Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Lynch futása megrengette Seattle-t, szó szerint! Egy a stadiontól nem messze lévő szeizmikus mozgásokat rögzítő állomás műszere ugyanis bejelzett Lynch futásakor. A line of scrimmage áttörésétől az endzone-os ünneplésig, 30 másodpercen keresztül 'rengett' a stadion, és 1 percbe telt mire teljesen elhalt a rezgés. Hát LOL!!! 😀

http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jTIaOFl9n1nyotchuzg-T40NV2aw?docId=d8d81fc266a84b5f85054b7f66243b3bPizsama
Hát a Qwest Field egy legendás helyszín nem vitás... Lynch futása pedig tényleg földrengető volt. 😊
Én még Szombathelyen is éreztem... 😉

Ha jól tudom, ennek a stadionnak van a legjobb akusztikája. Talán Helmut meg tud ebben erősíteni...

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Lynch futása megrengette Seattle-t, szó szerint! Egy a stadiontól nem messze lévő szeizmikus mozgásokat rögzítő állomás műszere ugyanis bejelzett Lynch futásakor. A line of scrimmage áttörésétől az endzone-os ünneplésig, 30 másodpercen keresztül 'rengett' a stadion, és 1 percbe telt mire teljesen elhalt a rezgés. Hát LOL!!! 😀

http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jTIaOFl9n1nyotchuzg-T40NV2aw?docId=d8d81fc266a84b5f85054b7f66243b3bPizsama
http://www.youtube.com/watch?v=J4L3XjroXY4

Emlékezetes futás. Mit futás... ez robbanás volt. "Are Yout Kidding w me? 😀 "undisputedly
Ahogy Ricsi kommentátor párja az nemtom ki volt, de ő mondta, hogy van olyasmi műsor vagy sportjelenetek, hogy

COME ON MAN!!!

Na ez az volt!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lynch futása megrengette Seattle-t, szó szerint! Egy a stadiontól nem messze lévő szeizmikus mozgásokat rögzítő állomás műszere ugyanis bejelzett Lynch futásakor. A line of scrimmage áttörésétől az endzone-os ünneplésig, 30 másodpercen keresztül 'rengett' a stadion, és 1 percbe telt mire teljesen elhalt a rezgés. Hát LOL!!! 😀

http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jTIaOFl9n1nyotchuzg-T40NV2aw?docId=d8d81fc266a84b5f85054b7f66243b3bPizsama
http://www.youtube.com/watch?v=J4L3XjroXY4

Emlékezetes futás. Mit futás... ez robbanás volt. "Are Yout Kidding w me? 😀 "
több mint 13 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Lynch futása megrengette Seattle-t, szó szerint! Egy a stadiontól nem messze lévő szeizmikus mozgásokat rögzítő állomás műszere ugyanis bejelzett Lynch futásakor. A line of scrimmage áttörésétől az endzone-os ünneplésig, 30 másodpercen keresztül 'rengett' a stadion, és 1 percbe telt mire teljesen elhalt a rezgés. Hát LOL!!! 😀

http://www.google.com/hostednews/ap/article/ALeqM5jTIaOFl9n1nyotchuzg-T40NV2aw?docId=d8d81fc266a84b5f85054b7f66243b3b
több mint 13 éve
egozo Tennessee Titans 669 — Titans fan
tökéletes válasz volt a győzelmetek a sok NFC Westet fikázónak, ha meg tényleg SB lesz a vége, akkor 5 év alatt 3-szor nfc west csapat a döntőben (vagy 9 év alatt 4-szer)... haha

egy top8-as csapattól meg már nem is olyan égő, hogy kétszer is kikaptunk idén 😛 (az már igen, hogy a ninerstől is 😀)csongi
Vagy az utobbi 5 évből kettő, vagy, ha beszámítod előre az ideit is, akkor 6 évből lenne 3. 😛 (és a 9/4 is így módosul) 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
egy top8-as csapattól meg már nem is olyan égő, hogy kétszer is kikaptunk idén 😛 (az már igen, hogy a ninerstől is 😀)csongi
Há-Há ! Burkoltnak nem, de viccesnek nevezhető 😀

