Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Isten őrizz, csak mint érdekességen megakadt a szemem. Szerintem is baromság, de hát csak holtidény van. Ráérnek az emberek. Úgysem tudunk Carroll agyával gondolkodni, főleg nem ha draftról van szó.garrett27
Miért is? "Acélosak" vagyunk S poszton. Ráadásul ez az a poszt, ami az általunk is preferált Cover 2 rendszerek egyik legmeghatározóbb posztja. Ez a srác egy igazi Ball Hawk. A mi C2 rendszerünk simán lehetne jó is akár, 2 FS-el, ráadásul Moore meglehetősen jó coverageban, és ha minden kötél szakad akár Cornert is tud majd játszani.

Szerintem sem ez a megoldás, de nem akkora baromság ez! 😉Helmut Zimmer
igaz, de legfőképpen te mondtad h egy agyatlan állat SS kéne 😛 és Moore nagyon nem azbraxa88
Azzal ne foglalkozz szerintem se, hogy amikor sírtam ríttam 1. alkalommal egy ember ellen is játszani tudó fizikális SS-ért akkor még John Marshallnak hívták a DC-t, és nem túl sok C2-t hívott, 😛 😛 😛
Az se zavarjon a tisztánlátásban, hogy amikor másodszorra mondtam, hogy S-t kéne húzni, akkor Jim Mora volt a D fazonírozója, és amikor a D-ről kérdezték kiemelte a változatos Coveage Shellek jelentőségét.
Most pedig most van , és elképesztő mennyiségű C2-t játszunk. 😛 😛 😛
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy nagyon esélyes egy DT pick is ha Mebane lelép :/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ilyen mockot miért veszel komolyan?!braxa88
Isten őrizz, csak mint érdekességen megakadt a szemem. Szerintem is baromság, de hát csak holtidény van. Ráérnek az emberek. Úgysem tudunk Carroll agyával gondolkodni, főleg nem ha draftról van szó.garrett27
Miért is? "Acélosak" vagyunk S poszton. Ráadásul ez az a poszt, ami az általunk is preferált Cover 2 rendszerek egyik legmeghatározóbb posztja. Ez a srác egy igazi Ball Hawk. A mi C2 rendszerünk simán lehetne jó is akár, 2 FS-el, ráadásul Moore meglehetősen jó coverageban, és ha minden kötél szakad akár Cornert is tud majd játszani.

Szerintem sem ez a megoldás, de nem akkora baromság ez! 😉Helmut Zimmer
igaz, de legfőképpen te mondtad h egy agyatlan állat SS kéne 😛 és Moore nagyon nem az
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A nagy MOCKa-cukka kozott apro hir a multra valo tekintettel: Jim Zorn KCben landolt qb coachkent. Ismet sok sikert neki!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Az egyik mock draft szerint: Seahawks 25 Rahim Moore safety. Na erre varrjál gombot!
Eszerint a tippsor szerint Newton, Mallett és Locker is 2. körös. Megy a fejben foci rendesen!garrett27
ilyen mockot miért veszel komolyan?!braxa88
Isten őrizz, csak mint érdekességen megakadt a szemem. Szerintem is baromság, de hát csak holtidény van. Ráérnek az emberek. Úgysem tudunk Carroll agyával gondolkodni, főleg nem ha draftról van szó.garrett27
Miért is? "Acélosak" vagyunk S poszton. Ráadásul ez az a poszt, ami az általunk is preferált Cover 2 rendszerek egyik legmeghatározóbb posztja. Ez a srác egy igazi Ball Hawk. A mi C2 rendszerünk simán lehetne jó is akár, 2 FS-el, ráadásul Moore meglehetősen jó coverageban, és ha minden kötél szakad akár Cornert is tud majd játszani.

