San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Üdv mindenkinek, ismét netközelben.
Na ez a csárdzsersz ellenni meccs nagy öröm volt. Főleg Walker piruettes TD-jének örültem nagyon, a térdsérülése után mindenképpen (meg a törött arcának is jót tesz😊 )Csak ezt a meccset,meg Manningék ellenit láttam, de ez nagyon biztató. Palmer sztem is ott lesz. Kaep nagyon tetszett, nyomás alatt fogja ez így Alexünket tartani. Az SD elleni meccset nagyjából a 2. csapatunk hozta (A D# turnoverei is nagyon ott voltak). Vszinű ez nem sokat jelent, de jól esik leírni.
A GB elleni meccs azért komplitli different lesz!
Ha ez a szezon nem lesz roszabb, mint az elmúlt én már nagyon boldog leszek.

Go niners!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
bakker Kaepernick miket csinált már, te jó ég 😊 tud ez a csóka zsebből is passzolni.
úgy látom DIxon marad a rosteren, nem tudom mi történt vele, de nagyon jól fut, egyszer sem táncolt a fal mögött ahogy szokott.
Palmer is szerintem bejátszotta magát a csapatba, Owusu viszont így cut.

jó lesz az első meccs GB-ben

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
--DL Matthew Masifilo (Stanford)
Fucu bús panda lesz 😕Wyatt
az a gond hogy egész TC alatt nem olvastam olyat, hogy kitűnt volna.
viszont Owusu egyelőre túlélte az első kört. pénteken tuti cut, aztán ha nem szippantja el senki akkor PS.

petey
The 49ers re-signed defensive lineman Matthew Masifilo and released fellow Stanford product Chase Beeler, a practice-squad center last season.
😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
--DL Matthew Masifilo (Stanford)
Fucu bús panda lesz 😕Wyatt
az a gond hogy egész TC alatt nem olvastam olyat, hogy kitűnt volna.
viszont Owusu egyelőre túlélte az első kört. pénteken tuti cut, aztán ha nem szippantja el senki akkor PS.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mai cutok:

--FB Cameron Bell (Northern Illinois)
--OLB Kourtnei Brown (Clemson)
--DL Patrick Butrym (Wisconsin)
--WR Ben Hannula (San Diego)
--WR Joe Hastings (Washburn)
--DL Matthew Masifilo (Stanford)
--DB Cory Nelms (Miami)
--DB Deante' Purvis (UNLV)
--TE Joe Sawyer (Southwestern Oklahoma State)
--OL Jason Slowey (Western Oregon)
--K Giorgio Tavecchio (Cal)
--WR Brian Tyms (Florida A&M)petey
Fucu bús panda lesz 😕

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
mai cutok:

--FB Cameron Bell (Northern Illinois)
--OLB Kourtnei Brown (Clemson)
--DL Patrick Butrym (Wisconsin)
--WR Ben Hannula (San Diego)
--WR Joe Hastings (Washburn)
--DL Matthew Masifilo (Stanford)
--DB Cory Nelms (Miami)
--DB Deante' Purvis (UNLV)
--TE Joe Sawyer (Southwestern Oklahoma State)
--OL Jason Slowey (Western Oregon)
--K Giorgio Tavecchio (Cal)
--WR Brian Tyms (Florida A&M)

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ma 22:00-tól SF@Denver tessék nézni(igen silent te is 😀)petey
Nem láttam sorry de kivagyok. Lakás eladás és ház vétel projketem van és ez kicsit fárasztó 😀silent7939
mi ezen túl vagyunk 5 éve 😀 ismerem az érzést

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ma 22:00-tól SF@Denver tessék nézni(igen silent te is 😀)petey
Nem láttam sorry de kivagyok. Lakás eladás és ház vétel projketem van és ez kicsit fárasztó 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
hát ez elég gagyira sikeredett. meglátszik ha nincs Aldon Smith, Manningnek csak az a pici hiányzott hogy ne érjünk oda.
blitz ilyesmi nem volt, 4 DL 1 OLB-vel mentünk rá folyamatosan. Bowman sem játszott, meg is látszott a sebességkülönbség Grantnél aki helyettesítette.
Brockot mint CB felejtsük el, marha sok nagy playt szoptunk be róla. bár az egész csapat olyan beleszarok típusú játékot adott elő.
nem aggódom, jó lesz ez.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jó öreg Moss hogy muzsikál illetve Aldon Smith?ThundersNFL
Mossnak volt kb 3 elkapása, Aldon meg nem játszott még a szurkálás óta

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Jó öreg Moss hogy muzsikál illetve Aldon Smith?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ma 22:00-tól SF@Denver tessék nézni(igen silent te is 😀)

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
jó hír:
An MRI on Sunday revealed that 49ers running back Brandon Jacobs did not sustain any significant structural damage to his left knee, a league source confirmed.
Jacobs sent out a few, positive-sounding Tweets on Sunday, including this one that apparently reacted to his MRI results: “Good Good Good.”

