San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Nem volt jó meccs egyik egységtől sem.Fucu
konkrétan hulladék legalja.

vicces(?) hogy időkérés nélkül 2x challengelhettünk. mondjuk inkább siralmas...

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szerintem a Jets-et nagyon csúnyán összefogjátok törni...ők vesztettek a legtöbbet a Vikings meccsen 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alex gyúrt a repülőn Minneapolisba menet? Mosst legalább háromszor dobta túl.
Nem volt jó meccs egyik egységtől sem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Hát remélem fejben összerakják a társaságot, mert mintha már ők is elhitték volna, hogy elég felmenni a pályára.
Persze nem kell temetni a csapatot, fogunk még örülni, többször, mint bosszankodni. Még a csoport elsőség sincs bőven kiosztva, kemény meccsek lesznek csoporton belül is. De ez a jó! Ha nyerjük a csoportot, én már azzal is elégedett leszek.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
...
red, azért nem kéne egyből Alexozni. az egész csapat egy rakat szar volt. plusz a playhívás/edősködés, totálisan Singletaryt idézte ez a meccs.petey
Ismersz már, nem egyből Alexezek... 😊 Alex továbbra sem győzött meg róla, hogy vele a csúcsra juthatnánk. Nem miatta veszítettünk tegnap, az egész csapat valóban gyenge volt, de amikor nyerünk, nem is miatta nyerünk... Egy QB-nak karizmatikusnak kell lennie, az O vezérének, magabiztosnak etc. ez mind hiányzik Alexből. Nem mondom, hogy utálom, sőt még szeretem is, de nem mint QB-t, hanem mint a csapat egyik tagját...
Willis OKpetey
Hála a magasságosnak...red6t6
hát pedig ő az offense vezére. ha hiszed ha nem 😊 attól hogy nem ordibál Cutler módra még respektje van a csapattársak előtt.

amúgy ez a meccs..

- blokkolt FG
- 3 majd' 80 yardos drive-ot engedtünk tele büntetésekkel
- Gore fumble egy Viking Turnover után.
- Whitner egy pick 6-et ejtett el, senki nem volt előtte
- Alex INT
- védelem 0 sack, 0 kiharcolt TO
- bírók
- run D, passz D 0

szóval amikor ennyi minden összejön azt nem lehet arra fogni hogy szarok vagyunk 😊

most Ohio-ban marad a csapat, ahol tavaly is voltak. ez ismét remek alkalom lesz a csapatépítésre, mert együtt lesznek, nem bújhat el senki otthon. vasárnap szét fogják kapni a Jets-t.

remélem Freddy P. Softot jól seggberugdossák 😀

amúgy szezon előtt, ezt így aláírom a Packs és Lions után 😊 kalkuláltam egy 0-3-at is.
Keményedik a West, imádom. 😊

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Azt hittem, hogy a tegnapi nap már nem lehet rosszabb. Kedvenc soccer csapatom, úgy hozott le egy kínkeserves 0-0-át, hogy a 2. perctől emberelőnyben játszották végig a találkozót, erre pedig este jött ez a Vikings elleni döglődés, amin még hat rongyot is buktam. Én is minél előbb el akarom felejteni a tegnapot.

A Jets meccs, pedig még rázósabb lesz, ha nem kapjuk össze magunkat, bele sem merek gondolni.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...
red, azért nem kéne egyből Alexozni. az egész csapat egy rakat szar volt. plusz a playhívás/edősködés, totálisan Singletaryt idézte ez a meccs.petey
Ismersz már, nem egyből Alexezek... 😊 Alex továbbra sem győzött meg róla, hogy vele a csúcsra juthatnánk. Nem miatta veszítettünk tegnap, az egész csapat valóban gyenge volt, de amikor nyerünk, nem is miatta nyerünk... Egy QB-nak karizmatikusnak kell lennie, az O vezérének, magabiztosnak etc. ez mind hiányzik Alexből. Nem mondom, hogy utálom, sőt még szeretem is, de nem mint QB-t, hanem mint a csapat egyik tagját...
Willis OKpetey
Hála a magasságosnak...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Willis OK azt írták

több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
" a playhívás/edősködés, totálisan Singletaryt idézte ez a meccs "

Mennyire igaz! Többször éreztem meccs közben, hogy nagyon konzervatív volt ez a playcall. Nem volt egy trükkös próbálkozás sem, nem volt "bevállalás", mint már sokszor. Szóval lagymatag volt.Volt szép passz, pl V. Davis felé, de simán elfért volna több ilyen próbálkozás, bár igaz, hogy fingok voltunk, lehet ezért sem erőltették.

Van hír Willis-ről? Komoly a sérülése?petey
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ez borzalmas volt, nem is az fáj, hogy kikaptunk, hanem, hogy hogyan...
tényleg pont úgy játszottunk, mint két éve.
pozítivum csak Kyle Williams returnjei voltak, hogy végre nem csak egy helyben állt 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Letudtuk az idei leggyengébb játékunkat, ennyi.red6t6
szerencsére a 3. héten. tavaly úgyanígy álltunk 😀

red, azért nem kéne egyből Alexozni. az egész csapat egy rakat szar volt. plusz a playhívás/edősködés, totálisan Singletaryt idézte ez a meccs.

a másik a zebrák, tévedtek mindenhova, de az az 1 drive amit TD-vel fejeztek be kicsit megcincálta az idegeimet.

keddtől új hét indul, felejtsük el, hátfőn kielemzik magukat. tavaly is buktunk és utána felálltunk.

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Letudtuk az idei leggyengébb játékunkat, ennyi.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap1000000064602/NFL-Films-Presents-Defense-never-rests?module=HP11_content_stream

a LEGJOBB ILB páros.

petey
Félelmetes, hogy milyen elszántsága van Willisnek, nem beszélve a játékintelligenciájáról. Nagy vezér a védelemben.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
 www.sfgate.com/49ers/article/49ers-Chris-Culliver-s-brush-with-death-3886769.php#page-1

egy remek cikk Culliverről. sokan reachnek tartották amikor a 3. körben behúztuk tavaly, de már az első évében is látszódott hogy egy kitűnő CB lesz belőle idővel. idén már berakták kezdőbe is nemcsak nickel/dime szituban.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lesz stream az esti meccsről?he7edik
az eredménykövetőben biztos adnak majd streamet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Lesz stream az esti meccsről?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap1000000064602/NFL-Films-Presents-Defense-never-rests?module=HP11_content_stream

a LEGJOBB ILB páros.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nálunk TG Junior még mindig kérdés és Jacobs majdnem tuti out.
Az ellennél viszont Henderson out, ez jól jön majd Gore-nak és Hunternek 😊

ST-ben Bakhtiarit pedzegetik mint megoldás


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bruce Bochy 49ers sapkában 😊
Nagy arc! Respect és köszönet
"We’re all 49er fans here. This is in honor of Alex."

“I’m a big 49er fan,” Bochy said. “Since I’ve been here, I’ve always followed them. What a great club they are. Great team, tremendous defense, coach Jim Harbaugh and the quarterback. They’re solid. Tremendous year last year and they’re going to have another great year this year.”

 bleacherreport.com/articles/1342254-sf-giants-bruce-bochy-shows-solidarity-and-dons-49ers-hat-for-alex-smith
(nem a forrás a video a lényeg)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
jajj AP, nem kell járasd a szád mert csúnya vége lesz 😊

“These guys are good, but we’re looking forward to the challenge,” Peterson said, via Mark Craig of the Minneapolis Star-Tribune. “I don’t think they’ve faced a run-attack offense like we have. So I think that can switch things up. We’re looking forward to playing those guys.


52-53 okot tudnék mondani 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=SVkqxky-6IY Alex Smith on Turning Point

több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...Számomra Crabtree a nagy pozitív meglepetés, megbízhatóan hozta eddig mindkét meccsen a 6-7 elkapás 60-70 yardot, az egy 1000y-os szezont igér, amire rég volt képes elkapó nálunk!...Alabama Niners
Igen, formába lendült végre. Hozott egy pár 3rd down-t! Már szükségünk volt egy jó Crabtree-re, de van mit törlesztenie szerintem...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
diver, igaz akartam mondani a ST-t, COnstanzo és Colin Jones kiválása úgy tűnik elég érzékenyen érint minket úgy tűnik. viszont Ginn lehet visszatér a Vikes ellen.
Idén az első igazán kemény megmérettetés futás ellen AP lesz. hajrá!
Moss-szal nem lesz para, feszegették ezt a témát Jimnek, de azt ondta minden ok. tudja Moss hogy ennyi idősen 1 év kihagyás után nem kell pattognia 😊 valami azt súgja a Vikingek ellen nagy napja lesz.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem jók voltunk, nem vártam, hogy szétpasszoljuk őket, nekünk ez a biztonsági játék megy jól. Ergo ezt játszuk, nem kockáztatunk. Ami nagyon jól ment, és meglepődve látom, hogy kevesen emelték ki, hogy Stafford 230y-ot passzolt és CJ is 100y alatt maradt. Nem volt egy nagy play sem, az utolsó negyeg előtt 150y passz alatt voltak, ez mégegyszer nem fordul elő velük idén! Számomra Crabtree a nagy pozitív meglepetés, megbízhatóan hozta eddig mindkét meccsen a 6-7 elkapás 60-70 yardot, az egy 1000y-os szezont igér, amire rég volt képes elkapó nálunk! A D olyan amilyen tavaly volt, az O fejlődött, jó szezon elé nézünk!