Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Oké! Kösz!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Megmondaná nekem valaki, hogy hogy kell megváltoztatni képed alatt lévő címedet?Mate96
Csak azoknak, akik elérték a megfelelő hozzászólás számot...

Freshman 0-49
Sophomore 50-99
Junior 100-149
Senior 150-199
Rookie 200-349
XY (csapat) fan 350-499
Törzsvendég 500-999
Egyéni rang 1000-
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Megmondaná nekem valaki, hogy hogy kell megváltoztatni képed alatt lévő címedet?Mate96
sehogy nem lehet. Majd ha 1000 hozzászólás felett leszel, kérhetsz egyedi rangot



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Megmondaná nekem valaki, hogy hogy kell megváltoztatni képed alatt lévő címedet?Mate96
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118

1. hsz-t olvasd el

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megmondaná nekem valaki, hogy hogy kell megváltoztatni képed alatt lévő címedet?
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!Mate96
üdv köztünk, szivesen látunk minden új szurkolót 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Szerintem simán van esély a Bears ellen.
Ha a gyors védelmüket sikerül kijátszani a nyomást megfogni, lazán.
Az O-t sem nehéz hibára kényszeríteni a maciknál és Cutler is remekül tudja az INTeket dobálni.
30- 40 %- ot simán adnék a Hawksnak.Delonso_
Earl Thomas INT meg is raktam "pár" forintban 😉beltazor
Babineauxnak lesz és Tatupunak 😛braxa88
Tatupu még mindig nem edzett :S Remélem, azért vasrnapra rendbejön és játszani fog. Bár mostanában Herring is jól tolja. Hawthorne, meg persze egész évbe kira volt.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!Mate96
Szevaa, welcome 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi! 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem simán van esély a Bears ellen.
Ha a gyors védelmüket sikerül kijátszani a nyomást megfogni, lazán.
Az O-t sem nehéz hibára kényszeríteni a maciknál és Cutler is remekül tudja az INTeket dobálni.
30- 40 %- ot simán adnék a Hawksnak.Delonso_
Earl Thomas INT meg is raktam "pár" forintban 😉beltazor
Babineauxnak lesz és Tatupunak 😛
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!Mate96
Hello Máté. Had bővüljön a Seahawks tábor 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!Mate96
Üdv. a családban! 😊

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Szerintem simán van esély a Bears ellen.
Ha a gyors védelmüket sikerül kijátszani a nyomást megfogni, lazán.
Az O-t sem nehéz hibára kényszeríteni a maciknál és Cutler is remekül tudja az INTeket dobálni.
30- 40 %- ot simán adnék a Hawksnak.Delonso_
Earl Thomas INT meg is raktam "pár" forintban 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem simán van esély a Bears ellen.
Ha a gyors védelmüket sikerül kijátszani a nyomást megfogni, lazán.
Az O-t sem nehéz hibára kényszeríteni a maciknál és Cutler is remekül tudja az INTeket dobálni.
30- 40 %- ot simán adnék a Hawksnak.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
gondolkozok, gondolkozok és csak arra tudok jutni h van esélyünk azért a meccsen. mondjuk teljesen más gameplan kell majd de akkor is. nem hinném h 40 yardos rainbow passzokkal fogunk operálni, hanem visszamegyünk a west coast offensbe. bár én inkább úgy látom h a bears D inkább hátul sebezhető mint elől, és a safety-k meg főleg. harris világ életőben hard hitter volt, manning meg sztem nem nagy durranás. tudom h cover 2, de akkor is. lényeg h hassienek tiszta meccset kéne hoznia az a legfontosabb.

védelemben meg sztem megint pár emberes pass rush lesz, mert brock-clemons nagyon elkapta a fonalat hála istennek. (mayock az egyik legnagyobb underrated párosnak tartja őket! 😊 )a.kacsa
A saját szubjektív véleményem, hogy playoffban a lelki állapot dominálja a tudást. Éppen ezért szvsz minimum 50% esélyünk van, tehát semmiképpen sem vagyunk underdogok. Nincs más csapat a ligában aki most ennyire fel lenne pörögve, ekkora lélektani előnyben lenne mint a Hawks.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
gondolkozok, gondolkozok és csak arra tudok jutni h van esélyünk azért a meccsen. mondjuk teljesen más gameplan kell majd de akkor is. nem hinném h 40 yardos rainbow passzokkal fogunk operálni, hanem visszamegyünk a west coast offensbe. bár én inkább úgy látom h a bears D inkább hátul sebezhető mint elől, és a safety-k meg főleg. harris világ életőben hard hitter volt, manning meg sztem nem nagy durranás. tudom h cover 2, de akkor is. lényeg h hassienek tiszta meccset kéne hoznia az a legfontosabb.

védelemben meg sztem megint pár emberes pass rush lesz, mert brock-clemons nagyon elkapta a fonalat hála istennek. (mayock az egyik legnagyobb underrated párosnak tartja őket! 😊 )
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Ebben a nagy motivációs gépezetben felesleges a coach vagy Matt szavain lovagolni. Lássuk játszani a Bears ellen, azzal is közelebb jutunk a megoldáshoz.undisputedly
Ebben egyetértünk. 😊

Úgy tűnik, hogy jövőre új edzője lesz az irányítóknak:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5075/fisch_kiszallt

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy kis olvasnivaló a Hassie témához, amiről ma beszélgettünk:

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5067/hassie_ujra_hazaterSonics
Ebben a nagy motivációs gépezetben felesleges a coach vagy Matt szavain lovagolni. Lássuk játszani a Bears ellen, azzal is közelebb jutunk a megoldáshoz.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Egy kis olvasnivaló a Hassie témához, amiről ma beszélgettünk:

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5067/hassie_ujra_hazater

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81da7640/article/seahawks-quarterback-coach-fisch-accepts-miami-oc-job?module=HP_headlines

a U-nak új kordinátora van
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 967 — Csodabogár
Ha nem lesz CBA, csak mondjuk Augusztusban akkor muszáj lesz megtartani. Ismeri a playbookot, a rendszert. Egy FA vagy rookie QB-val csak bukó lehet.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
emberunk besokalt 😊
http://12thmanrising.com/2011/01/13/complain-complain-complain/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
És most ennek tényleg örülünk? :/ 😀Helmut Zimmer
Szerinted? Mert nekem most mar fogalmam sincs. Nyilvan arrol van szo, hogy az idot akarjak huzni. Viszont Hassie teljesitmenyerol pont itt horogtunk mar a szezon elejen is, hogy gyakorlatilag egy meccset jol jatszik, majd harom meccsen kutyauto. Majd leserul. Ha konzisztensebb teljesitmenyt nyujtana, akkor nem aggodnek annyira, de ezek a csucsok, mint most a Saints ellen egyre kevesbe vannak jelen. En nagyon orulnek egy jo Hasselbecknek, de mindenki erti, hogy ez most nagy lutri es idohuzas.endorphyn
Endo!

Én most inkorrekt leszek, de vállalom.
Köztudott, hogy nem vagyok nagy PC fan, szóval nem meglepő, ha azt mondom, hogy újabb kártyatrükk.
Biztos vagyok abban, hogy ez az egész megint csak a túlartikulált motivációs hadigépezet része. Persze lehet, komolyan gondolja.

Mondhat bárki bármit.
Amikor a végzónában üresen, vagy leshatárról kiugratva 4 lépés előnnyel kapja a célpont a labdát, az az OC elképesztően nagy győzelme az ellenfél DC-je felett. Ez elemzés, felkészülés, playhívás.

Persze végre kell tudni hajtani, de Matt és Bates nem teljesen kompatibilisek, vagy csoda történt(beérett a munka), mert eddig nem voltak azok.
Mondjátok a sérülékenységet, és az inkonzisztens játékot. Igazatok van.
Bates rendszeresen széthúzza a pályát, de mindig hagy menekülőutat Mattnek. Hass pedig akkor is a menekülő LOS+5 yardot használja sokszor, amikor van más út is (főleg ha Williams nincs a pályán). Most valami változott, de az okát nem láthatjuk.Engem külön zavar, hogy olyan lassan repülnek Hass labdái, hogy néha félek, győz a gravitáció, és függőlegesen lezuhannak.Helmut Zimmer
Erre akartam utalni az idohuzas kifejezessel kb. Egyertelmu, hogy nem benne latjak, nem lathatjak a jovot a kora miatt, de most motivalni kell a kovetkezo meccsre es tervezni a jovo evre. Sajnos Matt tenyleg egy nagyon statikus QB, igazabol eleg regimodi a maga modjan. A passzai meg azert olyan rohadt lassuak, mert akkorara iveli oket, mintha csak geostacionarius palyara akarna allitani a lasztit. Szerintem nem mer, vagy nem tud mar foldkozeli passzokat adni. Fene tudja. Mindenesetre, ha megtartana a formajat (szerintem sajnos nem tudja sokaig), akkor ki lehetne vele huzni a kovetkezo evet. De csak akkor van ertelme, ha valoban talalnak valaki ertekelhetot utodnak.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
johnny737 1
Bízom benne ,hogy a fiuk megint oda teszik magukat és menetelnek tovább , úgy ahogyan a Saints ellen tették.Én szurkolni fogok ugyan úgy ahogyan a múlt héten tettem , és izgulok a sikerért.