Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Külföldön voltam, és út közben nem volt netem,ihy csak most látok rá a számokra, valaki elmondana,hogy mi volt?

Statisztika alapján végre jöttek a turnoverek,mi nem.adtuk el, Graham 140 yard 8 elkapasbol, Lockett TD...

Mennyivel mentünk a negyedik negyedben?
undisputedly
9ponttal. előtte 3.ban meg 13-mal 😀
LockettE TD
förtelmes védelem
pontosan ugyanolyan meccs mint a Bengals ellen
gyengék vagyunk
csütörtökön már 2-5 és a csoport utolsó helye. széplesz.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Külföldön voltam, és út közben nem volt netem,ihy csak most látok rá a számokra, valaki elmondana,hogy mi volt?

Statisztika alapján végre jöttek a turnoverek,mi nem.adtuk el, Graham 140 yard 8 elkapasbol, Lockett TD...

Mennyivel mentünk a negyedik negyedben?
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ti mit sírtok itt? Maradt a 2 meccs hátrány, sőt jobbat mondok még oda-vissza játszunk. Milyen elúszott PO-ról dumáltok? Egyébként hozzáteszem egy 4. számú szaros senkiházi QB vert agyon minket csereként ma, na ez a szégyen. Ez mondjuk titeket nem vigasztal, a lényeg h semmi nem dőlt még el 2 meccset 10 alatt bőven le lehet dolgozni.
1.Ne indítsunk szánalmassági versenyt.
2.attól nekünk nem jobb, hogy Nektek szar.
3.nálunk fundamentális problémák akadnak, amelyek nem kisiklások, hanem krónikus betegségek... És ezek alapján akár arra is lehet kovetkeztetni, hogy a vezetőedző nem ura a helyzetnek.
Helmut Zimmer
2. Jogos vagy!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
1.Ne indítsunk szánalmassági versenyt.
2.attól nekünk nem jobb, hogy Nektek szar.
3.nálunk fundamentális problémák akadnak, amelyek nem kisiklások, hanem krónikus betegségek... És ezek alapján akár arra is lehet kovetkeztetni, hogy a vezetőedző nem ura a helyzetnek.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Ti mit sírtok itt? Maradt a 2 meccs hátrány, sőt jobbat mondok még oda-vissza játszunk. Milyen elúszott PO-ról dumáltok? Egyébként hozzáteszem egy 4. számú szaros senkiházi QB vert agyon minket csereként ma, na ez a szégyen. Ez mondjuk titeket nem vigasztal, a lényeg h semmi nem dőlt még el 2 meccset 10 alatt bőven le lehet dolgozni.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Ja es kozben a meccsnezoben ket-harom Panther fan meg vegigrinyalta az egesz meccset. Pedig ha tudtak volna azt, ami nagyjabol varhato volt, akkor olbe tett kezzel csak rohogtek volna rajtunk.
endorphyn
Én faterommal néztem, vele azért más volt! Lehet azért nem visel meg, mert a másik kedvenc csapatom a Bills!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
4. Negyed bukások sora,
Borzasztó all prok,
Fertelmes D playhívás,
Fertelmes O fal
Erről szól ez az év. Persze saját elveit erőszakolta meg a csapat!
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ja es kozben a meccsnezoben ket-harom Panther fan meg vegigrinyalta az egesz meccset. Pedig ha tudtak volna azt, ami nagyjabol varhato volt, akkor olbe tett kezzel csak rohogtek volna rajtunk.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na csatlakozom en is a negativokhoz. Franc se fog fennmaradni hajnalig egy ilyen gaz teljesitmenyert. Tenyleg az egeszsegre megy. Max megnezem felvetelrol ha jokat irnak rola. Felhaborito az egesz. Es a vicc, hogy visszatert a jo oreg kesoi Hassie era feeling, amikor a legszerencstlenebbek ellen is underdogok vagyunk. Tiz evig neztem a meccseket amibol volt ketto-harom igazan jo ev. Egy mazohista allat vagyok.

-- TIME I'AM! --
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ennél a gyökérnél én is jobb DC vagyok.

komolyan basszameg h minden egyes kibaszott meccsen a 4.negyedben szopunk ki jókora vezetésről.. ez annyira idegesítő.. ha szarok lennénk és kikapnánk a meccs teljes képe alapján, de megint 10+pontrol az utolsó negyedben...
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Mindegy leszarom

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
akkor a szezon kuka

ilyen undorító szar teljesítményt még nem láttam amit a 4.negyedben csinál a csapat
ezek után milyrn motivációja lesz a csapatnak. PO elment. csütörtökön megyünk 4.negyedees szopásra friscoba. már várom ott hogykapunk ki.
viccaz egész basszameg.
ilyen nincs h minden egyes meccsen 4.negyedben kapunk ki. minden meccsen?! minde jöttment végigmegy rajtunka 4.negyedben. és nem cary williams passzolják szét hanem az allpro játékosok hibáznak foylton. mi a tököm ez?!!!?
2-4... atyaisten.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Mindenki mondjon le! A szezon elúszott.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Köszönöm szépen, nekem elég volt ez a szezon. Nem fog az egészségem rovására menni ez a fostenger.
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
ezert maradok fent minden meccsen vegig ? hogy az utolso negyedben el adjuk a sima gyozelmet ... nevetseges amit a csapat csinal a 4 ik negyedre ...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wagner, Hill és Clark sem játszik :/

Richardson a frisco ellen már játszhat, azaz csütörtökön.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Fun fact: Lockettnek 2 azaz kettővel van több elkapott yardja, mint korábbi kiválóságunknak, Waltersnek a Jagsben
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Annyira nem aggódom Wagner hánya miatt. KJ mostanában nagyon jól játszik, szerintem ő megoldja középen. Így legalább megnézhetjük élesben Pierre-Louist, aki pedig Irvin pótlása lehet hosszútávon, szóval ideje lenne valamit látni tőle.

