Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Paea se volna rossz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A profeta szoljon beloled!

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Túl látványos mellényúlás lenne, úgyhogy valószínűleg nem az!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudjuk! Cable ért hozzá, én nem! Persze nem véletlen, hogy nem egyöntetű a boldogság!Helmut Zimmer
ertsel mar hozza bitte!! 😀endorphyn
Védőt játszom 😊 amatőr szinten 😊 Én nem őt húztam volna. Cable 5 Guardból is épített érinthetetlen falat..... 😊 Nem annyira rossz, amennyire túl van dramatizálva. Nem volt első körös a srác, ettől még lehet belőle valami! 😕Helmut Zimmer
okker, koszi a valaszt! Igy hajnali negyed ketto kornyeken mar nem szeretem annyira az enigmakat. Amugy meg God Save the Queen! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
tehat jo ez a Carpenter lepes? Rohadtul nem vagom a muksot.endorphyn
Nem tudjuk! Cable ért hozzá, én nem! Persze nem véletlen, hogy nem egyöntetű a boldogság!Helmut Zimmer
ertsel mar hozza bitte!! 😀endorphyn
Védőt játszom 😊 amatőr szinten 😊 Én nem őt húztam volna. Cable 5 Guardból is épített érinthetetlen falat..... 😊 Nem annyira rossz, amennyire túl van dramatizálva. Nem volt első körös a srác, ettől még lehet belőle valami! 😕
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bowers térde, és a pro daye (Billsnél ma írtam róla)

Mallett bunkó, ennyi!!!


Írtam volna, hogy elindulhatnánk felfelé, de nincs értelme!!!!Helmut Zimmer
tehat jo ez a Carpenter lepes? Rohadtul nem vagom a muksot.endorphyn
Nem tudjuk! Cable ért hozzá, én nem! Persze nem véletlen, hogy nem egyöntetű a boldogság!Helmut Zimmer
ertsel mar hozza bitte!! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Bowers térde, és a pro daye (Billsnél ma írtam róla)

Mallett bunkó, ennyi!!!


Írtam volna, hogy elindulhatnánk felfelé, de nincs értelme!!!!Helmut Zimmer
tehat jo ez a Carpenter lepes? Rohadtul nem vagom a muksot.endorphyn
Nem tudjuk! Cable ért hozzá, én nem! Persze nem véletlen, hogy nem egyöntetű a boldogság!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Micsoda választások sorozatban! Még mindig szorítok Marvin Austinért. Bowers most már tényleg nagy kérdőjel, Mallett meg több mint gyanús.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Bowers térde, és a pro daye (Billsnél ma írtam róla)

Mallett bunkó, ennyi!!!


Írtam volna, hogy elindulhatnánk felfelé, de nincs értelme!!!!Helmut Zimmer
tehat jo ez a Carpenter lepes? Rohadtul nem vagom a muksot.

-- TIME I'AM! --
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Bowers térde, és a pro daye (Billsnél ma írtam róla)

Mallett bunkó, ennyi!!!


Írtam volna, hogy elindulhatnánk felfelé, de nincs értelme!!!!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most már folyamatosan Bowers, meg Mallett a téma, úgy látom a kinti szakértők sem értik a dolgot.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Bakker a Frisco Kaepernicket húzta! Éreztem, hogy QB-t akarnak! De minek????garrett27
Mert Troy Smith szerintük nem érdemelt meg egy rendes lehetőséget!

Viszont annyi balekkör volt, hogy 3. körben is lesz sok jó játékos! Arizóna legalább olyan jó volt mint eggyel előbb mi! 😊
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Bakker a Frisco Kaepernicket húzta! Éreztem, hogy QB-t akarnak! De minek????

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem Austint elviszi a Broncos, ha nem teszik, akkor nem tudom mire játszanak!
Amúgy nem tudom mi a fasz értelme volt a Mebane storynak. Gyakorlati realitása nem volt.

Nagyon fasz helyen van ez a 2. pick, azt mondom, hogy nézzünk valakit a DB sorba.
Én már annak is örülnék, ha Jenningset elfeledhetnénk, Rahim Moore még erősen megvan. Azért jó az idei draft, mert 25 húzásig még mindig marad bőven jó játékos valós needre. Amúgy is kezdődik a 2. körös tradicionális balekolás -pl rötön 2/2 re a Billsnél-!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cable kedvéért jött, szerintem. kellett egy ZB-be illő RT és G poszton alkalmazható ember. Ha jól emlékszem akkor volt pletyka hogy megpróbálták elcserélni a picket, de nem történt meg.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha Bowers megy, akkor be kell húzni Marvin Austint. Akkor mindkét falba nyomtunk egy jó téglát, idén úgyis arra utazik a staff, legalábbis ezt nyilatkozták.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Számomra a nagy kérdés, hogy mekkora szava volt ebben Cable-nek??

Azt is megmondom, hogy miért kérdezem:
A nálunk eltöltött idő alatt kétségtelen, hogy javított a falon, voltak jó húzásai Gallery LGbe helyezése...2007 fal jó volt azért, de a tehetség felismerése nem egyértelműen az erőssége...Kwame Harrist ideális LTnek emlegette sokáig és alig cserlte le, pedig annyira szar volt, h hihetetlen...

Kérdés tehát számomra, hogy a staff látta faszának Carpentert és az is, akiből Cable kihozza majd a tutit, vagy ő erősködött és mellémentek, mert rosszul mérte fel a dolgokat...

Amúgy Carpenter sztem jó playa 2. ban örültem volna neki magunkhoz is, de ahol húztátok Carimi előtt nem értem továbbra sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szerintem Bowers már sehol se lesz, mire mi következünk, hacsak nem ő lesz az idei Clausen. Na azt bírnám, ha mégis megcsípnénk.
Közben emésztgetem Carpentert, úgy látom tényleg Cable választása volt, én megbízom a fasziban. Ő lesz Okung tükör oldala, ha pedig Unger nem rúg bele a küszöbbe a fájós lábujjával, akkor tényleg alakulgathat a támadófal.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Most értem haza, WTF :o Szerintem ez a csávó bent lett vna még 2/25nél is, meg hát bent volt még Bowers...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem ismerem sajnos a kölyköt, remélem beválik majd és nem melléfogás lesz. 😊Mad
Ő a mi Tyson Alualunk 😊
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
2. kör Bowers, 4. kör Stanzi és jók is vagyunk.Sebii
Adnááám 😀Hanni
Ilyen QB runnal én kétlem, hogy Stanzi bent maradna 3 kör után, szerintem már a 2. körben is esélyes. De Bowers itt adná amúgy. 😛
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
locklear menjen is lehetőleg az esőerdőbe...
kíváncsi leszek erre a rasztapasztára
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem Locklear megy. és Carpenter lesz az RT.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
2. kör Bowers, 4. kör Stanzi és jók is vagyunk.Sebii
Adnááám 😀
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nem ismerem sajnos a kölyköt, remélem beválik majd és nem melléfogás lesz. 😊

@KJuraszik