Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A Sea Dat We dat az csak a Saint ellen volt porondon, ugyanis ez egy Saint szurkolói szólás: "Who Dat"-->Ki állít meg bennünket
Erre frappánsan jött a "Sea that we dat"--Látjátok, majd mi 😀undisputedly
értem és az I'm In? ennek mi értelme van? 😀davekid
Nem tudom milyen kiragadott jelentést akart vele közölni akinél láttad. Lehetséges,hogy ennyire megörült,hogy bejutott a stadionba 😀undisputedly
Az I'm In-t Carrol vezette be a felkeszules alatt. Szerintem erre (is) akartak vele utalni.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
mit jelentenek ezek a kifejezések? a szurkolók szták mutogatni: I'm In és a Sea Dat We Datdavekid
A Sea Dat We dat az csak a Saint ellen volt porondon, ugyanis ez egy Saint szurkolói szólás: "Who Dat"-->Ki állít meg bennünket
Erre frappánsan jött a "Sea that we dat"--Látjátok, majd mi 😀undisputedly
értem és az I'm In? ennek mi értelme van? 😀davekid
Nem tudom milyen kiragadott jelentést akart vele közölni akinél láttad. Lehetséges,hogy ennyire megörült,hogy bejutott a stadionba 😀
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
mit jelentenek ezek a kifejezések? a szurkolók szták mutogatni: I'm In és a Sea Dat We Datdavekid
A Sea Dat We dat az csak a Saint ellen volt porondon, ugyanis ez egy Saint szurkolói szólás: "Who Dat"-->Ki állít meg bennünket
Erre frappánsan jött a "Sea that we dat"--Látjátok, majd mi 😀undisputedly
értem és az I'm In? ennek mi értelme van? 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A macik az esélyesebbek. De ők papíron gyengébbek a szenteknél. Szóval... 50-50?
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
mit jelentenek ezek a kifejezések? a szurkolók szták mutogatni: I'm In és a Sea Dat We Datdavekid
A Sea Dat We dat az csak a Saint ellen volt porondon, ugyanis ez egy Saint szurkolói szólás: "Who Dat"-->Ki állít meg bennünket
Erre frappánsan jött a "Sea that we dat"--Látjátok, majd mi 😀
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
mit jelentenek ezek a kifejezések? a szurkolók szták mutogatni: I'm In és a Sea Dat We Dat

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ha összejönne a győzelem, és a GB nyerni tud Atlantában (amire több esély van szerintem, minthiogy a Falcons nyer), akkor az NFC döntö a Qwesten lenne és ugye a Qwesten bármi megtörténhet 😀 😀 SUPERBOOOOOWL 😂Duff
sorry de mi pont ugyanerre az otthoni döntőre apellálunk 😛 😀davemayer
És ez így a jó... Már a GB-nek, mert annyira összeverünk Benneteket, ... mint szoktunk 😛
Viccet félretéve utóbbi években mindig cudar meccseink voltak, és ha nyertetek is, fájt Nektek nagyon!

