Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma elkezdődött annak a pletykája, hogy egyik csapat első kört adna Kevin Kolb irányítóért, és rengeteg Eagles beatwriter szerint a Seattle lenne ez. (Jól olvassátok, tisztán, minden nélkül 1/25 = Kolb)Deny
a tavalyi Whitehurst csere után ez a lépés a kristálytiszta balfaszság kategóriába esne nálam.Höri
pontosan ezért van realitása 😀

egyébként meg future Hall of Famer lesz Kolb és punktum. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma elkezdődött annak a pletykája, hogy egyik csapat első kört adna Kevin Kolb irányítóért, és rengeteg Eagles beatwriter szerint a Seattle lenne ez. (Jól olvassátok, tisztán, minden nélkül 1/25 = Kolb)Deny
a tavalyi Whitehurst csere után ez a lépés a kristálytiszta balfaszság kategóriába esne nálam.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma elkezdődött annak a pletykája, hogy egyik csapat első kört adna Kevin Kolb irányítóért, és rengeteg Eagles beatwriter szerint a Seattle lenne ez. (Jól olvassátok, tisztán, minden nélkül 1/25 = Kolb)
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Szerintem egyébként egyáltalán nem Seahawks-os, és ronda is, de ez lényegtelen.Deny
Nekem a fazon bejön, de a szín tényleg szar.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szinte teljesen off, de offseason van: Van egy új Nike SB Dunk cipő, mely a köztudatba csak "The Seahawks" néven jutott be, illetve ha minden igaz a negatív mérlegű PO hellyel együtt adták ki. http://www.freshnessmag.com/2011/03/18/nike-sb-dunk-high-pro-seahawk-deep-royal-noble-green/
Szerintem egyébként egyáltalán nem Seahawks-os, és ronda is, de ez lényegtelen.Deny
Miket nem találsz! Amúgy igazad van.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szinte teljesen off, de offseason van: Van egy új Nike SB Dunk cipő, mely a köztudatba csak "The Seahawks" néven jutott be, illetve ha minden igaz a negatív mérlegű PO hellyel együtt adták ki. http://www.freshnessmag.com/2011/03/18/nike-sb-dunk-high-pro-seahawk-deep-royal-noble-green/
Szerintem egyébként egyáltalán nem Seahawks-os, és ronda is, de ez lényegtelen.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nagyjából igen. ez a "ki a jani a hegyről" kategória 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
hasselbeck young trade azt csókolom 😊a.kacsa
ki jár rosszabbul verseny? 😀
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hasselbeck young trade azt csókolom 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Lezártam magamban a játékosok kontra tulajok ügyet, az igazság úgyis odaát van. Én csak focit akarok látni. Aki beleteszi a pénzét valószínűleg tudja mit csinál (elvégre nem Magyarországról van szó, ahol még az ország egyik legnépszerűbb klubját is le lehet amortizálni-nem mondom meg melyikre gondoltam, szerintem rá lehet jönni). A játékosok meg játszani akarnak. Meg fognak egyezni, mert nem hülyék, csak telhetetlenek! Ki ezért, ki azért.....(De azt a rohadt TD-t akkor is a játékos éri el!)

Viszont, ez a Hasselbeck Tennesseeben dolog elgondolkodtat. Nem látok bele a vezérkar lapjaiba, de úgy érzem valami furcsaság készül! Ha Csárlit előléptetik megőrülök!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 029
Hát nemtom mennyire érdemes 1kört Pouncey-ra pazarolni, de lehet megprobálnám. Esetleg ha nem, akk első körre egy CB (Harris?) Nemkövetem a college footballt, szal gyakorlatilag fingom sincs ki mennyi jó, statokból próbálok következtetni.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Semmi gond Braxa!

Azért lennék szomorú, mert akkor nem jönne be sem kicsit sem, amire fogadtam a haverokkal. 😊

A táblázatot egészében néztem meg.
De most tényleg, mit mondhat ilyenkor az ember?!
Minden tisztelem azokat, akik dolgoznak egy témán, és vállalják a véleményüket, de nekem akkor sem jött be.
Szerintem tök másképpen lesz, és lesz még "elsőkörös" DE (vagy OT) 1/25 nél (Gabbert nem lesz, Locker sem lesz valszeg, nem mintha adnék érte 1/25 öt).

Egy okból örülnék az 1. körös O játékosnak... nem dobnánk több 1. körös cetlit ennek a fasznak a D sémájába 😕 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Braxa! én szomorú lennék, ha ez lenne a draftunk! Amúgy Gabbert már valószínűleg rég felmutatja az 1-es mezt valaki másnál, hogy mire mi húzunk, de legyyen igazad! 😊

Helmut Zimmer
kifejtenéd légyszi, h mivel nem vagy kibélkülve 😊
amugy ja nyilván Gabbert nem lesz elérhető dehát be kellett húzni. Burton sztem nagyon jó CB, Sands kb ugyanaz mint Chancellor 😀 , Doss akár még jó is lehet, Hurd nemtom, a vége sztem elég jó lett.

szerk:
más is elmodnhatja a véleményét róla.
valamint örülnék neki ha leirnátok h ti a kiket huztatok volna a pickekkel, a fentibb linken benne van az egész tracker segítségképpen
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Braxa! én szomorú lennék, ha ez lenne a draftunk! Amúgy Gabbert már valószínűleg rég felmutatja az 1-es mezt valaki másnál, hogy mire mi húzunk, de legyyen igazad! 😊

Garrett!

Éljen az egyesült munkáspárt!
Azt ne feledd, hogy ezek a "szemetek" sokszok több generáció, de legalább egy egész élet munkáját teszik a csapatba, és jelentős tőkét kockáztatnak. (ők nem a munkaerejüket, hanem a tőkéjüket kockáztatják,-ez egy közgazdaságelmélet alapkérdés)
Egy franchise értékének 80%-át nem a stadion, az infrastruktúra határozza meg, hanem az immat javak, a márka / imázs, és a pénztermelő képessége. Ma már nem éri a pár héttel ezelőtti értékét egy franchise. Na hát ők ennyit bukhatnak 😊

és mint mindig, nem izélgetésnek szánom.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
SANDS ! ! ! ! ! ! ! ! 😀
fasza lett egyébként.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
srácok. volt egy Mock draft game. ilyet hoztam össze a csapatnak:

1 25 Blaine Gabbert QB Missouri
2 25 Brandon Burton CB Utah
4 2 Robert Sands S West Virginia
5 25 Tandon Doss WR Indiana
5 26 Zach Hurd OG Connecticut
6 8 Sione Fua DT Stanford
7 6 Pierre Allen DE Nebraska
7 25 Ryan Bartholomew C Syracuse

sztem király lett 😛 örülnék ha hasonlót összehozna Carroll.
teljes draft: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=221408#p221408
az utóbbi pár nap eseményeit ajánlom figyelmedbe,lehet,hogy nem csak a tulajok a 'szemetek' 😊Newman
Nem a szemétségről van szó, hanem arról, hogy ki mit dob be az üzletbe. A nagy okos tulajok is másként beszélnének, ha kétpercenként mázsás emberek térdelnének a hátukon, hogy nemesebb testrészeikről már ne is beszéljünk. Szerintem nem azonos kategória. Érdemes elolvasni a múlt hét vasárnapi Nemzeti Sportot, ahol pontosan az amerikai foci okozta maradandó agysérülésekről volt egy nagy cikk. Korábban értelmes emberek az aktív pályafutásuk után ma már cetlire írnak fel mindent, nehogy elfelejtsék, nem beszélve az öngyilkosokról. Szóval én még mindig azt mondom, hogy itt a játékosok a lényegesek, őértük megy ki a közönség, és ők teszik kockára az egészségüket. Tudom, hogy ez az egész egy baromi nagy üzlet, de be kellene végre látni, hogy itt azért mégiscsak emberekről van szó.

Most mérges és csalódott vagyok, nem nagyon bízom benne, hogy majd a bíróság megoldja a dolgot, így viszont mi maradunk foci nélkül!garrett27
Csak azt felejted el,hogy senki sem köteles az NFL-ben játszani.undisputedly
meg mindenki pótolható. az egész nagy üzletbe meg beletartoznak a tulajok is garrett. HA elolvastad volna a topikot, benne van hogy egy nagyon korrekt ajánlatot raktak le a szipiszupi sportolóknak akik beintettek, legalábbis a NFLPA. erről ennyit ki a rohadtszemétketseg..

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jellemző módon spam-ként jött a levél! A szemétbe is való az egész tulaj gárda. A pénz beszél az egyik oldalon, a másik oldalon meg emberek kockáztatják az életüket! Hol itt az egyenlő tárgyalási pozíció? Nem mondom, hogy értek a dologhoz, de a szívem a játékosok pártján van!garrett27
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=221408#p221408
az utóbbi pár nap eseményeit ajánlom figyelmedbe,lehet,hogy nem csak a tulajok a 'szemetek' 😊Newman
Nem a szemétségről van szó, hanem arról, hogy ki mit dob be az üzletbe. A nagy okos tulajok is másként beszélnének, ha kétpercenként mázsás emberek térdelnének a hátukon, hogy nemesebb testrészeikről már ne is beszéljünk. Szerintem nem azonos kategória. Érdemes elolvasni a múlt hét vasárnapi Nemzeti Sportot, ahol pontosan az amerikai foci okozta maradandó agysérülésekről volt egy nagy cikk. Korábban értelmes emberek az aktív pályafutásuk után ma már cetlire írnak fel mindent, nehogy elfelejtsék, nem beszélve az öngyilkosokról. Szóval én még mindig azt mondom, hogy itt a játékosok a lényegesek, őértük megy ki a közönség, és ők teszik kockára az egészségüket. Tudom, hogy ez az egész egy baromi nagy üzlet, de be kellene végre látni, hogy itt azért mégiscsak emberekről van szó.

Most mérges és csalódott vagyok, nem nagyon bízom benne, hogy majd a bíróság megoldja a dolgot, így viszont mi maradunk foci nélkül!garrett27
Csak azt felejted el,hogy senki sem köteles az NFL-ben játszani.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jellemző módon spam-ként jött a levél! A szemétbe is való az egész tulaj gárda. A pénz beszél az egyik oldalon, a másik oldalon meg emberek kockáztatják az életüket! Hol itt az egyenlő tárgyalási pozíció? Nem mondom, hogy értek a dologhoz, de a szívem a játékosok pártján van!garrett27
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=221408#p221408
az utóbbi pár nap eseményeit ajánlom figyelmedbe,lehet,hogy nem csak a tulajok a 'szemetek' 😊Newman
Nem a szemétségről van szó, hanem arról, hogy ki mit dob be az üzletbe. A nagy okos tulajok is másként beszélnének, ha kétpercenként mázsás emberek térdelnének a hátukon, hogy nemesebb testrészeikről már ne is beszéljünk. Szerintem nem azonos kategória. Érdemes elolvasni a múlt hét vasárnapi Nemzeti Sportot, ahol pontosan az amerikai foci okozta maradandó agysérülésekről volt egy nagy cikk. Korábban értelmes emberek az aktív pályafutásuk után ma már cetlire írnak fel mindent, nehogy elfelejtsék, nem beszélve az öngyilkosokról. Szóval én még mindig azt mondom, hogy itt a játékosok a lényegesek, őértük megy ki a közönség, és ők teszik kockára az egészségüket. Tudom, hogy ez az egész egy baromi nagy üzlet, de be kellene végre látni, hogy itt azért mégiscsak emberekről van szó.

Most mérges és csalódott vagyok, nem nagyon bízom benne, hogy majd a bíróság megoldja a dolgot, így viszont mi maradunk foci nélkül!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jellemző módon spam-ként jött a levél! A szemétbe is való az egész tulaj gárda. A pénz beszél az egyik oldalon, a másik oldalon meg emberek kockáztatják az életüket! Hol itt az egyenlő tárgyalási pozíció? Nem mondom, hogy értek a dologhoz, de a szívem a játékosok pártján van!garrett27
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=221408#p221408
az utóbbi pár nap eseményeit ajánlom figyelmedbe,lehet,hogy nem csak a tulajok a 'szemetek' 😊

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jellemző módon spam-ként jött a levél! A szemétbe is való az egész tulaj gárda. A pénz beszél az egyik oldalon, a másik oldalon meg emberek kockáztatják az életüket! Hol itt az egyenlő tárgyalási pozíció? Nem mondom, hogy értek a dologhoz, de a szívem a játékosok pártján van!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ti is megkaptátok Goodell levelét?


