San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Egyetértek szabával, Manningham után már nem lesz Wallace, kár ábrándozni. Kell a pénz az irányítóra, bárki is lesz az; más posztokon is elfér még az erősítés, depth-re is szükség van; és a draftról érkezőket is ki kell fizetni.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hülye kérdés 😀
Wallace alatt Mike Wallace-t étitek?he7edik
Yes
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szóval, akkor kedves Peti, kérlek áruld el kit szerezzünk meg, hogy megszabaduljunk T Jaxtől! Te kit választanál
Nem akartam gonosz lenni és beírni: Alex Smith. Erre most olvasom jövő héten megy hozzátok. :o
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hülye kérdés 😀
Wallace alatt Mike Wallace-t étitek?


több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hát azt csak Ő tudja mi van a pici buksijában 😊 Szerintem nem menne el az AFC-ből..szerintem

garrett, nem bosszantja senki Alexet "direkt". Ugyanaz az ügynöke mint Manningnek. A kérdés az, ki keresett meg kit, a 49ers PM-et vagy fordítva? Amúgy most Alex vált ügynökséget..

az hogy nem volt világverő, nem is kellett, ennyi elég volt több bravúrgyőzelemmel ahol ő volt a GW QB. Értem én hogy frusztrál Tjack, de érdekelne milyen színű az ég abban a világban ahol a Hawks nyerte volna a csoportot.petey
Ó de drága vagy! Már az eggyel korábbi siged is tetszett!Helmut Zimmer
így legyen ötösöm a lottón, hogy már vártam mikor reagálsz erre Helm :cool: vagy gondolom totál egyetértesz te ispetey
Szívesebben szólnék hozzá szakmai témákhoz. Szerintem felesleges beszólogatni a másiknak, mert más a Ti helyzetetek, és más a mienk. Ti 8 év rebuild után, amiben volt 1/1, és társai ráfordultatok az SB re. Ezt tette 2009 ben a vikings is.
Tehetitek, mivel éveken át nem volt semmilyen elvárás, teht nem kellett hiányposztra kompromisszumos játékosokat húzni. Tele vagytok jobbnál jobb játékosokkal! 3 éve hüztatok két ol- ment az 1. Körben, annak ellenére, hogy Alex éppen a kirügás határán állt, és a qb téma akkor éppen égető volt. Használható elkapótok sem nagyon volt évekig mégsem húztatok. Nem nálunk kell átstrukúrálni a legjobb játékos fizetését ahhoz, hogy az SB hez vezető utolsó nagy kocka a helyére kerüljön. 😊

Nálunk van elvárás, és e mellett fut 2 éve egy program, amely padlóig bontotta vissza a csapatot, nekem tetszik, és nem mondhatnám, hogy eredménytelen lenne. Nincs minden komponens a helyén, pl nincs franchise qb!
Persze ez a leg nehezebb műsorszám, nektek sem sikerült young óta összehozni.
Az idei drafton összesen 2db 1. Körös qb tehetség van! Lőtávolban nincsenek, felmenni értük nem lehet. Építkezni belőlük nem tudunk, manning már nem a jövő, Flynn kakukktojás, bár szerintem jó lesz, és nekünk megérné behúzni.

Szóval, akkor kedves Peti, kérlek áruld el kit szerezzünk meg, hogy megszabaduljunk T Jaxtől! Te kit választanál
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alex közben elugrik Miamiba, nem nyaralni...Gyurma Pappa
totál megértem. minek üljön a seggén. más kérdés hgy szerintem Flynn fog kikötni a Dolphinsnál.
nem gyenge héten vagyunk-leszünk túl 😀

it's all the part of the PLAN :cool:petey
Ez érdekes, csak a végén nehogy koppanjunk, aztán csak Kaepernick marad!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Alex közben elugrik Miamiba, nem nyaralni...Gyurma Pappa
totál megértem. minek üljön a seggén. más kérdés hgy szerintem Flynn fog kikötni a Dolphinsnál.
nem gyenge héten vagyunk-leszünk túl 😀

it's all the part of the PLAN :cool:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Alex közben elugrik Miamiba, nem nyaralni...

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
😊

na jó. kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből. ha sem PM sem Alex akkor érdekesre fognak fordulni a dolgok. vagy már eldöntött tény hogy PM idejön.

legjobb ha csak nézünk, mást úgy sem tudunk tenni 😀

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.