P-Rich mikor térhet vissza egyébként? Jó lenne már ő is, nem akarom többet Lockette-t offenseben látni.

Szerkesztette: Sebii
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Wagner out...
Reméljük a reggel negyed6-os tűzjelzős ébredés nem tett jót az ellenfél játékosainak 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Falcons topikba betettek egy képet, amrly szerint Freeman 9 futott Td-nel jár már idén,és ezzel a számmal vontak párhuzamba a többi csapat össz futott TD számát.

Amennyiben helyesek a számok, alulról harmadikak vagyunk az ilyen hatpontosok kategóriájaban, csak a Jax és a Miami szerzett nálunk kevesebb futott TD-t. 😊

Ez azért nem túl kedvező statisztika egy futó identitasu csapatnak.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Jó az új sig braxa 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

Wright középen hülyeség, Wagner helyett nem ő lesz, sohasem volt. Am is Wagner ritka szarul játszott idén... a Bengals ellen jól tolta a sérülésig, de ennyi... nagyon sok hibával tolta idáig.


Helmut minden elismerésem, de néha nagy böszmeségeket tudsz írni... mint ez a RW-be belekötés is...
SeaSzilaHawk
hamár böszmeség a kiemelt rész egytől egyig az.
ha holnap Wagner nem játszik akkor nem Coyle fog kezdeni, hanem Pierre-Louis, és igen Wright lesz az MLB. (mult héten sérült volt még KPL.)
Wagner nem volt szar. messze nem. nem tavalyi all-pro, de a iga nagyja szeretne egy ilyen ritka szar Wagnert..
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Wright középen hülyeség, Wagner helyett nem ő lesz, sohasem volt.
SeaSzilaHawk


If Wagner can't go against the Panthers, Carroll said the club is confident in K.J. Wright sliding from his weak-side linebacker spot to take Wagner's place in the middle of the defense.
“It’s a natural move for us," Carroll said."K.J. has played 'mike' for a good while for us, in and out, and he’s always been available to play that spot, so that’s not a big transition. It’ll call for Kevin Pierre-Louis to jump up and play. We’re always excited for Kevin to get in there and Brock Coyle will be in the mix as well there. Mike Morgan will help us, too, if we need it. So all those guys will help us inside if need be.”
 www.seahawks.com/news/2015/10/16/linebacker-bobby-wagner-game-time-decision-vs-carolina-panthers-more-injury-updates
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Wright középen hülyeség, Wagner helyett nem ő lesz, sohasem volt. Am is Wagner ritka szarul játszott idén... a Bengals ellen jól tolta a sérülésig, de ennyi... nagyon sok hibával tolta idáig.

Helmut minden elismerésem, de néha nagy böszmeségeket tudsz írni... mint ez a RW-be belekötés is...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Amire számítok:

Wagneren sok múlhat (hogy egyáltalán játszhat-e), mert lehet hogy egy spy-t kell Newtonra állítani (és sajnos pont ilyenkor sérült a helyettes Kevin Pierre-Louis is...), vagyis Wright feladata valószínűleg változhat, másrészt mivel azt hiszik, a TE-ket nem tudjuk levédekezni (pl. Eifertet is a múlt héten, meg úgy általában), ezért Olsent fogják tömni labdával (mint ahogy a szezonban is felé dobott legtöbbször Newton), csakhogy arra számítok, hogy erre számít a védelem is, és a safetyk a helyzet magaslatán lesznek, amiből még INT is lehet.

Like most football coaches, Pete Carroll is obsessed with turnovers. A positive giveaway/takeaway number usually results in a win, while a negative number generally results in a loss. But that hasn't been the case for the Seahawks this year.
"It’s a very unusual season for us to have two games where we win and we’re in the minus and three games where we don’t and we’re in the plus," Carroll said. "That doesn’t even, I can’t register that. That doesn’t fit in my brain. I don’t know that. Years and years and years, and it doesn’t fit. All I think of is that’s going to flip-flop the very next chance we go out, and it hasn’t yet."


A turnover mutató normálisba fordulhat (vagyis aki pluszban van, az nyer), Josh Normanra figyelni kell, és most nem lesz túl jó meccse (remélem legalábbis nem tartható tovább fenn az MVP kaliberű statja), Grahamet többet használjuk, Lynch visszatér és 100 yard körül fut.

A Panthers ellen különben kevés pontos meccseket játszunk az utóbbi években, most is hasonlóra számítok, de mindenképpen győzelemre, otthon eddig 100%-os a csapat, idegenben 0%-os, ami remélhetőleg jövő héten változhat csak (idegenben 49ers).