San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Váltottam magazinra úgy már barátságosabb, de jó a classic, sidebar is.

Hiába a két meccsen kapott 3 pont, a múltkori változatos támadójátékunk, az országos egyes szajkózása, meg a Giants sok sérültje, tartok tőlük. Szinte mindenhol minket hoznak ki győztesnek, Manningéket meg lesajnálják, épp úgy mint a Vikingset, akik ellen ugye tudjuk mit is játszottunk. Több zakót nem is engedhetnek meg maguknak, mert könnyen bajba kerülhetnek, ezért biztos össze fogják kapni magukat. Remélem ez a két fölényes siker senkit nem tett elbizakodottá nálunk.

De hogy ne csak a pesszimista énemet hozzam, ha Alex közel olyat nyújt, mint a Bills ellen, jobban mondva nagyjából egy szinten marad Manninggel, akkor a futásokkal ezt be fogjuk tudni húzni. Mert abban verhetetlenek vagyunk. 😊Petrosz
Uhh ezt most jó volt hallani, amúgy mint mindig, most is egyet értek Veled! 😊 Én sem szeretem, amikor idejekorán temetik a csapatot, mint most a Kékeket... De én is bizakodó vagyok, nyerni fogunk! 😀

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Nem nekem szólt de azért belepofázok 😀
Nagy zakót 😀silent7939
Nem tudtam, hogy itt vagy! 😀 És természetesen a Te véleménye is érdekel... De ez komoly? 😮 Kifejtenéd? 😛49ersfan
Isten ments 😀 Csak petey-t akarom felhergelni 😀
Szerintem azon fog múlni hogy Eli milyen napot fog ki. Ha jó napja van akkor szorulni fog a hurok és egy zúzós szoros meccset játszotok. Ha szar napja lesz akkor simán hozzátok.silent7939
Én eleve úgy kalkuláltam, hogy mondjuk jó napja lesz Elinek (azért remélem nem 😀), akkor Alexnek is oda kell magát ismét tennie. De Gore-ral és Hunter-rel akkor is beljebb vagyunk.

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Váltottam magazinra úgy már barátságosabb, de jó a classic, sidebar is.

Hiába a két meccsen kapott 3 pont, a múltkori változatos támadójátékunk, az országos egyes szajkózása, meg a Giants sok sérültje, tartok tőlük. Szinte mindenhol minket hoznak ki győztesnek, Manningéket meg lesajnálják, épp úgy mint a Vikingset, akik ellen ugye tudjuk mit is játszottunk. Több zakót nem is engedhetnek meg maguknak, mert könnyen bajba kerülhetnek, ezért biztos össze fogják kapni magukat. Remélem ez a két fölényes siker senkit nem tett elbizakodottá nálunk.

De hogy ne csak a pesszimista énemet hozzam, ha Alex közel olyat nyújt, mint a Bills ellen, jobban mondva nagyjából egy szinten marad Manninggel, akkor a futásokkal ezt be fogjuk tudni húzni. Mert abban verhetetlenek vagyunk. 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Nem nekem szólt de azért belepofázok 😀
Nagy zakót 😀silent7939
Nem tudtam, hogy itt vagy! 😀 És természetesen a Te véleménye is érdekel... De ez komoly? 😮 Kifejtenéd? 😛49ersfan
Isten ments 😀 Csak petey-t akarom felhergelni 😀
Szerintem azon fog múlni hogy Eli milyen napot fog ki. Ha jó napja van akkor szorulni fog a hurok és egy zúzós szoros meccset játszotok. Ha szar napja lesz akkor simán hozzátok.silent7939
Nah csak azért... 😀

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Nem nekem szólt de azért belepofázok 😀
Nagy zakót 😀silent7939
Nem tudtam, hogy itt vagy! 😀 És természetesen a Te véleménye is érdekel... De ez komoly? 😮 Kifejtenéd? 😛49ersfan
Isten ments 😀 Csak petey-t akarom felhergelni 😀
Szerintem azon fog múlni hogy Eli milyen napot fog ki. Ha jó napja van akkor szorulni fog a hurok és egy zúzós szoros meccset játszotok. Ha szar napja lesz akkor simán hozzátok.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Nem nekem szólt de azért belepofázok 😀
Nagy zakót 😀silent7939
Nem tudtam, hogy itt vagy! 😀 És természetesen a Te véleménye is érdekel... De ez komoly? 😮 Kifejtenéd? 😛

