Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
jaja, maradjon! Fontos arc.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Olindo Mare lenyilatkozta, hogy ha meglesz az új CBA akkor "házi kedvezménnyel" is szívesen maradna Seattle-ben.Fucu
Szerintem ő egy megbízható rugó, még ha nem is fiatal. Meg kellene tartani.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Olindo Mare lenyilatkozta, hogy ha meglesz az új CBA akkor "házi kedvezménnyel" is szívesen maradna Seattle-ben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
54-46ra kapott ki a 12th man a madden cover versenyben. azért durva, azt hittem épember nem szavaz rá, csak seahawks fanok 😀braxa88
Pedig én terjesztettem az igét 😕Hanni
Rajtam nem múlt, én behúztam. Az eredmény egyébként tényleg érdekes. Na akkor kinek van a legjobb szurkolótábora? Nem véletlenül volt földrengés Lynch futásánál! 😀

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
54-46ra kapott ki a 12th man a madden cover versenyben. azért durva, azt hittem épember nem szavaz rá, csak seahawks fanok 😀braxa88
Pedig én terjesztettem az igét 😕
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
54-46ra kapott ki a 12th man a madden cover versenyben. azért durva, azt hittem épember nem szavaz rá, csak seahawks fanok 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gyütt egy 7.körös comp pick.
7.kör 41/241 Seattle
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Pont tegnap jutottam arra, hogy "Egy MIG-29-es nélkül az élet szar..."12
Főleg ha nem fér el a jachtomon!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Pont tegnap jutottam arra, hogy "Egy MIG-29-es nélkül az élet szar..."

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
"...a Microsoft révén hatalmas pénzeket felhalmozó és a leggazdagabb NFL tulajdonosnak számító Allen viszont inkább azzal volt elfoglalva, hogy tovább bővítse repülőgép-parkját. Egy MiG-29-es orosz vadászrepülőgépet szerzett be és tesztelt az elmúlt napokban a több mint tíz repülőgépet és a világ egyik legnagyobb privát yachtját (Octopus, másik yachtja, a Tatoosh is a top 100-ban található) birtokló milliárdos..."

Nehéz az élet. 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most olvastam, hogy Mebane-re 3. körös tendert raktak. Én azért reménykedem, hogy senkinek sem ér meg ennyit és marad.garrett27
nha ezt elmagyaráznál nekem valaki, mit jelent ez a tender, meg hogy mi van most mebannel mert nem vágom mi ez a huzavona az ügyében?davekid
lejárt a szerződése. 3.körös tendert kapott ami azt jelenti h egy évig maradhat de 3.körös pickért távozhat. de ha a seahawks matcheli az ajánlatot akkor Mebane marad.
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
Most olvastam, hogy Mebane-re 3. körös tendert raktak. Én azért reménykedem, hogy senkinek sem ér meg ennyit és marad.garrett27
nha ezt elmagyaráznál nekem valaki, mit jelent ez a tender, meg hogy mi van most mebannel mert nem vágom mi ez a huzavona az ügyében?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
kit érdekel, ugyse veszem meg 😀braxa88
Nyilván én se, mert basznak kiadni PCre 😀 Csak attól még elég ronda a közönség továbbra is, nem is értem miért nem valami Seattle játékost választottak, akiről be lehet rakni valami rendes képet (bár lehet a közönségről is rendes lenne bent). Tatuput vagy Hawthorne simán jó lett volna (vagy Curry mondjuk).tenorx
mer nincs népszerű és jó játékos a csapatban. a felsorolt kettő nem azbraxa88
Na majd pár év múlva Earl Thomas, az Új Ed Reed. 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most olvastam, hogy Mebane-re 3. körös tendert raktak. Én azért reménykedem, hogy senkinek sem ér meg ennyit és marad.garrett27
max matcheljük az ajánlatukat oszt marad
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most olvastam, hogy Mebane-re 3. körös tendert raktak. Én azért reménykedem, hogy senkinek sem ér meg ennyit és marad.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mer nincs népszerű és jó játékos a csapatban. a felsorolt kettő nem azbraxa88
Monnyuk ez ciki. 😂 De ez az ötlet nekem tetszik 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rohadt jól nézne ki a borítón a ronda animált közönség 😀tenorx
kit érdekel, ugyse veszem meg 😀braxa88
Nyilván én se, mert basznak kiadni PCre 😀 Csak attól még elég ronda a közönség továbbra is, nem is értem miért nem valami Seattle játékost választottak, akiről be lehet rakni valami rendes képet (bár lehet a közönségről is rendes lenne bent). Tatuput vagy Hawthorne simán jó lett volna (vagy Curry mondjuk).tenorx
mer nincs népszerű és jó játékos a csapatban. a felsorolt kettő nem az
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
szavazzatok a 12th manre: http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover !braxa88
Rohadt jól nézne ki a borítón a ronda animált közönség 😀tenorx
kit érdekel, ugyse veszem meg 😀braxa88
Nyilván én se, mert basznak kiadni PCre 😀 Csak attól még elég ronda a közönség továbbra is, nem is értem miért nem valami Seattle játékost választottak, akiről be lehet rakni valami rendes képet (bár lehet a közönségről is rendes lenne bent). Tatuput vagy Hawthorne simán jó lett volna (vagy Curry mondjuk).
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szavazzatok a 12th manre: http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover !braxa88
Rohadt jól nézne ki a borítón a ronda animált közönség 😀tenorx
kit érdekel, ugyse veszem meg 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
szavazzatok a 12th manre: http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover !braxa88
Rohadt jól nézne ki a borítón a ronda animált közönség 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szavazzatok a 12th manre: http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover !
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Én nem adnám oda az első kört érte, de Palmer se kell. Persze ez is csak egy szubjektív vélemény a sok közül. Valahogy nem bízom egyikben sem. Nem olyan jó menekülők, márpedig ilyen fal mögött sajnos elsőként ezt kell megtanulni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ma elkezdődött annak a pletykája, hogy egyik csapat első kört adna Kevin Kolb irányítóért, és rengeteg Eagles beatwriter szerint a Seattle lenne ez. (Jól olvassátok, tisztán, minden nélkül 1/25 = Kolb)Deny
a tavalyi Whitehurst csere után ez a lépés a kristálytiszta balfaszság kategóriába esne nálam.Höri
+ Whitehurst>Kolb 😛
vicc nélkül,jelen pillanatban nem jobb nála Kolb,első kört meg biztos nem érNewman
Jelen pillanatban nem tudom, hogy ki mennyire jó, de Kolb lényegesen jobban beleillik Bevell eddigi munkásságába. Karesz meg Jeremy bűne volt, amihez mind a HC, mind a GM asszisztált.
Kolb nem rossz srác. Nekem van egy olyan érzésem, hogy irányító lesz belőle.... Azokhoz a világmegváltásokhoz képest, amelyeket írnak hozzánk mockokban 1. körben, kiegyeznék vele....bár én még mindig DE-t húznék 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jó hát állítólag tavaly trent edwardsot is akartuk 😂
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ma elkezdődött annak a pletykája, hogy egyik csapat első kört adna Kevin Kolb irányítóért, és rengeteg Eagles beatwriter szerint a Seattle lenne ez. (Jól olvassátok, tisztán, minden nélkül 1/25 = Kolb)Deny
a tavalyi Whitehurst csere után ez a lépés a kristálytiszta balfaszság kategóriába esne nálam.Höri
+ Whitehurst>Kolb 😛
vicc nélkül,jelen pillanatban nem jobb nála Kolb,első kört meg biztos nem ér