Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Palmer rövid időre jó lenne...
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Carroll megszolalt QB draft ugyben, erdemes elolvasni a cikket: http://www.fanfeedr.com/nfl/2011/05/04/pete-carroll-on-quarterbacks

A lenyeg, egyik mostani QB jeloltet se talaltak annyira jonak, hogy behuzzak.endorphyn
Főleg mert szinte mindegyik értékelhetőt kihúzták előbb. Ez csak magyarázkodás. Nem akarják látványosan bebukni a Csárlira kidobott 3. kört.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Carroll megszolalt QB draft ugyben, erdemes elolvasni a cikket: http://www.fanfeedr.com/nfl/2011/05/04/pete-carroll-on-quarterbacks

A lenyeg, egyik mostani QB jeloltet se talaltak annyira jonak, hogy behuzzak.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát, ha Csárli 3.kört ért, akkor Kolb min. egy 2.kört...annyit biztosan ér, mint Ponder v. Locker.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kolb valóban nem sokat mutatott a múlt szezonban, elég korán beleásták a földbe, de még mindig több potenciált látok benne, mint Palmerben. Azért 1. kört nálam sem ér.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Kolbnak örülnék, mondjuk egy 3. körért 😊 😂 Nagy duzzogva egy 2. ért, de csak azért, mert mi PO csapat vagyunk ( 😂 😂 😂 ) és ezért hátul húzunk.
Szóval, h valakiért adunk picket az lehet mondjuk Carlson Palmer.

A draftunkkal kapcsolatban: a Bills és Tom Mordak (chief scout) tegnap fájó búcsút vettek egymástól, békességben sörözve, kezet fogva, őt esetleg még ide hozhatnánk, rá még itt nagy szükség lenne.

off: Höri
Alison Brie ugye nem komoly?! 😀
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Én nem, örülnék Kolbnak. Semmi olyat nem mutatott számomra eddig, ami indokolná egy 1. körös pick odaadását. Ezt az évet húzzuk ki Hassievel, adjuk egy esélyt Charlienak és ha nem jön be, jövőre jöhet Barkley vagy Foles.
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kolbot már félig odaadták az Arizonának, de remélik, hogy mi is beszállunk, és akkor nagyobb lóvé esik le. De vajon beszállunk? Szálljunk már be! Ha Hassie mégis megy, akkor nem tudom mi lesz. Ha az új fal nem áll össze időben (azért erre van esély), akkor Csárlinak az első meccsen a fél Def a hátán landol, aztán ott vagyunk QB nélkül.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki tudja? Lehet, hogy csak az FA piacot kell megvárni és akkor nézünk majd egy nagyot ! 😊Attilahawks
A próféta szóljon belőled! 😊Sonics
Bevell a Seahawks előtt Vikings OC volt.
T-Jack szabadügynök lesz.
tehát... 😊

több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Ki tudja? Lehet, hogy csak az FA piacot kell megvárni és akkor nézünk majd egy nagyot ! 😊Attilahawks
A próféta szóljon belőled! 😊