Jó meccs lesz! 😉
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ha összejönne a győzelem, és a GB nyerni tud Atlantában (amire több esély van szerintem, minthiogy a Falcons nyer), akkor az NFC döntö a Qwesten lenne és ugye a Qwesten bármi megtörténhet 😀 😀 SUPERBOOOOOWL 😂Duff
sorry de mi pont ugyanerre az otthoni döntőre apellálunk 😛 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
NFC Final a Qewestben....kőkemény lenne....adja az isten 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hagyjuk a túlzott polkorrektséget. A Medvék papíron könyebb ellenfél mint a Falcons. Ez egy egyszerű ténymegállapítás.
Aztán,hogy otthon mennyire verik el a csapatot, vagy esetleg folytatódik a Hawks henger, az már latolgatás.undisputedly
De itt nem is ez volt a pont.. 😀endorphyn
Most terelem a beszélgetést 😀 Másik mederbe.undisputedly
na menje ma' 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igy van, nem is ertem, hogy miert is lennenk eselyesebbek, de szerintem itt nem is ezt mondta, hanem azt, hogy tobb eselyunk van ellenunk, mint a Saints ellen! A Bears nem veletlenul jutott be es az, hogy egyszer gyoztunk ellenuk, az meg nem jelent semmit. Plusz azert az a stadion is eleg ellenseges kornyezetet tud biztositani a kedves vendegeknek. Mi meg idegenben mondjuk ugy, hogy csak 11 -en vagyunk. Szoval remelhetoleg jo nagy meccs lesz de gyozunk megint.endorphyn
Hagyjuk a túlzott polkorrektséget. A Medvék papíron könyebb ellenfél mint a Falcons. Ez egy egyszerű ténymegállapítás.
Aztán,hogy otthon mennyire verik el a csapatot, vagy esetleg folytatódik a Hawks henger, az már latolgatás.undisputedly
De itt nem is ez volt a pont.. 😀endorphyn
Most terelem a beszélgetést 😀 Másik mederbe.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
attól hogy nyertetek egyszer még nem biztos hogy ti vagytok az esélyesebbek. pláne amilyen acélosak vagytok idegenben.
Bears D >>> Saints D, szóval nem lesz sétagalopp, ha HBeck hozza a szombati formáját a többiekkel nem kell félni.petey
Igy van, nem is ertem, hogy miert is lennenk eselyesebbek, de szerintem itt nem is ezt mondta, hanem azt, hogy tobb eselyunk van ellenunk, mint a Saints ellen! A Bears nem veletlenul jutott be es az, hogy egyszer gyoztunk ellenuk, az meg nem jelent semmit. Plusz azert az a stadion is eleg ellenseges kornyezetet tud biztositani a kedves vendegeknek. Mi meg idegenben mondjuk ugy, hogy csak 11 -en vagyunk. Szoval remelhetoleg jo nagy meccs lesz de gyozunk megint.endorphyn
Hagyjuk a túlzott polkorrektséget. A Medvék papíron könyebb ellenfél mint a Falcons. Ez egy egyszerű ténymegállapítás.
Aztán,hogy otthon mennyire verik el a csapatot, vagy esetleg folytatódik a Hawks henger, az már latolgatás.undisputedly
De itt nem is ez volt a pont.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Ha összejönne a győzelem, és a GB nyerni tud Atlantában (amire több esély van szerintem, minthiogy a Falcons nyer), akkor az NFC döntö a Qwesten lenne és ugye a Qwesten bármi megtörténhet 😀 😀 SUPERBOOOOOWL 😂
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