According to coach Pete Carroll, MLB Lofa Tatupu "responded very well" on Monday after suffering a concussion in Sunday's win over New Orleans.
It sounds like Seattle is counting on Tatupu to play in the Divisional Round, although he'll have to pass a battery of tests -- just like the regular season. Tatupu started all 16 games this season for the first time since 2007.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
muszaj volt megcsinalnom:

😀Duff
Csinálhattad vna végig... 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
muszaj volt megcsinalnom:

😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
tökéletes válasz volt a győzelmetek a sok NFC Westet fikázónak, ha meg tényleg SB lesz a vége, akkor 5 év alatt 3-szor nfc west csapat a döntőben (vagy 9 év alatt 4-szer)... haha

egy top8-as csapattól meg már nem is olyan égő, hogy kétszer is kikaptunk idén 😛 (az már igen, hogy a ninerstől is 😀)
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Remélem jó hideg lesz, de nem fog havazni. A hideget bírják a tengeri madárkák, de a havat nem szeretik. 😊Attilahawks
Legutóbbi PO menetelésünk vége is Green Bayben volt mikor elkezdett havazni. Pedig vezettünk 14:0ra :rolleyes: (vagyis ha emlékeim nem csalnak, de üssetek le ha igen 😀 )Hanni
Így volt bizony... :/ Grant szétfutott bennünk.... nem kellemes emlék.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Remélem jó hideg lesz, de nem fog havazni. A hideget bírják a tengeri madárkák, de a havat nem szeretik. 😊Attilahawks
Legutóbbi PO menetelésünk vége is Green Bayben volt mikor elkezdett havazni. Pedig vezettünk 14:0ra :rolleyes: (vagyis ha emlékeim nem csalnak, de üssetek le ha igen 😀 )
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem nagyon jól jártatok a Bearsszel, sokkal jobban, mintha a Falconst kaptátok volna. Nem fikázni akarom a Bearst, csupán Cutlerben simán benne van a 3-4 INTes meccs, míg Ryan, Turner és White még akkor is jó formát hoznak, ha rohadt szar napjuk van.tenorx
😀
Mondjuk, amikor Cutler 3-4 (esetleg 5 INTes 😀) meccset hozott, akkor nem volt se Turner, se White. Értsd nem volt futójátékunk és az elkapók sem segítettek rajta. Emellé még bejött ezeken a meccseken a szokásos OL teljesítmény. Már Jimmy leírta, ha nem lesz valami igen nagy fagy, hogy beton legyen a talaj, az igencsak kedvezni fog az offenseknek. Lsd. Bears 38-34 Jets.
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Remélem jó hideg lesz, de nem fog havazni. A hideget bírják a tengeri madárkák, de a havat nem szeretik. 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Szerintem nagyon jól jártatok a Bearsszel, sokkal jobban, mintha a Falconst kaptátok volna. Nem fikázni akarom a Bearst, csupán Cutlerben simán benne van a 3-4 INTes meccs, míg Ryan, Turner és White még akkor is jó formát hoznak, ha rohadt szar napjuk van.tenorx
Ez igaz Hasselbeckre is. Szombaton is volt pár play amin csak vakartam a fejem, mikor a 4. negyedben volt 3 incomplete passza, és ugye visszaadni a labdát Brees-nek mindig nagy öröm.

a Bears előnye hogy rápihentek 1 hetet és fel tudtak készülni. Na meg ugye náluk is a hazi pálya.petey
+A Bears hátránya, hogy kihagyott 1 hetet. A Hawks élesben tudott készülni, ráadásul remek kis edzőpartnere volt. !
tovább is van mondjam még??? 😊Helmut Zimmer
jó, hát ezekre a kontrákra nem tudok válaszolni. nyertél. küldtem pm-et.

