Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?Mad
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Pff hallgatom a podcastot, nagyon oltják az NFC Westet, minket a legjobban 😀Duff
Megtennéd, hogy adsz oda linket?12
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1952

ezúton is üzenem a készítőknek, hogy köszönjük a lelkes munkát, várjuk továbbra is a jó kis eszmecseréket de akkor is " bő nyállal" 😀 😀 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Pff hallgatom a podcastot, nagyon oltják az NFC Westet, minket a legjobban 😀Duff
Megtennéd, hogy adsz oda linket?

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy Hassie 74 kombinalt reg season es po gyozelmevel uj klubrekordot allitott be. Dave Kriege-t dontotte meg.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Gratulálok Nektek!!!!!!!!!!!!!! 😂 😂 😂

Nagyon szurkoltam nektek, jól játszottatok.
Megérdemelten nyertetek!!!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Utana megneztem meg a Colts -Jets elso felidot mert nem tudtam elaludni. Mennyire mas hangulat volt mar. Vegre lejottem a szivroham kozeli allapotbol. Amugy meg jo volt latni, hogy mennyi semleges ember szurkolt nekunk. Nagy elony az underdogosodas 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Szívlélek volt a meccsen!Ventura
Így van! Sokszor ezt hiányoltam tőlünk az egész szezonban...
most ezzel - sem - volt gond a meccsen.

Remek este volt! 😊

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Ahogy a sport 1-en mondták: ki kell verni!
És tényleg kiverték! 😛

Hát igazság az hogy a győzelemre nem sok esélyt láttam. Meg ugye a szokásos kezdés... Aztán jött a SEA TD és egy kicsit megnuygodtam, hogy tudtak jól játszani.

Mindenesetre mikor beindult a Seahwaks szekér eléggé agódtam, hogy a Saints feltámad az utolsó negyedben / és,vagy a Seattle esik vissza. Hát majdnem bekövetkezett, de Lynch TD-je orgazmus szintű volt.

Szívlélek volt a meccsen!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Gratulálok! Nagyon komoly teljesítmény volt! Ezek szerint mégsem olyan kutyaütő a csoportunk 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
"In a game in which Hasselbeck was as big an underdog as his team -- which some called the worst in playoff history after entering the tournament with a 7-9 record -- he stared down his doubters and the Saints' respected pass defense by completing 22 of 35 passes for 272 yards and four touchdowns, with only one interception. On several occasions he had not only defenders and a sellout crowd of 66,336 fans shaking their heads, but also his teammates."
-- Jim Trotter, Sports Illustrated

"This will go down as Hasselbeck's finest moment. Never before had he carried Seattle in a playoff game the way he did Saturday."
-- Mike Sando, ESPN.com

"In the days before the great upset, Matt Hasselbeck was not happy. This is something people around the Seattle Seahawks have come to cherish over the years -- those moments when the franchise quarterback does not smile, his words come short and he grumbles through practices.

Somehow he always plays best when he feels the slights."
-- Les Carpenter, Yahoo! Sports

SEATTLE -- Jokes, lightweights, laughingstocks.
Not these Seattle Seahawks. They just sent the defending Super Bowl champions packing.
-- Nfl.com
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Hát egész jó kis meccs volt a tegnapi... 😉

Grat a csapatnak!

Góóóóóóó Szíhóksz!!!!!!!

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Minden elismerésem a csapata, hogy Ricsit idézzem, "fantasztikusan szenzációs" győzelem volt. 😊 Ezek után elhallgathat mindenki, aki azt hangoztatta, hogy egy 7-9-es csapatnak nincs helye a PO-ban. Így tovább! 😉 Shock The World Vol. 2 (?)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim, ez volt a legjobb PO meccs, amit életemben láttam!
több mint 13 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Gratula srácok! Nagy győzelem volt!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
az egész alapszakaszt nehezen viseltem én is..rossz volt nézni egyszerűen a meccseinket...nem gondoltam, hogy ilyen erő van ebben a csapatban...Mad
Lynch azert miket csinalt mar? Most megbocsatva minden marhasaga! 😀endorphyn
felőlem most már szipuzhat is a padon 😀Mad
na ja, kulon neki mas jon az oxigenmaszkbol. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Hatalmas gratula srácok! Még élek nem felejtem el Lynch futását! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
az egész csapatot úgy ahogy van 😊a.kacsa
az egész alapszakaszt nehezen viseltem én is..rossz volt nézni egyszerűen a meccseinket...nem gondoltam, hogy ilyen erő van ebben a csapatban...Mad
Lynch azert miket csinalt mar? Most megbocsatva minden marhasaga! 😀endorphyn
felőlem most már szipuzhat is a padon 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
grat nektek, de ha már minket legyőztetek, akkor Atlantában se álljatok meg.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Akármi lesz a következő fordulóban, a csapat most bebizonyította, hogy 7-9 ide vagy oda nem érdemtelenül jutott a PO-ba. Azt az üzenetet kaptam egy sráctól Seattle-ből (aki minden hazai meccsen ott van a QWest-en), a többit pedig otthon nézi, hogy a szezon legjobb játéka volt, de a 10-0 hátrány után olyan jók voltak mint a 2005ös csapat az NFC döntőben.Attilahawks
😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
minden elismerésem srácok 😀 remélem vasárnap jövőhéten találkozunk 😛
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Braxa azért szidtuk Lynchet is eleget.Sebii
az egész csapatot úgy ahogy van 😊a.kacsa
az egész alapszakaszt nehezen viseltem én is..rossz volt nézni egyszerűen a meccseinket...nem gondoltam, hogy ilyen erő van ebben a csapatban...Mad
Lynch azert miket csinalt mar? Most megbocsatva minden marhasaga! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Akármi lesz a következő fordulóban, a csapat most bebizonyította, hogy 7-9 ide vagy oda nem érdemtelenül jutott a PO-ba. Azt az üzenetet kaptam egy sráctól Seattle-ből (aki minden hazai meccsen ott van a QWest-en), a többit pedig otthon nézi, hogy a szezon legjobb játéka volt, de a 10-0 hátrány után olyan jók voltak mint a 2005ös csapat az NFC döntőben.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Braxa azért szidtuk Lynchet is eleget.Sebii
az egész csapatot úgy ahogy van 😊a.kacsa
az egész alapszakaszt nehezen viseltem én is..rossz volt nézni egyszerűen a meccseinket...nem gondoltam, hogy ilyen erő van ebben a csapatban...

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
De most tényleg! Miért ne verhetnénk meg a bajnokot? Minden gombát meg lehet enni, egyszer! Lenéznek bennünket? Nem baj, holnap délután azért is Seahawks cuccban megyek az Olaj kosármeccsére. Megütjük a Kaposvárt, este meg jöhet a Saints! Hátha Hassie végre nem betlizik!garrett27
Ez a playoff, itt minden előfordulhat. Lehet hogy 30 ponttal bealáznak, de lehet, hogy leveritek a bajnokot 😊 reméld a legjobbat és készülj a legrosszabbra 😉nDRo
Szerintem is nyerhet a Seattle, itt ezt fejtegetem:

http://mnfl.blog.hu/2011/01/08/mit_varok_a_wild_card_hetvegetolsanci21
le a kalappal 😀

-- TIME I'AM! --