San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát.... nem biztos hogy nem sértődött be

Alex Smith - QB - 49ers

Contrary to previous reports, SI.com's Peter King is told free agent Alex Smith is "very serious" about the Dolphins if they're serious about him.
Translation: Show me the money. It's impossible to tell how much of this is posturing, but it's easy to see that Smith's best avenue to get the 49ers to increase their standing offer is to have the Dolphins as a serious landing spot. If common sense prevails on all sides, Smith will re-sign in San Francisco.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Van a piacon valami jó kis támadófalember?


több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
jöhet a Smith sagapetey
Vagyis itt az ideje túlfizetni Smith-t 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Akkor remélem rárobbanunk a Wallace cserére. vagy feleslegesnek látjátok azt?doka
Minek még egy WR? Szerintem teljesen felesleges.tenorx
+1, miért akarna a 49ers még egy csomó pénzt kiszórni és egy lehetőséget egy jó projekt játékosra, egy túl drága WR-ért, mint Wallace? Ott van két potenciális go-to-guy is a keretben, ha Moss csak fele annyit tud, mint régebben, akkor is sokkal több ér ár-érték arányban, mint Wallace. Szerintem.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
na végre vége a(z egyik) drámának 😊

jöhet a Smith saga

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát annak örülök hogy nem ide jött, mondjuk annak nem, hogy Tebowal kiszúrtak, Tenessebe tudtam volna elképzelni de nyilván csoport riválishoz nem akart menni. Smith remélem visszajön hozzátok.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Teljes a WR sor a draft előtt (ott szerintem jön még egy), felesleges Wallace.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Akkor remélem rárobbanunk a Wallace cserére. vagy feleslegesnek látjátok azt?doka
Minek még egy WR? Szerintem teljesen felesleges.
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Akkor remélem rárobbanunk a Wallace cserére. vagy feleslegesnek látjátok azt?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha igazán g..i lenne akkor menne Miamiba, de hét év alatt bebizonyosodott hogy lojális ember (és máshol nem tudott volna így játszani tavaly, mint Jimbo alatt). Leglább is az állam leesne ha nem jönne vissza. 😊Fucu
Hát azért is írtam be, mert modnta, hogy ha PöMö nem ide jön, akkor ő akkor is SF-be jön, ha kevesebbet kap, mint máshol. Nyilván ha rádobnak kétszer annyit lehet elgondolkodik, de sztem nem kell félni ilyentől 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha igazán g..i lenne akkor menne Miamiba, de hét év alatt bebizonyosodott hogy lojális ember (és máshol nem tudott volna így játszani tavaly, mint Jimbo alatt). Leglább is az állam leesne ha nem jönne vissza. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Ez az év után nem is lett volna korrekt nem visszahozni. Rádobtak pár milla bónuszt mint Manning okozta stressz-kárpótlás 😀?


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, nem kell aggódni. Marad Alex 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Gyurma papa félreértetted.
Alex akkor maradna friscoban, ha Manning máshova megy. Ha Manning Friscoba megy, akkor megy Alex máshova. Backup plan az nem mint backup Manning mögött, hanem mint B-Terv.

Ezért is utazott más csapatokhoz, hogy ha Manning jön ide, akkor ő találjon mást 😊fetomy
Hallod, köszi. Ez van, ha csak átfutok valamit 😊

De a hozzászólásom akkor marad elméleti 😊

A "plan" szócskát átugrottam, a többit meg nem olvastam el igazán 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyurma papa félreértetted.
Alex akkor maradna friscoban, ha Manning máshova megy. Ha Manning Friscoba megy, akkor megy Alex máshova. Backup plan az nem mint backup Manning mögött, hanem mint B-Terv.

Ezért is utazott más csapatokhoz, hogy ha Manning jön ide, akkor ő találjon mást 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Egy újabb csavar a történetben:
hm, gyanítom ezzel nincs még vége, de ha igaz akkor egy nap kezet akarok rázni ezzel a fiúval.petey
Ez eddig is tudott volt, hogy emocionális csávó Alex, de azért őszintén szólva (elnézve a Finst) nem is fog zsíros ajánlatot kapni Miamiból (hihetetlenül szánalmas, amit ott lowballoznak).