több mint 12 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Ki tudja? Lehet, hogy csak az FA piacot kell megvárni és akkor nézünk majd egy nagyot ! 😊
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kétlem h ha akár 1/1 leszünk kirugnák carrollt
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha nem vigyáz Carroll belebukhat ebbe a Csárli ügybe. Rajtuk kívül ugyanis szinte senki sem lát fantáziát benne, és 30 felé közelítve elég későnek tűnik arról beszélgetni, hogy majd beérik egyszer. Addigra viszont a 12. ember eléggé ideges lesz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Tessu
Amúgy, mint ember én is teljesen csípem PC-t, és tényleg egyet is értünk abban, hogy a Drafot 2-3 év múlva lehet értékelni, addig, csak értelmiségiek szájkaratéja. De ha be is jön mondjuk Carpenter, amit nagyon remélek, akkor is mindig ott lesz, az a megjegyzés, hogy ok nem reachnek,de ha a helyén húzták volna akkor óriási steal, továbbgondolva és talán még értelmes Passrusherre is lett volna húzásunk 😕Helmut Zimmer
Nezd, Schneiderek folyamatosan azt kommunikaljak, hogy van egy tervuk, amit vegig akarnak vinni es ehhez adott posztokon special skillek kellenek, amiket szerintuk most reszben megkaptak. A QB problema megoldasat szerintem egyertelmuen a jovo evi draftra es a FA-re toltak, mert ezt az evet inkabb ki akarjak huzni Charlieval es ha esetleg visszajon, akkor Hassival vagy egy most meg nem ismert valasztassal mashonnan. Az tuti, hogy nem tudnak minden helyet betolteni, de ez a misztikus terv amit mi nem latunk, lehet, hogy tenyleg mukodhet. De legalabbis sok dolog egyuttletet feltetelezi. Mivel nem latjuk, ezert ertetlenul nezunk ki a fejunkbol. Nagyban gondolkodnak, rendszerekben, playekben. Azt hiszem, hogy egyertelmuen megvan a fejukben egy rakas kivitelezendo jatek, amikhez tenyleg egyeni kepessegek kellenek es mivel az se biztos, hogy lesz szezon, ezert olyan figurakat hoztak be, akikben tuti latjak az adott lehetoseget, hogy be tudjak illeszteni Oket ebbe a puzzlebe. Meg talan az aran is, hogy az adott jatekos mas teren esetleg nem annyira jo es mas posztokon meg megmaradnak fontos needek is. Fene tudja, az egyertelmu, hogy a QB nem-huzasert es a vedelem meg nem erositeseert egyertelmuen sokan morcik rajuk. Talan teljes joggal. En nagyon kivancsi vagyok, hogy mit hoznak ebbol ki, mert ez vagy valami zsenialis lesz, vagy akkora bukta, hogy az valooknak fog szamitani.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Seahawks content to stick with 'draft pick' Whitehurst at QB

"Charlie was part of this draft class in a sense in that we used a third-round pick to get him. We have a young up-and-coming quarterback," Carroll said. "And I know where you're looking, 'let's go get another one,' but we're happy with Charlie and continue to blossom and flourish. He's a guy in my mind I'm not feeling like we missed out on an opportunity because Charlie is growing with us."

Hát ez kurvajo... :o :/
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joseph kell nincs mese
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Srácok!

Akkor az ilyenkor soasodó feltétrles módokat követően néhány elérhető harcos, aki sokat segíthetne rajtunk:
DE: Ray Edwards!!!!, Matias Kiwanuka!!!, Tamba Hali most, hogy Houstont behúzta a KC, lehet, hogy ...)
CB: Johnathan Joseph!!!, Brandon Carr!!, Aso (Nem tudom hogy 4 év miatt, ami még benne van érdemes-e rettenet pénzért idehozni) , Chris Carr, Josh Wilson 😊 (most hogy van egy Jimmy Smith a Ravensnél)Helmut Zimmer
Rakjuk bele Vince Youngot is 😛

És akkor az én kivánságom: Edwards, Aso, VY 😀Duff
Szerintem pénz, vagy inkább sapka gondunk nincs, tavaly több vastag pénztárcától is megváltunk (pl.: Housh), inkább az a gond, hogy vannak nehéz egyéniségek a piacon, akiken Carroll arcpaskolós, ölelgetős apuka stílusa nem segít. Az viszont biztos, hogy valakit fogni kell, ha elindul a piac, mert ez így még elég vékony.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Megint túrkáltunk az iszapban, hátha találunk kincset, hát nem tudom.

Helmut Zimmer
Elfelejtettem délután - még meló közben - írni Helmut, hogy ezen a gondolatodon majdnem behaltam... 😀 😀 😀

A ! 😀 😀 😀

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Srácok!

Akkor az ilyenkor soasodó feltétrles módokat követően néhány elérhető harcos, aki sokat segíthetne rajtunk:
DE: Ray Edwards!!!!, Matias Kiwanuka!!!, Tamba Hali most, hogy Houstont behúzta a KC, lehet, hogy ...)
CB: Johnathan Joseph!!!, Brandon Carr!!, Aso (Nem tudom hogy 4 év miatt, ami még benne van érdemes-e rettenet pénzért idehozni) , Chris Carr, Josh Wilson 😊 (most hogy van egy Jimmy Smith a Ravensnél)Helmut Zimmer
Rakjuk bele Vince Youngot is 😛

És akkor az én kivánságom: Edwards, Aso, VY 😀
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jajo kiwu aso 3asból ha egyet megszerzünk öröm boldogságban leszek 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Srácok!

