Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A GM-ben nálam játszik Rice, hogy őszinte legyek jobb opciót is el tudtam volna képzelni neki.
A fal már rendben lehet, h a a porcelánbabák végre egészségesek maradnak, nade ki dobál neki mélységi labdákat ?
A jó hír azonban az lehet, hogy ezek szerint orvosilag rendben van.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Remelem Ray Edwards is ide jön jól tularazva.
Championshiphez meg nem árt egy qb , 3 fél qb nem ér 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
championship?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
höhö

Fun Seahawks fact: In his entire career, Matt Hasselbeck never threw to a Pro Bowl WR. The day after letting him go, Seattle added one

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
rice mostmár aláírt, irányítót leszámítva kurva jól áll az offense. ray edward még kell, és fasza lesz
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Carpenteren meg fogtok lepődni. Immár két éve követem a pályafutását, és nekem nagyon tetszik a játéka. Majd meglátjuk a profik között meddig jut.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Akkor úgy néz ki, hogy Leinartot kipipálhatjuk (Csárli hallhatóan fellélegzett). Mare-t nagyon sajnálom, lehet, hogy a kora miatt a pénze már nem fér a sapka alá.
Ahogy elnézem Stokley is másfelé vadászgat. Nekem szimpatikus volt az "Öreg", kár lenne érte.
Mi kavarás lesz még itt!
A fal kezd nekem is tetszeni, ha Unger, meg Okung is megúszná végre sérülés nélkül, no meg az ifi tandem (Carpenter-Moffitt) beválna, akkor T-Jax (vagy Csárli) nyugodtabban dobálhatna. Reménykedik az ember, de egyenlőre Hassie miatt nem tudok igazán örülni. Ja és Gallery is tetszik. Cable faragja az állat falat, ránk is fér.garrett27
Szerintem ez a fal még nemaz, amit 1.meccsen látunk majd, még valaki jön a jobb oldalra. Carpenter közel sem Okung szinten nfk kész
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Akkor úgy néz ki, hogy Leinartot kipipálhatjuk (Csárli hallhatóan fellélegzett). Mare-t nagyon sajnálom, lehet, hogy a kora miatt a pénze már nem fér a sapka alá.
Ahogy elnézem Stokley is másfelé vadászgat. Nekem szimpatikus volt az "Öreg", kár lenne érte.
Mi kavarás lesz még itt!
A fal kezd nekem is tetszeni, ha Unger, meg Okung is megúszná végre sérülés nélkül, no meg az ifi tandem (Carpenter-Moffitt) beválna, akkor T-Jax (vagy Csárli) nyugodtabban dobálhatna. Reménykedik az ember, de egyenlőre Hassie miatt nem tudok igazán örülni. Ja és Gallery is tetszik. Cable faragja az állat falat, ránk is fér.garrett27
Stokley már hivatalosan redskin.
Sztem most a legfontosabb a hosszabítás Meban-nel. aztán hozni DE-t/CB-t
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Akkor úgy néz ki, hogy Leinartot kipipálhatjuk (Csárli hallhatóan fellélegzett). Mare-t nagyon sajnálom, lehet, hogy a kora miatt a pénze már nem fér a sapka alá.
Ahogy elnézem Stokley is másfelé vadászgat. Nekem szimpatikus volt az "Öreg", kár lenne érte.
Mi kavarás lesz még itt!
A fal kezd nekem is tetszeni, ha Unger, meg Okung is megúszná végre sérülés nélkül, no meg az ifi tandem (Carpenter-Moffitt) beválna, akkor T-Jax (vagy Csárli) nyugodtabban dobálhatna. Reménykedik az ember, de egyenlőre Hassie miatt nem tudok igazán örülni. Ja és Gallery is tetszik. Cable faragja az állat falat, ránk is fér.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Okung-Gallery-Unger-Moffitt-Carpenter.braxa88
az igen! de azért várjuk meg, h teljesít a Mof-Car páros, valamint Okung ne törje le a körmét a preseason első meccsén és essen ki a szezonraDuff
Igen az a jobb oldal igen fiatalka lesz...de idővel frankó fal lehet ha a bal oldal meg nem dől ki 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Okung-Gallery-Unger-Moffitt-Carpenter.braxa88
az igen! de azért várjuk meg, h teljesít a Mof-Car páros, valamint Okung ne törje le a körmét a preseason első meccsén és essen ki a szezonra
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
my bad

ott is a franchise kicker, Wes Bynum személyébenFucu
auburni kicker bajnok kicker 😊
majd kiderül milyen lesz
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ron Edwards?! Az nem valami KKK-s csávó? 😂
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
my bad

ott is a franchise kicker, Wes Bynum személyében



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rayre gondolt.
érdeklődik iránta: Eagles, Falcons, Broncos, Seahawks
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Josephre rettenetesen nagy szükség lenne!
Ray Edwardssal mi a helyzet???Helmut Zimmer
nem Ron?
Ron Edwards, DT, Chiefs -> Panthers (3év, 8.25 millió $)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Josephre rettenetesen nagy szükség lenne!
Ray Edwardssal mi a helyzet???
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mare viszont alírt a Panthershez :/braxa88
Én ezen kb mindjárt sírva fakadok. Az egyik kedvencem volt 😕
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Herring a Saintsbe került. szurkolok neki h kezdő legyen
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Legyen így!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
FALON KÍVÜL AKARUNK BÁRMI MÁST IS ÉPÍTENI??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!Helmut Zimmer
nyugi Helmut jön még Rice és Joseph 😉
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
FALON KÍVÜL AKARUNK BÁRMI MÁST IS ÉPÍTENI??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung-Gallery-Unger-Moffitt-Carpenter. de jol hangzik 😊

mare viszont alírt a Panthershez :/
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Robert Gallery érkezett!
jeee 😀 van falunk!

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Helmet: én is emlékszek egy Cards-Vikes meccsre amin T-Jax kezdett. Mit ne mondjak szarrá dobálta a védelmet. AP-t kb 70 yardon tartottuk, de Travaris haverunk dobott vagy 3 TD-t azt hittem akkor hgy felrobbanok. tud ő ügyes lenne (csak kell egy szar védelem elé 😀)Fucu
Arra a meccsre én is emléxem, de ilyen meccse Karesz kivételével, mindenkinek volt.
Ok legyen igazad.

Ami Hasst illeti,... Vicces anyázás alakult ki az egyik baráti társaságban, amikor seahawks fan Matt aláírását a következőképpen kommentelte: Ahogy az ember egyre idősebb lesz, egyre jobban vágyik arra, hogy vidékre költözzön...