Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
+1 Szerintem Billynek igaza van, és Wilson szerintem is sérült, vagy beteg.
Helmut Zimmer
Vagy csak annyira fél az int.-től, hogy mindent túldob.
BigBaltazar
Az ev ezen szakaszaban mindenki serult valamennyire, szoval elhetunk a velelemmel, hogy aki jatszani tud, az nem serult.
undisputedly
Az ember nem úgy dob mint szokott. Más a pretzel logic (a dobómozdulat highlightja),és lassabban is mozog egy kicsit. Ez nyilván nem menti fel a hülyeségek alól, de szerintem valami nem ok
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
+1 Szerintem Billynek igaza van, és Wilson szerintem is sérült, vagy beteg.
Helmut Zimmer
Vagy csak annyira fél az int.-től, hogy mindent túldob.
BigBaltazar
Az ev ezen szakaszaban mindenki serult valamennyire, szoval elhetunk a velelemmel, hogy aki jatszani tud, az nem serult.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
+1 Szerintem Billynek igaza van, és Wilson szerintem is sérült, vagy beteg.
Helmut Zimmer
Vagy csak annyira fél az int.-től, hogy mindent túldob.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
+1 Szerintem Billynek igaza van, és Wilson szerintem is sérült, vagy beteg.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Csak nekem tűnt úgy, hogy Wagner és Wright úgy játszik, mintha a saját nagyapja lenne?
Mi a fasz van velük? Haskins szedte szét őket a pálya közepén, aki azért nem egy HoF QB....
gabokocka
Belenéztem. Nagyon jól láttad, hogy amire ez a két ember nem ért oda, arra senki nem ért oda. Tudom hogy Reedet dicsérni kell, de hozzátenném teljesen fogalmatlan lőtávon.
De mielőtt Reedet szétszedném, megjegyezném, hogy akinek kalapácsa van, az szögnek nézi a félvilágot. Ken Norton jr. múltjával talán nincs mindenki tisztában. Kora ünnepelt "sztár" linebackere 3 gyűrűvel, pro bowlokkal a zsákjában.
Ő ahhoz a világhoz tartozik, amikor a linebacker a focipálya svájcibicskája volt, és egyben a pálya legrettegettebb tartozéka. Na ezért aztán mi 10-en állunk fel. 10-en, mert van egy játékosunk, aki 56-os rajtszámmal vonul fel a pályára, és utána árnyékként követi Wagnert, mintha ott sem lenne.
Így azért annyira nem nehéz megtalálni a zónahatárokat.

Visszatérve Reedre- Olyan távolságot tart a csávó, amit nem lehet. Láttuk Dunbart a Bills ellen, itt ugyanaz történt, csak nem egy éppen high on fire támadóegység játszott, hanem egy csereirányító vezette Washington (továbbra is tartom, hogy mélyen alulértékelt egység)
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én csak a tegnapi meccseteket láttam végig, nekem annyira nem jött be amit műveltek, lehet én néztem rosszul...
gabokocka
Fehérben játszottunk. 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Én csak a tegnapi meccseteket láttam végig, nekem annyira nem jött be amit műveltek, lehet én néztem rosszul...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Csak nekem tűnt úgy, hogy Wagner és Wright úgy játszik, mintha a saját nagyapja lenne?
Mi a fasz van velük? Haskins szedte szét őket a pálya közepén, aki azért nem egy HoF QB....
gabokocka
Nem tudom, az elozo fordulo utan a PFF-nel az egesz ligat tekintve Wagner allt a legjobban ertekelt LB-kent, mig KJ Wright szinten egesz ligat tekintve 7. helyen.

Nem rossz ez, ha at nezzuk, hogy kb 100-120 LB van vagy volt kezdo poziban iden 😊

TE-ek ellen altalaban rosszul vedekezunk, de KJ ma szvsz remekul jatszott.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Csak nekem tűnt úgy, hogy Wagner és Wright úgy játszik, mintha a saját nagyapja lenne?
Mi a fasz van velük? Haskins szedte szét őket a pálya közepén, aki azért nem egy HoF QB....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A passzjatekunk nagyon takarekon volt. RW valami 75 passzolt yardon allt a 3. negyedben, ha jol emlekszem.

Ez eleg brutal visszaeses, akkor is, ha probalunk egy balanced tamadosorra visszaallni.

A deep jatekok teljesen kiestek, pedig az elso felidoben ment a futas, de abbol se tudtuk vagy akartuk megalapozni a playaction mely labdakat.

DK laba kb. 2x tort majdnem el a meccs soran btw. Ott egy kicsit aggodtam, amikor kitamasztva ert foldet az endzone-ban.

RW gyengen dobalt, ala vagy fole hajitott tobb labdat is. A 30 yardos futasa mondjuk szep volt es kellett is.

Adams ujabb sack, de ami a lenyeg, jol jatszott azon kivul is.

Reed-et viszont meg kell tartani, nagyon jol jatszik. Reed es Amadi lehetne a kezdo nickel es a kezdo RCB. Dunbaar kb nem kepes egeszseges maradni, Griff pedig FA, lehet nem tudjuk megtartani.

KJ is nagyot jatszott tegnap. A vedelem kezd osszeallni, igaz a liga leggyengebb tamadoi jottek szembe az elmult hetekben.

