Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu tényleg nem tudja, hogy mi is 43 at játszunk????!!! Bowers hozzánk is jöhetne!!?

Mallett nem lenne jó nálunk, mert WC-t játszunk 😀 😀 😀

Azért szeretünk Fucu, jó srác vagy!Helmut Zimmer
a WC-sre emlékszem a másikra nem, sajnálom

a Carpenter pick csöppet meglepett, de megmagyarázható választás



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bearanyoztátok az éjszakánkat. Höri elgurult a röhögéstől.
Én is ezt tettem volna ha van elég hely 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
LOL 😀
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát ez szép...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Háááát! A pozíció jó, Zone blocking úton tovább ! A játékost meglátjuk! Guard lesz!
Szomorú vagyok!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, magyarázatot kérek.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bowers még mindig bent van...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Fucu tényleg nem tudja, hogy mi is 43 at játszunk????!!! Bowers hozzánk is jöhetne!!?

Mallett nem lenne jó nálunk, mert WC-t játszunk 😀 😀 😀

Azért szeretünk Fucu, jó srác vagy!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Minnesota is bent hagyta Quinnt, megvan még Bowers, Kerriganm, Houston! Lesz minőségi Passrusher 😊 Ja és Cornerekkel tele van a ház, bár most a lions kavarhat


Némileg később.... Közeledönk és Castonzo még bent van!!!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A legújabb mock szerint Mallett ki sem megy az első körben. Érdekes lenne, viszont ha hagynánk mi is, hogy elmenjen mellettünk, akkor a 2/25-re már tényleg esélytelen a dolog. Viszont ha most nem gyúrunk rá valami fiatal QB-ra (feltételezve, hogy Hassie marad még mentorként), akkor az NFC West is erős lesz nekünk évekig. Főleg úgy, hogy szerintem a Rams évekre megoldotta a kérdést, a Frisco, meg a Pintyek pedig idén fogják lerendezni. Akkor most jöhet a versenyfutás az idővel.garrett27
Én még mindig az O falat raknám rendbe.
Mondjuk Austin-Cole belső párossal merőben más lenne a nyomás, amelyet gyakorolni tudnánk. Bryant 5ben nem volt rossz.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Pintyek nem fogják idén lerendezni, ott van Skelton, jön egy veterán FA-n vagy csere keretében és kész 😊Fucu
Álmodj, királylány... 😛 😂somoskovig
ezért de kaptál volna ma... 😛

Austin reális még első körben is (másodikre simán kiviszik ez fix), ha nem marad bent OL, QB (ezt kétlem) és nem is akartok kicserélni. Látok esélyt, hogy behúzzátok a Mebane 3. körös tender után is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Kinéztem Marvin Austint első körben, ha nem lesz épkézláb QB. A videók alapján egész jó.garrett27
Szerintem is nagyon-nagyon jó játékos! Nagyon erős, robbanékony, Quinn konkrétan alig gyorsabb nála az első 10-en, egyszóval elképesztő atléta, 1 gap játékos, de ezzel, mi együtt tudnánk élni.

A mockok ugye szimulációk, és sajnos a szimulációk 80%-ban 1. körös (az utóbbi 1 hónapban születő mockokban pedig 1. körös). Sebii ugyan szeretné, ha a 2. körig csúszna, de erre túl sok esély azért nincs!
Azért jó az idei draft mert a 2. körben tudsz tehetséges QB-t húzni, mint 1-ben.

Én még mindig olineben gondolkozom 😊 de ha mebane megy, akkor Austin szerintem minőségi csere! Boldog lennék, ha behúznánk!Helmut Zimmer
Álmodozni lehet. 😊
Én se látok reális esélyt rá, hogy 2. körig bent marad sajnos.
Egyébként nagyon nem tudom mire számítsak, meg minek örülnék. Az elmúlt években nagyjából tudtam álomdraftot írni, de most nem menne.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
A Pintyek nem fogják idén lerendezni, ott van Skelton, jön egy veterán FA-n vagy csere keretében és kész 😊Fucu
Álmodj, királylány... 😛 😂

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Pintyek nem fogják idén lerendezni, ott van Skelton, jön egy veterán FA-n vagy csere keretében és kész 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A legújabb mock szerint Mallett ki sem megy az első körben. Érdekes lenne, viszont ha hagynánk mi is, hogy elmenjen mellettünk, akkor a 2/25-re már tényleg esélytelen a dolog. Viszont ha most nem gyúrunk rá valami fiatal QB-ra (feltételezve, hogy Hassie marad még mentorként), akkor az NFC West is erős lesz nekünk évekig. Főleg úgy, hogy szerintem a Rams évekre megoldotta a kérdést, a Frisco, meg a Pintyek pedig idén fogják lerendezni. Akkor most jöhet a versenyfutás az idővel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kinéztem Marvin Austint első körben, ha nem lesz épkézláb QB. A videók alapján egész jó.garrett27
Szerintem is nagyon-nagyon jó játékos! Nagyon erős, robbanékony, Quinn konkrétan alig gyorsabb nála az első 10-en, egyszóval elképesztő atléta, 1 gap játékos, de ezzel, mi együtt tudnánk élni.