Akkor az ilyenkor soasodó feltétrles módokat követően néhány elérhető harcos, aki sokat segíthetne rajtunk:
DE: Ray Edwards!!!!, Matias Kiwanuka!!!, Tamba Hali most, hogy Houstont behúzta a KC, lehet, hogy ...)
CB: Johnathan Joseph!!!, Brandon Carr!!, Aso (Nem tudom hogy 4 év miatt, ami még benne van érdemes-e rettenet pénzért idehozni) , Chris Carr, Josh Wilson 😊 (most hogy van egy Jimmy Smith a Ravensnél)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Tessu

-Szerintem úgy kezdtem, hogy a fal megerősítésével kapcsolatos koncepciónak örülök, csak mindenkit 1 körrel flejebb húzott idén, mint ahol a helyük volt. ennyi a fájdalom.
-Bates azt a feladatot kapta, hogy egy backupból neveljen kezdő irányítót. Ez a backup Karesz lett, közös döntés alapján!

Bates azért lett kiválasztva, az egyetemre mert jó nevelő, a Hoxhoz pedig, mert jó nevelő és az Air Coryell filozófiáján nyugszik a rendszere! Karesz egyike azon nagyon kevés backupoknak, akik ismerhetik a rendszer alapjait (mert mondjuk Norv Turner rendszere is ezen nyugszik). Szó nem volt tavaly pl 1. körös irányító draftról.
Tehát, lehetett volna Karesz, vagy másik kb 2 backup (idősebbek, vagy fakezűbbek, lehetett volna Brian Brohm, akibél Gaileynek sem sikerült QB-t faragni). Miután a rendszer ígényli a jó ütemérzéket, és a terhelhető kart dobó vállat, Matt Hassre csak próba szerencse alapon számítottak. (Mondjuk valaki egyszer azt elmesélhetni, hogy a modern 3. generációs passzjáték, és a zone blocking miért olyan hatékonyak együtt ???)

Egy év alatt arra jutottak, hogy Karesz főként managerként lehozott egy fontos meccset. Ő az idei 3. körös húzás, tehát nem hiszem, hogy elégedetlen az elvégzett munkával PC, különben kivágta volna Kareszt is. De nem, hanem hozott egy új DC-t , aki egy kicit mást gondol a passzjátékról, mint, amit Karesz eddig tanult Norvtól, vagy Batestől.
A helyzet csak annyiban árnyalódott, hogy senki sem hitte volna, hogy Matt Hass alkalmazkodik az Air Coryell 3. generációs változatához, ja és összehaverkodik Batessel. /Szerintem a HC nek a cikibb, ha 1 év után kell elbúcsúztatnia valamelyik koordinátorát 😉 /

Védelem:
Kis túlzással mondhatjuk, hogy az O-nk, "amely rossz úton indult el", nem győzött annyi pontot csinálni, a spec teammel, amennyivel a D bénázását ellensúlyozni tudta volna. A mi D-nk csak nagyon kevés alkalommal biztosította a lehetőséget az O-nak, azzal, hogy visszaszerezte gyorsan a labdát.

A Thomas pick várható volt, mert csak az nem látta, hogy milyen gáz van S poszton, aki nem nézte a meccseinket. (imádom a húzást) Persze kellett is, mert a DB posztok tragédiája folytatódott, miután sikerült elküldeni Wilsont, és ismét sikerült a Trufant-Jennings páros kezébe adni a feladatot. Wilson ezek szerint csak a mienknél negyságrendileg jobb Ravens védelembe felel meg?! Hát nem tudom! Wilson lehet hogy csak 5'10, de a karja rendkívül hosszú, és amúgy sokkal jobb, mint Jennings.

Ha sok a lyuk, és nincs free agency, és nincs olyan 1. körös skill játékos, akiért érdemes felnyúlni, akkor kíválóan lehet 1/vége húzásból több 2., 3. kört csinálni. A draft ugyanis leginkább ott dől el, nem a marketingpicken. Ezért is megbocsájthatatlan az első 2 körünk.

