Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Wright középen hülyeség, Wagner helyett nem ő lesz, sohasem volt. Am is Wagner ritka szarul játszott idén... a Bengals ellen jól tolta a sérülésig, de ennyi... nagyon sok hibával tolta idáig.

Helmut minden elismerésem, de néha nagy böszmeségeket tudsz írni... mint ez a RW-be belekötés is...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Amire számítok:

Wagneren sok múlhat (hogy egyáltalán játszhat-e), mert lehet hogy egy spy-t kell Newtonra állítani (és sajnos pont ilyenkor sérült a helyettes Kevin Pierre-Louis is...), vagyis Wright feladata valószínűleg változhat, másrészt mivel azt hiszik, a TE-ket nem tudjuk levédekezni (pl. Eifertet is a múlt héten, meg úgy általában), ezért Olsent fogják tömni labdával (mint ahogy a szezonban is felé dobott legtöbbször Newton), csakhogy arra számítok, hogy erre számít a védelem is, és a safetyk a helyzet magaslatán lesznek, amiből még INT is lehet.

Like most football coaches, Pete Carroll is obsessed with turnovers. A positive giveaway/takeaway number usually results in a win, while a negative number generally results in a loss. But that hasn't been the case for the Seahawks this year.
"It’s a very unusual season for us to have two games where we win and we’re in the minus and three games where we don’t and we’re in the plus," Carroll said. "That doesn’t even, I can’t register that. That doesn’t fit in my brain. I don’t know that. Years and years and years, and it doesn’t fit. All I think of is that’s going to flip-flop the very next chance we go out, and it hasn’t yet."


A turnover mutató normálisba fordulhat (vagyis aki pluszban van, az nyer), Josh Normanra figyelni kell, és most nem lesz túl jó meccse (remélem legalábbis nem tartható tovább fenn az MVP kaliberű statja), Grahamet többet használjuk, Lynch visszatér és 100 yard körül fut.

A Panthers ellen különben kevés pontos meccseket játszunk az utóbbi években, most is hasonlóra számítok, de mindenképpen győzelemre, otthon eddig 100%-os a csapat, idegenben 0%-os, ami remélhetőleg jövő héten változhat csak (idegenben 49ers).
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én odáig megyek, hogy ha nem nyerünk, nem lesz PO.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Panther ellen mit vártok?

Átlag körülmények között erősebbnek tartom őket, de mi kényszerhelyzetben vagyunk, ráadásul otthon játszunk, szóval kb 50/50 nálam.

Hill (Top 10 DT a ligában run ellen) és Wagner hiánya eléggé fájó, az is benne van, hogy simán szétfutnak minket.
undisputedly
Nem lebecsülve őket, de a 4-0 eddig három 1-4-es meg egy 2-3mas Bucs ellen jött össze, a veretlen Bengalst sokkal erősebbnek tartom és ellenük az utolsó negyedig elég sima volt. Nekik is ez lesz az első nagy teszt egy topcsapat ellen(mérleg ellenére azok vagyunk), otthon szerintem verhetők. Általában szoros szokott lenni ellenük, de úgy gondolom, hogy megoldják a srácok.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Panther ellen mit vártok?

Átlag körülmények között erősebbnek tartom őket, de mi kényszerhelyzetben vagyunk, ráadásul otthon játszunk, szóval kb 50/50 nálam.

Hill (Top 10 DT a ligában run ellen) és Wagner hiánya eléggé fájó, az is benne van, hogy simán szétfutnak minket.
undisputedly
wagnerről olvastál olyat h biztos nem játszik? én csak h kérdéses.
Coach Pete Carroll said Wednesday the team hopes that Wagner will be able to play but that a decision may not come until gametime.

bár Carrollnál a meccs előtt derül ki annyit jelent h nem játszik

Hill mellett lehet h Clark sem lesz, a belső pass rush ezzel nagyon leredukálódik

amugy nehéz meccset, de nagyjábol sima sikert várok.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Panther ellen mit vártok?

Átlag körülmények között erősebbnek tartom őket, de mi kényszerhelyzetben vagyunk, ráadásul otthon játszunk, szóval kb 50/50 nálam.

Hill (Top 10 DT a ligában run ellen) és Wagner hiánya eléggé fájó, az is benne van, hogy simán szétfutnak minket.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Seahawks FB Derrick Coleman has been arrested on charges of vehicular assault and hit and run.

na az király
braxa88
Még szerencse,hogy az elmúlt 4-5 évben kb semmi ilyen nem volt. Tukuafu amúgy is jobb szerintem.