attól hogy nyertetek egyszer még nem biztos hogy ti vagytok az esélyesebbek. pláne amilyen acélosak vagytok idegenben.
Bears D >>> Saints D, szóval nem lesz sétagalopp, ha HBeck hozza a szombati formáját a többiekkel nem kell félni.petey
Igy van, nem is ertem, hogy miert is lennenk eselyesebbek, de szerintem itt nem is ezt mondta, hanem azt, hogy tobb eselyunk van ellenunk, mint a Saints ellen! A Bears nem veletlenul jutott be es az, hogy egyszer gyoztunk ellenuk, az meg nem jelent semmit. Plusz azert az a stadion is eleg ellenseges kornyezetet tud biztositani a kedves vendegeknek. Mi meg idegenben mondjuk ugy, hogy csak 11 -en vagyunk. Szoval remelhetoleg jo nagy meccs lesz de gyozunk megint.endorphyn
Hagyjuk a túlzott polkorrektséget. A Medvék papíron könyebb ellenfél mint a Falcons. Ez egy egyszerű ténymegállapítás.
Aztán,hogy otthon mennyire verik el a csapatot, vagy esetleg folytatódik a Hawks henger, az már latolgatás.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
attól hogy nyertetek egyszer még nem biztos hogy ti vagytok az esélyesebbek. pláne amilyen acélosak vagytok idegenben.
Bears D >>> Saints D, szóval nem lesz sétagalopp, ha HBeck hozza a szombati formáját a többiekkel nem kell félni.petey
Igy van, nem is ertem, hogy miert is lennenk eselyesebbek, de szerintem itt nem is ezt mondta, hanem azt, hogy tobb eselyunk van ellenunk, mint a Saints ellen! A Bears nem veletlenul jutott be es az, hogy egyszer gyoztunk ellenuk, az meg nem jelent semmit. Plusz azert az a stadion is eleg ellenseges kornyezetet tud biztositani a kedves vendegeknek. Mi meg idegenben mondjuk ugy, hogy csak 11 -en vagyunk. Szoval remelhetoleg jo nagy meccs lesz de gyozunk megint.endorphyn
Szerintem itt legfeljebb mindenki annak örült, hogy nem a GD-be kell menni a Falconhoz! Ennyi
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nah gyözött a Packers, így Jan16án vasárnap este 7kor (itteni idő szerint) játszunk chicagoban. Én személy szerint rohadtul örülök^^ Stat szerint a bears kb ugyanolyan ratyi offense-el rendelkezik amivel mi rendelkezünk, szal nyerhető meccs. Esélyesebbek vagyunk a bears ellen, mint a saints ellen voltunk a meccs előtt.Duff
attól hogy nyertetek egyszer még nem biztos hogy ti vagytok az esélyesebbek. pláne amilyen acélosak vagytok idegenben.
Bears D >>> Saints D, szóval nem lesz sétagalopp, ha HBeck hozza a szombati formáját a többiekkel nem kell félni.petey
Igy van, nem is ertem, hogy miert is lennenk eselyesebbek, de szerintem itt nem is ezt mondta, hanem azt, hogy tobb eselyunk van ellenunk, mint a Saints ellen! A Bears nem veletlenul jutott be es az, hogy egyszer gyoztunk ellenuk, az meg nem jelent semmit. Plusz azert az a stadion is eleg ellenseges kornyezetet tud biztositani a kedves vendegeknek. Mi meg idegenben mondjuk ugy, hogy csak 11 -en vagyunk. Szoval remelhetoleg jo nagy meccs lesz de gyozunk megint.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
inkább a Bears mint az Falcons....benne van a pakliban megint egy meglepetés, a Bears verhető...minden bele!!! Remélem addig senki sem fog már kidőlni a sorból.

