Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Landry Jones kijövetele esetén is?Wyatt
Jones több yardot fog passzolni Lucknál (vagy bárkinél 😛 ), de ez a rendszer miatt lesz, másban meg nem jobb.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Landry Jones kijövetele esetén is?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmi sem elképzelhetetlen 😊Fucu
ha idén nem jön QB, jövőre minden mockban Barkley-t írják majd. Mindbe.Höri
nem meglepő módon, ahogy ha SF-be sem jön akkor oda meg Luck-otFucu
csak Luck helye betonbiztos 1/1, míg Barkley-é képlékeny első kör

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az elképzelhetetlen lenne, hogy még egy évet várjon a Seahawks a QB drafttal? Persze, ha Mallett bent lesz még 2. körben, akkor vétek lenne bent hagyni, de félek egy Locker lehetőségtől.aztec
semmi sem elképzelhetetlen 😊Fucu
ha idén nem jön QB, jövőre minden mockban Barkley-t írják majd. Mindbe.Höri
nem meglepő módon, ahogy ha SF-be sem jön akkor oda meg Luck-ot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az elképzelhetetlen lenne, hogy még egy évet várjon a Seahawks a QB drafttal? Persze, ha Mallett bent lesz még 2. körben, akkor vétek lenne bent hagyni, de félek egy Locker lehetőségtől.aztec
semmi sem elképzelhetetlen 😊Fucu
ha idén nem jön QB, jövőre minden mockban Barkley-t írják majd. Mindbe.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az elképzelhetetlen lenne, hogy még egy évet várjon a Seahawks a QB drafttal? Persze, ha Mallett bent lesz még 2. körben, akkor vétek lenne bent hagyni, de félek egy Locker lehetőségtől.aztec
semmi sem elképzelhetetlen 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az elképzelhetetlen lenne, hogy még egy évet várjon a Seahawks a QB drafttal? Persze, ha Mallett bent lesz még 2. körben, akkor vétek lenne bent hagyni, de félek egy Locker lehetőségtől.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem ha valamelyik ígéretesebb QB lecsúszik, akkor behúzzuk 1/25-re, ha nem, akkor a DEF-be kell mindenképpen ember. Ja meg persze kellene Okung tükör oldalára is egy normális hústorony.garrett27
Aki lehetőleg nem rokkan le 3 meccsekre, hogy aztán játsszon egy jót...Hanni
Okung következő szezonban PB-er lesz, ha a QB-ja is úgy akarja.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerintem ha valamelyik ígéretesebb QB lecsúszik, akkor behúzzuk 1/25-re, ha nem, akkor a DEF-be kell mindenképpen ember. Ja meg persze kellene Okung tükör oldalára is egy normális hústorony.garrett27
Aki lehetőleg nem rokkan le 3 meccsekre, hogy aztán játsszon egy jót...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szerintem ha valamelyik ígéretesebb QB lecsúszik, akkor behúzzuk 1/25-re, ha nem, akkor a DEF-be kell mindenképpen ember. Ja meg persze kellene Okung tükör oldalára is egy normális hústorony.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én remélem h DE lesz az első kör. agyfaszt kaptam a dalton pickre néhol 😊
egyébként korrekt, remélem a cb-k nem 5-9 mélyek 😛
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
3hét és draft 😊
ti kit vártok, kit szeretnétek h jöjjön? álomdraft?

összeállítottam egy álomdraftot, bár lehet, sőt valószínű 1 hét mulva már nem így látom 😊

Rd 1, Pick 25 (25) Ryan Kerrigan, DE Purdue. Nagyon jó pass rusher, nekem egyik kedvencem idén. sztem nagyon jó NFL DE lesz. Ha lenne pass rush, talán a CBknek is könnyebb dolga lenne

Rd 2, Pick 25 (57) Ryan Mallett, QB Arkansas. Vmi miatt csúszik mint a fene, nem szertik a scoutok, én viszont ige. Jobb ő a 2.kör végénél.

Rd 4, Pick 2 (99) Chimdi Chekwa, CB Ohio State / Jalil Brown, CB Colorado. Itt nemtudok dönteni mind2 jó CB, és kb 3-4.körnél kelhetnek el. Project megoldás, talán lehetne belőlk kezdő szint

Rd 5, Pick 25 (156) Vincent Brown, WR San Diego State. Sztár volt a senior bowlon, ami azé nagy szó. WR sorunkra meg rá fér az erősítés.

Rd 5, Pick 26 (157) Ian Williams, DT Notre Dame. Vicces játéksokból áll a DT rotáció. Siavii, Balmer és Terrill végre nem kapnának annyi lehetőséget

Rd 6, Pick 8 (173) Will Hill, S Florida. Buta safety Florifából, de jó játékos. Ha nem szívja el az agyát, akkor még kezdő is lehet vmikor

Rd 7, Pick 6 (209) Ryan Bartholomew, C Syracuse. Sleepernek tartom, még kezdő OL is lehet belőle.

