy mind a 2 hal elúszna 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
mondjuk a WR draft így is biztos lesz.petey
Szerintem is, mert Moss azért nem a legmegnyugtatóbb megoldás, és Manningham se az az igazi deep threat. Stephen Hill pl. első kör végén.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
igen valószínüleg így nem lesz Wallace.
mondjuk a WR draft így is biztos lesz.

Az is benne van a pakliban hogy Smith így próbál kicsi előnyt szerezni a tárgyalásokhoz. végülis mint FA, kíváncsi hogy ki mit ajánl, ez a profizmus/biznisz része.

pár nap és okosabbak leszünk.petey
Ha már profizmus: Smith fel van háborodva a történteken, aminek hangot is adott... Manning jól megkeverte a paklit.undisputedly
Inkább Condont mondanám. A legutóbbi az volt hogy kidolgozzák a részleteket, mivel Alexnak rendben volt a 3 éves szerződés.
Nem lennék meglepve ha közben jött volna egy telefon hogy: Manning nem érdekel esetleg? :/

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
igen valószínüleg így nem lesz Wallace.
mondjuk a WR draft így is biztos lesz.

Az is benne van a pakliban hogy Smith így próbál kicsi előnyt szerezni a tárgyalásokhoz. végülis mint FA, kíváncsi hogy ki mit ajánl, ez a profizmus/biznisz része.

pár nap és okosabbak leszünk.petey
Ha már profizmus: Smith fel van háborodva a történteken, aminek hangot is adott... Manning jól megkeverte a paklit.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
igen valószínüleg így nem lesz Wallace.
mondjuk a WR draft így is biztos lesz.

Az is benne van a pakliban hogy Smith így próbál kicsi előnyt szerezni a tárgyalásokhoz. végülis mint FA, kíváncsi hogy ki mit ajánl, ez a profizmus/biznisz része.

pár nap és okosabbak leszünk.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Egyetértek szabával, Manningham után már nem lesz Wallace, kár ábrándozni. Kell a pénz az irányítóra, bárki is lesz az; más posztokon is elfér még az erősítés, depth-re is szükség van; és a draftról érkezőket is ki kell fizetni.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hülye kérdés 😀
Wallace alatt Mike Wallace-t étitek?he7edik
Yes
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szóval, akkor kedves Peti, kérlek áruld el kit szerezzünk meg, hogy megszabaduljunk T Jaxtől! Te kit választanál
Nem akartam gonosz lenni és beírni: Alex Smith. Erre most olvasom jövő héten megy hozzátok. :o
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hülye kérdés 😀
Wallace alatt Mike Wallace-t étitek?


több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hát azt csak Ő tudja mi van a pici buksijában 😊 Szerintem nem menne el az AFC-ből..szerintem

garrett, nem bosszantja senki Alexet "direkt". Ugyanaz az ügynöke mint Manningnek. A kérdés az, ki keresett meg kit, a 49ers PM-et vagy fordítva? Amúgy most Alex vált ügynökséget..

az hogy nem volt világverő, nem is kellett, ennyi elég volt több bravúrgyőzelemmel ahol ő volt a GW QB. Értem én hogy frusztrál Tjack, de érdekelne milyen színű az ég abban a világban ahol a Hawks nyerte volna a csoportot.petey
Ó de drága vagy! Már az eggyel korábbi siged is tetszett!Helmut Zimmer
így legyen ötösöm a lottón, hogy már vártam mikor reagálsz erre Helm :cool: vagy gondolom totál egyetértesz te ispetey
Szívesebben szólnék hozzá szakmai témákhoz. Szerintem felesleges beszólogatni a másiknak, mert más a Ti helyzetetek, és más a mienk. Ti 8 év rebuild után, amiben volt 1/1, és társai ráfordultatok az SB re. Ezt tette 2009 ben a vikings is.
Tehetitek, mivel éveken át nem volt semmilyen elvárás, teht nem kellett hiányposztra kompromisszumos játékosokat húzni. Tele vagytok jobbnál jobb játékosokkal! 3 éve hüztatok két ol- ment az 1. Körben, annak ellenére, hogy Alex éppen a kirügás határán állt, és a qb téma akkor éppen égető volt. Használható elkapótok sem nagyon volt évekig mégsem húztatok. Nem nálunk kell átstrukúrálni a legjobb játékos fizetését ahhoz, hogy az SB hez vezető utolsó nagy kocka a helyére kerüljön. 😊

Nálunk van elvárás, és e mellett fut 2 éve egy program, amely padlóig bontotta vissza a csapatot, nekem tetszik, és nem mondhatnám, hogy eredménytelen lenne. Nincs minden komponens a helyén, pl nincs franchise qb!
Persze ez a leg nehezebb műsorszám, nektek sem sikerült young óta összehozni.
Az idei drafton összesen 2db 1. Körös qb tehetség van! Lőtávolban nincsenek, felmenni értük nem lehet. Építkezni belőlük nem tudunk, manning már nem a jövő, Flynn kakukktojás, bár szerintem jó lesz, és nekünk megérné behúzni.

Szóval, akkor kedves Peti, kérlek áruld el kit szerezzünk meg, hogy megszabaduljunk T Jaxtől! Te kit választanál
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alex közben elugrik Miamiba, nem nyaralni...Gyurma Pappa
totál megértem. minek üljön a seggén. más kérdés hgy szerintem Flynn fog kikötni a Dolphinsnál.
nem gyenge héten vagyunk-leszünk túl 😀

it's all the part of the PLAN :cool:petey
Ez érdekes, csak a végén nehogy koppanjunk, aztán csak Kaepernick marad!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Alex közben elugrik Miamiba, nem nyaralni...Gyurma Pappa
totál megértem. minek üljön a seggén. más kérdés hgy szerintem Flynn fog kikötni a Dolphinsnál.
nem gyenge héten vagyunk-leszünk túl 😀

it's all the part of the PLAN :cool: