Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mindjárt elsírom magam emiatt... teljesen homály minden, arról meg nem is beszélve, hogy olyan mintha félholt emberek mászkálnának seahawks mezben. semmi tűz. de semmi...
mondjuk hassie dolgát se könnyíti meg egyetlen elkapó se. stokley williams morrah drop parádé
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Hát b@zdmeg egy idomított majom jobb védőjátékokat hív!!!!!! Nem hiszem el! Nem DE draft kell ide, hanem egy tisztességes koordinátor. Teljes homály ez a f@sz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :oHelmut Zimmer
Remélem ezt látják Seattleben is és kibasszák a nyomorékot.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
Helmut te kit hoznál DC-nek? Jauron esetleg?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hát b@zdmeg egy idomított majom jobb védőjátékokat hív!!!!!! Nem hiszem el! Nem DE draft kell ide, hanem egy tisztességes koordinátor. Teljes homály ez a f@sz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :oHelmut Zimmer
hat ez tragikus, de oszintenszolva en Carlsonert jobban aggodok!endorphyn
Rendben lesz a srác!

Bates hívásaihoz még nem gratuláltam, de róla legalább tudom, hogy tud ennél jobbat is.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hát b@zdmeg egy idomított majom jobb védőjátékokat hív!!!!!! Nem hiszem el! Nem DE draft kell ide, hanem egy tisztességes koordinátor. Teljes homály ez a f@sz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :oHelmut Zimmer
hat ez tragikus, de oszintenszolva en Carlsonert jobban aggodok!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hát b@zdmeg egy idomított majom jobb védőjátékokat hív!!!!!! Nem hiszem el! Nem DE draft kell ide, hanem egy tisztességes koordinátor. Teljes homály ez a f@sz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kezdődik! Hajrá Seahawks!
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Hogy lehet ezt a képet nagyban beszúrni ide?

http://bowl.hu/modules/forum/profile.php?section=animated_avatar&id=1709Attilahawks
Höri
köszi! Nekem nem sikerült !
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy lehet ezt a képet nagyban beszúrni ide?

http://bowl.hu/modules/forum/profile.php?section=animated_avatar&id=1709Attilahawks

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Szerintetek, ha megverjük a Bears-t, lesz esélyünk a Packers ellen?Mate96
A válasz egyszerű... 😊
HA megverjük a Bears-t, akkor lesz!!!Sonics
Meg kell nyerni a Superbowlt, hogy pozitív legyen a szezon ! 😊
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Hogy lehet ezt a képet nagyban beszúrni ide?

http://bowl.hu/modules/forum/profile.php?section=animated_avatar&id=1709
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Szerintetek, ha megverjük a Bears-t, lesz esélyünk a Packers ellen?Mate96
A válasz egyszerű... 😊
HA megverjük a Bears-t, akkor lesz!!!

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
"Seattle továbbra is folytatja a palacsintába kaksizást, a Macik meg húzhatnak vissza a málnásba"
nso-n az elemzés 😀 kurva nagy
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Szerintetek, ha megverjük a Bears-t, lesz esélyünk a Packers ellen?Mate96
reláció analízis: E 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek, ha megverjük a Bears-t, lesz esélyünk a Packers ellen?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
reddingért remélem megkapjuk az egyik 3. körös compensatoryt 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól elverte a Packers a Falcons-t.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Kicsit off: Neztem ejszaka a Ravens meccset. Utolso eselykent orias dobas ment Houshnak es emberunk szo nelkul eldobta a relativ konnyu labdat. Ha elkapja meg bevihettek volna talan. Orulok, hogy kivagtak tolunk.endorphyn
Pont ugyanez jutott az eszembe (hányi ilyen jelenetet láttunk tavaly??)
Redding viszont nem volt rossz! Josh meg nagyon nem!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kicsit off: Neztem ejszaka a Ravens meccset. Utolso eselykent orias dobas ment Houshnak es emberunk szo nelkul eldobta a relativ konnyu labdat. Ha elkapja meg bevihettek volna talan. Orulok, hogy kivagtak tolunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Úgy néz ki, hogy a Raiders ki fogyja vágni Marshallt. Kb mindenki széttárja a karját, hogy MIIII????
Haza kéne hozni! Vagy legalábbis, én hazahoznám!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
a talaj be lesz fagyva nagyjából, mert chicagoba nem jött be még a tavasz 😊a.kacsa
És ez nekünk jó, vagy rossz?Mate96
nem a legjobb mert ott nem jön ki a sebességre építő védelemnek a lépés. remélem nem mondok nagy hülyeséget de nekem így rémlik 😊a.kacsa
Ha a mienk sebességre épít, akkor a maciéké pláne 😊Helmut Zimmer
Ha ilyen gány, mély, takony a talaj, akkor az nem sebességre építő védelemnek kedvez. Elég megnézni pl. a Bears legutóbbi 3 hazai statját. Philly ellen 26 kapott pont, Pats ellen 36, Jets ellen 34 (!!!). Főleg az utóbbi meccsen látszott, hogy teljesen meg volt lőve a védelem. A DL egyzserűen semmi nyomást nem tudott kifejteni 0 sack Sanchezen. Mire jön valaki, hogy hát a Jets OL ilyen, meg olyan, a Jets defense hasonlóan vajúdott. 72 pont 2 olyan csapat meccsén, ahol a védelmek a fő erősségek....
A Jetstől 1 sack Cutleren (ami Jay balfaszsága volt), volt olyan negyed, amikor 0 hurry, 0 hit, 0 knockdowns volt a "nyomás" Jayen. Lehet, hogy a mi OLünk varázsolt, de tuti nagyban benne volt ebben a Soldier talaja. Utána a Lembeaun 10 ponton és 300 yard alatt tartottuk a Packerst.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
de hogy fizikálisak nem vagyunk az biztos 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
nem a legjobb mert ott nem jön ki a sebességre építő védelemnek a lépés. remélem nem mondok nagy hülyeséget de nekem így rémlik 😊a.kacsa
Ha a mienk sebességre épít, akkor a maciéké pláne 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Értem. 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
nem a legjobb mert ott nem jön ki a sebességre építő védelemnek a lépés. remélem nem mondok nagy hülyeséget de nekem így rémlik 😊