OL is jo volt, es Carsont jol kiegeszitette Hyde is.

En partolom azt a filozofiat, hogy fussunk (plusz playaction deep) amig nem tudjak megallitani, ha meg sikerul nekik, Russ-t engedjuk szabadjara, igy ev vegen foleg, amikor kihasznalhatjuk a friss labakat RB poszton, de nem lattam jelet annak, hogy ez a passzjatek be tudna indulni a kozeljovoben.Egyszeruen a 2 deep safety-s zonara Schotty nem talalja a megoldast.

Szerk: Hatalmas minusz, hogy TE-ek ellen meg most sem tudunk vedekezni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Azért én múlthéten kicsit izgultam, nehogy mi szaladjunk bele ebbe a Jetses késbe 🤭
Hanni
Mondjuk a leheto legrosszabbkor nyert a jets, a rams duhbol ki fog nyirni minket jovo heten. Donald min. 4 sack 😀
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Azért én múlthéten kicsit izgultam, nehogy mi szaladjunk bele ebbe a Jetses késbe 🤭
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Asszem....csak ismeerlek 😊 nm lestem, nem néztem. Annyit írt bill haverom, hogy szerinte Wilson sérült.
A végén még annyit egy másik haveromtól, hogy megjött Collier, megérte draftolni
Helmut Zimmer
Jaja tökre megéri egy első kör egy DE-ért aki 59 percig 1db nyomást nem tud generálni, de a végén megcsinál egy sacket. 😀
Amúgy nagyjából helyes a jóslatod, de majd holnap kifejtem bővebben.
Gyászos volt. 😀

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na milyen volt?
Helmut Zimmer
Fájt.
Nézted, vagy legyen elemzés?
akdestroyer
Preview
Schottenheimer szar volt. Ertéklhetetlen volt a playhívás.
0 passrush, de a végére megjött a nyomás.
.... ilyesmit vizionálok.
Helmut Zimmer
Vízionálsz, vagy lestél az eredménykövetőből? Nem mindegy. 😀
akdestroyer
Asszem....csak ismeerlek 😊 nm lestem, nem néztem. Annyit írt bill haverom, hogy szerinte Wilson sérült.
A végén még annyit egy másik haveromtól, hogy megjött Collier, megérte draftolni
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Na milyen volt?
Helmut Zimmer
Fájt.
Nézted, vagy legyen elemzés?
akdestroyer
Preview
Schottenheimer szar volt. Ertéklhetetlen volt a playhívás.
0 passrush, de a végére megjött a nyomás.
.... ilyesmit vizionálok.
Helmut Zimmer
Vízionálsz, vagy lestél az eredménykövetőből? Nem mindegy. 😀

több mint 5 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Szokásos leolvadást láttam
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na milyen volt?
Helmut Zimmer
Fájt.
Nézted, vagy legyen elemzés?
akdestroyer
Preview
Schottenheimer szar volt. Ertéklhetetlen volt a playhívás.
0 passrush, de a végére megjött a nyomás.
.... ilyesmit vizionálok.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na milyen volt?
Helmut Zimmer
Fájt.
Nézted, vagy legyen elemzés?
akdestroyer
Erdekel minden szavatok
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Na milyen volt?
Helmut Zimmer
Fájt.
Nézted, vagy legyen elemzés?

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na milyen volt?
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
bills meccs kötelezô! Amit tudni akarsz a korszerû támafójátékról.
Helmut Zimmer
Azért a hox meccsen is nyisd majd ki a szemed!
PC csodát tesz majd! 😀
akdestroyer
Igen, gondolom rengeteg passzt látunk majd zónahatárra, ami amúgy nem lenne hülyeség.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
bills meccs kötelezô! Amit tudni akarsz a korszerû támafójátékról.
Helmut Zimmer
Azért a hox meccsen is nyisd majd ki a szemed!
PC csodát tesz majd! 😀

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
bills meccs kötelezô! Amit tudni akarsz a korszerû támafójátékról.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Wilsont bemerjem tenni a wasinghton ellen?
Fantasyba
Bocs az offért
Kohonen
Washinton vedelem nagyon jo formaban van. Mi foleg futni probalunk majd. En nem tennem be.
undisputedly
Mondjuk az még hasznos infó lenne, hogy ki a csere QB mielőtt ilyen határozott kijelentésre szánjuk el magunkat 😀
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez a Giants-Jets-Redskins túra még a legkitartóbb törzstagok elhivatottságát is próbára tette, az egyik meccsbe még én is belealudtam. 😀

Amúgy én azt mondom szopni kell, legyen csak a Rams a csop.győztes, szívesen mennék az East győzteséhez
a wild card meccsen.

Legalább lenne megint egy one&done.

A Washington védőfalától nagyon félek, a csereirányítóval együtt is pokoli kínlódás elé nézünk holnap.
Youngnak megterítünk majd a DRoY versenyben, 3 sack az a legalsó szám, amire gondolni tudok, főleg ha Shell ellen megy majd.
akdestroyer
Hmm, most nézem 12-5 az örökmérlegünk ellenetek alapszakaszban, akkor csak a playoffban szopunk mindig ellenetek...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"