azt hogy mennyit hagy ki, nem közölték.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ezt vártam 😊 mármint nem a sérüléseket, hanem a Texans rohamokat. tavaly is így nyomták, akkor is katasztrófálisan nyomtuk. ha nincs tavaly a sérüléshullámuk, simán SB esélyesek lettek volna. szimpi csapat.
azért látszott Mosst nem a mély labdákkal nyomta Jim, eléggé alap offenz volt. D semmi sallang, szokásos elit szint.
LMJ rendben lesz, Maiocco twitter: LaMichael James (left ankle) says he is not going to miss any practices. Hard to believe, but he should be back soon.
a hírek szerint Jacobs is rendben lesz, nem sérült sem a szalag, sem a porc. kis időt kihagy, de biztosat az MRI mond.

Bakhtiari úgy néz ki feltornázza magát a rosterra. a pss rush miatt ne aggódj, nem volt ALdon Smith és sok blitz. meg aztán preseasonban nem igazán nyomják a defenzív stuntokat.
Bowman és Willis vicc nélkül az NFL legjobb ILB párosa.
Jövő héten Manning 😊

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na ez könnyen feledhető meccs volt...
Nekem továbbra sem volt meggyőzőbb Tolzien, mint Johnson. Kaep sem volt az igazi, Alexet meg ütötték, nem volt túl sok ideje gondolkodni, ellenben nálunk zéró pass rush... elég gáz lesz ez így, ha Aldon nélkül ennyire gyengén nyomjuk. Schaub időnként úgy állt a zsebben, mintha várna valakit, aki nem jön... Túl sokat nem passzoltunk, inkább a futás ment. Meg is sérült James és Jacobs is. James sérülése talán nem annyira komoly. A secondary továbbra is elég gyengusz.
Ami megállapítható, hogy a Texans második sora erősebb a miénknél.
Voltak azért jó pillanatok is, Moss elkapásai (volt mondjuk egy droppja, amiből lehetett volna TD), Johnson passza Jenkinsnek, Willis és Bakhtiari szerelései.
A visszahordott TD-nél benéztek egy kurva nagy holdingot, majd a következő playekben itéltek ellenünk rögtön kettőt...
Gyökér dolognak tartom egy előkészületi meccsen letérdelni az utolsó két percet...ennyi.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Sajnálom Jacobs sérülését, hiányozni fog...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ha a ma esti meccs olyan lesz, mint tavaly akkor a Texans jönni fog mint állat 😊 főleg Boone vs. Cushing

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.
petey
Dobbs akkor most már inkább TE-ként szerepel nálatok, vagy tolja DE-ként is?
Mondjuk nfl.com szerint megnőtt a nyáron 😀
Height: 6-6
Eddig ez volt wikin, meg draftscouton is
Height: 6 ft 2 in (1.88 m)Wyatt
😀 6-2 lesz az
szerintem DE lesz, egyes szituknál jön be mint TE esetleg. azt írják elég atlétikus lenne oda is.petey
Értem, köszi 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.
petey
Dobbs akkor most már inkább TE-ként szerepel nálatok, vagy tolja DE-ként is?
Mondjuk nfl.com szerint megnőtt a nyáron 😀
Height: 6-6
Eddig ez volt wikin, meg draftscouton is
Height: 6 ft 2 in (1.88 m)Wyatt
😀 6-2 lesz az
szerintem DE lesz, egyes szituknál jön be mint TE esetleg. azt írják elég atlétikus lenne oda is.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.
petey
Dobbs akkor most már inkább TE-ként szerepel nálatok, vagy tolja DE-ként is?
Mondjuk nfl.com szerint megnőtt a nyáron 😀
Height: 6-6
Eddig ez volt wikin, meg draftscouton is
Height: 6 ft 2 in (1.88 m)

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ma Texans elleni meccs.
Nate Byham-et elengedte a klub, sajno snem tudott felépülni a tavalyi ACL sérülése után. sajnálom, az egyik legjobb blokkoló TE volt 2 éve a drafton. helyette vagy Reuland vagy Dobbs lesz a TE.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
igen, Owusu és Palmer(dropja ellenére) alkotott jót zs kategóriában.
Kaeptől én is többet várok passzolás terén, az amit odanyomott AJJ-nek szép volt, a passz és elkapás is.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Owusu jól elugrasztotta kétszer a védőjét, jaj ha azok az agyrázkódások nem lettek volna...
Nekem Keap nem tetszett. Oké voltegy nagy futása read option-ból, de a passzai nem voltak jók és még mindig sidearm dobál. Tolzien viszont nekem is jónak tűnt, beledobta a három ember közé is pontosan.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aldon Smith sérüléséről tudtok valamit? doka
csípősérülés. azt mondta Harbaugh, hogy rendben lesz (mi mást mondhatott volna).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
doka San Francisco 49ers 111
Aldon Smith sérüléséről tudtok valamit?