Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Snapcount a 9ers ellen.

 www.seahawks.com/sites/seahawks.com/files/styles/borealis_no_limit_respondmedium/public/embedded-photos/week_7_snap_counts.png

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Érdekesnek tartom,hogy Wilson kettős coverbe bevágta Kearsenek a labdát, aki kb fel is adta egyből, így easy interception lett belőle, míg van a rosteren egy 6'5'-ös elkapónk, akinek a megszerzett onside-kick-et köszönhetjük, és a SB-ban is kb 100 yardot szerzett, de csak blokkolásra használjuk. Ez azért furcsa, mert a legtöbbet hangoztatott érv Matthews mellőzése mellett, hogy RW nem szeret 1 vs 1-et, embert dobni, csak üresen álló elkapónak. PEdig a két INT a 9ers ellen pont nem ilyen helyzet volt.

Ha jól emlékszem üresen volt a Baldwin interceptionnel is.

Jó lenne pedig ilyeneket látni. Nem értem miért erőltetjük Kearse-t ennyire.

 giant.gfycat.com/AnchoredFlatAmericangoldfinch.gif

 i1.wp.com/kysportsconnection.com/wp-content/uploads/2015/02/giphy.gif
undisputedly
Egyet értek, én elhiszem hogy emberileg nincs gond Kearse-l jó srác stb, de azért valljuk be, cserélendő játékos.
Oszi
Richardson személyében megvan a helyettese. sztem hétről hétre egyre inkább látni is fogjuk ezt.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pedig idén elég jól játszik Kearse, amit felé dobnak és elkapható azt megfogja. Én Baldwintól várnék sokkal többet.
Sebii
Én ezt nem így látom. Az INT-nél is megpróbálhatott volna legalább valamit, de teljesen feladta a játékot.


Más téma, PO figyelő:

A két lehetséges forgatókönyv az, hogy megnyerjük a csoportot, vagy elcsípjük a feltehetőleg utolsó WC helyet:

Divízió győzelem:
Cardinals 4-2 és ezen a héten a Ravens ellen mennek, ők az esélyesek; --->vélhetően 5-2
Rams 2-3 és ezen a héten a Clevelandet fogadják, így ők tekinthetőek esélyesnek ---> vélhetően 3-3


Wildcard:

NFC East
Philly 3-3 és a Panthershez látogatnak, nem ők az esélyesek; --->vélhetően 3-4
Giants 3-3 és a fél keretét nélkülöző Dallast fogadják, ők az esélyesek --->vélhetően 4-3

NFC North
Geeen Bay 6-0, szinte biztos a csoportgyőzelmük, pihenőn vannak, ha minden igaz.
Minnesota 3-2 és a Lionshoz látogatnak, esélyesként --->vélhetően 4-2

NFC South
Panthers 5-0 és fogadják a Philly-t --->vélhetően 6-0
Falcons 5-1 és a MAriotát nélkülöző Titanshez látogatnak --->vélhetően 6-1


Jelenleg, így a szezon harmadán egyelőre a csoportgyőzelem esélyesebbnek tűnik,mint a WC hely.
Utóbbinál főleg a Vikings, Giants, Eagles, Rams négyest kell figyelni. A Falcons/Panthers elég könnyű schedullal van, szóval náluk még 1 v 2 vereség reális, de komolyabb leolvadás jelenleg nem valószínű.


Persze előbb a saját játékunkkal kell foglalkoznunk, de mivel a hétvégén nem játszunk, így lehet drukkolni a nekünk kedvező eredményekért 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Pedig idén elég jól játszik Kearse, amit felé dobnak és elkapható azt megfogja. Én Baldwintól várnék sokkal többet.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Érdekesnek tartom,hogy Wilson kettős coverbe bevágta Kearsenek a labdát, aki kb fel is adta egyből, így easy interception lett belőle, míg van a rosteren egy 6'5'-ös elkapónk, akinek a megszerzett onside-kick-et köszönhetjük, és a SB-ban is kb 100 yardot szerzett, de csak blokkolásra használjuk. Ez azért furcsa, mert a legtöbbet hangoztatott érv Matthews mellőzése mellett, hogy RW nem szeret 1 vs 1-et, embert dobni, csak üresen álló elkapónak. PEdig a két INT a 9ers ellen pont nem ilyen helyzet volt.

Ha jól emlékszem üresen volt a Baldwin interceptionnel is.

Jó lenne pedig ilyeneket látni. Nem értem miért erőltetjük Kearse-t ennyire.

 giant.gfycat.com/AnchoredFlatAmericangoldfinch.gif

 i1.wp.com/kysportsconnection.com/wp-content/uploads/2015/02/giphy.gif
undisputedly
Egyet értek, én elhiszem hogy emberileg nincs gond Kearse-l jó srác stb, de azért valljuk be, cserélendő játékos.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekesnek tartom,hogy Wilson kettős coverbe bevágta Kearsenek a labdát, aki kb fel is adta egyből, így easy interception lett belőle, míg van a rosteren egy 6'5'-ös elkapónk, akinek a megszerzett onside-kick-et köszönhetjük, és a SB-ban is kb 100 yardot szerzett, de csak blokkolásra használjuk. Ez azért furcsa, mert a legtöbbet hangoztatott érv Matthews mellőzése mellett, hogy RW nem szeret 1 vs 1-et, embert dobni, csak üresen álló elkapónak. PEdig a két INT a 9ers ellen pont nem ilyen helyzet volt.

