Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tarvaris pro bowler évet fog hozni csak szólok 😛
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát nem érzem én ezt egy egetrengető QB sornak, de majd meglátjuk. Legalább nem Csárli kezd, benne nem láttam semmit, bár Jacksonba se sokat, Leinartot meg nem ismerem annyira. Én Palmert vagy Youngot szerettem volna 😛 Hassiet sajnálom, nagyon kedvelem, de sajnos ő sem lesz fiatalabb. Sok sikert neki, találkozzunk vele egy Hawks-Titans SB-ben 😀
Rice viszont jöhet, a WR sorunk, akkor kifejezetten jó lenne.Duff
Kell a hely jövőre Lucknak, de lehet Barkley lesz beőle. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 042
Hát nem érzem én ezt egy egetrengető QB sornak, de majd meglátjuk. Legalább nem Csárli kezd, benne nem láttam semmit, bár Jacksonba se sokat, Leinartot meg nem ismerem annyira. Én Palmert vagy Youngot szerettem volna 😛 Hassiet sajnálom, nagyon kedvelem, de sajnos ő sem lesz fiatalabb. Sok sikert neki, találkozzunk vele egy Hawks-Titans SB-ben 😀
Rice viszont jöhet, a WR sorunk, akkor kifejezetten jó lenne.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na pont ez a kerdes, hogy mennyire van bajban azzal a serulessel! Ahol irtak rola, mindenhol kiemeltek azt, hogy ez boven olyan dolog lehet, ami visszater es akkor mar nem olyan egyertelmu a helyzet sajna. Amugy egyertelmuen meg nem teljesen egeszsegeskent definialtak. Nekem tetszene ha jonne, de csak egeszsegesen. Ez az en olvasatomban egy lutri jelen pillanatban.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Folyamatosan mennek ezek a vikinges Sidney Rice pletykak elkaponak hozzank. Nem volt rendes szezonja harom ev ota.endorphyn
Te mit vagy hol néztél ? Tavaly sérült volt előtte viszont 1300 yardos szezonja volt és állatkodott végig.Toca
2009-es ota nem volt teljes szezonja. A harom ev valoban tulzas volt. Rosszul szamolom a szezonokat. 😊 Nagyon jo elkapo, de serult. Tavaly csak par meccsen volt ott, de a lenyeg, hogy meg mindig nincs rendben sajna. Legalabbis sehol nem irtak, hogy felepult volna.endorphyn
2009 óta egy szezon volt akkro sérült volt igen.Felépült ő rendesen év végére playoffban már teljes értékü lett volna,direkt húzták a felépülését. Nem a pillanatnyi formája a kérdéses hanem hogy a csipősérülése mennyire kiujjuló ,vagy felgyógyult és semmi gondja nem lesz. De örülnék ha nektek nem kéne, Harvin - Rice duóval Pondernek könyebb lenne. 😀
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Folyamatosan mennek ezek a vikinges Sidney Rice pletykak elkaponak hozzank. Nem volt rendes szezonja harom ev ota.endorphyn
Te mit vagy hol néztél ? Tavaly sérült volt előtte viszont 1300 yardos szezonja volt és állatkodott végig.Toca
2009-es ota nem volt teljes szezonja. A harom ev valoban tulzas volt. Rosszul szamolom a szezonokat. 😊 Nagyon jo elkapo, de serult. Tavaly csak par meccsen volt ott, de a lenyeg, hogy meg mindig nincs rendben sajna. Legalabbis sehol nem irtak, hogy felepult volna.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Folyamatosan mennek ezek a vikinges Sidney Rice pletykak elkaponak hozzank. Nem volt rendes szezonja harom ev ota.endorphyn
Te mit vagy hol néztél ? Tavaly sérült volt előtte viszont 1300 yardos szezonja volt és állatkodott végig.Toca
Igazad van, egy egészséges Rice óriási kincs, egy sérült viszont....
Ha egészséges. és ha jön, akkor döbbenetes elkapógárda les Seattleben.