Amúgy, mint ember én is teljesen csípem PC-t, és tényleg egyet is értünk abban, hogy a Drafot 2-3 év múlva lehet értékelni, addig, csak értelmiségiek szájkaratéja. De ha be is jön mondjuk Carpenter, amit nagyon remélek, akkor is mindig ott lesz, az a megjegyzés, hogy ok nem reachnek,de ha a helyén húzták volna akkor óriási steal, továbbgondolva és talán még értelmes Passrusherre is lett volna húzásunk 😕
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Csárli 😂 szerintem egy megbízható game manager QB lesz, már ha bevállaljátok őt véglegesen Hassie utódjának.aztec
ez valószínűleg jövőre fog eldőlni,nyilván,ha szar lesz,akkor kuka
persze minden sztornó,ha hoznak valakit elé FA-rőlNewman
Én úgy vettem észre, Csárli nem az a GameManager típus.
Szerintem egy amolyan "karakteres vezér, gyengébb pocket teljesítménnyel" típusból egy igencsak gyenge változat.
Aztán lehet,hogy megtanítják neki nem túlvállalni a meccset.undisputedly
rams elleni győztes meccsen mindent csinált, csak nem vállalta túl magát. 5yardnál hosszabb passzt nm dobott...
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csárli 😂 szerintem egy megbízható game manager QB lesz, már ha bevállaljátok őt véglegesen Hassie utódjának.aztec
ez valószínűleg jövőre fog eldőlni,nyilván,ha szar lesz,akkor kuka
persze minden sztornó,ha hoznak valakit elé FA-rőlNewman
Én úgy vettem észre, Csárli nem az a GameManager típus.
Szerintem egy amolyan "karakteres vezér, gyengébb pocket teljesítménnyel" típusból egy igencsak gyenge változat.
Aztán lehet,hogy megtanítják neki nem túlvállalni a meccset.
több mint 12 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
na akkor hosszabban

Round 1, Pick 25 (25) James Carpenter OL 6'4" 321 Alabama
Carrollék elsőszámú célpontja. Nagyon jó a senior bowlon, egyik legjobb OT. Egyetemen is jó volt. Futásban jó. Lynch és Forsett örül. Én annyira nem. C

Round 3, Pick 11 (75) (From Lions) John Moffitt G 6'4" 319 Wisconsin
Wisnonsini OL az egyik legjobb volt a FBSben, ő is jó futásban. Unger lesz a C, ő meg RG lesz. Igéretes fiatal OL lesz, amiből akár még elit is lehet pá év mulva. B

Round 4, Pick 2 (99) (From Broncos through Patriots) K.J. Wright LB 6'3" 246 Mississippi St.
Nem nagyon értem minek nekünk 4.körös LB. Herring jó backupnak. Jó játékosról van szó, sokoldalú is, dehát nem kell nekünk LB. D

Round 4, Pick 10 (107) (From Lions) Kris Durham WR 214 Georgia
Érthetetlen, megmagyarázhatatlan. Még az egyetemen sem volt jó. Nagydarab fehér WR, rosterre sem raknám kelenleg. F

Round 5, Pick 23 (154) (From Chiefs through Lions) Richard Sherman DB 6'3" 195 Stanford
Sherman jó CB. A snior bowl meccsen az egyik legjobb volt. Trufant és Thurmond lesz sztem kezdő CB duó. Jenningsnek lejár a szerződése és nem ír sztem alá. Roy Lewis 3.cb, Sherman lehet a 4. B+

Round 5, Pick 25 (156) Mark Legree FS 6'0" 210 Appalachian St.
Nem nagyon ismerem. Állítólag egy ballhawk safety, Thomas mögé ideális csere. SS kérdés meg eldől Babs és Chancellor között C

Round 6, Pick 8 (173) (From Lions) Byron Maxwell DB 6'0" 202 Clemson
Állat ST játékos, elit ST lesz Seattleben. B

Round 7, Pick 2 (205) (From Broncos through Lions) Lazarius Levingston DL 6'4" 292 LSU
LSU DT. Kb emiatt draftolták. Nem egy nagy név, nem nagy játékos. Rosterre kerülhet, meg Siavii félék vannak előtte... C

Round 7, Pick 39 (242) (Compensatory Selection) Malcolm Smith OLB 6'1" 225 USC
Fogalmam sincs ki ő és mit tud. USC. Carroll ismeri., én nem. D

összességében: C-braxa88
Egészen elképesztően rossz draftnak tartom az ideit.

