Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
endorphyn bratyeszom, írtam privátot 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a talaj be lesz fagyva nagyjából, mert chicagoba nem jött be még a tavasz 😊a.kacsa
És ez nekünk jó, vagy rossz?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
a talaj be lesz fagyva nagyjából, mert chicagoba nem jött be még a tavasz 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kulcsfontosságú a 4 men rush felvétele !Legalábbis, szerintem.Helmut Zimmer
teljes mértékben egyetértek
ha ez sikerül akkor jönnie kell az LB és/vagy Safety blitzeknek és akkor lehet tömni labdával az üres helyre bemozgó elkapót/Carlson-tFucu
Ha a 4 man rush meghal, akkor a mi rendszerünknek úgy ahogy van annyi. Ezért is kulcskérdés, hogy milyen lesz a Soldier talaja. Ha mély, akkor lényegében teljesül az, amit leírtam.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kulcsfontosságú a 4 men rush felvétele !Legalábbis, szerintem.Helmut Zimmer
teljes mértékben egyetértek
ha ez sikerül akkor jönnie kell az LB és/vagy Safety blitzeknek és akkor lehet tömni labdával az üres helyre bemozgó elkapót/Carlson-t



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tatupu:
Carroll says the "signs are really good" he'll be able to play against Chicago.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon izgulok a vasárnapi meccs miatt!!!Mate96
Mindannyian!

Üdv köztünk!
Remélem jól érzed majd magad, és sokat röhögünk együtt.
Sajnos Alexander-Strong-Hutchinson- Jones-Engram éráról lemaradtál, de sebaj, mert egyrészt a meccsek pótolhatóak, másrészt lehet, hogy mostanában kezdődik egy újabb klassz korszak.
A régebbi meccsekben a srácok tudnak segíteni, ha meg valamit nem értesz, akkor itt is kérdezhetsz bátran, vagy egyéb releváns topikokban.

hajráHelmut Zimmer
Köszi! Nagyon jól érzem magam itt!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Emberek most én vagyok sügér vagy nflproshop tényleg nem szállít Magyarisztánba?Hanni
az nemszállít. footballfanatics.com szállít.Duff
Hát azt bachatom 😕

Obamának meg NAGGGYON örülök :cool:
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
3 évvel hosszabított ObomanuHöri
zsírkirály 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 évvel hosszabított Obomanu

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Emberek most én vagyok sügér vagy nflproshop tényleg nem szállít Magyarisztánba?Hanni
az nemszállít. footballfanatics.com szállít.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Emberek most én vagyok sügér vagy nflproshop tényleg nem szállít Magyarisztánba?
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!Mate96
Isten hozott! Szépen szaporodik a kis csapatunk. Remélem a Maci meccs után is folytatódik!
Amúgy mélyen belül még bízom Tatupu játékában, egy vezér fél karral és lábbal is vezér! Ott a helye, most aztán végképp! Kivéve, ha olyat kapott, hogy kettőslátása van, mert Urlacherből egy is elég lesz! 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyon izgulok a vasárnapi meccs miatt!!!Mate96
Mindannyian!

Üdv köztünk!
Remélem jól érzed majd magad, és sokat röhögünk együtt.
Sajnos Alexander-Strong-Hutchinson- Jones-Engram éráról lemaradtál, de sebaj, mert egyrészt a meccsek pótolhatóak, másrészt lehet, hogy mostanában kezdődik egy újabb klassz korszak.
A régebbi meccsekben a srácok tudnak segíteni, ha meg valamit nem értesz, akkor itt is kérdezhetsz bátran, vagy egyéb releváns topikokban.

hajrá
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem ugyanolyan jók lesznek, mint a Saints ellen!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon izgulok a vasárnapi meccs miatt!!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
gondolkozok, gondolkozok és csak arra tudok jutni h van esélyünk azért a meccsen. mondjuk teljesen más gameplan kell majd de akkor is. nem hinném h 40 yardos rainbow passzokkal fogunk operálni, hanem visszamegyünk a west coast offensbe. bár én inkább úgy látom h a bears D inkább hátul sebezhető mint elől, és a safety-k meg főleg. harris világ életőben hard hitter volt, manning meg sztem nem nagy durranás. tudom h cover 2, de akkor is. lényeg h hassienek tiszta meccset kéne hoznia az a legfontosabb.

védelemben meg sztem megint pár emberes pass rush lesz, mert brock-clemons nagyon elkapta a fonalat hála istennek. (mayock az egyik legnagyobb underrated párosnak tartja őket! 😊 )a.kacsa
Hali Kacsa!

Na hogy valami komolyabb téma is legyen.

Nem vagyok biztos abban, hogy érdemes lejönni a megkezdett átalakításokról, és visszamenni egyfajta konzervatívabb playhívás felé.
Azért sem tartom annyira jó ötletnek, mert sajnos a Macik is meglehetósen jól meg tudják védeni a los+8 yardot. Most nétem, hogy, azért elég jól le védekezik azokat a under routokat (kivétel pats, de ott más volt a trükk, és nyílván nagy pofon volt az időzített rövid routok tekintetében). Egyértelmű előnyöket szerintem most inkább nyílvánvaló missmatch szitukból tudnánk kihozni. Kulcsfontosságú a 4 men rush felvétele !

Legalábbis, szerintem.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!

A Hoxnál ki a passzkoordinátor?Helmut Zimmer
itt OC van 😊 (mert egy sikeres csapat 😀) Bates hívja a play-eketFucu
Hmmm! Értem köszi!
És azt nem tudod véletlenül,, hogy Jimbó, és Roman mekkora fordulatszám mellett adja le a 350 playt?!Helmut Zimmer
elég nagy fordulatszámon. valószínűleg hajtani fogja a játékosokat Jim



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Fucu!

A Hoxnál ki a passzkoordinátor?Helmut Zimmer
itt OC van 😊 (mert egy sikeres csapat 😀) Bates hívja a play-eketFucu
Hmmm! Értem köszi!
És azt nem tudod véletlenül,, hogy Jimbó, és Roman mekkora fordulatszám mellett adja le a 350 playt?! 😀 :rolleyes:

Na jó nem izélek! 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu!

A Hoxnál ki a passzkoordinátor?Helmut Zimmer
itt OC van 😊 (mert egy sikeres csapat 😀) Bates hívja a play-eket



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
"LB Lofa Tatupu practiced today but has not be officially cleared to play yet, Carroll said"

az a gyanúm, hogy nem fog játszani vasárnapFucu
még hét elején mondta Carroll h nincs veszélyben a játéka. persze ettől még hiányozhat
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Fucu!

A Hoxnál ki a passzkoordinátor?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
"LB Lofa Tatupu practiced today but has not be officially cleared to play yet, Carroll said"

az a gyanúm, hogy nem fog játszani vasárnap



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Sziasztok! A nevem Máté!
Nem rég kezdtem el nézni az NFL-t! Még minden szabállyal nem vagyok teljesen képben, de értem a játékot! Egyből a Seahawks lett a kedvenc csapatom!
Remélem befogadtok! Nagyon szeretnék közétek tartozni!Mate96
Szia Mate! Orulunk, hogy jottel! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Babineauxnak lesz és Tatupunak 😛braxa88
Is 😂 Cutler 3 Intet fog tolni :cool:

Cső Máté. 😉