Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 thebiglead.com/2015/11/08/russell-wilson-and-ciara-taking-full-advantage-of-seahawks-bye/
Helmut Zimmer
Eltereli a figyelmét ez a nő az edzésekről 😀 😀
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 thebiglead.com/2015/11/08/russell-wilson-and-ciara-taking-full-advantage-of-seahawks-bye/
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Falcons is kikapott, és a még Romo nélküli Dallas is.

Nekünk a Cardinals elleni meccs már playoff 😊 Szerencsére otthon játszunk.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Én még hiszek a hazai pálya előnyében 😊
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Bár az eredmények tényleg kedvezően alakultak a számunkra, a PO-hoz az kellene, hogy mi is az elmúlt két évi formában nyomjuk a novembert, decembert.
Pintyek elleni derbi vízválasztó lesz, lehet....
Sonics
Lesz. Csoportgyőzelemre akkor lesz esélyünk, elnézve a Cards sorsolását. Kell az oda-vissza. A Wild Card már orosz rulett lesz...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Bár az eredmények tényleg kedvezően alakultak a számunkra, a PO-hoz az kellene, hogy mi is az elmúlt két évi formában nyomjuk a novembert, decembert.
Pintyek elleni derbi vízválasztó lesz, lehet....

több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 968 — Csodabogár
Spoiler!

Egész jól alakult eddig a hétvége eredmények szempontjából. A közvetlen riválisok közül a Saints kikapott a Titanstől,így 4-5-ös mérleggel áll, azaz egyelőre leelőztük őket. Nekik elég lightos a sorsolások, szóval jól jött ez a Titans győzelem.

A Vikings-Rams meccsen szerintem a nekünk jobb eredmény született, és győzött a Vikings. Azért tartom jobbnak, hogy kikapott a Rams, mert szerintem könnyebb lenne megnyerni a divíziót, mint egy sok csapatos WC harcban odaéni. Elég kemény a sorsolásunk, szóval a biztos a csoport győzelem lenne. A Vikingeknek pedig amúgy is bivaly erős még a sorsolásuk, és jobb, ha nem jön meg a lendület a Kosoknál.

A Panthers is legyőzte a Packerst, így lehetséges, hogy a SB-ba vezető út a kihívóknak nem a Sajtfejek Lambeau Fieldjén keresztül vezet a januári hidegben, hogy a Panthers otthonába kell mennie az adott csapatnak (ahol mi már nyertünk a közelmúltban).
undisputedly
mint a magyar válogatott. a legjobb barátunk a kockás füzet 😀

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Spoiler!

Egész jól alakult eddig a hétvége eredmények szempontjából. A közvetlen riválisok közül a Saints kikapott a Titanstől,így 4-5-ös mérleggel áll, azaz egyelőre leelőztük őket. Nekik elég lightos a sorsolások, szóval jól jött ez a Titans győzelem.

A Vikings-Rams meccsen szerintem a nekünk jobb eredmény született, és győzött a Vikings. Azért tartom jobbnak, hogy kikapott a Rams, mert szerintem könnyebb lenne megnyerni a divíziót, mint egy sok csapatos WC harcban odaéni. Elég kemény a sorsolásunk, szóval a biztos a csoport győzelem lenne. A Vikingeknek pedig amúgy is bivaly erős még a sorsolásuk, és jobb, ha nem jön meg a lendület a Kosoknál.