http://www.youtube.com/watch?v=teMlv3ripSM

😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Szerintem nagyon jól jártatok a Bearsszel, sokkal jobban, mintha a Falconst kaptátok volna. Nem fikázni akarom a Bearst, csupán Cutlerben simán benne van a 3-4 INTes meccs, míg Ryan, Turner és White még akkor is jó formát hoznak, ha rohadt szar napjuk van.tenorx
Ez igaz Hasselbeckre is. Szombaton is volt pár play amin csak vakartam a fejem, mikor a 4. negyedben volt 3 incomplete passza, és ugye visszaadni a labdát Brees-nek mindig nagy öröm.

a Bears előnye hogy rápihentek 1 hetet és fel tudtak készülni. Na meg ugye náluk is a hazi pálya.petey
+A Bears hátránya, hogy kihagyott 1 hetet. A Hawks élesben tudott készülni, ráadásul remek kis edzőpartnere volt. !
tovább is van mondjam még??? 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem nagyon jól jártatok a Bearsszel, sokkal jobban, mintha a Falconst kaptátok volna. Nem fikázni akarom a Bearst, csupán Cutlerben simán benne van a 3-4 INTes meccs, míg Ryan, Turner és White még akkor is jó formát hoznak, ha rohadt szar napjuk van.tenorx
Ez igaz Hasselbeckre is. Szombaton is volt pár play amin csak vakartam a fejem, mikor a 4. negyedben volt 3 incomplete passza, és ugye visszaadni a labdát Brees-nek mindig nagy öröm.

a Bears előnye hogy rápihentek 1 hetet és fel tudtak készülni. Na meg ugye náluk is a hazi pálya.petey
Igaz, de lélektani előnyben a Hawks van.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Szerintem nagyon jól jártatok a Bearsszel, sokkal jobban, mintha a Falconst kaptátok volna. Nem fikázni akarom a Bearst, csupán Cutlerben simán benne van a 3-4 INTes meccs, míg Ryan, Turner és White még akkor is jó formát hoznak, ha rohadt szar napjuk van.tenorx
Ez igaz Hasselbeckre is. Szombaton is volt pár play amin csak vakartam a fejem, mikor a 4. negyedben volt 3 incomplete passza, és ugye visszaadni a labdát Brees-nek mindig nagy öröm.

a Bears előnye hogy rápihentek 1 hetet és fel tudtak készülni. Na meg ugye náluk is a hazi pálya.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mind a két csapatnak vannak tragikus egységei. Ami nekünk a DB sor, az nálunk az O-line. Nem igazán fekszik az általuk preferált C2 nek a mi támadójátékunk. (nagyon jól játszák) De nem tudjuk, hogy Hassnek éppen milyen napja lesz! Ráadásul a Saints elleni meccsen megint olyan playeket láttunk, amelyeket a hoxtól eddig még nem!
üdv
HHelmut Zimmer
Állítólag néhány Bengals playt csempésztetek be a playbookba ugyanis az ő O-juk nagyon élt a Saints ellen.empty taxi
így van, a TE cutblock+passz kombót is onnan koppintották