@KJuraszik
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Arra értettem, h ha megnézed nfl.comon az offense statokat, akkor mind két csapat a hátsó végén kullog. VIszont amig mi védelem terén is igy állunk, ti abban rohadt jok vagytok. Persze ti vagytok az esélyesek, de itt az idő megint sokkolni a világot 😀Duff
egy sokk legyen elég😀anfernee
Sajnos az NFC West-ben nem ismert fogalom a szánalom...a vízikeselyű még él.12
milyen szánalomról beszélsz?NFC West?hmm ismersz mást is?mondjuk North?

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
fasza h a bearsel játszunk. okung multkor megfogta pepsit egy az egyben. mondjuk nem is tudtam értelmezni h ezt hogy meri de megtette 😊
underdogok vagyunk ami jó, és reménykedjünk h cutler megőrül egyszer kétszer 😊 bár most is úgy nyertünk h egál volt a turnover párbaj.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Ezt most nem igazán értem,két offense lesz csak egymás ellen?😀 hardcore...amúgy a D meg a spec team is ugyanolyan ratyi lenne ha esetleg pályára lépnének?😊anfernee
Arra értettem, h ha megnézed nfl.comon az offense statokat, akkor mind két csapat a hátsó végén kullog. VIszont amig mi védelem terén is igy állunk, ti abban rohadt jok vagytok. Persze ti vagytok az esélyesek, de itt az idő megint sokkolni a világot 😀Duff
egy sokk legyen elég😀anfernee
Sajnos az NFC West-ben nem ismert fogalom a szánalom...a vízikeselyű még él.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Ti örültök nekünk, mi örülünk nektek, ez egy jó barátság kezdete - vagy mégsem...?! 😀davemayer
A Bears-el semmi gondom, játszunk egy jót! Vannak csapatok, akiket nem szeretek, de nem akarok senkit megbántani, úgyhogy megtartom magamnak. Csak ne legyen már nagyon hideg nálatok!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Na ja. Hagy szagolják a fiatalok is a PO levegőjét. A PO szerintem arra is kiváló, hogy tiszta legyen, kikre lehet építeni, kik azok, akik bírják a feszültséget is, illetve hol ég a ház leginkább. Amúgy egész évben ezt a tüzet hiányoltam a csapatból. Azt a tartást, hogy pl -10 akárhányról visszatudunk jönni. Ha jól emlékszem csak a Carolina ellen tudtuk ezt megcsinálni (-14-ről), de az nem mérvadó. A többi meccsen rendre feladtuk. Ezt a harapós csapatot viszont nagyon lehet szeretni! Látjuk a réseket, repedéseket, de ebből a gárdából ki lehet hozni valamit a következő szezonban. Mondom ezt még akkor is, ha messziről fogunk draftolni és nagyon kemény a sorsolásunk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Ti örültök nekünk, mi örülünk nektek, ez egy jó barátság kezdete - vagy mégsem...?! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Olivér egy majom, nem tudja elviselni, hogy PO-ban vagyunk, azt meg, hogy továbbjutottunk pláne nem! Ki a f....t érdekel, szerencsétlen még a fodrászát sem találta meg hónapok óta! Maci Sanyi viszont most nagyon örül nekünk. Ha jól tudom a kommentátorok és szakértők közül már csak ő érdekelt. Nem lesz az olyan sima, főleg ha Cutlernek belehelik a tarkóját Clemonsék. Nekünk amúgy is jutalomjáték innentől kezdve, nincs miért izgulni, a csapat már letette a névjegyét. Mentjük az NFC West renoméját.

Ki tud valamit Tatupuról?garrett27
+1, főleg, ami a jutalomjátékot illeti.

Arról nagyon kevesen beszélnek, ho gy a csapat épülése, összekovácsolódása szempontjából, mennyire fontos ez a + 1-2 hét. Olyan tapasztalás ez a játékosoknak, és az edzői stábnak, amely pótolhatatlan.
Én főként ezért örülök a P.O-nak. Azon túl, hogy mindig jó érzés látni győzni a csapatot, vagy legalábbis (önmagához képest) derekas teljesítményt nyújtani például a regnáló bajnok ellen (még akkor is, ha az pár sebből vérzik, illetve hogy a Qwest field egy embertelen aréna) .

Azt megy elfelejtettem, hogy óriási köszi a szimpatizánsoknak, és külön köszönet a Saints szurkolóknak, olvasgatva a megjegyzéseiket, szerintem nagyon a helyén kezelték az eseményeket.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Olivér egy majom, nem tudja elviselni, hogy PO-ban vagyunk, azt meg, hogy továbbjutottunk pláne nem! Ki a f....t érdekel, szerencsétlen még a fodrászát sem találta meg hónapok óta! Maci Sanyi viszont most nagyon örül nekünk. Ha jól tudom a kommentátorok és szakértők közül már csak ő érdekelt. Nem lesz az olyan sima, főleg ha Cutlernek belehelik a tarkóját Clemonsék. Nekünk amúgy is jutalomjáték innentől kezdve, nincs miért izgulni, a csapat már letette a névjegyét. Mentjük az NFC West renoméját.

Ki tud valamit Tatupuról?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.