Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Úgy látom Hasselbecknek megjött az étvágya. Tisztában van vele, hogy ha megy, akkor szarban vagyunk. Jelenleg mintha ő diktálná a tempót. Csak meg kellene vele egyezni. Év közben többször a pokolba kívántam, de a PO-ban megbocsájtottam neki. Jobb biztos nem lett, de talán egy év még benne van.

Lockerrel nem tudom mi a helyzet, tényleg azt írták, hogy nem nagyon ment neki a felmérőn. A fene tudja mi lenne a jó. Egy biztos, jelenleg egy Washington mezt rendelni jobb befektetésnek tűnik, mint egy Hasselbecket.

Amúgy, ahogy nézem, szépen töltődik fel a szabadpiac is, csak úgy hajigálják ki az embereket. Remélem Carroll már készül pecázni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Valahogy nem akarom Csárlit. A draftpozíció alapján sok reményünk nincs egy franchise QB-ra, bár végülis bepottyanhat egy most még láthatatlan Aaron Rogers (azt hiszem anno ő is 25-ként kelt el). Ha nem, akkor gondban leszünk, ha Hassievel nem tudnak megegyezni.garrett27
Ha lenne korábbi cetlink akkor sem lenne értelme QB-t húzni, mert nincs oylan aki megér egy TOP20-as picket. 1/26-ra én Mallett-nek örülnék a QB-k közül. De aki még nagoyn tetszett a combineon és jól jönne első körben: Brandon Harris, Jimmy Smith, Nate Solder, Ryan Kerrigan.Sebii
Szerintem Mallett ki fog menni korábban. Sok csapat akar most QB-t, ráadásul sok a gond körülöttük. Pl. Cam Newton hülyeségeket beszél és ezzel elbizonytalanítja a megfigyelőket, Jake Locker egyáltalán nem volt meggyőző, szóval sok a kérdőjel. Nekünk meg nem nagyon van időnk melléfogni, még ha Hassie marad is. Csárlira nem lehet építeni a jövőt. Backupnak tökéletes, de sosem lesz belőle vezér.
Az egyéb szükségletekhez nem tudok hozzászólni, annyi posztra kellene, hogy inkább nem tippelek, majd Carrollék kiokoskodják a dolgot. Szerintem neki már van koncepciója, mert draftolni tényleg tud.garrett27
Mallettnek én is örülnék.
A mock draftok, ha másra nem is , de egy konszenzusos adatbázisnak megfelelőek.
A konszenzus pedig az, hogy nincs konszenzus!

Ha a legtöbb mockot, ötletelést, (tresst az is adat) megnézitek, és kiértékelitek, akkor látható, hogy vagy valamelyik 1. körbe prognosztizált QB, inkább és, mint vagy 1. körbe prognosztizált passrusher csúszni fog (először valaki a top 10-ből, utána valaki az 1. körből). Egyszerűen csak fele annyi játékos tud elmenni ezekig a mérföldkövekig, mint ahányat prognosztizálnak. Persze ez önmagában nem nagy újság. Más értelmet kap viszont, ha megnézitek, hogy mekkora szórások vannak. Gyakorlatilag a top 5-ben 3-5 ik húzásig, már bonyolódnak az események. (Bills pl húzhat 5 techniqe játékost OLB-t, QB-t, CB-t, WR-t, utóbbi 2 mondjuk nem annyira sanszos, d pl Gailey akármikor beleszerethet Greenbe). 6-tól mondjuk a Ravensig -egy két kivétellel persze- már elképesztő a szórás. Mi is húzhatunk QB-t (mert simán benne van) Guardot, DE-t, Cornert, SS-t, és akár meglephetjük magunkat egy Paea-val.