A Panthers is legyőzte a Packerst, így lehetséges, hogy a SB-ba vezető út a kihívóknak nem a Sajtfejek Lambeau Fieldjén keresztül vezet a januári hidegben, hanem a Panthers otthonába kell mennie az adott csapatnak (ahol mi már nyertünk a közelmúltban).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A Seahawks szempontjából szerintetek mi lenne a kedvező végeredmény a Rams-Vikings meccsen?
(Mivel mindkét gárda potenciális wild card ellenfél)
Aguirre
Én Rams győzelmet szeretnék, mert ahhoz, hogy esélyünk legyen, mindenképp végig kell söpörnünk az NFC meccseinket, így őket be lehetne már az egymás ellenivel hozni. A Vikings jobban áll, de nincs könnyű sorsolásuk és egy Rams pofon nem tenne jót. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy a saját eredmények fogják meghatározni, mert ha sikerül végigvinni max 1 vereséggel a hátralévő meccseket (+Cards oda-vissza) akkor meg van a divízió, ha pedig továbbra is a korábbi meccsek képét látjuk vissza akkor esélytelen a többiektől függetlenül.

Szerk: 3 hazai meccs jön, majd Vikings, Ravens, Browns, Rams. Így leírva többnyire mi vagyunk az esélyesek, ha a srácok összekapják magukat, az is lehet, hogy a Westért fog menni a Cards elleni szezonzáró. | Másik lehetőség, hogy az O# ugyanolyan szar marad, Cary élete meccsét játssza és hosszabbításban kikapunk 3-0ra az Arizonától. |

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A Seahawks szempontjából szerintetek mi lenne a kedvező végeredmény a Rams-Vikings meccsen?
(Mivel mindkét gárda potenciális wild card ellenfél)
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nem tudom normálisan beágyazni, de:
Tessu
 twitter.com/PFF_Ben/status/662405957331361794
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van valami link ebben a maszlagban? 😀


Amúgy mostanra kezd felértékelődni az összes vereségünk:

Vs hazai pályán játszó St. Louis (4-3)
Vs hazai pályán játszó GB (6-1)
Vs hazai pályán játszó Cincinnati (8-0)
Vs idegenben játszó Panthers (7-0)

A 4 csapat összesített mérlege 25-4 ! LOL 😀

És mindegyik meccsen vagy hosszabbításos, vagy amúgy is csak 1 birtoklásos vereséget szenvedtünk.

Amennyiben az O#-line javulni fog közepesen szar minőségre, lehetnek PO esélyeink.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tudom normálisan beágyazni, de:

Most improved guards in the league over 2nd Q of the season led by #Seahawks Justin Britt :

Tessu
komolyan hétvégén leszedem a cowboys meccset és csak Brittet nézem.
kiváncsi vagyok mire ez a hype 😀
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/poll-who-are-the-greatest-players-in-seattle-seahawks-history/

minden idők top10 seahawks játékos. szavazzatok.
enyém: walter jones, hutchinson, lynch, largent, sherman, thomas, kennedy, easley, alexander, jacob green

uristen de nehéz. Wilson mint SBt nyert QBt be akartam tenni, de ki helyére? igy csak nem tudtam berakni.
braxa88
Britt és Cary nekem hiányzik a listából 😕
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/poll-who-are-the-greatest-players-in-seattle-seahawks-history/

minden idők top10 seahawks játékos. szavazzatok.
enyém: walter jones, hutchinson, lynch, largent, sherman, thomas, kennedy, easley, alexander, jacob green

uristen de nehéz. Wilson mint SBt nyert QBt be akartam tenni, de ki helyére? igy csak nem tudtam berakni.
braxa88
Tényleg nehéz. Ebbe a top10-be sem lehet belekötni, de több olyan variáció lenne, amibe szintén nem. Nagy kedvencek vannak még rajtuk kívül. A teljesség igénye nélkül: Trufant, Tatupu, Kerney, Engram, Tobeck, Strong, stb., az aktívakról nem is beszélve.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/poll-who-are-the-greatest-players-in-seattle-seahawks-history/

minden idők top10 seahawks játékos. szavazzatok.
enyém: walter jones, hutchinson, lynch, largent, sherman, thomas, kennedy, easley, alexander, jacob green

uristen de nehéz. Wilson mint SBt nyert QBt be akartam tenni, de ki helyére? igy csak nem tudtam berakni.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
PFF O-line ranking (Nincs meglepetés, utolsó a falunk)

 www.profootballfocus.com/blog/2015/11/04/ranking-all-32-nfl-offensive-lines-entering-week-9/


32. Seattle Seahawks (30th)
Pass blocking rank: 32nd
Run blocking rank: 29th
Penalties rank: 17th

Stud: Using the term “stud” loosely, it’s Russell Okung (60.9) for the Seahawks, the 35th-ranked NFL tackle this season. That still puts his Seahawks peers to shame.