Szerk: ..és persze elítélendő minden ilyen, kapja meg amit érdekel.
undisputedly
Amennyire jelenleg tudható, lehetséges, hogy "csak" elaludt a kormány mögött, és az ütközésben agyrázkódást szenvedett, ezért lépett meg (mezítláb!) a helyszínről. Szerencsére komoly sérült nincs. Teljes joggal annyit kért csak, hogy senki ne prejudikáljon. Ennyit biztosan megérdemel.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
bazdki most mondja meg h szar mind a 5. és a töke teli van velük. ő a franchise QB, a vezér, a kapitány, nem mondhat ilyet. nyílván te tudod ezt legjobban. meglepnek az ilyen kommentjeid.
braxa88
A sajtó tele van azzal a kérdéssel, hogy ha a szezon 30 %nál megkapta a tavalyi zacsik felét, akkor hol van a vége.
The [offensive] line continues to get better every week.. itt ér véget a gondolat, a többi hiteltelen, és túljátszott. Nem kell túltolni.
Helmut Zimmer
Ebben braxával vagyok, ha az o-line állandó támadásnak van kitéve kívülről, fontos lehet a belső megerősítés, ha a falemberek azt látják, hogy ahol ez Wilson feladata, ott megvédi őket, talán ők is megteszik neki ezt a barátságot a pályán. Lehet, hogy ennyin múlik, hogy valamelyik guard kicsit határozottabban lépjen oda, az irányítónak meg semmibe nem kerül, hogy szépeket mondjon.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
bazdki most mondja meg h szar mind a 5. és a töke teli van velük. ő a franchise QB, a vezér, a kapitány, nem mondhat ilyet. nyílván te tudod ezt legjobban. meglepnek az ilyen kommentjeid.
braxa88
A sajtó tele van azzal a kérdéssel, hogy ha a szezon 30 %nál megkapta a tavalyi zacsik felét, akkor hol van a vége.
The [offensive] line continues to get better every week.. itt ér véget a gondolat, a többi hiteltelen, és túljátszott. Nem kell túltolni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
bazdki most mondja meg h szar mind a 5. és a töke teli van velük. ő a franchise QB, a vezér, a kapitány, nem mondhat ilyet. nyílván te tudod ezt legjobban. meglepnek az ilyen kommentjeid.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Wilson: "The [offensive] line continues to get better every week..I wouldn't want to play with anybody else."

Zimmer: a csodavíz nem elszólás volt, a csávó hivatalosan is beteg. Annyira kompetitív, hogy szar fal mögött játszik, és nem hív át játékot, valamint nem passzol Grahamnek, mert az csak a gyengéknek való.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Earl Thomas with startling admission of CIN loss: "I was playing timid because I wasn't fully prepared" #Seahawks @thenewstribune
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Earl Thomas on #Seahawks' protocol when there's an INT return: "Block. But Michael Bennett, he doesn't block
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seahawks FB Derrick Coleman has been arrested on charges of vehicular assault and hit and run.

na az király
braxa88
Még szerencse,hogy az elmúlt 4-5 évben kb semmi ilyen nem volt. Tukuafu amúgy is jobb szerintem.

Szerk: ..és persze elítélendő minden ilyen, kapja meg amit érdekel.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks FB Derrick Coleman has been arrested on charges of vehicular assault and hit and run.

na az király
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gondolom.KJ megy be középre. Egy erős futó csapat ellen azért nagy ervgas a kezdő mlb-t elvesziteni, de ez van.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Engem nem érdekel ha az újságárus meg a ruhatáros játszik, csak valahogy nyerjünk!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch játszhat vasárnap!
Carroll aszonta ha normál esetben Rawls 8-10 carryt kaphat meccsenként.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wagnernek van vmi baja.
ugye előző meccsen ki is állt pár palyre, de visszajött
most meg azt írják h lehet ki kell hagyia majd meccse(ke)t
nem kéne

ugye Hill szinte biztos nem lesz vasárnap
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Igen, nagyon el lettünk kényeztetve... elkerülhetetlen a visszaesés!
Kedves mr. Belichick mit gondol erről? Most miért néz rám így?!

Igaz, SB -t nem lehet minden évben nyerni, ehhez képest minden visszaesés, de azért nem kéne 2-3 (szerintem (1-4 el állni), főleg ilyen balek módon!

Ez egy olyan csapat, amely semmilyen erőforrásban nem szűkölködik.
Ez egy olyan csapat, amelynél a szakmai munkába nem ugat bele senki, még a tulaj sem! Allen nem jerryjonesozik az oldalvonal mellett, és nem Jesus Gil, aki kirúgja az edzőt félidőben, majd cserél kettőt.

A Seahox nem legendary alapító franchise, még csak nem is túl nagy a fanbase, Paul Allen ennek ellenére biztosítja a működőtőkét, ami semmivel sem kevesebb, mint amit Kraft, vagy Irsay biztosít.
Allen húzott kockáztatott egy ugyan legendás (de NFL-ben kevésbé sikeres) NCAA edzővel (ne feldjük hogy hány jött be, és hány nem), és egy rookri GM-el.
Eddig bejött, mitől ne működne tovább?!
Olyan helyzet adódott, amit nem tudnak kezelni?Tessék beleállni, és felnőni a feladathoz!
Minden adott, az örvényt most kell megoldani, mert egyébként spirál lesz belőle, és lehet mindent újra kezdeni!
Szerintem, nem tart még itt ez a csapat, részemről nem fogadom el az el voltunk kényeztetve dolgot. Korai még a decline!
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Az a helyzet srácok, hogy nagyon el lettünk kényeztetve az elmúlt 3 évben. Be kell látni, hogy elkerülhetetlen volt ez a visszaesés. Ha idén megyünk egy 8-8-at, akkor sem dől össze a világ, hiszen a jelenlegi gondokat bőven lehet orvosolni 1 offseason alatt, tehát jövőre simán visszatérhetünk a bajnokesélyesek közé.
Viszont továbbra is tartom, hogy decemberben kell jónak lenni, nem szeptember-októberben, szóval még ezt a szezont se kell temetni közel sem.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
*twilight zone zene lassan beúszik*

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
Ha mi 5-0 leszünk akkor Ti nagy szarban lesztek 😊
gabokocka
Így már BUNDA!!!
Medvepapa
Ja, nem is meséltem. A haverom tőrzsdézik a Wallstreeten és mesélte, hogy ..... 😀
(egy felejthetetlen HoF komment margójára)
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
Ha mi 5-0 leszünk akkor Ti nagy szarban lesztek 😊
gabokocka
Így már BUNDA!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lane mikorra térhet vissza?
Sonics
Twitteren azt írta: soon.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.