Rd 7, Pick 39 (242) Graig Cooper, RB Miami. RB mindig kell. Coopernek 1 sérüléssel bármikor vége lehet a karrierjének, de amugy nagyon tehetséges.

Nem lehet betömni minden lyukat. Talán FA-n(ha lesz) jön CB vagy OL és akkor 1-2 lyukat be lehet tömni.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/04/forbes-32-2010-19-seattle-seahawks.html
Erdekes Bowl.hu-s sideproject Seahawks infokkal 😊

Forbes 32 - 2010: 19. Seattle Seahawks
Csapatérték: 989 millió dollár
Éves értékváltozás: 0 %

Az érték összetevői:
-A csapatok közötti bevétel megosztáshoz köthető érték: 650 millió dollár
-A városhoz és annak vonzáskörzetéhez kapcsolható érték: 153 millió dollár
-A stadionhoz köthető érték: 133 millió dollár
-Márkamenedzsmenthez kapcsolható érték: 53 millió dollár

Tulajdonos és vásárlási érték:
A Seahawks tulajdonosa Paul Allen, aki 1997-ben 194 millió dollárért vásárolta meg a franchiset.
Az inflációval korrigált beszerzési árhoz képesti érték %-os mutatója: 13 %

Adósság/Érték mutató: 12 %
Revenue: 241 millió dollár (18. az NFL-ben)
Működési eredmény: 34 millió dollár (15. az NFL-ben)
Játékosokkal kapcsolatos bérköltségek: 125 millió dollár (28. az NFL-ben)
Jegypénztári bevételek: 47 millió dollár (22. az NFL-ben)

A vonzáskörzet lakossága: 3.408.000 fő (15. az NFL-ben)
Az egy szurkolóra jutó bevétel: 24 dollár

Média partnerek és szponzorok
Preseason TV: King 5
Rádió: Bonneville
Az amerikai Nielsen TV rangsorban elfoglalt helyezés: 24.
Nagyobb szponzorok: Seattle Bank, Virginia Mason, Microsoft (nasdaq: MSFT), Anheuser-Busch InBev (nyse: BUD), Canon (nyse: CAJ), Coca-Cola (nyse: KO).
A névhasználati jogokat birtokló szponzor: Qwest Communications (nyse: Q; 2011. április 1-je óta a cég a CenturyLink Inc. tulajdonában van.)

A stadion
Tulajdonos: Washington State Public Stadium Authority
Megnyitás éve: 2002
Kapacitás: 67.000 fő
Építési költségek: 360 millió dollár
Átlagos jegyárak: 64 dollár (24. az NFL-ben)

A Mike Holmgren-érát követő első év nem sikerült a legjobban, a csapat egy 5-11-es mérleget hozott össze és kirúgta Jim Mora főedzőt, akinek még három éve lett volna hátra a szerződéséből és emiatt 12 millió dollárt hagyott veszni a csapat. Utódja Pete Carroll lett, a korábbi USC sztáredző ötéves szerződést írt alá, ami évente 7 millió dollárt garantál számára. Az elmúlt négy évben először nem kell a bérletekre várnia a potenciális bérleteseknek, a recesszió sok szurkolót „elijesztett”. A csapat sorozatban 60 mérkőzésen produkált teltházat a Qwest Fielden és ez a sorozat garantálhatóan folytatódik 2010-ben is, hiszen júliusban már csak 2.000 gazdára váró jegy állt rendelkezésre. A Coca-Cola váltotta a seattlei Jones Sodát a csapat hivatalos üdítőitalaként és szponzoraként. 2007-ben nagy szó volt, amikor a Jones megszerezte a jogokat egy olyan kategóriában, ahol addig a Coca-Cola és a Pepsi dominált. Azonban azóta a Jones szerencséje visszájára fordult, részvényeik a 21 dolláros árról 1 dollárra zuhantak.

A profil 2010. augusztusában készült, így csupán a 2010-es szezon kezdetéig ismertté vált információkkal számol. A Forbes sorozata bázisévnek 2008-at tekinti, amelyhez a 2009-es szezon eredményeit viszonyítja a százalékos mutatók esetében. A blogbejegyzés a Forbes Magazine publikációjának magyar nyelvű fordítása.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
persze, van benne logika hogy odakerüljön, de biztos elsőbbséget élvez a Seahawks. Ezek meg csak arra jók, hogy csámcsogjanak rajta a szurkolók.
Előbb legyen CBA utána lehet izulni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
TAPASZTALT QB-RA HAJT A FRISCO
Frissítve: 2011, Március 31. @ 16:21

Mindenki tudja, hogy a 49ersnek égető szüksége van egy magabiztos karmesterre, de ahogy a legutóbb hallottuk, a csapat nem igazán akarja irányítóra használni legelső választási jogát, hacsak Blaine Gabbert nem elérhető.

