Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nem semmi meccs volt. NFCW powa!

most jöhetnek a basszuk ki Hasselbecket mert szar hsz-ek 😛 kivéve Duff 😉
braxa: har har har 😀 jó lesz a draft pozitok :cool:petey
...nem gondoltam volna, hogy hassie ilyen formajavuláson fog keresztülmenni...Mad
Ha a Saints elleni meccsel hasonlítjuk, akkor azért nem ő javult kiugróan, csak a FG-ből TD lett. /41 pont, ez két alapszakasz meccsnyi.../ Sajnos még most is áll - a meccsen is igazolódott - hogy simán kaphatunk egy perc alatt TD-t D# ide, vagy oda.
MH elhasználódott, ezért sérül meg állandóan, és sajnos Tatu is kezd amortizálódni...

De a csapatépítéshez a legjobb hely a PO!

/Mad az összest (régiek) honnan lehet elérni?! És Köszönöm!/12
igazán nincs mit...így konkrétan én sem találtam de ha a főoldalon beírod a keresőbe, hogy podcast akkor ki fogja őket dobálni 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 959
hatalmas meccs volt, grat. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Volt már csapat amelyik idáig jutott Pro Bowler nélkül? 😛 Vagy még van esély a bekerülésre?

Grat srácok, felejthetetlen!GeriHawk
2007-ben egy pro bowlert adott a NYG (Osi) és megnyerték a SB-t. Mivel a PB a SB után volt egy héttel, erősen gondolkodott is, hogy inkább el se megy poénból, hogy a bajnokból úgyse választottak senki mást.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Amugy meg egy kis klubrekord: Lynch 67 yardos TD futasa a leghosszabb volt a Seahawks rajatszas meccseinek torteneteben. Mack Strong 2005-ben a Redskins ellen 32 yardot ment. Shaun Alexander pedig 21-et a Steelers ellen. A nagy csapat mennyivel rovidebbeket ert el a po - ban. Azert nagyon hianyoznak 😊endorphyn
Az a csapat nagyságrendekkel van ettől és nem csak a futás átlagban...
Persze óriási volt ML futása csak nincs benne ninden play-ben...de elkelt már egy bivaly...

több mint 13 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
Volt már csapat amelyik idáig jutott Pro Bowler nélkül? 😛 Vagy még van esély a bekerülésre?

Grat srácok, felejthetetlen!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy meg egy kis klubrekord: Lynch 67 yardos TD futasa a leghosszabb volt a Seahawks rajatszas meccseinek torteneteben. Mack Strong 2005-ben a Redskins ellen 32 yardot ment. Shaun Alexander pedig 21-et a Steelers ellen. A nagy csapat mennyivel rovidebbeket ert el a po - ban. Azert nagyon hianyoznak 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nem semmi meccs volt. NFCW powa!

most jöhetnek a basszuk ki Hasselbecket mert szar hsz-ek 😛 kivéve Duff 😉
braxa: har har har 😀 jó lesz a draft pozitok :cool:petey
...nem gondoltam volna, hogy hassie ilyen formajavuláson fog keresztülmenni...Mad
Ha a Saints elleni meccsel hasonlítjuk, akkor azért nem ő javult kiugróan, csak a FG-ből TD lett. /41 pont, ez két alapszakasz meccsnyi.../ Sajnos még most is áll - a meccsen is igazolódott - hogy simán kaphatunk egy perc alatt TD-t D# ide, vagy oda.
MH elhasználódott, ezért sérül meg állandóan, és sajnos Tatu is kezd amortizálódni...

De a csapatépítéshez a legjobb hely a PO!

/Mad az összest (régiek) honnan lehet elérni?! És Köszönöm!/

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
az istenit is neki....nem gondoltam volna, hogy hassie ilyen formajavuláson fog keresztülmenni...egy ilyen formában lévő matt mindig jól jön, remélem a srácok erőt merítenek ebből a győzelemből és akár tovább megyünk még egy kört....

