Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wagner játszhat holnap(után)
richardson aktivizálást nem értem miért húzzuk. állítólag 100%os állapotban van. kéne ő. jobb mint Kearse.

Fred Jackson balasetezett, semmi baja szerencsére. részeg se volt.


Colemant aktivizáltuk, játszhat majd. azonban agyrázkódása van, szal nem.
Lewis sérült, ujra Nowak a center.
nem edzett:
CB Richard Sherman (ankle), C Patrick Lewis (ankle), DT Jordan Hill (quadriceps), LB Nick Moody (ankle) and DT Demarcus Dobbs (shoulder).
Clarkot nem írják, remélem játszhat akkor
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ha már O-Line, visszaigazoltuk Jeanpierre-t 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
PC nem akar menni a USC-re, de a kintiek javasolnák, hogy Bevell viszont elvállalhatná az állást. A jó nagypapi vajon meddig védi még az ő meg a Kábel seggét?
garrett27
Ez az! Kábel már tényleg léphetne... egy vagy két hete is le ad egy riportot hogy tudjuk min kell javítani az OLine-ban.. felelősséget ő sem vállalna..
Oszi
 twitter.com/jacobstevens/status/656554863967387648


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
PC nem akar menni a USC-re, de a kintiek javasolnák, hogy Bevell viszont elvállalhatná az állást. A jó nagypapi vajon meddig védi még az ő meg a Kábel seggét?
garrett27
Ez az! Kábel már tényleg léphetne... egy vagy két hete is le ad egy riportot hogy tudjuk min kell javítani az OLine-ban.. felelősséget ő sem vállalna..

Szerkesztette: Oszi
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
PC nem akar menni a USC-re, de a kintiek javasolnák, hogy Bevell viszont elvállalhatná az állást. A jó nagypapi vajon meddig védi még az ő meg a Kábel seggét?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerk: Amúgy egyetlen csapatnak (Detroit) van csak rosszabb mérlege, mint nekünk (igaz sokan állunk 2-4-el).
undisputedly
Ez csak az NFC-re igaz, a Chiefs, a Jags és a Ravens is 1-5.
tejbegrrr!!!
Igen, az lemaradt. PO szempontjából tartottam érdekesnek a dolgot 😊
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Szerk: Amúgy egyetlen csapatnak (Detroit) van csak rosszabb mérlege, mint nekünk (igaz sokan állunk 2-4-el).
undisputedly
Ez csak az NFC-re igaz, a Chiefs, a Jags és a Ravens is 1-5.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 blog.seattlepi.com/football/2015/04/20/seattle-seahawks-head-coach-pete-carroll-sells-bellevue-home/
Még tavasszal történt.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
a vezetésnek (PC hiszen ő nem csak HC posztot tölt be- és JS) már javában azt kell elemeznie, hogy

a)mi ment félre szakmailag
b) hogyan lehet ezt visszafordítani legkésőbb jövőre
c)hogyan oldjuk meg jövőre a támadófalat és hogyan oldjuk meg a vérfrissítést stb.

Nekik már tervezni kell az offseasonban ránk váró feladatokat, és azt, hogy hogyan teszik vissza a kis szerelvényünket a megfelelő pályára, mert ez egy vezetőség dolga és mi pont ezekre a lépésekre találgatunk.
undisputedly
A probléma csak az, hogy mind a kettőnek a 2016 - os szezon végéig van szerződése, így nem tudni terveznek - e hosszú távra egyáltalán. PC már eladta a seattle-i házát is és már közelebb van a hetvenhez mint a hatvanhoz, lehet húz egy "Harbót" és visszamegy a USC -re😀. JS meg valószínűleg az imádott Packerséhez vágyik vissza.
Tessu
Ma azt olvastam,hogy PC cáfolta a USC-s híreket.

Ez a házeladás ez új, mikor történt?