Persze a koncepcinak örülök, hogy az O falat rendbe kell tenni. Sokat gondolkodtam, hogy kit húztam vona az 1. végén. Pont senkit, vagy mondjuk cornerek közül Smitht elhozhattuk volna Carpenter helyett. 😕 (jó mondjuk ő pont nem gyere be, de akkor is)

Én vagy lejjebb léptem volna, vagy felmentem volna, amikor még volt kiért. Elképesztően ostoba dolognak tartom, hogy egy olyan drafton, amelyiken nem volt kiemelkedő, plug and play O lineman az 1., 2. kört rááldoztuk olyan gyerekekre, akik reálisan 2. kör közepe vége, illetve 3. kör vége.
Ha azt is hozzáadjuk hogy Carpenter nem kapott rossz képzést, és évek óta kezdő, tehát lehet, hogy a fák nem nőnek az égig, illetve Moffitt kiemelkedően nyers, és rengeteg munka vár rá, hogy NFL szinten kezdő legyen, akkor lehet, hogy tulajdonképpen a potenciált megteremtettük, de még semmit nem oldottunk meg. Persze jobb lesz ez a fal, tehát, ha sokat tudjuk futtatni a lasztit, és lent tartjuk a D-t akkor mégy nyerhetünk is... 😕

Megint túrkáltunk az iszapban, hátha találunk kincset, hát nem tudom. Passrushunk megint nem lesz, csak egy Justin Houstont, és egy Bowerst hagytunk bent, ja meg Austint, és még sorolhatnám....

Vígasztalhatatlan vagyok PC személyi döntései miatt. Ez az ember egyszerűen megmagyarázhatatlan számomra, és pontosan ellentétesen cselexik azzal, amit várnék.

+Miután elindul az O egy úton, és az amúgy híresen biztonsági wc-t játszó csapatunk leírt, szétesett QB-ja dob 7 td-t és 1 db intet a playoffban (nem akárkik ellen) kirúgja az OC-t, hoz egy újat, aki némileg más rendszerben gondolkozik, de QB-t még egy Prospectből sem faragott.
+Erőltet egy olyan OL rendszert, amely pokoli nehezen tanulható, és bár hosszú távon képes megoldani a futójátékot(amely ugye nem garancia a támadójáték sikerére, főleg Karesszel a kormányrúd mögött), nyeli a pickeket, amelyek később máshonnan nagyon fognak hiányozni. Ráadásul idehozta ezt a köztörvényest a csapathoz....
+Eladja a 3. körünklet egy balfék 3.rd stringer irányítóért.
+Eladja az egyetlen "már majdnem jó" DB-nket a Ravensnek.
+Egy olyan védelmi rendszert támogat, amely "zseniális", csak értékes picket nem tesz bele, illetve nem hoz használható szabad ügynököt. A védelmünk képtelen letírhítani meccseken keresztül támadó sorokat a pályáról, vagy visszaszerezni a lasztit!
+1 db QB-nk van, ő Karesz! Tényleg azért imádkozunk, hogy Hass jöjjön vissza, hogy egy új rendszerben kezdessen dobálni??í!! Vagy esetleg már megvan a jövő évi jobb esetben 2 körünk helye a Titans, esetleg az Eagles , Cincy zsebében?!


Na ez a kemény! Elképesztően nagy zseninek tartom Allent, de, hogy rettenetes HR döntéseket hoz az is biztos!!!Helmut Zimmer
- Az O nem teljesen azon az úton indult el amit Pete elképzelt, a futás fontosságáról elég eltérő elképzelésük volt és Bates stílusa sem volt nyerő(legalábbis Caroll-nak).
- Az OL tavaly 11 kombinációban kezdett a 18 meccsünkön, jórészt máshonnan összekukázott emberekből. Vö. Big Walt - Huthc-Tobbeck-Gray kb. 80 vagy még több meccsen játszott együtt. Ráadásul Ruskell alig fektetett a falba, akit meg húzott(Loecklear) abban nem volt köszönet.
- Amennyire tudni lehet a balfék 3rd stringer is jelentős részben Bates"bűne".
- Wilson alacsony volt. Sem PC, sem Schneider nem szereti a hat láb alatti DB-ket.
- Tavaly azért csak"beáldozta" a 14. picket Thomasra. A probléma, hogy annyi lyuk van a rosteren, hogy nem tudsz egyszerre ill. két év alatt mindent megoldani.

Nem mondom, hogy nem lehet igazad és ez egy qrva szar draftnak fog tűnni 2-3 év múlva visszatekintve, de őszintén szólva az elmúlt három év vergődése után még szórakoztat is Big Pete "punkos" hozzáállása(mindenki bekaphatja, mi a saját értékelésünk alapján döntünk).