ípetey
"ennyi, ír valaki valamit pletykaszinten hogy nem akar maradni, holott ezt már lenyilatkozta. ti meg ráugrotok egyből, priceless 😀"
Ennyit a zöldsportról pajtások 😛diverdoc
😊

nem, maradni akar(t) Smitty, az hogy Paytonnal volt randink 3(!!!!) nap után derült ki. mert nem Ő jött ide hanem a klub küldött egy kommandót NC-be. Gondolom nem nyomta fel az agyát Condon manővere...

..de ügyes próbálkozás volt diver 😛

😉petey
Csak arra utaltam, hogy esetleg nfl.com-nak is lehetnek olyan infoi, amiről talán még Te sem tudsz 😛 . Nem próbálkoztam, csak reflektáltam. 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.

ípetey
"ennyi, ír valaki valamit pletykaszinten hogy nem akar maradni, holott ezt már lenyilatkozta. ti meg ráugrotok egyből, priceless 😀"
Ennyit a zöldsportról pajtások 😛diverdoc
😊

nem, maradni akar(t) Smitty, az hogy Paytonnal volt randink 3(!!!!) nap után derült ki. mert nem Ő jött ide hanem a klub küldött egy kommandót NC-be. Gondolom nem nyomta fel az agyát Condon manővere...

..de ügyes próbálkozás volt diver 😛

😉

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Hát azt csak Ő tudja mi van a pici buksijában 😊 Szerintem nem menne el az AFC-ből..szerintem

garrett, nem bosszantja senki Alexet "direkt". Ugyanaz az ügynöke mint Manningnek. A kérdés az, ki keresett meg kit, a 49ers PM-et vagy fordítva? Amúgy most Alex vált ügynökséget..

az hogy nem volt világverő, nem is kellett, ennyi elég volt több bravúrgyőzelemmel ahol ő volt a GW QB. Értem én hogy frusztrál Tjack, de érdekelne milyen színű az ég abban a világban ahol a Hawks nyerte volna a csoportot.petey
Ó de drága vagy! Már az eggyel korábbi siged is tetszett!Helmut Zimmer
így legyen ötösöm a lottón, hogy már vártam mikor reagálsz erre Helm :cool: vagy gondolom totál egyetértesz te is

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hát azt csak Ő tudja mi van a pici buksijában 😊 Szerintem nem menne el az AFC-ből..szerintem

garrett, nem bosszantja senki Alexet "direkt". Ugyanaz az ügynöke mint Manningnek. A kérdés az, ki keresett meg kit, a 49ers PM-et vagy fordítva? Amúgy most Alex vált ügynökséget..

az hogy nem volt világverő, nem is kellett, ennyi elég volt több bravúrgyőzelemmel ahol ő volt a GW QB. Értem én hogy frusztrál Tjack, de érdekelne milyen színű az ég abban a világban ahol a Hawks nyerte volna a csoportot.petey
Ó de drága vagy! Már az eggyel korábbi siged is tetszett!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Elég lesz már a WR így is, hova akarsz/tok még egyet. Jövőre is lesz FA meg draft, ha gáz van. Inkább kéne DL sztem 1. körben, vagy DB, ezekből sosem elég.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azt néztem Willis idei cap száma 17,7 millió!!! Nem régi szerződés, ha minden kötél szakad egy kis átstruktúrálással lehet helyet kaparni Manningnek.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azzal, hogy Manningham is a miénk ez már tényleg nagyon ütős WR corps. Ennyi célpontot összeszedve sztem a cél a vezetés részéről egyértelmű: PM
Manningnek a lehető legjobb és leglogikusabb választása mi lennénk. Potenciálisan az érdeklődő csapatok közül, sztem mi vagyunk a legelőrébb. Ha akar vmit még a karrierjében elérni itt tudná megtenni. A fizetési sapka alá sztem belefér (Wallace ugrik).
Azért ez az ofseason eddig nagyon franko 😊 😊diverdoc
Igen ebben egyetértünk.

