Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Sherman az hajnalban bekapta a kapjabemindenkiakkorisdirtyleszek tablettát?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Jóslások hajnalra?😊
Oszi
Kínkeserves mérkőzésen, sok szentségeléssel és remek védelmi megmozdulásokkal fűszerzve nyerünk 3 ponttal.
Sebii
jósolni nem merek, amit várok remélek:
-valami éledező futójáték: mozduljunk már el arról a 3,2y/carry mutatótól, mert rossz ránézni
-O oldalon ha nem is hozunk atlantai számokat, legalább éledezzünk kicsit: OLine, playhívás, stb.

Jó lenne bizakodva várni a NE elleni meccset

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bold prediction- Szerintem:
-őrületes ground attack lesz, a Bills részéről. Azt hiszem Shady is játszik. bills fal belseje nem rossz, míg nálunk a DL belsejében van baj.
-Wilson viszatalálhat elvileg Grahamhez, mert nem igazán van hasznãlható SS a Billsben, de a Seefalkan ezt nem fogja kihasználni.
-viszont féltem Wilsont, mert harapni fog a Bills front, rengeteg szemét blitzet hív Rex.... Benne van a 4 zacskó
-BElicsik nagy popcornt fog rendelni, és Seattlenek fog szurkolni.
-Rex eredménytől függetlenül leszavaz a meccs után Trumpra.

Na ennyi!

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Jóslások hajnalra?😊
Oszi
Kínkeserves mérkőzésen, sok szentségeléssel és remek védelmi megmozdulásokkal fűszerzve nyerünk 3 ponttal.
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Jóslások hajnalra?😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 bleacherreport.com/articles/2673677-russell-wilson-illustrating-innate-toughness-in-his-most-challenging-season

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
--Hajnali Bucs-Falcons meccsen a zebrák bedobtak egy sokkal kisebb OPI büntit (mindkettőnél 3.downra lett meg az OPI miatt a 1.down, az egyiknél TD is), mint amiket mi szoptunk a Saints ellen. Baszott dühítő.
braxa88
3 down-nál Offense büntiből, hogy lesz 1 down?
gordon
mert a Saintsnél volt a labda, ők csinálták az egyértelmű OPI-kat, amiket nem fujtak be, és így lett az elsőnél TD, 2.nál kulcs 1.down 3,5perccel a vége előtt.
itt a TD, Snead a szabálytalan
 www.youtube.com/watch?v=_dQhFoydUVA
hasonló play volt a másik is

Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
--Hajnali Bucs-Falcons meccsen a zebrák bedobtak egy sokkal kisebb OPI büntit (mindkettőnél 3.downra lett meg az OPI miatt a 1.down, az egyiknél TD is), mint amiket mi szoptunk a Saints ellen. Baszott dühítő.
braxa88
3 down-nál Offense büntiből, hogy lesz 1 down?
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
Oszi
A sérülést a harmadik héten szedte össze a 49ers ellen, az első vélemény az volt, hogy négy teljes hetet ki kell hagynia, ahhoz képest tehát nincs nagy késésben.

Az előzmények ismeretében meg kizártnak tartom, hogy bárki a keretből vagy az edzői stábból hajlandó lenne feltett kézzel pályára lépni éppen a Pats ellen.
tejbegrrr!!!
Ez jogos😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
Oszi
A sérülést a harmadik héten szedte össze a 49ers ellen, az első vélemény az volt, hogy négy teljes hetet ki kell hagynia, ahhoz képest tehát nincs nagy késésben.

Az előzmények ismeretében meg kizártnak tartom, hogy bárki a keretből vagy az edzői stábból hajlandó lenne feltett kézzel pályára lépni éppen a Pats ellen.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
Oszi
nem hülyeség.
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
-ha jól láttam edzés képeken, még mindig Wilson térdén ott van a gépezet, :/ de legalább a bokáján már nincs bandázs. Lehet marhaságot mondok, de nem lenne célszerűbb Pats ellen pihentetni, legyen Boykin és kész, mivel itt nagyon kinéz egy zakó. csak mert fura hogy nem akar gyógyúlni az a térd, bár nem értek hozzá.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
-Chancellor játákára még várni kell
-Sowell limitáltan edzett,megkérdezték Cablet h ha Sowell játszhat hétfőn akkor ő v Fant lesz e az LT, azt válaszolta h majd meglátjuk. Kb tökmindegy. vs Hughes, Williams, Dareus, Alexander, Lawson... jáj.
-Bennettet megműtötték ha minden jol megy 2-3 hetet hagy ki
-Hajnali Bucs-Falcons meccsen a zebrák bedobtak egy sokkal kisebb OPI büntit mint amiket mi szoptunk a Saints ellen (mindkettőnél 3.downra lett meg az OPI miatt a 1.down, az egyiknél TD is), . Baszott dühítő.

Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Pope a gyakorlócsapatban. Akkor ez így rendben. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
legalább 45 az öreg 😊
TGA
a mezszáma annyi

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
legalább 45 az öreg 😊

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Rod Smitht kirakta a Cowboys. Lennének kint futók, akik elférnének Spiller vagy Collins helyén, legalább míg Rawls felépül.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Britt megint a hét centere volt a PFF-nél.
tejbegrrr!!!
Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
garrett27
B_R_E_A_K_O_U_T P_L_A_Y_E_R!!!  www.profootballfocus.com/pro-top-10-breakout-players-this-season/ 😀
tejbegrrr!!!
Hosszabítani kell vele mielőtt lejár a rookie szerződése és túl nagy pénzt kapna az FA piacon.😀
Tessu
Ez a masik legnagyobb kritika a jelenlegi OL filozofiankat illetoen: Ha sikerul kinevelned egy DL-bol egy hasznalhato OL-t, mire ez megtortenik, piaci aron kapod meg a szolgaltatasait. Kozben meg sziv a csapat. De inkabb akkor mar ez, mint hogy koztes szivas utan meg a fejlodes se jojjon.
undisputedly
Várj, a helyzet szarabb, hiszen kineveled, majd elengeded!!!! (tudom hogy kijelentő)
Fogadjunk, hogy Britt is megy, amint zsetont kéne neki adni.
Jets, Broncos, Saints köszönik szépen, és ahogy mondani szokás we look forward to receiving furter consignement!!!

 yougottabetough.files.wordpress.com/2014/01/o-john-elway-facebook.jpg

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ez a masik legnagyobb kritika a jelenlegi OL filozofiankat illetoen: Ha sikerul kinevelned egy DL-bol egy hasznalhato OL-t, mire ez megtortenik, piaci aron kapod meg a szolgaltatasait. Kozben meg sziv a csapat. De inkabb akkor mar ez, mint hogy koztes szivas utan meg a fejlodes se jojjon.
undisputedly
Mondjuk pont Britt egyetemen is OL volt, ő a bírkózó. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Britt megint a hét centere volt a PFF-nél.
tejbegrrr!!!
Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
garrett27
B_R_E_A_K_O_U_T P_L_A_Y_E_R!!!  www.profootballfocus.com/pro-top-10-breakout-players-this-season/ 😀
tejbegrrr!!!
Hosszabítani kell vele mielőtt lejár a rookie szerződése és túl nagy pénzt kapna az FA piacon.😀
Tessu
Ez a masik legnagyobb kritika a jelenlegi OL filozofiankat illetoen: Ha sikerul kinevelned egy DL-bol egy hasznalhato OL-t, mire ez megtortenik, piaci aron kapod meg a szolgaltatasait. Kozben meg sziv a csapat. De inkabb akkor mar ez, mint hogy koztes szivas utan meg a fejlodes se jojjon.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Britt megint a hét centere volt a PFF-nél.
tejbegrrr!!!
Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
garrett27
B_R_E_A_K_O_U_T P_L_A_Y_E_R!!!  www.profootballfocus.com/pro-top-10-breakout-players-this-season/ 😀
tejbegrrr!!!
Hosszabítani kell vele mielőtt lejár a rookie szerződése és túl nagy pénzt kapna az FA piacon.😀
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
😀
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/marshawn-lynch-back-in-seahawks-locker-room-but-just-to-visit/
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Britt megint a hét centere volt a PFF-nél.
tejbegrrr!!!
Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
garrett27
B_R_E_A_K_O_U_T P_L_A_Y_E_R!!!  www.profootballfocus.com/pro-top-10-breakout-players-this-season/ 😀

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért itt is vannak borús hangulatú hozzászólások 😊

De ne izguljatok, ellenünk mindjárt sokkal fényesebbnek fog tűnni a támadósor 😀
Wyatt
😀😀😀
Pats fanok..
sok az egy vereség, meg a hibátlan offense, meg sok blowut W, meg a toronymagas SB esélyesség...

braxa88
Ha lesz időd, lesd meg a védelmünk átlagos alakítását 😀
Mondjuk szerencsénk volt, mert eddig az ellenfeleknél vagy a védelem halt le, vagy a támadósor, sem elit O-val, sem elit D-vel nem találkoztunk, úgyhogy egyelőre tényleg nem néz ki rosszul 😀 Na de majd belerázódunk remélem védelmi oldalon 😊

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Azért itt is vannak borús hangulatú hozzászólások 😊

De ne izguljatok, ellenünk mindjárt sokkal fényesebbnek fog tűnni a támadósor 😀
Wyatt
😀😀😀
Pats fanok..
sok az egy vereség, meg a hibátlan offense, meg sok blowut W, meg a toronymagas SB esélyesség...

Szerkesztette: braxa88