Dud: There’s some strong competition here, but the play of Garry Gilliam (32.3) in his 515 snaps takes the win. Only five tackles have a lower grade this season.

Summary: Much has been made of the Seahawks’ struggles across the line, and you can’t say it’s unjustified. No line has a worse pass blocking efficiency score (they’ve combined to surrender 108 quarterback disruptions on 298 passing plays), and they’re not an awful much better in the run game. In Russell and Marshawn, they must trust.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Üdv!
Mi kellene ahhoz hogy leváltsanak nálunk mondjuk egy offensive c. vagy defensive c., akár OL edzőt? Mert ugye az elmúlt hetekben, napokban, elég sok csapat váltja a különböző edzőket? pl most is elküldték a Colts ofensive c.-t.
Mert ugye Bevell-el és Kábel-el nagyon nyögvenyelős a dolog, de Kris Richard se nőt még fel a feladatához véleményem szerint.
De ezek mind csak az én véleményem. 😊
Oszi
az h ne jussunk POba
braxa88
Nekem is ez jutott az eszembe, de lehet semmire nem garancia. 2010 po, kivertük a bajnokot, működő D nélkül, földrengés a Qwest Fielden, Matt Hass az uccsó meccseken 120 as qb ratinggel zárt, Mike Williams beépült a csapatba, és kibasztuk Jeremy Batest.
Következő év, szürke szar támadójáték Bevellel, TJax, egy sokkal jobb védelemmel no po, Bevell maradt.

Néha eljátszom a gondolattal, hogy Hass marad, JB marad, Carlson marad.

Amúgy egyet értek Undival a felelősség kérdésében, hozzáteszem kúrva nehéz meló gyémántot találni a szénnbányában, kicsiszolni sem egyszerű. Az urak a felelősséget meg soha sem hárították. Én sem szeretnék más GM/HC párost. Mindenképpen figyelembe kell venni azt is, hogy milyen szinten lett kirabolva ez a franchise 2 év alatt. Richards szerintem nem lesz rossz, csak még nem jó, Bevellről meg elmondtam mit gondolok.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
I texted him, I haven’t received a response, I just told him that I have a lot of respect for how he plays. He’s really tenacious and aggressive. I really like how he plays. I just wish him a speedy recovery. I think he knows, but I just told him my intention wasn't to hurt him. I hated the outcome of the play. I just wished him a speedy recovery.Jeff Heath

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Üdv!
Mi kellene ahhoz hogy leváltsanak nálunk mondjuk egy offensive c. vagy defensive c., akár OL edzőt? Mert ugye az elmúlt hetekben, napokban, elég sok csapat váltja a különböző edzőket? pl most is elküldték a Colts ofensive c.-t.
Mert ugye Bevell-el és Kábel-el nagyon nyögvenyelős a dolog, de Kris Richard se nőt még fel a feladatához véleményem szerint.
De ezek mind csak az én véleményem. 😊
Oszi
az h ne jussunk POba
braxa88
Az tiszta. Csak ugye ha azt nézzük egy utóbbi két év SB-t játszott csapattól ez nagyon gyenge amit eddig produkálunk, és ez Kábel+Bevell. A 4. negyedes kikapások meg ugye Richard érdeme nagyrészt.
Oszi
Érdekes, hogy pont PC és JS neve nem merül fel. Ha az elmúlt évek sikereit nekik adtuk, akkor a balhét is rájuk kellene kenni 😊

JS feladata a roster fenntartása. Sokoli, Pool, Glowinski. Az idei drafton érkezett guard jelöltjeink. Egyik sem játszott egy snapet sem idén...