Leinart kérdés. Leinart egy arrogáns srác, DE ha ezt sikerül lefaragnia PC-nek (láttunk már ilyen csodát tőle), akkor hasznára lehet a csapatnak.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Folyamatosan mennek ezek a vikinges Sidney Rice pletykak elkaponak hozzank. Nem volt rendes szezonja harom ev ota.endorphyn
Te mit vagy hol néztél ? Tavaly sérült volt előtte viszont 1300 yardos szezonja volt és állatkodott végig.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Folyamatosan mennek ezek a vikinges Sidney Rice pletykak elkaponak hozzank. Nem volt rendes szezonja harom ev ota.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hat nagyon sajnalom, hogy eljott
ez a nap is amikor Hassie elmegy. Vele lettem Seahawks szurkolo, de hat ilyen az elet. A nagy gond, hogy elso blikkre se Jackson se Leinart nem az igazi utod.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, róla sokan leírták, hogy egy zseni a kérdés az a meg nem értett vagy a csodált kategória 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
T-Jax, Leinart, nem találok szavakat. Mekkora üzlet volt Csárli! Csórikám most megint beállhat 3. QB-nak.
Azt meg még most próbálom feldolgozni, hogy Hassie elmegy. Sajnálom. Nehéz lesz látni Titans, vagy mondjuk Cards mezben.garrett27
Az még oké,de ki lesz az első számú?Delonso_
Azt még nem igazoltuk le 😊

Rámentünk az 1/1-re - viszonylag korán, úgy a draft környékén!
Komolyan, ha ebből épít valamit Big Pít, akkor elmegyek Passadenaba és örömkönnyekkel telesírom a 20*10 es medencéjét.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
T-Jax, Leinart, nem találok szavakat. Mekkora üzlet volt Csárli! Csórikám most megint beállhat 3. QB-nak.
Azt meg még most próbálom feldolgozni, hogy Hassie elmegy. Sajnálom. Nehéz lesz látni Titans, vagy mondjuk Cards mezben.garrett27
Az még oké,de ki lesz az első számú?
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
T-Jax, Leinart, nem találok szavakat. Mekkora üzlet volt Csárli! Csórikám most megint beállhat 3. QB-nak.
Azt meg még most próbálom feldolgozni, hogy Hassie elmegy. Sajnálom. Nehéz lesz látni Titans, vagy mondjuk Cards mezben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Bevell kedveli T-Jacket bár komoly lehetőséget eddig nem tudok kicsikarni neki. Nálunk nem volt maradása remélem itt játszani is fog. Mondjuk Bevellt nem sajnálom hogy kirugdostuk. 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Na akkor jön tjax (akiről pár éve azt írtam, hogy egy elefántot nem talál el 10méterről). Igen lelkes vagyok, depláne, ha majd megjön leinart is 😂
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Orton egy új opció, de nem akkora hülyeség. Ha a Titans lecsap rá, akkor Hassie féláron is visszaugrik hozzánk az ablakon, mert a Cardinalsnak szerintem nem ő kell.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
És az első Seattle meccset az ESPN Americán láthatjuk is! 😊Attilahawks
De jó hogy van ESPN-em 😀

több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
És az első Seattle meccset az ESPN Americán láthatjuk is! 😊

Mármint az előszezonban!
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én már rég óta mondom, h palmer mellett ő lenne az akinek örülnék. ilyen young kolbász nem kell
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ortonnak én örülnék
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ortonra mostmár mint megváltóként számítók 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tessék: Filed to The Seattle Times: Matt Hasselbeck will not re-sign with the Seattle #Seahawks.

Kolbra (Ortonra) fel 😊Fucu
Megelőzve a bajt, hoztak gyorsan 2 UDFA QB-t is: Zach Lee (Nebraska) és Josh Portis (California).
Amúgy Kolb mindenhol future Hall of Famer
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tessék: Filed to The Seattle Times: Matt Hasselbeck will not re-sign with the Seattle #Seahawks.

Kolbra (Ortonra) fel 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A Seattle-i híradások miket mondanak Kolb trade ügyben? Mifelénk az a hír járja, hogy első kört kaphatnánk érte tőletek.Shawn84
szinte biztos,h Arizonaba megy.
nekünk marad Csárli vagy Tarvarisbraxa88
nem olyan biztos az. túl sokat kérne az Eagles (olyat is hallottam, hogy DRC+kondíciós 3. kör)
megvan az esély, hogy Seattle-ben köt ki, nagyobb mint hinnétekFucu
Azért én DRC-nek jobban örülnék mint egy első körös picknek. Rosemanék meg ha nem hülyék nem okoskodnak majd plusz pickekkel, ha nem muszáj.