Szerintem sem ez a megoldás, de nem akkora baromság ez! 😉
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Legnagyobb humor az lesz majd ha ezek közül egyiket sem húzunk.Hanni
Az egyik mock draft szerint: Seahawks 25 Rahim Moore safety. Na erre varrjál gombot!
Eszerint a tippsor szerint Newton, Mallett és Locker is 2. körös. Megy a fejben foci rendesen!garrett27
ilyen mockot miért veszel komolyan?!braxa88
Isten őrizz, csak mint érdekességen megakadt a szemem. Szerintem is baromság, de hát csak holtidény van. Ráérnek az emberek. Úgysem tudunk Carroll agyával gondolkodni, főleg nem ha draftról van szó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez mondjuk valóban idegesítő, és pár mocknál meg lehet figyelni a sok hülyeséget. De tényleg, ha irdatlan nagy faszság nem kell elolvasni 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezért is utálom a mockokat, mert minden szaGértő ellenállhatatlan késztetést érez hogy írjon egy az összes többitől különbözőt, és a végére már egyre nagyobb baromságok jönnek ki...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nagyon nehéz kérdés, hogy kit húzunk annyi hiányposzt van. QB, DE, CB, OL. Egyiken sem lepődnék meg az első körben.Sebii
Legnagyobb humor az lesz majd ha ezek közül egyiket sem húzunk.Hanni
Az egyik mock draft szerint: Seahawks 25 Rahim Moore safety. Na erre varrjál gombot!
Eszerint a tippsor szerint Newton, Mallett és Locker is 2. körös. Megy a fejben foci rendesen!garrett27
ilyen mockot miért veszel komolyan?!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nagyon nehéz kérdés, hogy kit húzunk annyi hiányposzt van. QB, DE, CB, OL. Egyiken sem lepődnék meg az első körben.Sebii
Legnagyobb humor az lesz majd ha ezek közül egyiket sem húzunk.Hanni
Az egyik mock draft szerint: Seahawks 25 Rahim Moore safety. Na erre varrjál gombot!
Eszerint a tippsor szerint Newton, Mallett és Locker is 2. körös. Megy a fejben foci rendesen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Oszt ki fogja kinevelni a QB-t? Bevell???? 😀 😂
Morcos csávóból- aki elküldte Gibbset, és Carrollt a pics@ba a zone blockinggal együtt, és a PO ban bemutatta, hogy tud ő playt hívni, ha a főnöke hagyja, és nem mászik oda hozzá folyton, hogy fussunk- kinéztem volna, hogy QB-t farag egy 2. körös reménységből. Stanzit még kedvelném is , akár! De Bevellből nem nézem ki.
Szerencsétlen T-Jack.... Webb meg mindegy is!!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon nehéz kérdés, hogy kit húzunk annyi hiányposzt van. QB, DE, CB, OL. Egyiken sem lepődnék meg az első körben.Sebii
Legnagyobb humor az lesz majd ha ezek közül egyiket sem húzunk.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Nekem a számunkra elérhető DE-k közül Cameron Heyward tetszik a legjobban. Igai all around DE, aki futás ellen is gyilkos. Őt nagyon szívesen látnám.
Amit még nagoyn fontosnak tartok, hogy kéne pár picket szerezni tradek keretében, mert ugye nincs 3. körünk, ami nagyon jó lenne mondjuk az OG poszt orvoslására. Trufantért szerintem kapnánk egy 3. kört.Sebii
Heyward 3-4ben lehet DE, 4-3ban inkább DT szerintem a profik között. Én a ti helyeteken inkább Claybornt nézném.tenorx
Clayborn sem az az igazi sack-gyáros, ő is inkább all around DE.
Nagyon nehéz kérdés, hogy kit húzunk annyi hiányposzt van. QB, DE, CB, OL. Egyiken sem lepődnék meg az első körben.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem a számunkra elérhető DE-k közül Cameron Heyward tetszik a legjobban. Igai all around DE, aki futás ellen is gyilkos. Őt nagyon szívesen látnám.
Amit még nagoyn fontosnak tartok, hogy kéne pár picket szerezni tradek keretében, mert ugye nincs 3. körünk, ami nagyon jó lenne mondjuk az OG poszt orvoslására. Trufantért szerintem kapnánk egy 3. kört.Sebii
Heyward 3-4ben lehet DE, 4-3ban inkább DT szerintem a profik között. Én a ti helyeteken inkább Claybornt nézném.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valahogy nem akarom Palmert. Nem tudom az okát, csak érzem, hogy nem ő a mi emberünk. Ráadásul 1. körért, amikor annyi a gond. Meg hát Hassie mögé minek jönne.garrett27
Hassi mögé 😀braxa88
Ja, mert Carroll folyamatosan azt nyomja, hogy Hassie aláíratása a legfontosabb. El tudod képzelni mondjuk Palmer mögött? Akkor inkább a nyugdíj.garrett27
igen. de palmer ugysem jön.