Először is: én értékelem az ilyen sztorikat egy ennyire üzleties világban, mint a NFL, lásd Colston a Saintsnél, aki minden bizonnyal többet kapott volna a piacon (20m garantált nem sok, elnézve mondjuk más, hasonló számokat hozó WR-eket, VJ 2/3-ad ilyen számokkal kapott 1,5-szeres pénzt).

Másodszor: Colstonnal ellentétben Alex ezzel kinyírná a karrierjét. Idén lesz 28 éves, 3 év múlva 31. 1 jó évvel a háta mögött (ami, ahogy korábban írtátok, igazán hozzá képest volt jó), még 3 évet padozva, úgyhogy ott ül Kaepernick is... Belőle lehet így karrier backup.

Harmadszor: ha őt nem érdekli a karrierje, csak a győzelem a kedvenc csapatával (akkor minek utazott el, és beszélgetett több mint 5 órát a Dolphins FO-val), akkor minden tiszteletem az övé, és tényleg kapjon fair play díjat, lovagkeresztet, díszpolgárságot, bármit.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy újabb csavar a történetben:

Alex Smith willing to be Niners’ backup plan to Peyton Manning
Posted on March 18, 2012 by Grant Cohn

It only took Alex Smith a few hours to get over his anger at the Niners for pursuing Peyton Manning, apparently.
According to Jason Cole, Smith will not sign with the Dolphins unless the Niners sign Manning. Even if the Dolphins offer more than the Niners, Smith wants to be in California. In other words, he wants to swallow his pride and win.
Now, Smith has to wait like the rest of us for Manning to make up his mind.

hm, gyanítom ezzel nincs még vége, de ha igaz akkor egy nap kezet akarok rázni ezzel a fiúval.petey
Ha kíváncsiskodhatok mi a lényege? Bocs hogy ide-ide arcátlankodok de az Eagles uátn nektek drukkolok az NFC-ben ezért kérdem és érdekel mi lesz veletek. Nagyon nem örülök ennek a helyzetnek, remélem rendeződik már ha ez rendeződhet ezek után...dande
Maradna akkor is a Ninersben ha jön Manning.Még akkor is ha a 'Phins megkínálja egy zsiros szerződéssel.Cowboykarcsi
Köszi egy Boys drukkertől a választ 😛 😉 ! Ez ugye éles ellentétben áll a korábbi hírekkel róla és valóban nagy respect. S PM-től valóban tanulhatna és ha pl Manning korát nézzük akkor neki is van még ideje. Bár a mi szempontunkból nyilván annyira nem lenne jó a felállás mert hát ha Smithel NFC döntőig jutottak mi lesz velük PM-l ha bírja...
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egy újabb csavar a történetben:

Alex Smith willing to be Niners’ backup plan to Peyton Manning
Posted on March 18, 2012 by Grant Cohn

It only took Alex Smith a few hours to get over his anger at the Niners for pursuing Peyton Manning, apparently.
According to Jason Cole, Smith will not sign with the Dolphins unless the Niners sign Manning. Even if the Dolphins offer more than the Niners, Smith wants to be in California. In other words, he wants to swallow his pride and win.
Now, Smith has to wait like the rest of us for Manning to make up his mind.

hm, gyanítom ezzel nincs még vége, de ha igaz akkor egy nap kezet akarok rázni ezzel a fiúval.petey
Ha kíváncsiskodhatok mi a lényege? Bocs hogy ide-ide arcátlankodok de az Eagles uátn nektek drukkolok az NFC-ben ezért kérdem és érdekel mi lesz veletek. Nagyon nem örülök ennek a helyzetnek, remélem rendeződik már ha ez rendeződhet ezek után...dande
Maradna akkor is a Ninersben ha jön Manning.Még akkor is ha a 'Phins megkínálja egy zsiros szerződéssel.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy újabb csavar a történetben:

Alex Smith willing to be Niners’ backup plan to Peyton Manning
Posted on March 18, 2012 by Grant Cohn

It only took Alex Smith a few hours to get over his anger at the Niners for pursuing Peyton Manning, apparently.
According to Jason Cole, Smith will not sign with the Dolphins unless the Niners sign Manning. Even if the Dolphins offer more than the Niners, Smith wants to be in California. In other words, he wants to swallow his pride and win.
Now, Smith has to wait like the rest of us for Manning to make up his mind.

hm, gyanítom ezzel nincs még vége, de ha igaz akkor egy nap kezet akarok rázni ezzel a fiúval.petey
Ha kíváncsiskodhatok mi a lényege? Bocs hogy ide-ide arcátlankodok de az Eagles uátn nektek drukkolok az NFC-ben ezért kérdem és érdekel mi lesz veletek. Nagyon nem örülök ennek a helyzetnek, remélem rendeződik már ha ez rendeződhet ezek után...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Egy újabb csavar a történetben:

Alex Smith willing to be Niners’ backup plan to Peyton Manning
Posted on March 18, 2012 by Grant Cohn

It only took Alex Smith a few hours to get over his anger at the Niners for pursuing Peyton Manning, apparently.
According to Jason Cole, Smith will not sign with the Dolphins unless the Niners sign Manning. Even if the Dolphins offer more than the Niners, Smith wants to be in California. In other words, he wants to swallow his pride and win.
Now, Smith has to wait like the rest of us for Manning to make up his mind.

hm, gyanítom ezzel nincs még vége, de ha igaz akkor egy nap kezet akarok rázni ezzel a fiúval.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én nem félteném Kaep-et sem. Igazából eddig nem láttuk, hogy mit tud, nagyon rövid időt kapott eddig. Hosszú távon amúgy is ő lesz a befutó. Bradyt sem az első körben draftolták... 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
többi a topikunkban
Annyi még,hogy kivan jelenleg Alex mögött QB ? Mert az tényleg érdekes lenne ha valahogy mind a 2 hal elúszna 😀Drip
Colin Kaepernick 2. körös 2011 draft, ex-Nevada QB. Nem rossz srác, jó keze van, és futni is nagyon tud. Kezdőnek még kevés jelenleg, kell neki 2-3 év tanulóidő, a jövő az övé lehet. Van benne potenciál.

Szerintem azért megyünk rá Peytonra, mert vele összejöhet a SB. Most van egy szenzációs védelmünk, és egy O amiben a QB és a WR sor fejlesztése esetnén lehet nagyot előrelépni. WR sor már rendben, Manning-el a következő 2 évben van esély a SB szereplésre. Most meg kell ezt lépni, mert reális az esély. A 2011-es évben csak egy nagyon kicsi hiányzott, csak elfogytak a WR-ek a végére, és Smith nem az a kaliber aki a végletekig kiélezett helyzeteket behúzza mindig. A Saints ellen saját magához mérten emberfelettit nyújtott.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Egyre jobb itt a buli, tudnak élni a fiúk ott az öböl mentén 😀

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azért itt is kicsit a tűzzel játszanak nem?
Ha Manning nem jön és mire megvan a deal Smith Miamiban van akkor Kaepernick irányít??
Elég lenne már?Rolni
ezt feszegetjük 😊 Kaep sztem még nincs kész, de ezzel a D-vel talán menne valamire. De szerintem valakit tuti hoznának(Garrard?)petey
Ha Peyton a Titans-hez menne, akkor Hasselbecket, ha Denverbe, akkor Tebow-t. 😉vassadi
Mez eladások megugranának 😂


több mint 12 éve
Nico_49ers 5
Azért itt is kicsit a tűzzel játszanak nem?
Ha Manning nem jön és mire megvan a deal Smith Miamiban van akkor Kaepernick irányít??
Elég lenne már?Rolni
Szerintem nem, ahogy én látom Kaep-et 3 év múlva akarják, szerintem Alex ezért kapott 3 éves szerződést és ebbe illik PM megkeresése is.