A San Franciscót április 28-án hetedikként fogja Goodell felszólítani a döntésre, de könnyen lehet, hogy a klub a 2. vagy a 3. körig is vár, hogy quarterbacket válasszon. Akkor még a Florida State-ről érkező Christian Ponder, a Nevada üdvöskéje, Colin Kaepernick, vagy a TCU-s Andy Dalton is szóba jöhet.

„Elképzelhető, hogy közülük választanak majd, mivel viszonylag jók. Tudom, hogy Dalton különösen felkeltette az érdeklődésüket és Kaepernickből is nagyon sokat láttak, de továbbra is úgy hiszem, hogy a szabadügynökség, vagy egy jó vásárlás fogja megoldani a kezdőirányító kérdését” – nyilatkozta egy magát megnevezni nem kívánó forrás.

A drámai átalakításon átesett klubvezetés egyelőre hallgat, így még forrásunknak is nehéz feladat utánajárni, hogy a csapat éppen melyik veterán irányítót szemelte ki magának. Bár az Eaglesnek igencsak jól jönne a ’Niners elsőkörös választási joga, valószínűtlen, hogy Kevin Kolbot adnák cserébe érte. Amire sokkal nagyobb esély mutatkozik, az a Seahawks veteránjának, Matt Hasselbecknek az érkezése, ugyanis az Aranyásók volt igazgatója, Scot McCloughan jelenleg Seattle-ben dolgozik, és a friscói stábnak sem idegen Hasselbeck játékstílusa.

Na innen való a felvetés Hasselbeck-el kapcsolatosan.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 874 — Csodabogár
Hasselbeck Friscoban? Akkor inkább vonuljon vissza! Sokat szidtuk, de mégiscsak a Seahawks egyik arca!garrett27
na ez a pletyka amit nem szabad komolyan venni. Ez hasonló mint két éve amikor Warner elment tárgyalni Friscoba 😊

szerk: most nézem a dátumot, benyaltam 😊Fucu
Remélem igazad lesz!garrett27
sehol nem olvastam, szóval fake. meg ápr. 1 😉

garrett, legközelebb linket pls.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Elég nekünk izgulni a többi csapatrész miatt. Legalább a rúgásoknál hátra lehessen dőlni.garrett27
Nem csak egy jo rugonal tudhatod, hogy mi kovetkezik. Mi is hatra tudtunk dolni amikor Dodge puntolt, mert a katasztrofa boritekolva volt. 😀lotus86
Hála istennek Olindo elég megbízható volt eddig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hasselbeck Friscoban? Akkor inkább vonuljon vissza! Sokat szidtuk, de mégiscsak a Seahawks egyik arca!garrett27
na ez a pletyka amit nem szabad komolyan venni. Ez hasonló mint két éve amikor Warner elment tárgyalni Friscoba 😊

szerk: most nézem a dátumot, benyaltam 😊Fucu
Remélem igazad lesz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Elég nekünk izgulni a többi csapatrész miatt. Legalább a rúgásoknál hátra lehessen dőlni.garrett27
Nem csak egy jo rugonal tudhatod, hogy mi kovetkezik. Mi is hatra tudtunk dolni amikor Dodge puntolt, mert a katasztrofa boritekolva volt. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hasselbeck Friscoban? Akkor inkább vonuljon vissza! Sokat szidtuk, de mégiscsak a Seahawks egyik arca!garrett27
na ez a pletyka amit nem szabad komolyan venni. Ez hasonló mint két éve amikor Warner elment tárgyalni Friscoba 😊

szerk: most nézem a dátumot, benyaltam 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hasselbeck Friscoban? Akkor inkább vonuljon vissza! Sokat szidtuk, de mégiscsak a Seahawks egyik arca!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Aki tudja szerezze meg, és olvassa el Allen önéletrajzi könyvét besza, behu 😊 címe: "Idea man"Helmut Zimmer
Ok, majd ha megjelenik.
http://index.hu/tech/2011/03/31/bill_gates_kanallal_eszi_a_csirket/endorphyn
Előtte ne is! 😊Helmut Zimmer
Semmikeppen! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Aki tudja szerezze meg, és olvassa el Allen önéletrajzi könyvét besza, behu 😊 címe: "Idea man"Helmut Zimmer
Ok, majd ha megjelenik.
http://index.hu/tech/2011/03/31/bill_gates_kanallal_eszi_a_csirket/endorphyn
Előtte ne is! 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Aki tudja szerezze meg, és olvassa el Allen önéletrajzi könyvét besza, behu 😊 címe: "Idea man"Helmut Zimmer
Ok, majd ha megjelenik.
http://index.hu/tech/2011/03/31/bill_gates_kanallal_eszi_a_csirket/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Aki tudja szerezze meg, és olvassa el Allen önéletrajzi könyvét besza, behu 😊 címe: "Idea man"