Ha jól emlékszem üresen volt a Baldwin interceptionnel is.

Jó lenne pedig ilyeneket látni. Nem értem miért erőltetjük Kearse-t ennyire.

 giant.gfycat.com/AnchoredFlatAmericangoldfinch.gif

 i1.wp.com/kysportsconnection.com/wp-content/uploads/2015/02/giphy.gif

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap3000000563532/Sherman-We-could-easily-be-5-1
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Visszavárjuk Gust?
Helmut Zimmer
Naná, lehet hogy csak ez hiányzik?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Visszavárjuk Gust?
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gratula, bár mondjuk ezt 1 hete is megmondtam volna hogy itt easy W lesz..

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Még mindig olyan hibák vannak a rendszerben (O-fal, C.Williams, DC stb), amik meggátolják, hogy contenderként gondoljak magunkra, de jó lenne azért minél több győzelmet összeszedni, aztán talán Jeremy Lane visszatér a sérülésből és leváltja Williams-t. A Sherm-Shead-Burley-Lane négyes már annyira nem is lenne rossz, igaz Burley is sérült most.

Ki kellene használni a rövidhét adta lehetőségeket, és ha sikerülne megverni idegenben a Cowboyst, akkor két hetünk lenne felkészülni a Cardinals elleni, csoportgyőzelem szempontjából sorsdöntő meccsre.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok. Bár ez hullagyalázás volt. Egy holt szar csapat ellen sima gyala.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Mondtál valami valami Hobbitról is, 😊 bejött.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
grat urak, mondtam felhozó meccsnek jó lesz 😀

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Éppen gyengének nem mondanám, az első INT-ig kifejezetten impresszív volt. Mondjuk utána dobott két hülyeséget, tény.
Medvepapa
Oximoron
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Éppen gyengének nem mondanám, az első INT-ig kifejezetten impresszív volt. Mondjuk utána dobott két hülyeséget, tény.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megnyugodtam, hogy nem vagytok annyira rosszak, mint amennyire lefestitek magatokat 😊
Kikaptatok három hibátlan csapattól meg a Ramstől idegenben, a hátralevő scheduleból kiindulva, sztem 11-5-tel, vagy 10-6-tal wildcard helyen bementek a playoffba, ahol már senki sem akar majd veletek játszani. Szerintem 😊
gabokocka
Köszönjük az elismerést, igazán jól esik... :p

Nem a kikapással volt a gond, hanem a kikapás módja, de mindegy is! A fal +
Wilson játékából kiindulva, inkább hagyjuk a tervezgetést.
Helmut Zimmer
Utóbbi ma váratlanul gyenge volt.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Megnyugodtam, hogy nem vagytok annyira rosszak, mint amennyire lefestitek magatokat 😊
Kikaptatok három hibátlan csapattól meg a Ramstől idegenben, a hátralevő scheduleból kiindulva, sztem 11-5-tel, vagy 10-6-tal wildcard helyen bementek a playoffba, ahol már senki sem akar majd veletek játszani. Szerintem 😊
gabokocka
Köszönjük az elismerést, igazán jól esik... :p

Nem a kikapással volt a gond, hanem a kikapás módja, de mindegy is! A fal +
Wilson játékából kiindulva, inkább hagyjuk a tervezgetést.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Beast Mode...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Megnyugodtam, hogy nem vagytok annyira rosszak, mint amennyire lefestitek magatokat 😊
Kikaptatok három hibátlan csapattól meg a Ramstől idegenben, a hátralevő scheduleból kiindulva, sztem 11-5-tel, vagy 10-6-tal wildcard helyen bementek a playoffba, ahol már senki sem akar majd veletek játszani. Szerintem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Sherman Seattle Seahawks 78
vegre nem kaptunk pontot a 4. negyedben , hihetetlen volt vegig nezni 😄
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
na még a végén win, most jön majd a 4. negyed hááát reméljük a legjobbakat😀
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Akkor most fennmaradjak vagy ne? Megéri? Na jó, költői kérdés volt, úgysem bírom ki.
garrett27
Maradj, ...de csak a 3. negyed végéig... (noemoticon)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akkor most fennmaradjak vagy ne? Megéri? Na jó, költői kérdés volt, úgysem bírom ki.
garrett27
Ma fordítjuk meg a szekerünket, persze, hogy nézni kell 😊

#énhiszek
több mint 8 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Én tuti hogy fentmaradok, holnap semmi dolgom, és mindig is a Frisco elleni meccsek voltak a kedvenceim. Túlságosan szeretem nézni Kaep kétsébeesett arcát. 😊