Dear NFL Fan,

When I wrote to you last on behalf of the NFL, we promised you that we would work tirelessly to find a collectively bargained solution to our differences with the players' union. Subsequent to that letter to you, we agreed that the fastest way to a fair agreement was for everyone to work together through a mediation process. For the last three weeks I have personally attended every session of mediation, which is a process our clubs sincerely believe in.

Unfortunately, I have to tell you that earlier today the players' union walked away from mediation and collective bargaining and has initiated litigation against the clubs. In an effort to get a fair agreement now, our clubs offered a deal today that was, among other things, designed to have no adverse financial impact on veteran players in the early years, and would have met the players´ financial demands in the latter years of the agreement.

The proposal we made included an offer to narrow the player compensation gap that existed in the negotiations by splitting the difference; guarantee a reallocation of savings from first-round rookies to veterans and retirees without negatively affecting compensation for rounds 2-7; no compensation reduction for veterans; implement new year-round health and safety rules; retain the current 16-4 season format for at least two years with any subsequent changes subject to the approval of the league and union; and establish a new legacy fund for retired players ($82 million contributed by the owners over the next two years).

It was a deal that offered compromise, and would have ensured the well-being of our players and guaranteed the long-term future for the fans of the great game we all love so much. It was a deal where everyone would prosper.

We remain committed to collective bargaining and the federal mediation process until an agreement is reached, and call on the union to return to negotiations immediately. NFL players, clubs, and fans want an agreement. The only place it can be reached is at the bargaining table.

While we are disappointed with the union's actions, we remain steadfastly committed to reaching an agreement that serves the best interest of NFL players, clubs and fans, and thank you for your continued support of our League. First and foremost it is your passion for the game that drives us all, and we will not lose sight of this as we continue to work for a deal that works for everyone.



Yours,
Roger Goodellgarrett27
Köszönjük Roge!

Szép munka volt! 😕 Az a sportoló, aki az olimpia előtt két héttel kkezd edzeni, az a versenyre izomlázat kap...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ti is megkaptátok Goodell levelét?


Dear NFL Fan,

When I wrote to you last on behalf of the NFL, we promised you that we would work tirelessly to find a collectively bargained solution to our differences with the players' union. Subsequent to that letter to you, we agreed that the fastest way to a fair agreement was for everyone to work together through a mediation process. For the last three weeks I have personally attended every session of mediation, which is a process our clubs sincerely believe in.

Unfortunately, I have to tell you that earlier today the players' union walked away from mediation and collective bargaining and has initiated litigation against the clubs. In an effort to get a fair agreement now, our clubs offered a deal today that was, among other things, designed to have no adverse financial impact on veteran players in the early years, and would have met the players´ financial demands in the latter years of the agreement.

The proposal we made included an offer to narrow the player compensation gap that existed in the negotiations by splitting the difference; guarantee a reallocation of savings from first-round rookies to veterans and retirees without negatively affecting compensation for rounds 2-7; no compensation reduction for veterans; implement new year-round health and safety rules; retain the current 16-4 season format for at least two years with any subsequent changes subject to the approval of the league and union; and establish a new legacy fund for retired players ($82 million contributed by the owners over the next two years).

It was a deal that offered compromise, and would have ensured the well-being of our players and guaranteed the long-term future for the fans of the great game we all love so much. It was a deal where everyone would prosper.

We remain committed to collective bargaining and the federal mediation process until an agreement is reached, and call on the union to return to negotiations immediately. NFL players, clubs, and fans want an agreement. The only place it can be reached is at the bargaining table.

While we are disappointed with the union's actions, we remain steadfastly committed to reaching an agreement that serves the best interest of NFL players, clubs and fans, and thank you for your continued support of our League. First and foremost it is your passion for the game that drives us all, and we will not lose sight of this as we continue to work for a deal that works for everyone.



Yours,
Roger Goodell

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A dolgok jelenlegi állása szerint nem lesz szezon.undisputedly
Hova lett az ezzel foglalkozó topic? 😐Hanni
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1075&p=20
itt van,csak más néven 😉

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A dolgok jelenlegi állása szerint nem lesz szezon.undisputedly
Hova lett az ezzel foglalkozó topic? 😐