ha DE akkor Jordan
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Bowers-t 😀 😂

Quinnt 😀 -na jó, szóval ő sem lesz már meg, amikor mi jövünk

Aldon Smith nekem tetszik, igaz nekem JPP is tetszett, mert szeretem a "furcsa mozgású ragadozókat" - De biztosan nem fogjuk húzni, mert mi egy túlgyúrt nehézatlétát fogunk húzni, szóval jó helyen kerestél.
Adrian Clayborn már valszeg nem lesz (bár megjegyzem, valamelyik 1. körösnek kikiáltott DE nagyot fog csúszni). Legalábbis abban reménykedem, hogy elviszi egy olyan csapat, akinek valóban szüksége lesz rá

Szóval igazuk lesz a srácoknak (Tibi, Höri) és 1. kör valamelyik csoda Qb, akiből az új OC-nk ugyanúgy nem fog franchise QB-t faragni, ahogy T-Jackből és senki másból sem. Oszt jó hátul behúzzuk Allen Baileyt, aki sem jó, sem megoldás nem lesz.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Nekem a számunkra elérhető DE-k közül Cameron Heyward tetszik a legjobban. Igai all around DE, aki futás ellen is gyilkos. Őt nagyon szívesen látnám.
Amit még nagoyn fontosnak tartok, hogy kéne pár picket szerezni tradek keretében, mert ugye nincs 3. körünk, ami nagyon jó lenne mondjuk az OG poszt orvoslására. Trufantért szerintem kapnánk egy 3. kört.Sebii
Szerintem nem ő a mi emberünk :/Helmut Zimmer
Te kit látnál szívesen DE-k közül?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nekem a számunkra elérhető DE-k közül Cameron Heyward tetszik a legjobban. Igai all around DE, aki futás ellen is gyilkos. Őt nagyon szívesen látnám.
Amit még nagoyn fontosnak tartok, hogy kéne pár picket szerezni tradek keretében, mert ugye nincs 3. körünk, ami nagyon jó lenne mondjuk az OG poszt orvoslására. Trufantért szerintem kapnánk egy 3. kört.Sebii
Szerintem nem ő a mi emberünk :/
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Nekem a számunkra elérhető DE-k közül Cameron Heyward tetszik a legjobban. Igai all around DE, aki futás ellen is gyilkos. Őt nagyon szívesen látnám.
Amit még nagoyn fontosnak tartok, hogy kéne pár picket szerezni tradek keretében, mert ugye nincs 3. körünk, ami nagyon jó lenne mondjuk az OG poszt orvoslására. Trufantért szerintem kapnánk egy 3. kört.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem tök mindegy, hogy ki tudja elképzelni Palmert, és hol, mert nem ér 1. kört!
A tehetség nem elég. Köré már nem lehet csapatot építeni, legfeljebb átmeneti megoldásnak jó pár évre, már, ha jó lesz egyáltalán!
losing record +no career playoff wins.

Kell az az első kör a DL-be. Idén elképesztő jó passrushereket lehet húzni. Használható cornerünk egy szál sincs.

Üdv
H
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Valahogy nem akarom Palmert. Nem tudom az okát, csak érzem, hogy nem ő a mi emberünk. Ráadásul 1. körért, amikor annyi a gond. Meg hát Hassie mögé minek jönne.garrett27
Hassi mögé 😀braxa88
Ja, mert Carroll folyamatosan azt nyomja, hogy Hassie aláíratása a legfontosabb. El tudod képzelni mondjuk Palmer mögött? Akkor inkább a nyugdíj.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ricky Stanzi 2. körben. 😊Sebii
Mallett a 4.ben 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Ricky Stanzi 2. körben. 😊
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
meg egész idényben

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jake Locker egyáltalán nem jöhet szóba?davekid
Simán szóba jöhet, csak botrány szar volt a senior bowl practiceokon meg a meccsen is.