Szerk: Amúgy egyetlen csapatnak (Detroit) van csak rosszabb mérlege, mint nekünk (igaz sokan állunk 2-4-el).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
a vezetésnek (PC hiszen ő nem csak HC posztot tölt be- és JS) már javában azt kell elemeznie, hogy

a)mi ment félre szakmailag
b) hogyan lehet ezt visszafordítani legkésőbb jövőre
c)hogyan oldjuk meg jövőre a támadófalat és hogyan oldjuk meg a vérfrissítést stb.

Nekik már tervezni kell az offseasonban ránk váró feladatokat, és azt, hogy hogyan teszik vissza a kis szerelvényünket a megfelelő pályára, mert ez egy vezetőség dolga és mi pont ezekre a lépésekre találgatunk.
undisputedly
A probléma csak az, hogy mind a kettőnek a 2016 - os szezon végéig van szerződése, így nem tudni terveznek - e hosszú távra egyáltalán. PC már eladta a seattle-i házát is és már közelebb van a hetvenhez mint a hatvanhoz, lehet húz egy "Harbót" és visszamegy a USC -re😀. JS meg valószínűleg az imádott Packerséhez vágyik vissza.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
2-4-es kezdéssel kb. 9% esélyünk van a playoffra, amíg ez a szám nem nulla, addig nem lehet feladni (szerintem)

Aguirre
Elég slugfestként indult az NFC idén (kb egy győzelemre vagyunk az utolsó WC helytől), de a többség azért összeszedte magát, kivéve minket.
A játékosoknak nyilván nem szabad feladni, azért kapnak milliárdos összegeket (habár az eddig látottak alapján megkérdőjelezem,hogy akarásban ott vannak-e jelenleg ahol lenniük kellene), sőt, az optimistább drukkerek is reménykedhetnek, DE

a vezetésnek (PC hiszen ő nem csak HC posztot tölt be- és JS) már javában azt kell elemeznie, hogy

a)mi ment félre szakmailag
b) hogyan lehet ezt visszafordítani legkésőbb jövőre
c)hogyan oldjuk meg jövőre a támadófalat és hogyan oldjuk meg a vérfrissítést stb.

Nekik már tervezni kell az offseasonban ránk váró feladatokat, és azt, hogy hogyan teszik vissza a kis szerelvényünket a megfelelő pályára, mert ez egy vezetőség dolga és mi pont ezekre a lépésekre találgatunk.

A 9%-ot meg hagyjuk meg a játékosoknak.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
2-4-es kezdéssel kb. 9% esélyünk van a playoffra, amíg ez a szám nem nulla, addig nem lehet feladni (szerintem)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Akinek van néhány unalmas perce, érdemes belenézegetni a 2013/14-es szezon ról több mint egy órás film, az összes meccsből van bene összefoglaló:  www.youtube.com/watch?v=gFFRoBIf4c4

Az éjszakai meccs után kissé furcsa, mintha nem is ugyanaz a csapat lenne. Hihetetlenül aggresszív, gyors védelem, összehasonlíthatatlan az ideivel. Nagyon durva menyire domináns csapat volt. O# szintén zseniális játékok. Ami feltűnő még, hogy Lynch sebessége azért rendesen kopott az évek alatt, nem meglepő módon.
Nadal17
34-7 re vernének meg minket!
Én borultabb vagyok, mert a 2010 es évet néztem meg.
2 dolgot nem értek még mindig:
Miért vágtuk ki Batest? 😊 😉
Miért nem tartottuk meg Hassiet?