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mind a két csapatnak vannak tragikus egységei. Ami nekünk a DB sor, az nálunk az O-line. Nem igazán fekszik az általuk preferált C2 nek a mi támadójátékunk. (nagyon jól játszák) De nem tudjuk, hogy Hassnek éppen milyen napja lesz! Ráadásul a Saints elleni meccsen megint olyan playeket láttunk, amelyeket a hoxtól eddig még nem!
üdv
HHelmut Zimmer
Állítólag néhány Bengals playt csempésztetek be a playbookba ugyanis az ő O-juk nagyon élt a Saints ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ráadásul a Saints elleni meccsen megint olyan playeket láttunk, amelyeket a hoxtól eddig még nem! (ugye senki nem akarja csak a Saints DB sorának nyakába varrni, hogy távolról figyelték, ahogy a Hawks játékosok üresen várják a lasztit. Ez azért részben kő papír olló, O, illetve D playhívás)Helmut Zimmer
No, éppen ezt akartam kérdezni, mert nekem feltűnt, hogy elég sok zavar volt időnként, el is égettek néhány időkérést, gondoltam biztosan új felállások, és új personel van a pályán. Szerintem Williamsnek is sokszor más volt a read, mint eddig, pislogtak is egymásra, főleg a második félidőben. Greg Williams kitalált Bates valamit, csak jött Lynch, aztán lepofozott néhány arcot. Ami a kérdés, hogy mi maradt még abban a kalapban? Bár ha nálunk nem tudják, hogy mi történik, alap cover 2, aztán majd lesz valami. A pass rushtól szerintem nem kell félni (nekünk se), pocsék a pálya talaja, a DL szemmel láthatóan gyorsabb más pályákon (és sokkal eredményesebb).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Helmut:

Köszi a személyes választ. (szoktál te olyan jó válaszokat adni, mint DoM, pl. most is)
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
és így magában mit jelent vagy hogy lehetne értelmesen fordítani? lehet hülyeségeket mondok, csak szar így mert németes vagyok 😀davekid
Bent vagyok 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem nagyon jól jártatok a Bearsszel, sokkal jobban, mintha a Falconst kaptátok volna. Nem fikázni akarom a Bearst, csupán Cutlerben simán benne van a 3-4 INTes meccs, míg Ryan, Turner és White még akkor is jó formát hoznak, ha rohadt szar napjuk van.
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
értem és az I'm In? ennek mi értelme van? 😀davekid
Nem tudom milyen kiragadott jelentést akart vele közölni akinél láttad. Lehetséges,hogy ennyire megörült,hogy bejutott a stadionba 😀undisputedly
Az I'm In-t Carrol vezette be a felkeszules alatt. Szerintem erre (is) akartak vele utalni.endorphyn
és így magában mit jelent vagy hogy lehetne értelmesen fordítani? lehet hülyeségeket mondok, csak szar így mert németes vagyok 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
A macik az esélyesebbek. De ők papíron gyengébbek a szenteknél. Szóval... 50-50?mr nemo
Szia!

Alapvetően két káoszbrigádról beszélünk. Hétről hétre elképesztően változó teljesítménnyel. Mind a két csapatnak vannak tragikus egységei. Ami nekünk a DB sor, az nálunk az O-line. Nem igazán fekszik az általuk preferált C2 nek a mi támadójátékunk. (nagyon jól játszák) De nem tudjuk, hogy Hassnek éppen milyen napja lesz! Ráadásul a Saints elleni meccsen megint olyan playeket láttunk, amelyeket a hoxtól eddig még nem! (ugye senki nem akarja csak a Saints DB sorának nyakába varrni, hogy távolról figyelték, ahogy a Hawks játékosok üresen várják a lasztit. Ez azért részben kő papír olló, O, illetve D playhívás)

Azt sem sejtjük, hogy Cutler-Martz álompáros mit talál ki, és főleg, hogyan hajtja végre. Akkor ugye ott van az adrenalinállapot. lehet, hogy "verekedős" meccs lesz.
Sok sok tényező van. Lehet Matchupozni (pl. Peppers vs. Okung) , de én spec épp a volatilitás miatt nem hiszek benne!
Miután tényleg káoszbrigádok vagyunk, ezért nem tudok olyan szép és szofisztikált választ adni, mint az általam nagyon kedvelt DoM a pats topicban. Sorry! Szerintem ők a jobbak, otthon, meg pláne,de nehezítsük meg a dolgukat, és jó, hogy nem lehajtott fejjel megyünk a Soldierre! 😊

üdv
H