Ha jön Manning akkor nem lesz Wallace tutira. Bőven elég Peyton és akkor jöhet első körben WR.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alabama Niners: Alexnél nem aggódom a formavisszaeséstől, mert most először folytathatja ugyanazzal az edzői stábbal. Harbó ráformálta az O sémát, most már vannak értékelhető elkapók is, ami fejlődés neki is. Természetesen Peyton más kategória mint Alex. Egyértelmű szintlépés.


Gyurma: Én Breesnél is aggódok a formavisszaeséstől, ahogy mondjuk az SB után vissza is esett (karrier csúcs INT), pedig a Saints teljesen ő körülötte forog. Simán lehet egy meccsen rövid passzokból is teljes homályokat dobni (lásd tavaly Freeman).


Alabama Niners:

Azért a más-más szintről esnek vissza mindketten, ami Brees-nél egy visszaesés után van, az Alex-nél egy kiemelkedő szezon eredménye. A realitások talaján megitélve.

Jó lenne ha Blackmon lecsúszna 1/30-ig! 😀 😀 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azzal, hogy Manningham is a miénk ez már tényleg nagyon ütős WR corps. Ennyi célpontot összeszedve sztem a cél a vezetés részéről egyértelmű: PM
Manningnek a lehető legjobb és leglogikusabb választása mi lennénk. Potenciálisan az érdeklődő csapatok közül, sztem mi vagyunk a legelőrébb. Ha akar vmit még a karrierjében elérni itt tudná megtenni. A fizetési sapka alá sztem belefér (Wallace ugrik).
Azért ez az ofseason eddig nagyon franko 😊 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.

ípetey
"ennyi, ír valaki valamit pletykaszinten hogy nem akar maradni, holott ezt már lenyilatkozta. ti meg ráugrotok egyből, priceless 😀"
Ennyit a zöldsportról pajtások 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Alexnél nem aggódom a formavisszaeséstől, mert most először folytathatja ugyanazzal az edzői stábbal. Harbó ráformálta az O sémát, most már vannak értékelhető elkapók is, ami fejlődés neki is. Természetesen Peyton más kategória mint Alex. Egyértelmű szintlépés. Alabama Niners
Én Breesnél is aggódok a formavisszaeséstől, ahogy mondjuk az SB után vissza is esett (karrier csúcs INT), pedig a Saints teljesen ő körülötte forog. Simán lehet egy meccsen rövid passzokból is teljes homályokat dobni (lásd tavaly Freeman).

A Broncos, Titans-el szemben ha hozzánk jönne Peyton van reális esély a SB-ra, viszont garancia nincs, a lehetőség adott lenne. Ellenben akár ugyanúgy be is éghetünk mint tavaly az Eagles. Minden lutri még vastagon.
Alabama Niners
Ezt én is így gondolom. De azért Vick közel sem Manning 😊

Szeritem Peyton ha nem jön akkor azért, mer nem fér be a cap alá, az nálunk a legszűkösebb a három csapat közül. Alabama Niners
Ez reális, viszont minden másban pedig bőven a másik két csapat felett vagytok. Mondjuk Denverben is egész jó D van.

Szerintem Wallace nem lesz meg, Peyton vagy Alex kérdéstől függetlenül, viszont a legjobb WR nálatok fog landolni, aki elérhető.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Onnantól kezdve szinte mindegy ki a QB, a PO meglesz!Alabama Niners
Ha Alex visszatér a korábbi formájához, akkor azért nem mindegy 😊 Hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy a tavalyi volt az első jó és egyben az első valamire értékelhető éve is. Szerencsés egybeesés, de semmi nem garantálja, hogy nem tér vissza a régi Alex a rossz döntésekkel, rossz passzokkal.