Kb. A 2013 po menetelés mellett a legviccesebb playhívásainkat a Saints ellen láttuk! Igaz se előtte sem utána nem történt semmi érdemleges 😊 😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Carroll says no decision yet on when Paul Richardson will come off PUP list.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Akinek van néhány unalmas perce, érdemes belenézegetni a 2013/14-es szezon ról több mint egy órás film, az összes meccsből van bene összefoglaló:

Az éjszakai meccs után kissé furcsa, mintha nem is ugyanaz a csapat lenne. Hihetetlenül aggresszív, gyors védelem, összehasonlíthatatlan az ideivel. Nagyon durva menyire domináns csapat volt. O# szintén zseniális játékok. Ami feltűnő még, hogy Lynch sebessége azért rendesen kopott az évek alatt, nem meglepő módon.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Sikerült kiéjszakáznom ezt a remek meccset. +13-nál elkezdtem aggódni, de hogy azokra a rohadék lottószámokra nem tudok így ráérezni! Szóval van gond bőven emberek. Az összes spórolt pénzünk elment a Def lebetonozására, erre csak úgy nyelik a 80-as drive-okat, nem beszélve az utolsó bekapott TD-ről, mert az közröhej tárgyává lett. ET nagyon jó volt, de én Sherman-nel nem vagyok elégedett. A meccs végi tanácstalan arckifejezése valószínűleg beégett néhány szurkoló retinájába. Pedig ha már ő is, akkor baj van. Kancellár egyre messzebb kerül még az átstruktúrálástól is. Nagyon nem az igazi. Carry Williams pedig maga a tragédia. Az ellenfél még ki se gondolta merre fog futni, neki már van egy méter hátránya.

Offense. Tegnap azt írtam, hogy az O fal szita. Helyesbítek, az O fal nem létezik. RW megfeszül, de ha egy fejjel magasabb lenne akkor is baromi kevés lenne az az idő ami alatt döntenie kell, ráadásul kb. másfél másodpercig általában semmit sem lát.
Lynch céltalan középső futásait nem értettem.
Graham aktiválása biztató volt, de matematikai alapon sem értem, hogy ha rajta hárman védekeznek (ilyen többször is volt), akkor hogy nincs szabad elkapó.
Furcsa világ jön, azon kell aggódni nehogy a Frisco kitömje a gárdát a tv nyilvánossága előtt. Remélem PC-ék tudják mi történik mostanában, mert laikus szurkolóként csak káoszt látok és hitetlenséget.

Hogy az egészben akad-e pozitívum? Akad. A reszli lehullik a bandvagonról és lesz újra hely bőven a szerelvényen.
Go Hawks! Most már lehet nyugodtan játszani és nem létezik hogy egyszer nem indul meg felfelé is a hullámvasút.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amugy mennyibe fájna egy CWill cut?
Janek
4.67 misivel van jelenleg a capben, ha kibasznák 7-tel lenne, ami azért is nem fog megtörténni mert jelenleg 1.69 misi hely van a Hox sapijában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Amugy mennyibe fájna egy CWill cut?

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Medve anyám! de közben rájöttem, hogy ez az úgynevezett vicc 😊
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
#firecable #firebevell #firemindenki
Nadal17
Richard-ot kihagytad 😉
Oszi
Mii a bajotok Shermann-el? 😊
Helmut Zimmer
Nem illik a rendszerbe, nálunk általában ez a probléma. De jövőre visszatér Simon és megoldódnak a megalázott CB gondok.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
#firecable #firebevell #firemindenki
Nadal17
Richard-ot kihagytad 😉
Oszi
Mii a bajotok Shermann-el? 😊
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Szégyeljétek Magatokat!

Ti még a CLinket is felszántanátok és bevetnétek sóval, mi? 😉
BigBaltazar
Azt azért nem, szerintem nagyon szép stadion 😉
Egyébként 49ers win lesz! Mondjuk ha nem akkor lehet kezdeni beszélgetni és tippelgetni a jövő évi draftról és csereberéről 😀
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szégyeljétek Magatokat!

Ti még a CLinket is felszántanátok és bevetnétek sóval, mi? 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
#firecable #firebevell #firemindenki
Nadal17
Richard-ot kihagytad 😉
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
#firecable #firebevell #firemindenki