Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A védelem szerintem megtette a magáét Cary kivételével, az, hogy az utolsó 5-6 drive egyikében sem tudtunk kb 20 yardnál többet megtenni, azzal nehéz mit kezdeni. A végtelenségig nem lehet feltartani az ellenfelet akárki is az.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Graham: 3 rec, 30 yards
Eifert: 8 rec, 90 yards, 2 td
...

Ja és a szokásos minimum 4 sacket benyeltük.

Philbint amúgy én is adnám, mint OC! De ez amúgy esélytelen.
Duff
Pedig qrva jó kis szaki!
Sajnos nem éltük túl a szakembereink elvesztését. Most nézem a D-t, playhívásokat...hallod...hát ez nem Dan Quinn csapata!? Mintha a 11-es csapatot nézném nyers erőszak minden áron, semmi finesz. - Gyanírom megint Petya hívogat
Reálisan 1-4 a Seattle idén (a Lionst nem vertük meg), de jó vegyük 2-3-ra -Valakinek MENNI KELL!!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
undorító módon ideges vagyok erre a szájbabaszott csapatra.

nagyon gyorsan felejtsük el nem csak azt h elit védelmünk van, hanem hogy egyáltalán jó.

ilyen undorító meccset nem lehet játszani. 17pontrolnem lehet kikapni. NEM.

Chancellor nagyon szar volt,WIlliams szokás szerint szar.

sírok

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Graham: 3 rec, 30 yards
Eifert: 8 rec, 90 yards, 2 td
...

Ja és a szokásos minimum 4 sacket benyeltük.

Philbint amúgy én is adnám, mint OC! De ez amúgy esélytelen.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szemem sarkából néztem a meccset, mert egyrészt a Bills most jobban érdekelt, másrészt, mert tudtam, hogy valami szörnyen megalázót tartogat kedvenc csapatunk.

Két dolgot szeretnék mondani.
1.) Negyed figyelmemet ismét a playhívásra Wilsonra, és Grahamre vetettem. Szar várni, hogy mikor végez ki a Cinci.
Önmagában minden klappol -a fal nem-, jók a routek, vannak opciók, és összességében nem működik.(Nem ez lesz) Én most felhívnám Joe Philbint, hogy lenne itt egy OC / (ass HC) állás.
2.) Gus Bradley-t vissza kell hozni az idén végén. Neki is jobb lesz a Hoxnak is jobb lesz, a Jaxnek is jobb lesz.
üdv.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
#firecable
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Fantasy miatt kerdeznem ki lesz a kezdo DT paros? Marad Hill vagy a helyet veszi at Mebane? Koszi a valaszokat
Toto21
Erre van a Fantasy topik...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Fantasy miatt kerdeznem ki lesz a kezdo DT paros? Marad Hill vagy a helyet veszi at Mebane? Koszi a valaszokat

Szerkesztette: Toto21
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clevelandben bezzeg milyen jó fal van!!!
És milyen sokra viszik vele...
Black_Adder
Ezt a kommentet ugye nem gondoltad komolyan...? 😊

@SeaSzilaHawks

A posztod lényegével semmilyen mértékben nem értek egyet, de jó ez így, unalmas lenne, ha mindenki mindig mindent ugyanúgy látna 😊
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyon örülök, ennek a szakmai vitának, mert éppen teszem össze a Fantasy csapatom!

Erős frontvonalak
https://www.desura.com/files/images/1c/1ccae938b92f63ecd7fe8a8dc7b7ddc6.png
Zombie Games - Play at Desura
Free Zombie games is the new, every day game for you! Our exciting entertainment is for all ages. Play free bloody zombies games online now!


VS.
Playmakerek
https://www.desura.com/files/images/1c/1ccae938b92f63ecd7fe8a8dc7b7ddc6.png
Zombie Games - Play at Desura
Free Zombie games is the new, every day game for you! Our exciting entertainment is for all ages. Play free bloody zombies games online now!


Oly nehéz a választás, nem is tudom, hogy van e hatékony kombináció a szélsőségek közt. Attól félek, hogy nincs!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Clevelandben bezzeg milyen jó fal van!!!
És milyen sokra viszik vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Különben meg rinyapinák vagytok mind, meg alantas módon dezinformálok mindenkit. Főleg az Undisputedly meg az a Zimmer, akik állítjàk, hogy a Seahawks 2015 ös O fala minden idők legrosszabb csapategysége. Mekkora csúsztatás már. Itt a cikk, amiből kiderül, hogy, idén sem a legrosszabb, mert van két rosszabb. Innentől kezdve nincs semmilyen erkölcsi alapja sem RW-nek, sem senki másnak az O-ban, hogy a falra mutogasson!