Azt mondtam pár hete, hogy baromság PM-nek idejönnie, mert nem volt Davisen kívül nem volt közepesnél jobb elkapó a csapatnál, de most már azért erősen megváltozott a kép. A liga legjobb védelme, egy jó RB, és jó WR igazolásokkal újra domináns lesz a csapat: Manninggel biztos, Alex-szel pedig lehet. Innentől úgy gondolom, hogy logikus lépés mind Manningnek, mind a 49ersnek az igazolás. Elképzelhető (ezt is írtam korábban), hogy Alex megtáltosodna értelmes célpontoktól, de biztosabb megoldás azért PM.Gyurma Pappa
Alexnél nem aggódom a formavisszaeséstől, mert most először folytathatja ugyanazzal az edzői stábbal. Harbó ráformálta az O sémát, most már vannak értékelhető elkapók is, ami fejlődés neki is. Természetesen Peyton más kategória mint Alex. Egyértelmű szintlépés. A Broncos, Titans-el szemben ha hozzánk jönne Peyton van reális esély a SB-ra, viszont garancia nincs, a lehetőség adott lenne. Ellenben akár ugyanúgy be is éghetünk mint tavaly az Eagles. Minden lutri még vastagon.
Szeritem Peyton ha nem jön akkor azért, mer nem fér be a cap alá, az nálunk a legszűkösebb a három csapat közül. Bár ha Wallace-ra nem megyünk rá, hanem draft első körében húzunk WR-t (pl:Sanu), akkor még van kb 12-14 mill hely, amibe első évben be lehet préselni. Most már van értékelhető elkapó corp : Moss, Manningham, Crabtree, V. Davis, 1 körös idei WR, és ne felejtsük Gore is remekül használható biztonsági célpontként, továbbá Hunternek is volt idén pár tetszetős elkapása.
Keddig kiderül hogy dönt Manning, és onna mindn tisztább lesz. Nekem az is jó lenne, ha Alex maradna, és megszereznénk Wallacet is!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.
petey
Azért ez elég kemény lenne, ha kiderülne hogy tényleg így volt.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
mint mondtam, itt valami sumákság van a háttérben. Condon lehet mondta Alexnak hogy ne írjon alá még, miközben jól tudta hogy ráharapnánk PM-re, és így nagyobbat kaszálhat. gondolom ezért is akar váltani Alex.

így most elég faramuci a helyzet. minden Manningtől függ hétfő/keddig :/

Tom Condon's involvement. The agent represents Manning and unsigned 49ers quarterback Alex Smith. Manning is obviously Condon's top priority at the moment. He was in a unique position to facilitate the 49ers' involvement in Manning, thanks to his influence over Smith's contract status and the places Manning might consider most seriously. Condon could be manipulating the process in an attempt to gain maximum leverage, first for Manning, and secondarily for Smith.
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/61101/manningwatch-five-thoughts-on-49ers

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Onnantól kezdve szinte mindegy ki a QB, a PO meglesz!Alabama Niners
Ha Alex visszatér a korábbi formájához, akkor azért nem mindegy 😊 Hajlamosak vagytok elfelejteni, hogy a tavalyi volt az első jó és egyben az első valamire értékelhető éve is. Szerencsés egybeesés, de semmi nem garantálja, hogy nem tér vissza a régi Alex a rossz döntésekkel, rossz passzokkal.

Azt mondtam pár hete, hogy baromság PM-nek idejönnie, mert nem volt Davisen kívül nem volt közepesnél jobb elkapó a csapatnál, de most már azért erősen megváltozott a kép. A liga legjobb védelme, egy jó RB, és jó WR igazolásokkal újra domináns lesz a csapat: Manninggel biztos, Alex-szel pedig lehet. Innentől úgy gondolom, hogy logikus lépés mind Manningnek, mind a 49ersnek az igazolás. Elképzelhető (ezt is írtam korábban), hogy Alex megtáltosodna értelmes célpontoktól, de biztosabb megoldás azért PM.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát ha még Manning és Wallace is befér a cap alá akkor megeszem a kalapom.Bazzani
Ketten tuti nem, de Wallace és Alex igen.

Nálam még kérdéses az egyik OG pozició ahol Snyder/Rachal volt, Snyder elment, Chilo meg nem teljesített valami jól, ráadásul most UFA is, azaz nincs is a csapat keretében. Drafton akarjuk ezt megoldani, vagy a jelenlegi állományból?
Ez is egy nagyon fontos kérdés, csak kevés szó esik róla.

Ha adtunk egy 3 év 24 millió-s ajánlatot Alexnek, akkor Peytont miért akarjuk megnézni? Ha Alex ezt nem fogadná el, ritka nagy balek lenne. Más nem adna neki ilyen szerződést.

Lehet az egész Peyton és Alex huzavona csak eteté, és Kaepernick lesz a befutó! 😀

Az FA-ban csak egy kívánságom van: WALLACE!!! Onnantól kezdve szinte mindegy ki a QB, a PO meglesz!