Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rájöttem miért nyertetek ti: hát nálatok van Hó(aw)kuszpók talán Caroll az vagy a közönség a lényeg ezért nyertetek 😛 ....na jó én kérek elnézést 😊
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tiszta szívből gratulálok. Már meccs előtt is írtam, most megerősítem: Jót tett ez a meccs a lefikáziott NFC Westnek.
Tovább, tovább hóksz, tovább!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
John Carlson a fű alatt támadó TE 😂ThundersNFL
Az a trükk direkt ki volt találva 😂 Fire-water-plane Play No89 Plane! NOW! *snap* 😂Hanni
Először is gratulálok. A hazai pálya, a sok sérült a Saints-nél illetve a Saints nem túl acélos védelme miatt egy szoros győzelmet gondoltam a Seahawks javára + egy kis szerencsével, melyet korábban leírtam.
Ez bejött.

Rátérve erre a 2. Carlson TD : elsőre "csak" szép volt a TD, utána jobban megfigyeltem, hogy ez így "nem kerek". Többszöri megnézésre rájöttem, hogy kib...ott nagy csel volt : imitálta, hogy elcsúszik, a védő elment balra, mert a fal is balra tolódott, és utánna tök üresen ott állt egyedül és szépen besétált.
Nagyon nagy játék volt.
Imádom az ilyen jeleneteket.danyly
az egy cutblock volt. megcsinálta aztán futotta routot...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
John Carlson a fű alatt támadó TE 😂ThundersNFL
Az a trükk direkt ki volt találva 😂 Fire-water-plane Play No89 Plane! NOW! *snap* 😂Hanni
Először is gratulálok. A hazai pálya, a sok sérült a Saints-nél illetve a Saints nem túl acélos védelme miatt egy szoros győzelmet gondoltam a Seahawks javára + egy kis szerencsével, melyet korábban leírtam.
Ez bejött.

Rátérve erre a 2. Carlson TD : elsőre "csak" szép volt a TD, utána jobban megfigyeltem, hogy ez így "nem kerek". Többszöri megnézésre rájöttem, hogy kib...ott nagy csel volt : imitálta, hogy elcsúszik, a védő elment balra, mert a fal is balra tolódott, és utánna tök üresen ott állt egyedül és szépen besétált.
Nagyon nagy játék volt.
Imádom az ilyen jeleneteket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
az index cimlapon van 😊

http://sportgeza.hu/sport/hirek/2011/01/09/kiesett_az_nfl_tavalyi_ket_dontose/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
az év képe:
braxa88
habib ebből tudnál majd csinálni egy siget? 😊Sebii
Persze, megpróbálom 😊

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nemtalálom, hol tudom megnézni, h Hassie milyen QB ratinget ért el a tegnapi meccsen. Vki tudja? (Ha egyaltalan vhol meg lehet nezni)Duff
Ha nézed az ESPN oldalán az NFL oldalát, azon belül a meccs boxscore-t ott online játékról-játékra mutatják a QB rating változásait.


http://scores.espn.go.com/nfl/boxscore?gameId=310108026

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
az év képe:
braxa88
habib ebből tudnál majd csinálni egy siget? 😊
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Nagy meccs volt, nagyon jó volt!! 😊
Super Bowl-ig meg se állunk 😀
Go Seahawks!!!

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
John Carlson a fű alatt támadó TE 😂ThundersNFL
Az a trükk direkt ki volt találva 😂 Fire-water-plane Play No89 Plane! NOW! *snap* 😂
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Nemtalálom, hol tudom megnézni, h Hassie milyen QB ratinget ért el a tegnapi meccsen. Vki tudja? (Ha egyaltalan vhol meg lehet nezni)Duff
http://www.nfl.com/players/matthasselbeck/gamelogs?id=HAS536799Bébé
Köszi.

113. Az nem semmi 😀 Idei legjobb teljesítménye.
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Óriási gratula Nektek, örök emlék meccsen teljesen megérdemelt győzelem volt! Már év közben is nagyon szimpi lett a Seattle (város, szurkolók, hangulat, Pete Carroll), de innentől méginkább szorítani fogok ennek a csapatnak! És a sok fanyalgó miatt is nagyon jót tett a ligának is ez a győzelem szerintem, bár a Saints is szimpi amúgy.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nemtalálom, hol tudom megnézni, h Hassie milyen QB ratinget ért el a tegnapi meccsen. Vki tudja? (Ha egyaltalan vhol meg lehet nezni)Duff
http://www.nfl.com/players/matthasselbeck/gamelogs?id=HAS536799
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
John Carlson a fű alatt támadó TE 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Nemtalálom, hol tudom megnézni, h Hassie milyen QB ratinget ért el a tegnapi meccsen. Vki tudja? (Ha egyaltalan vhol meg lehet nezni)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
legnagyobb:


és még pár:




több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sajnálnám, ha Tatupu kiesne, mert most újra vezér volt. Thomas rettenetes! Mindenhol ott van, ha éppen nem, akkor meg odaér. Félelmeteset játszott. A kikukázott Williams, Stokley 1-1 TD, az elfelejtett Carlson 2. Ki hitte volna! Lynch futása nálam az év jelenete, gyakorlatilag a komplett Def akarta szerelni, de a bivaly bevitte!
Néhány óra alatt szerintem duplájára nőtt a Seahawks fanok száma. Nagyon nagy meccs volt, és végre mi, akik végigszenvedtük az alapszakasz rongyáveréseit, megérdemeltük ezt a győzelmet. Minden további játék már ajándék nekem!
Carroll meg éjszaka betonba öntötte a szerződését! Lehet, hogy Beach Boy, de nagyon együtt él a csapattal és a játékkal!
Pedig a bírók sem nekünk fújtak, szerintem Morrah nem lépett ki, az nálam TD, Obit ellen pass interference volt, az lehet, hogy egy másik TD, plusz még néhány feltűnő, nyaktekerős holding Clemons ellen, ezért nem érte el Breest. De elégedett vagyok, a 7-9 után abszolút!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?Mad
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.undisputedly
a mostani, igencsak szigorú szabályok mellett kétlem, hogy jövő héten független dokik átengednék
szvsz Carroll-ék is úgy fognak tervezni, hogy nélküle lépnek pályára, max csoda történik...

nekem a meccs egyik legkeményebb jelenete szintén a Lynch TD-nél jött... amikor a 35 éves, utojára kb. 2007-ben egészséges QB 50 méterre a LoS-tól hirtelenjében megjelenik blokkolni😀Gyulus
lefutva Lockleart 😀
hatalmas jelenet volt és ne feledjuk Spencer kulcs fontosságú blokkot adott a többit elintézte a Saints védelem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Tatupuval mi a gyötrelem van? képben lesz jövőhéten ?Mad
Hogy kérdésedre válaszoljak:
Coach Pete Carroll revealed Saturday night that MLB Lofa Tatupu was concussed in the second half of the Seahawks' Wild Card round win.
His Divisional round status is unknown.undisputedly
a mostani, igencsak szigorú szabályok mellett kétlem, hogy jövő héten független dokik átengednék
szvsz Carroll-ék is úgy fognak tervezni, hogy nélküle lépnek pályára, max csoda történik...

nekem a meccs egyik legkeményebb jelenete szintén a Lynch TD-nél jött... amikor a 35 éves, utojára kb. 2007-ben egészséges QB 50 méterre a LoS-tól hirtelenjében megjelenik blokkolni😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Obo a dropja ellenére a legnagyobb király. jelenleg a legnagyobb kedvencem a csapatban
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként félelmetes amit az oline művelt most is meg multhéten. visszajön unger meg drafton okoskodunk lehet itt még vmi a jövőben. ja és morrah carlsonnal évekig fasza páros lesza.kacsa
Azért van pár lyukas posztunk...

De most örüljünk ennek a sikernek!
Most megy az ismétlés a sport tévén. Nem lehet megunni... 😀Sonics
ezért plána h ilyen játékosokkal (spencer polumbus gibson) simán megfogtak két jó Dlinet
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
egyébként félelmetes amit az oline művelt most is meg multhéten. visszajön unger meg drafton okoskodunk lehet itt még vmi a jövőben. ja és morrah carlsonnal évekig fasza páros lesza.kacsa
Azért van pár lyukas posztunk...

De most örüljünk ennek a sikernek!
Most megy az ismétlés a sport tévén. Nem lehet megunni... 😀

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként félelmetes amit az oline művelt most is meg multhéten. visszajön unger meg drafton okoskodunk lehet itt még vmi a jövőben. ja és morrah carlsonnal évekig fasza páros lesz
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gyerekek úgy érzem ez a meccs végleg megérlelte a mez vásárlást :cool: Kellenek az ereklyék 😀

Én olyan jót könnyeztem tegnap örömünnepemben... karácsony, születésnap, gyereknap, újév, névnap minden.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
igazán nincs mit...így konkrétan én sem találtam de ha a főoldalon beírod a keresőbe, hogy podcast akkor ki fogja őket dobálni 😉Mad
Gondoltam, van egy gyűjtő...
Kösz!