 www.king5.com/story/sports/nfl/seahawks/5th-quarter-blog/2015/10/08/seahawks-offensive-line-ranked-third-worst-nfl/73590650/
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
csak egy dolgot hagysz ki... nem Daltonunk, meg Flacconk meg PMünk van, hanem RW.nk van... és nem akármilyen védelmünk... nem akármilyen futónk... érted, igaz?
SeaSzilaHawk
-mondta PC és büszkén továbbhaladt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
csak egy dolgot hagysz ki... nem Daltonunk, meg Flacconk meg PMünk van, hanem RW.nk van... és nem akármilyen védelmünk... nem akármilyen futónk... érted, igaz?
SeaSzilaHawk
RW-tek, aki nem tud rendesen beleállni egy dobásba, mert a fal miatt nincs rá ideje. Lynchetek, aki lassan elhasználódik, mert támogatás híján magának kell utat törnie, azt a végtelenségig nem lehet bírni, nem véletlenül nézelődik most sem a partvonalon kívül. Utána mi lesz?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
visszatérve az Ofalra... ha jó falunk lenne, akkor nem lenne vagy Sherman, vagy ET, vagy Wagner vagy Wright, esetleg Lynch... nálunk ez van beáldozva... másoknál más. minden csapatot utolér a cap...
SeaSzilaHawk
Az világos, hogy nem lehet olyan csapatot összerakni ahol minden csapatrész erős, de pont a támadófalat szarjuk le, ami az alfája és omegája egy támadósornak? Ezerszer legyenek közepes skillplayerek és erős fal mint fordítva. Szerintem.
Sebii
csak egy dolgot hagysz ki... nem Daltonunk, meg Flacconk meg PMünk van, hanem RW.nk van... és nem akármilyen védelmünk... nem akármilyen futónk... érted, igaz?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Közben Simon IR-re került, Burleynek ujja tört el, Smith kérdéses csípő sérülés miatt. Nem túl mély a poszt. Rod Smith-t felhoztuk PS-ból, hogy legyen RB is.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Pl. arra, hogy jelenleg a 61. játékos, akinek a legtöbbször dobják a labdát.
 espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/receiving/sort/receivingTargets/qualified/false/count/41
Aguirre
Wilson passzainak 22 százaléka megy Graham felé. Brees ugyanilyen adata tavalyról: 19 százalék. Gronk nem kap ilyen arányban labdát Bradytől.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
visszatérve az Ofalra... ha jó falunk lenne, akkor nem lenne vagy Sherman, vagy ET, vagy Wagner vagy Wright, esetleg Lynch... nálunk ez van beáldozva... másoknál más. minden csapatot utolér a cap...
SeaSzilaHawk
Az világos, hogy nem lehet olyan csapatot összerakni ahol minden csapatrész erős, de pont a támadófalat szarjuk le, ami az alfája és omegája egy támadósornak? Ezerszer legyenek közepes skillplayerek és erős fal mint fordítva. Szerintem.
Sebii
Részben igazad van, de szerintem budget playerekből könnyebb egy elfogadható O-line-t összerakni mint egy legendás védelmet. És egy szar napot kifogó QB vagy WR bénázását is jobban tudja kompenzálni. Más kérdés, hogy itt nem olcsó falemberekből építkezünk hanem nem sokkal kevesebb pénzből kb minden jöttmentből.
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 362
visszatérve az Ofalra... ha jó falunk lenne, akkor nem lenne vagy Sherman, vagy ET, vagy Wagner vagy Wright, esetleg Lynch... nálunk ez van beáldozva... másoknál más. minden csapatot utolér a cap...
SeaSzilaHawk
Az világos, hogy nem lehet olyan csapatot összerakni ahol minden csapatrész erős, de pont a támadófalat szarjuk le, ami az alfája és omegája egy támadósornak? Ezerszer legyenek közepes skillplayerek és erős fal mint fordítva. Szerintem.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
viszont Fred Jackson valszeg játszhat.
nagyon kell az öreg.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Lynch játékát nem élvezhetjük a Bengals ellen...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nyilván beugratós kérdést tett fel nektek Helmut, ugyanis egy játékos értéke nem feltétlen abban mutatkozik meg, hogy mennyi elkapott yardja, szerzett TDje van. Előző oldalon írta is, hogy ha van egy ilyen klasszisod a támadók között, arra folyamatosan kiemelt figyelmet kell fordítania a védelemnek, esetleg meg is kell duplázni, amivel máshonnan vonódik el az "erőforrás" ezzel megnyitva másoknak a lehetőséget (hogy Wilson majdnem 300 yardot passzoljon úgy, hogy folyamatosan rohan az életéért). Amennyiben ezt nem csinálják meg és "figyelmen kívül" hagyják az illetőt, máris ott lehet a villanás lehetősége (lásd Bears). Nyilván ezt egy játékosnak nehéz elfogadni, és nem is túl látványos, de ha lenne egy értékelhető O falunk én teljesen biztos vagyok benne, hogy JG-nek minimum duplája lenne mindenből. Sajnos egyelőre abból főzünk amiből lehet.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Csak szeretném érteni, mire gondoltatok.