A mockok ugye szimulációk, és sajnos a szimulációk 80%-ban 1. körös (az utóbbi 1 hónapban születő mockokban pedig 1. körös). Sebii ugyan szeretné, ha a 2. körig csúszna, de erre túl sok esély azért nincs!
Azért jó az idei draft mert a 2. körben tudsz tehetséges QB-t húzni, mint 1-ben.

Én még mindig olineben gondolkozom 😊 de ha mebane megy, akkor Austin szerintem minőségi csere! Boldog lennék, ha behúznánk!
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kinéztem Marvin Austint első körben, ha nem lesz épkézláb QB. A videók alapján egész jó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A pár játékos próbált bemenni az edzőközpontba de nem engedték be őket az ajtón. szigor van Seattle-ben

és 20 perc múlva Carroll és Schneider draft előtti sajtótájékoztató, live strem: http://www.seahawks.com/videos-photos/live.html



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nekem is tetszene Talib, de ha jól emlékszem eltiltással kezdene. Az meg ki tudja hány meccs. Amúgy szerintem Carrollék tudnák kezelni. Mike Williams, vagy Leroy Hill, sem egyszerű emberek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mike williams mellett nem lógna ki :Ö
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a játéktudásával sokat nyernétek, csak ugye nem amiatt van veszélyben a Bucs-os állása.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Aqib Talibot valószínűleg kirúgja a Tampa. Én szívesen látnám nálunk. Vélemények?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Here's a recap of our Seahawks Insider mock draft live chat that we held this morning, with blog readers serving as general managers.

1. Carolina - Marcell Dareus, DT, Alabama
2. Denver - Von Miller, DE/OLB, Texas A&M
3. Buffalo - Cam Newton, QB, Auburn
4. Cincinnati - A.J. Green, WR, Georgia
5. Arizona - Patrick Peterson, CB, LSU
6. Cleveland - Julio Jones, WR, Alabama
7. San Francisco - Blaine Gabbert, QB, Missouri
8. Tennessee - Nick Fairley, DT, Auburn
9. Dallas - Tyron Smith, OT, USC
10. Washington - Robert Quinn, DE/OLB, North Carolina
11. Houston - Prince Amukamara, CB, Nebraska
12. Minnesota - Cameron Jordan, DE/DT, California
13. Detroit - Anthony Castonzo, OT, Boston College
14. St. Louis - Corey Liuget, DT, Illinois
15. Miami - Mark Ingram, RB, Alabama
16. Jacksonville - Da'Quan Bowers, DE, Clemson
17. New England - Jimmy Smith, CB, Colorado
18. San Diego - Ryan Kerrigan, DE, Purdue
19. New York Giants - Mike Pouncey, G, Florida
20. Tampa Bay - Aldon Smith, DE, Missouri
21. Kansas City - Gabe Carimi, OT, Wisconsin
22. Indianapolis - Nate Solder, OT, Colorado
23. Philadelphia - Dereck Sherrod, OT, Mississippi State
24. New Orleans - J.J. Watt, DE, Wisconsin
25. Seattle - Jake Locker, QB, Washington
26. Baltimore - Cameron Heyward, DE/DT, Ohio State
27. Atlanta - Muhammad Wilkerson, DE/DT, Temple
28. New England - Danny Watkins, G, Baylor
29. Chicago - Marvin Austin, DT, North Carolina
30. New York Jets - Phil Taylor, DT, Baylor
31. Pittsburgh - Justin Houston, DE/OLB, Georgia
32. Green Bay - Akeem Ayers, OLB, UCLA



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
ha neked csak ennyi problémád van akkor igazán irigyellek 😀a.kacsa
Bár így lenne! Nem a magánnyugdíj reálhozamból fogok kimenni az biztos. Majd összespórolom a rendes nyugdíjamból 2130-ra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha neked csak ennyi problémád van akkor igazán irigyellek 😀