Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Valami csak készül, mert aligha hiszem, hogy Csárlira bízzák a csapatot. A végén még majd az öreg sas McNabb köt ki nálunk!
Nem gondoltam volna, hogy egyszer még visszavárom Hassiet egy ilyen alapszakasz után.garrett27
MH emelt fővel mehet(ne) nyugdíjba. Az eredmény önmagáért beszél.
Tényleg kíváncsi vagyok mit nyújtana C egy teljes szezonban...

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Valami csak készül, mert aligha hiszem, hogy Csárlira bízzák a csapatot. A végén még majd az öreg sas McNabb köt ki nálunk!
Nem gondoltam volna, hogy egyszer még visszavárom Hassiet egy ilyen alapszakasz után.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerintem Malher csak szorakozik es kulso medianyomast probal gyakorolni a stabra, hogy okozzanak mar valamit.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És Hasselback maradna így is a kezdő természetesen 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés csapatépítés lenne ám 😀 Előbb Whitehurstért fizetni túl sokat, majd Kolbért 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.Deny
meg a fél franchise is megy még kolbért.
perszeperszebraxa88
egyértelmű, hogy kamu, de az érdekes az benne, hogy nem Eagles insider írta, hanem seattlei rádióban hangzott el, meg hogy már a Seahawks is pletykák szerint érdeklődne a Cards mellett
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.Deny
meg a fél franchise is megy még kolbért.
perszepersze
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
According to a report by Dave Mahler of 950 KJR Seattle, the Seattle Seahawks have offered a first and a third round draft pick for Philadelphia Eagles quarterback Kevin Kolb.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
😀 Nem tudod véletlenül, hogy ki írta a cikket?Mate96
Martin Scharenborg & Ramon Wenink

Többiek meg majdnem eltalálták 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀Hanni
😀 Nem tudod véletlenül, hogy ki írta a cikket?
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀Hanni
NAVY? 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀Hanni
greenbay
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kis OFF így ubiszezonra. Tegnap Aranysas olvasás közben bukkantam rá erre a repcsóra.



Lehet találgatni milyen szurkolók a srácok 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ne is mond, Szel Kalman... Naponta megyek le oda, de nekem marad a jo oreg Moszkva ter..

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem még jó darabig Qwest Field marad a szurkolóknak, mint ahogy pl. a Moszkva térből sem lesz könnyen Széll Kálmán tér. Nekem egyébként nem tetszik az új név, de majd megszokom.
Jobban idegesít ez a k...va lockout! A sok birkafőzeléknek ebben mi az üzlet?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Qwest com beolvadt a Centurylinkbe igy bar 2016ig volt szerzodes a stadion nevadasaval kapcsolatban, mar a heten hivatalosan az uj neven fut a field. Amugy egy lap alatt gyorsan meg is hosszabitottak 2019-ig az uzletet. Centurylink Field? Furcsan hangzik.endorphyn
hátja furcs, qwest field név jobb volt. de hát tökmind1 😀braxa88
Vegul is az, de ursejarat van ezerrel es hat ez is egy hir. Ahogy az elozo is. 😉

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Qwest com beolvadt a Centurylinkbe igy bar 2016ig volt szerzodes a stadion nevadasaval kapcsolatban, mar a heten hivatalosan az uj neven fut a field. Amugy egy lap alatt gyorsan meg is hosszabitottak 2019-ig az uzletet. Centurylink Field? Furcsan hangzik.endorphyn
hátja furcs, qwest field név jobb volt. de hát tökmind1 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Qwest com beolvadt a Centurylinkbe igy bar 2016ig volt szerzodes a stadion nevadasaval kapcsolatban, mar a heten hivatalosan az uj neven fut a field. Amugy egy lap alatt gyorsan meg is hosszabitottak 2019-ig az uzletet. Centurylink Field? Furcsan hangzik.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, ma 39 eve, hogy Seattleben egy uzleti csoport tagjai, Herman Sarkowsky vezetesevel bejelentettek egy NFL csapat letrehozasanak a szandekat! Es milyen jol tettek!😊

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És mik előzték meg? :mad:Hanni
a #3 a packers-pats lett, az első kettőt még nem adták ki, de én a saints-falconst tippelem másodiknak (az első meccsüket), és a miracle in the meadowlands #2 lesz az év meccse
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És mik előzték meg? :mad:
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
az nfl.com a szezon 4. legjobb meccsének választotta meg a Seahawks - Saintset 😛 :cool:Duff
simán top1 😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
az nfl.com a szezon 4. legjobb meccsének választotta meg a Seahawks - Saintset 😛 :cool:
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lol elit fal 😀
ugyanilyet kérek futásblokkban 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A tieteket viszont kb ide vártam 😀 😀