ja és csak endonak : SUPERBOWL 😊Mad
mar vartam ha ha 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Pff hallgatom a podcastot, nagyon oltják az NFC Westet, minket a legjobban 😀Duff
Megtennéd, hogy adsz oda linket?12
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1952

ezúton is üzenem a készítőknek, hogy köszönjük a lelkes munkát, várjuk továbbra is a jó kis eszmecseréket de akkor is " bő nyállal" 😀 😀 😀Mad
azt a diplomatikus mindened 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.undisputedly
remélem gyorsan kiheveri az agyrázkódást 😕Mad
Pár meccsel ezelőtt beszéltük pont,hogy nincs benne semmi tűz, csak áll ott a pályán és tanácstalanul nézelődik.
Tegnap azért látszott,hogy fel volt tüzelve. 4&1-nél is ott volt, igaz JJ elesett, de azért kellett,hogy ott legyen.undisputedly
az biztos, hogy messzi volt az egész szezonban a 2-3 évvel ezelőtti önmagához képest de a tegnapi teljesítményével én abszolút elégedett vagyok... 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?Mad
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.undisputedly
remélem gyorsan kiheveri az agyrázkódást 😕Mad
Pár meccsel ezelőtt beszéltük pont,hogy nincs benne semmi tűz, csak áll ott a pályán és tanácstalanul nézelődik.
Tegnap azért látszott,hogy fel volt tüzelve. 4&1-nél is ott volt, igaz JJ elesett, de azért kellett,hogy ott legyen.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?Mad
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.undisputedly
remélem gyorsan kiheveri az agyrázkódást 😕

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Más sem, ha jól látom Milloy: "Welcome Back"
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Seahawks-Celebrate-Playoff-Victory/a5e3b290-ed23-4cd8-9b82-ca979503df07
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
az istenit is neki....nem gondoltam volna, hogy hassie ilyen formajavuláson fog keresztülmenni...egy ilyen formában lévő matt mindig jól jön, remélem a srácok erőt merítenek ebből a győzelemből és akár tovább megyünk még egy kört....

ja és csak endonak : SUPERBOWL 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?Mad
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Pff hallgatom a podcastot, nagyon oltják az NFC Westet, minket a legjobban 😀Duff
Megtennéd, hogy adsz oda linket?12
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1952

ezúton is üzenem a készítőknek, hogy köszönjük a lelkes munkát, várjuk továbbra is a jó kis eszmecseréket de akkor is " bő nyállal" 😀 😀 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Pff hallgatom a podcastot, nagyon oltják az NFC Westet, minket a legjobban 😀Duff
Megtennéd, hogy adsz oda linket?

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy Hassie 74 kombinalt reg season es po gyozelmevel uj klubrekordot allitott be. Dave Kriege-t dontotte meg.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Gratulálok Nektek!!!!!!!!!!!!!! 😂 😂 😂

Nagyon szurkoltam nektek, jól játszottatok.
Megérdemelten nyertetek!!!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Utana megneztem meg a Colts -Jets elso felidot mert nem tudtam elaludni. Mennyire mas hangulat volt mar. Vegre lejottem a szivroham kozeli allapotbol. Amugy meg jo volt latni, hogy mennyi semleges ember szurkolt nekunk. Nagy elony az underdogosodas 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Szívlélek volt a meccsen!Ventura
Így van! Sokszor ezt hiányoltam tőlünk az egész szezonban...
most ezzel - sem - volt gond a meccsen.

Remek este volt! 😊

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
Ahogy a sport 1-en mondták: ki kell verni!
És tényleg kiverték! 😛

Hát igazság az hogy a győzelemre nem sok esélyt láttam. Meg ugye a szokásos kezdés... Aztán jött a SEA TD és egy kicsit megnuygodtam, hogy tudtak jól játszani.

Mindenesetre mikor beindult a Seahwaks szekér eléggé agódtam, hogy a Saints feltámad az utolsó negyedben / és,vagy a Seattle esik vissza. Hát majdnem bekövetkezett, de Lynch TD-je orgazmus szintű volt.

Szívlélek volt a meccsen!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Gratulálok! Nagyon komoly teljesítmény volt! Ezek szerint mégsem olyan kutyaütő a csoportunk 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
"In a game in which Hasselbeck was as big an underdog as his team -- which some called the worst in playoff history after entering the tournament with a 7-9 record -- he stared down his doubters and the Saints' respected pass defense by completing 22 of 35 passes for 272 yards and four touchdowns, with only one interception. On several occasions he had not only defenders and a sellout crowd of 66,336 fans shaking their heads, but also his teammates."
-- Jim Trotter, Sports Illustrated

"This will go down as Hasselbeck's finest moment. Never before had he carried Seattle in a playoff game the way he did Saturday."
-- Mike Sando, ESPN.com

"In the days before the great upset, Matt Hasselbeck was not happy. This is something people around the Seattle Seahawks have come to cherish over the years -- those moments when the franchise quarterback does not smile, his words come short and he grumbles through practices.

Somehow he always plays best when he feels the slights."
-- Les Carpenter, Yahoo! Sports

SEATTLE -- Jokes, lightweights, laughingstocks.
Not these Seattle Seahawks. They just sent the defending Super Bowl champions packing.
-- Nfl.com