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛49ersfan
Nem nekem szólt de azért belepofázok 😀
Nagy zakót 😀
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Petrosz, megkérdezhetem mit vársz a ma esti meccstől? 😛

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
cowboys vs ravenst nézem, azt adja az espn america
Ugyan ez.. 😊49ersfan
Király lett az oldal, ez a világosabb háttér jobban bejön. Bár először attól a rengeteg cikktől megijedtem (timeslide)... 😀Petrosz
Ha őszinte akarok lenni, az elején én is csak néztem... 😀 De már megszoktam, és bár még mindig nem 100%-os, kezdek kibékülni vele! 😀

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
cowboys vs ravenst nézem, azt adja az espn america
Ugyan ez.. 😊49ersfan
Király lett az oldal, ez a világosabb háttér jobban bejön. Bár először attól a rengeteg cikktől megijedtem (timeslide)... 😀

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
cowboys vs ravenst nézem, azt adja az espn america
Ugyan ez.. 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A 7 órás meccsek közül ti melyiket nézitek? he7edik
Én a Cowboys @ Ravens, Raiders @ Falcons közül valamelyiket. Petrosz
cowboys vs ravenst nézem, azt adja az espn america

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
A 7 órás meccsek közül ti melyiket nézitek? he7edik
Én a Cowboys @ Ravens, Raiders @ Falcons közül valamelyiket.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A 7 órás meccsek közül ti melyiket nézitek?


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Megnézve a BIlls elleni 2. félidőt is, hihetetlen milyen sémákat futunk. most hagyjuk hogy a BIlls D milyen volt, maga a playek. futunk center alól, shotgunból, pistol formációból, reverse, fly sweep, pitchek. kész.
az ellenfél DC-jének fel van adva a lecke hogy mire/kire készüljön. Staley és Boone gyakran lesprinteli az RB-ket hogy megblokkolják előtte az LB/Secondaryt. ez a passzorientált ligában eléggé üdítő színfolt. nem mellesleg a futás készíti elő a passzt.

gyönyörűség:  www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/0ap1000000079759/Playbook-Giants-vs-49ers?module=HP11_content_stream

nem mellesleg óriási gratula ALex Smithnek hogy megnyerte a FedEx Player of the Week/Air kategóriát a múlt heti teljesítménye alapjánpetey
nem beszélve arról, hogy megint 7-8 játékosnak volt futása, én amúgy futás párti vagyok, élmény nézni a csapatot 😊
de azért örülök, hogy jól ment a passz múlt héten, és gyorsan végig mentünk a pályán, jól jön ez még ha esetleg hátrányban leszünk

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
Szabin vagyok 24.-ig 😊he7edik
jó neked 😊

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
Szabin vagyok 24.-ig 😊


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=T_AqDd1UXVc&feature=player_embedded

lol
Patrick, i want a 100% commitment - because I care man

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
szerencsére utólag meg lehet nézni jó minőségben Arch49-nél 😊

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
El leszünk kényeztetve egy darabig. 😊 Petrosz
Nekem eddig csak a múlt hetit kellett streamen néznem, de szörnyű volt... inkább az éjszakázás, mint a hajtépés a kihagyott jelenetektől... 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
Megnézve a BIlls elleni 2. félidőt is, hihetetlen milyen sémákat futunk. most hagyjuk hogy a BIlls D milyen volt, maga a playek. futunk center alól, shotgunból, pistol formációból, reverse, fly sweep, pitchek. kész.
az ellenfél DC-jének fel van adva a lecke hogy mire/kire készüljön. Staley és Boone gyakran lesprinteli az RB-ket hogy megblokkolják előtte az LB/Secondaryt. ez a passzorientált ligában eléggé üdítő színfolt. nem mellesleg a futás készíti elő a passzt.

gyönyörűség:  www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/0ap1000000079759/Playbook-Giants-vs-49ers?module=HP11_content_stream

nem mellesleg óriási gratula ALex Smithnek hogy megnyerte a FedEx Player of the Week/Air kategóriát a múlt heti teljesítménye alapján

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
El leszünk kényeztetve egy darabig. 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
hanem lehet éjszakázni!! 😉yooker
jogos 😊 de ezzel ráérünk még foglalkozni, holnap meccs 😊 nagyon várom 😊

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀
Gábor
hanem lehet éjszakázni!! 😉
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
És végre újra tv-s meccs lesz, ó yeee! 😀

Petrosz
Most pár hétig nem kell streamezni, jövö hét TNF aztán MNF 😀