A leolvadások pedig PC felelőssége. Felismerve a sormintát már korábban kellett volna reagálnia.

Ezzel együtt nyilván nem kérnék más HC/GM párost, ha tehetném sem.

Go Hawks!
undisputedly
Szerintem őket akkor se állítanák be ha mondjuk 30pont előnyünk lenne a 4. negyedben 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Üdv!
Mi kellene ahhoz hogy leváltsanak nálunk mondjuk egy offensive c. vagy defensive c., akár OL edzőt? Mert ugye az elmúlt hetekben, napokban, elég sok csapat váltja a különböző edzőket? pl most is elküldték a Colts ofensive c.-t.
Mert ugye Bevell-el és Kábel-el nagyon nyögvenyelős a dolog, de Kris Richard se nőt még fel a feladatához véleményem szerint.
De ezek mind csak az én véleményem. 😊
Oszi
az h ne jussunk POba
braxa88
Az tiszta. Csak ugye ha azt nézzük egy utóbbi két év SB-t játszott csapattól ez nagyon gyenge amit eddig produkálunk, és ez Kábel+Bevell. A 4. negyedes kikapások meg ugye Richard érdeme nagyrészt.
Oszi
Érdekes, hogy pont PC és JS neve nem merül fel. Ha az elmúlt évek sikereit nekik adtuk, akkor a balhét is rájuk kellene kenni 😊

JS feladata a roster fenntartása. Sokoli, Pool, Glowinski. Az idei drafton érkezett guard jelöltjeink. Egyik sem játszott egy snapet sem idén...

A leolvadások pedig PC felelőssége. Felismerve a sormintát már korábban kellett volna reagálnia.

Ezzel együtt nyilván nem kérnék más HC/GM párost, ha tehetném sem.

Go Hawks!

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Üdv!
Mi kellene ahhoz hogy leváltsanak nálunk mondjuk egy offensive c. vagy defensive c., akár OL edzőt? Mert ugye az elmúlt hetekben, napokban, elég sok csapat váltja a különböző edzőket? pl most is elküldték a Colts ofensive c.-t.
Mert ugye Bevell-el és Kábel-el nagyon nyögvenyelős a dolog, de Kris Richard se nőt még fel a feladatához véleményem szerint.
De ezek mind csak az én véleményem. 😊
Oszi
az h ne jussunk POba
braxa88
Az tiszta. Csak ugye ha azt nézzük egy utóbbi két év SB-t játszott csapattól ez nagyon gyenge amit eddig produkálunk, és ez Kábel+Bevell. A 4. negyedes kikapások meg ugye Richard érdeme nagyrészt.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Üdv!
Mi kellene ahhoz hogy leváltsanak nálunk mondjuk egy offensive c. vagy defensive c., akár OL edzőt? Mert ugye az elmúlt hetekben, napokban, elég sok csapat váltja a különböző edzőket? pl most is elküldték a Colts ofensive c.-t.
Mert ugye Bevell-el és Kábel-el nagyon nyögvenyelős a dolog, de Kris Richard se nőt még fel a feladatához véleményem szerint.
De ezek mind csak az én véleményem. 😊
Oszi
az h ne jussunk POba
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Üdv!
Mi kellene ahhoz hogy leváltsanak nálunk mondjuk egy offensive c. vagy defensive c., akár OL edzőt? Mert ugye az elmúlt hetekben, napokban, elég sok csapat váltja a különböző edzőket? pl most is elküldték a Colts ofensive c.-t.
Mert ugye Bevell-el és Kábel-el nagyon nyögvenyelős a dolog, de Kris Richard se nőt még fel a feladatához véleményem szerint.
De ezek mind csak az én véleményem. 😊