Helmut Zimmer
Pl. arra, hogy jelenleg a 61. játékos, akinek a legtöbbször dobják a labdát.
 espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/receiving/sort/receivingTargets/qualified/false/count/41
Mivel egyrészt rendszeridegen az ember (amiért nyilván nem ő a hibás), másrészt blokkolni sose tudott, és most se tud - vagyis sejthető volt, hogy nem passzol a (régi, bevált) sémába, kivéve ha változtatunk a játékon.
Nem mondom hogy ez így is marad, de jelenleg ez a helyzet, vagyis nem használjuk ki azokat a képességeit amiben jó, eleve bármilyen elkapás, red zone-ban magas labdák stb. stb.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Úristen... mi a sz.rról beszéltek már... eddig is és ezután is az Ofal lesz a leggyengébb pontunk... ez most még gyatrább, de idő kell nekik... és miért engedhetjük ezt meg magunknak? mert RW-nk van... rizikós? igen, idáig is az volt... hagyjátok már a rinyálást, meg a csereberélést... miért vagyunk 2-2? mert az elmúlt években mi játszottuk a legtöbb meccset, ami nem mindegy 8sérültjeink is voltak szép számmal, akiknek még idő kell a teljes formába lendüléshez)... mert elszipolyoztak tőlünk edzőket... mert sok embert nem tudunk megfizetni... mert holdout... ez a rendje... csoda, h ennyire együtt tartották a csapatot...
minek ide Jimmy? már ezerszer megbeszéltük... az, h még nem tudjuk használni teljesen az egy dolog, de ha valaki azt mondja, h nem érte meg a csere, az félrebeszél... mindenki tradelt volna ennyiért... tudjátok, missing piece... csak idő kell, hogy helyre kerüljön... és persze, h nem kap lap labdát... RW-nek nincs ideje, össze kell szokni, sohasem a TE volt az erősségünk, stb.
IDŐ... ti meg itt mindent eltemettek, már PC-éket is megkérdőjelezitek... végül is igaz, egy rohadt sz.rból csináltak várat, nem is akármilyet...
ne legyetek már tipikus elégedetlen szurkolók, örüljetek, h még mindig minden meccsen győzelmi esélyekkel indulunk...
visszatérve az Ofalra... ha jó falunk lenne, akkor nem lenne vagy Sherman, vagy ET, vagy Wagner vagy Wright, esetleg Lynch... nálunk ez van beáldozva... másoknál más. minden csapatot utolér a cap... nálunk nagyon jól van kezelve, ez is.
Nagyszerű az FO, nagyszerű edzőkkel... az hogy Cable meg Bevell ki tudnak idegelni, az egy dolog... azt h szóvá tesszük, az megint egy dolog... az, hogy elküldjük őket, az egy dolog... de hogy PC/JS-t támadni, amikor ilyen csapatot hoztak össze, esetleg ilyen Ungert vissza témát feszegetni, hatalmas blődség... elszáll az agyam.
Identitás vesztésről beszéltek... micsoda??? ezt toljuk évek óta... nincs itt semmi változás, ugyanolyan fostalicskák vagyunk szezon elején, mint minden meccs elején... ugyanolyan kemény védelem, ugyanolyan mentalitás, ugyanolyan futásközpontúság... minden ugyanolyan, csak a játékos állomány változott egy kicsit... nyilván rosszabbra, ha az Ofalat nézzük... minket is kiismertek már. nehezebb nyerni. gyengébb rosterrel, elfáradt rosterrel, kiismert rosterrel... mrt RW megkapta a megérdemelt pénzét, nem azt jelenti, hogy most pocket passert akarnak belőle... azt akarják, ami... tud ő onnan is dobni, de tudják, h nem nagyon fog, mert milyen az Ofal... láttuk már RW-t minden féle passzot megdobni, meg tudja... szokás szerint kerüli a felesleges erőltetést... Ő is rá tudja dobni Jimmyre double cov-ba, de nem teszi, mert nem éri meg... és ezzel voltunk sikeresek, minek változtatni...
hagyjátok már a sok sírást... tudjátok, that's my team, that's my quarterback... by TO
le kell baszni aki hibázik, de már qrvára messzire megy ez a dolog...
komolyan, mintha nem tudnátok ezeket... csak így félretoljátok egy kicsit, hogy milyen jó ezt nem figyelembe venni, mert akkor tudok nagy kritikákat írni...

PS: most is meg kell dicsérnem braxát... jól tartod magad 😊

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Csak szeretném érteni, mire gondoltatok.