Nekem gyakorlatiasabb gondom van. Lehet, hogy én másik kombájnt néztem, de Locker nem teljesített rosszul, sőt, ahhoz képest, amit idén láttunk tőle, nem volt ezzel gond... eltalálta az embereit.
Oké behúzzuk őt, vagy mondjuk Mallettet...Nagyon remélem, hogy lesz valaki, aki QB-t faragni belőlük! (nem károgok, reménykedem).
De egyelőre intő példa T-Jack, aki nem volt ennyire tehetséges, de mindenki azt, mondta, hogy ő az a flatline guy, akinek minden adottsága megvan, már csak QB-t kell faragni belőle. (az is volt a beceneve,, hogy sponge, később meg, hogy piece of clay). Booty sem váltotta be a hozzáfűzött. Tudom Chilly személyes projektjei voltak. Szóval itt a lehetőség Bevell előtt!!!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Valahogy nem akarom Csárlit. A draftpozíció alapján sok reményünk nincs egy franchise QB-ra, bár végülis bepottyanhat egy most még láthatatlan Aaron Rogers (azt hiszem anno ő is 25-ként kelt el). Ha nem, akkor gondban leszünk, ha Hassievel nem tudnak megegyezni.garrett27
Ha lenne korábbi cetlink akkor sem lenne értelme QB-t húzni, mert nincs oylan aki megér egy TOP20-as picket. 1/26-ra én Mallett-nek örülnék a QB-k közül. De aki még nagoyn tetszett a combineon és jól jönne első körben: Brandon Harris, Jimmy Smith, Nate Solder, Ryan Kerrigan.Sebii
Szerintem Mallett ki fog menni korábban. Sok csapat akar most QB-t, ráadásul sok a gond körülöttük. Pl. Cam Newton hülyeségeket beszél és ezzel elbizonytalanítja a megfigyelőket, Jake Locker egyáltalán nem volt meggyőző, szóval sok a kérdőjel. Nekünk meg nem nagyon van időnk melléfogni, még ha Hassie marad is. Csárlira nem lehet építeni a jövőt. Backupnak tökéletes, de sosem lesz belőle vezér.
Az egyéb szükségletekhez nem tudok hozzászólni, annyi posztra kellene, hogy inkább nem tippelek, majd Carrollék kiokoskodják a dolgot. Szerintem neki már van koncepciója, mert draftolni tényleg tud.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Hali srácok!

Egy kis olvasnivaló:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5804/beszelgetes_egy_linebackerrel

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Valahogy nem akarom Csárlit. A draftpozíció alapján sok reményünk nincs egy franchise QB-ra, bár végülis bepottyanhat egy most még láthatatlan Aaron Rogers (azt hiszem anno ő is 25-ként kelt el). Ha nem, akkor gondban leszünk, ha Hassievel nem tudnak megegyezni.garrett27
Ha lenne korábbi cetlink akkor sem lenne értelme QB-t húzni, mert nincs oylan aki megér egy TOP20-as picket. 1/26-ra én Mallett-nek örülnék a QB-k közül. De aki még nagoyn tetszett a combineon és jól jönne első körben: Brandon Harris, Jimmy Smith, Nate Solder, Ryan Kerrigan.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Valahogy nem akarom Csárlit. A draftpozíció alapján sok reményünk nincs egy franchise QB-ra, bár végülis bepottyanhat egy most még láthatatlan Aaron Rogers (azt hiszem anno ő is 25-ként kelt el). Ha nem, akkor gondban leszünk, ha Hassievel nem tudnak megegyezni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seattle RB Leon Washington reached agreement today with Seattle on a four-year, $12.5 million deal -- up to $16 million with incentives.Bazzani
Na végre! Megmozdult valami. Örülök neki.
Kennard Cox is jó lesz, érzem. Ő is újra zsebben van.
Na de mi lesz Mebane-el?garrett27
Kennard Cox jó lesz! franchise player!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hassieval a targyalsok kicsit akadoznak, mert Ben Hammilton szerint koszono viszonyban sincs a ket fel allaspontja. Eleg gazul hangzik. Mar ha valoban ennyire rossz a helyzet. Amugy Hammilton a Hassie vs. Charlie relacioban is irt egy erdekeset. Marmint abbol a szempontbol, hogy mit gondol egy jatekos a jelenlegi QB kerdesrol. A lenyeg, hogy szerinte Whitehurst meg zoldfulu es bar jo csapattars, valamint egy jo arc, Hassienal ott van a meccs nyero tudas es megertes. Ez mondjuk nem ujdonsag de a beirasa hangulata azt tukrozte, hogy egyertelmuen Mattet akarja.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Mebanenel gyorsan meg kell állapodni. Sok csapatnak megérne egy 3. kört sztem.Sebii
Remélem nem csak azért csináljuk, mert nincs 3. körünk! Mebane szerintem megérne egy kis plusz pénzt. Le kell csippantani Hassie pénzéből (ha marad), vagy mondjuk Curry-éből, mert pl. ő eddig nekem kicsit csalódás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 358
Mebanenel gyorsan meg kell állapodni. Sok csapatnak megérne egy 3. kört sztem.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Basszus, most olvasom, hogy Carl Smith, aki QB coachnak jott hozzank, 1971 ota gyakorlatilag szinte minden edzoi poszton volt mar. 2004-ben meg Carrollal is dolgozott a USC-n. Nyilvan nem kell csak egyvalamihez erteni de most akkor mihez ert igazan?

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Cromartie Tweetje. Ugy latszik megsem volt lelkes osszetorni Hassie arcat 😀

http://twitpic.com/442o5i

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Mebane megkapta a original-round restricted free-agency tendert. Ben Hammilton tweetje szerint nem feltetlenul elonyos BM -nek, mert nincs garantalva a penz, viszont egyertelmuen okos dontes a Seahawkstol es azt mutatja, hogy mindket fel akarja a masikat.
Kicsit utananeztem, hogy pontosan mi is ez az egesz a jelenlegi helyzetben: Ez ugy egy egy eves szerzodes ami Mebanet RFA-va teszi. Ha Mebane alair egy masik szerzodes ajanlatot, akkor a Seahawks valaszthat, hogy ralicital es megtartja, vagy kap egy harmadik koros pocket a csapattol, aki elviszi Ot. Viszont a millio dollaros kerdes az, hogy minden mit jelent akkor, hogy ha a heten lejaro CBA-t nem oldjak meg. Elvileg 48 oraja van Schneidernek es Mebane ugynokenek, hogy megoldjak ezt a kerdest, de a kinti bothan kemek szerint mindket arc lelkes, hogy maradjon. Viszont ha nem, tuti, hogy lesz jopar csapat, aki ad neki egy jo kis ajanlatot.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Seattle RB Leon Washington reached agreement today with Seattle on a four-year, $12.5 million deal -- up to $16 million with incentives.Bazzani
Na végre! Megmozdult valami. Örülök neki.
Kennard Cox is jó lesz, érzem. Ő is újra zsebben van.
Na de mi lesz Mebane-el?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
zsííír
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Seattle RB Leon Washington reached agreement today with Seattle on a four-year, $12.5 million deal -- up to $16 million with incentives.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
na igen, Mebanet nem kene mar elveszteni.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ugyan miben törik a fejüket, mert ez a húzás azért kockázatos!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem kapott taget Mebane, bízzunk benne h az uj CBAban benne lesz h a 4.éves játékosok is kaphatnak RFA taget.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
compensatory-kat mikor jelentik be?a.kacsa
a március végi tulajdonosi találkozón szokták kiosztani a pickeket

amúgy felraktam az oldalra Washington Huskies ismertetőjét, Seattle drukkereknek tudom ajánlani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
compensatory-kat mikor jelentik be?
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
a wilson tradeből fog jönni még állítólag egy 5.körös pickbraxa88
H jól olvastam, az 5. körben a 25-26-os pick a miénk. Az utóbbi Wilsonért.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a wilson tradeből fog jönni még állítólag egy 5.körös pick
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem is biztos, hogy kap valaki tag-et nálatok, de ha igen akkor Mebane-ra raknámFucu
mindenképpen meg kell tartani. rá kell rakni a taget, ha nincs más megoldás
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem is biztos, hogy kap valaki tag-et nálatok, de ha igen akkor Mebane-ra raknám



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter