Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
de azt is tudom, h van normális Cowgirl is... csak hát más a mentalitás...
SeaSzilaHawk
Véletlenül sem akarok belepofázni ebbe a magasröptű beszélgetésbe, csak annyit tennék hozzá, hogy pl ott kezdődik egy normális vita, hogy nem hívod a dallasiakat Cowgirlnek.
csongi
Én meg annyit tennék hozzá, hogy a stílus maga az ember. Kedvelem Gyeek álláspontját, és hszeit általában - a vidéki gyalog otromba volt és tök felesleges. Hagyjuk az ál pol korrektséget, mert a világ legfeleslegesebb dolga, nem is vettem magamra. Egyszerűen Gyeektől többet vártam, főleg azért mert a moralis megfontolását értem, és tudok azonosulni azzal, amit írt. Az a Tate -Lee jelenet nekem sem a szívem csücske!

A kemény játék kedvelését meg hagynám is! Más a kémény játék, és más egy olyan ütés amire nem tudsz felkészülni.
James Harrison is addig volt nagyon kemény Helmet to Helmet kérdésben, amíg valamelyik bekészült Guard meg nem suhintotta komolyabban pár éve... Nagyon decensen ült a kispadon, de fogalma nem volt, a bolygóról sem, nem hogy a meccsről.

Többek nem lettünk a vita által. Gyeek ugyanúgy szabálytalannak, és bounty huntingnak tekinti a Tate esetet (a dicsekvést meg otrombának), Szila meg a valkűrök futásának... Nem vártam katarzist, nem is lehet, legfeljebb nem beszélünk róla, egy ideig. Ez szigorúan az én véleményem.

Ui. valaki tanítson meg helyesen írni, szerkeszteni, félbemaradt mondatot törölni 😊

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Azt hittem hazajövök, és olvasok itt valami produktívat. Aztán nem : (
Hanni
Ha három alkalommal elmondod a tükör felé fordulva, hogy 12, 12, 12 ... akkor megjelenik!
Helmut Zimmer
Én már várom, éles belépőre számítok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
de azt is tudom, h van normális Cowgirl is... csak hát más a mentalitás...
SeaSzilaHawk
Véletlenül sem akarok belepofázni ebbe a magasröptű beszélgetésbe, csak annyit tennék hozzá, hogy pl ott kezdődik egy normális vita, hogy nem hívod a dallasiakat Cowgirlnek.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hagyjátok már ezt a témát. Amúgy ha egy adminbam van egy csepp jóérzés, törli a kép linkjét.
(Egy játékos éppen eszméletlenül fekszik a földön, nem tudni él-e vagy sem...)



Foglalkozzunk inkább a focival.

Ne is álmodjatok arról, hogy falemberrel erősítünk. Az nem a mi műfajunk.
Max ha birkózó volt az illető 😊
BigBaltazar
Remélem, ha nem is Macket, de azért hozunk valakit a competition jegyében.

undisputedly
Remélem nem kúrjuk el a következő draft sem 1. sem 2. körét.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Azt hittem hazajövök, és olvasok itt valami produktívat. Aztán nem : (
Hanni
Ha három alkalommal elmondod a tükör felé fordulva, hogy 12, 12, 12 ... akkor megjelenik!
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azt hittem hazajövök, és olvasok itt valami produktívat. Aztán nem : (
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
gyeek
drága gyík, vagy gye(r)ek...
nem tudom honnan veszed a sok baromságodat, de mindegy is, vannak agyilag sérült emberek.
személyeskedsz? hát más is tud... de mit kezdjek egy ilyen internethuszárral? mit kezdjek egy ilyennel, aki az orráig sem lát... ki vagy te, h megmond, hogy mennyire vagyunk szurkolók?
egy biztos, hogy nem crybabiek vagyunk, mint te... nem sírunk... szidjuk a csapatunkat... nem az ellent, nem...
suttyónak lenni sem tiltott, úgy hogy csak így tovább... még fentebb mehetsz a ranglétrán.
az h kifejezetten örülsz a suttyóságodnak az mindent elmond rólad.
minden tetted másnak a példálózásával akarsz megmagyarázni... ha én olyan vagyok, mint ahogy te leírod, akkor milyen vagy te? nézz már magadba gye(r)ek...
inkább számolj el 5-ig, már ha megy, mielőtt így égeted magad...
mellesleg a szurkolótársaimnak semmi köze ahhoz, h én hogy nyilvánulok meg... de azt is tudom, h van normális Cowgirl is... csak hát más a mentalitás... én a férfias sportot szeretem, te a kislányosat... ezzel sincs baj, csak akkor ne ezt nézd, hanem a tricikli versenyeket javaslom... ott biztosan ki tudod élni a ... mondjuk úgy, magad.
peaceout

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hagyjátok már ezt a témát. Amúgy ha egy adminbam van egy csepp jóérzés, törli a kép linkjét.
(Egy játékos éppen eszméletlenül fekszik a földön, nem tudni él-e vagy sem...)



Foglalkozzunk inkább a focival.

Ne is álmodjatok arról, hogy falemberrel erősítünk. Az nem a mi műfajunk.
Max ha birkózó volt az illető 😊
BigBaltazar
Remélem, ha nem is Macket, de azért hozunk valakit a competition jegyében.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Mondtam nem kell mellre szívni. Ja és az rákövetkező meccsünkön ( remélem emlékszel ) a Cowboys játékosok direkt utaztak Tate-re.
Csak ennyit akartam, és én nem haragszom sem Heath-re sem pedig a Dallas fanokra sem.

Azért ezt a képet berakni szvsz kicsit izléstelen volt.
BigBaltazar
Ne haragudj, de hadd ne menjek el mellette ha gyermeteg ostobaságok alapján hasonlítgatjuk a két magyar szurkoló társaságot. Semmi dráma, de jó lenne belátni, hogy ez hülyeség ab ovo.

Tatenek következő meccse a Cowboys ellen a Lions színeiben volt és kapott egy szép szabályos szerelést ami után még az önbizalma sem sérült, de legalább csattant egy nagyot. Ennyi volt, aztán szerzett egy TD-t. Szóval ja, én emlékszem.

Annak meg kifejezetten örülök, hogy ízléstelennek tartod a belinkelt képemet, ez volt a célja, így közelebb jutsz a megoldásához annak, hogy nekem mik a kifogásaim a "kollégád" avatarjával és személyével. Lee végezhette volna ugyanúgy mint Lockette, ráadásul Tate egyértelműen jegelni akarta és ilyennel büszkélkedni még egy végtelenül egyszerű szurkolótól is szégyen (az elkövetőről nem is beszélve).

Minden amihez hozzáfűzni valóm volt elhangzott, tiétek a pálya.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Senki nem mondta kedves gyeek, hogy szabálytalan lett volna a block, pláne nem hogy sérülés okozása lett volna a cél. Pusztán a két tábor közötti különbségre célzott a kolléga. Pedig Lee-t nem a mentő vitte le, mégis egy hétig ettől volt tele a topik. Nálunk nem kezdődött boszorkány üldözés, pedig Lockette-t műteni kell. Reméljük felépül minél előbb.
Szóval kedves gyeek nem kell mellre szívni a dolgokat.
Ja, és engem nem járatot le senki...
BigBaltazar
Ja, hogy ez Magyar Cowboys Drukker vs Szittya Seahawks Szimpatizáns párhuzam! És mindezt ilyen mézes-mázos képmutató stílusban. ÉN kérek elnézést!

A vak véletlen eredménye egy ilyen szituációban, hogy ki áll talpra és kinek törik el a nyaka. Ha ez nem vert gyökered eddig a fejedben, akkor nem csoda hogy azt sem tudod/tudjátok megérteni min voltunk mi akkor kiakadva. Segítek: Tate egy teljesen gyanútlan, Russel Wilsont kergető védőt fejelt seggre és rohadt büszke volt ezért magára még sokáig. Heath egy szabályos blokkot adott Lockettenek és az arca az eset után magáért beszél (mármint Heathé). Csak jelzem, hogy ez elég sok csapat drukkerére jellemző, mármint hogy felháborodnak ha a csapatuk egy értékes játékosát veszélyeztetik aljas szándékkal. Lásd legutóbb Suggs vs Bradford: nem voltak valami hepik az Eagles fanok.

Én a magam részéről arra emlékszem az úgynevezett "boszorkány üldözésről", hogy jöttem Sean Lee nevében gratulációt begyűjteni miután Tate kiütötte, mindezt félreérthetetlen ártatlan jópofizásként. Erre egy vadparaszt szurkolótársatok (valaki aki szintén 12nek képzelte magát) nekiállt csattogtatni az állkapcsát és elküldött ide-ode, ezen a fórumon nem megszokott hangnemben. Ha már itt valaki mindenáron különbségeket akar hangsúlyozni... Undisputedly hozta fel (pontatlanul) a hasonlatot ezúttal, és nem lesz egyik magyar Cowboys drukkernek sem ez az avatarja:



gyeek
Mondtam nem kell mellre szívni. Ja és az rákövetkező meccsünkön ( remélem emlékszel ) a Cowboys játékosok direkt utaztak Tate-re.
Csak ennyit akartam, és én nem haragszom sem Heath-re sem pedig a Dallas fanokra sem.

Azért ezt a képet berakni szvsz kicsit izléstelen volt.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Senki nem mondta kedves gyeek, hogy szabálytalan lett volna a block, pláne nem hogy sérülés okozása lett volna a cél. Pusztán a két tábor közötti különbségre célzott a kolléga. Pedig Lee-t nem a mentő vitte le, mégis egy hétig ettől volt tele a topik. Nálunk nem kezdődött boszorkány üldözés, pedig Lockette-t műteni kell. Reméljük felépül minél előbb.
Szóval kedves gyeek nem kell mellre szívni a dolgokat.
Ja, és engem nem járatot le senki...
BigBaltazar
Ja, hogy ez Magyar Cowboys Drukker vs Szittya Seahawks Szimpatizáns párhuzam! És mindezt ilyen mézes-mázos képmutató stílusban. ÉN kérek elnézést!

A vak véletlen eredménye egy ilyen szituációban, hogy ki áll talpra és kinek törik el a nyaka. Ha ez nem vert gyökered eddig a fejedben, akkor nem csoda hogy azt sem tudod/tudjátok megérteni min voltunk mi akkor kiakadva. Segítek: Tate egy teljesen gyanútlan, Russel Wilsont kergető védőt fejelt seggre és rohadt büszke volt ezért magára még sokáig. Heath egy szabályos blokkot adott Lockettenek és az arca az eset után magáért beszél (mármint Heathé). Csak jelzem, hogy ez elég sok csapat drukkerére jellemző, mármint hogy felháborodnak ha a csapatuk egy értékes játékosát veszélyeztetik aljas szándékkal. Lásd legutóbb Suggs vs Bradford: nem voltak valami hepik az Eagles fanok.

Én a magam részéről arra emlékszem az úgynevezett "boszorkány üldözésről", hogy jöttem Sean Lee nevében gratulációt begyűjteni miután Tate kiütötte, mindezt félreérthetetlen ártatlan jópofizásként. Erre egy vadparaszt szurkolótársatok (valaki aki szintén 12nek képzelte magát) nekiállt csattogtatni az állkapcsát és elküldött ide-ode, ezen a fórumon nem megszokott hangnemben. Ha már itt valaki mindenáron különbségeket akar hangsúlyozni... Undisputedly hozta fel (pontatlanul) a hasonlatot ezúttal, és nem lesz egyik magyar Cowboys drukkernek sem ez az avatarja:


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
MEddig van idő cserélni? Eljött már a deadline az ilyen tranzakciókra?
undisputedly
Ma este 9-ig talán az óraátállítás miatt, de lehet hogy este 10-ig.
A kinti idő szerint 2015.11.03., 4:00 PM.
Medvepapa
10, már átállították az órát kint is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
MEddig van idő cserélni? Eljött már a deadline az ilyen tranzakciókra?
undisputedly
Ma este 9-ig talán az óraátállítás miatt, de lehet hogy este 10-ig.
A kinti idő szerint 2015.11.03., 4:00 PM.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Állítólag Lockette olyan súlyos nyaksérülést szenvedett, hogy Carroll kizárta, hogy idén visszatér, de lehet, a karrierje is veszélyben van. :/
Nadal17
Szörnyű. Ezek szerint a fanoknak és a médiának nem akarták még elárulni. Tegnap/ma Lynch anyja egy tweetben írta állítólag, hogy reméli jól sikerül a műtét.

PC nyilatkozatáról azt hallottam,hogy nem volt egyértelmű, hogy a "No,no way"-t csak az idei évre értette vagy arra, hogy valaha játszhat-e még.

Mielőbbi gyógyulást neki.
undisputedly
Gyógyulást neki, most néztem meg.. durva ilyet látni hogy "látszólag" nem nagy az ütközés, és ennyi.. bár igaz ilyenkor rohannak egymásnak talán a legnagyobb sebességgel... 😕

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ne is álmodjatok arról, hogy falemberrel erősítünk. Az nem a mi műfajunk.
Max ha birkózó volt az illető 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
MEddig van idő cserélni? Eljött már a deadline az ilyen tranzakciókra?
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lockettenek Jobbulást, nagyon csúnya ütést kapott. Két éve kb Tate osztott ki rgy hasonlót Wittennek,akkor a fél dallasi közösség a fejét követelte...
undisputedly
Az Sean Lee volt. És van itt egy szurkolótársad, aki az avatarjában még mindig azzel kérkedik, nagypofájú Tateről nem is beszélve.

Egyébként gyors gyógyulást Lockettenek.
gyeek
jelen... 😀
csak annyi a különbség a két szurkolótábor közt, hogy míg a Cowgirls Tate fejét követelték és elhordták minden rossz embernek és a világ csúnya bácsijának, addig itt egy ilyennél beszélünk róla és továbblépünk...
Ezért is Proud to be a 12!!!
SeaSzilaHawk
Egyrészt a két játék és játékos közti különbség az volt, hogy Tate szándékosan akarta Leet elintézni és kérkedett is utána az ütéssel.
I'd give Jim Harbaugh the Sean Lee special.Golden Tate
Másrészt nevetséges, hogy 12nek képzeled magad míg csak egy vidéki gyalog vagy és magadon kívül a többi Seahawks fant is lejáratod.
gyeek
Senki nem mondta kedves gyeek, hogy szabálytalan lett volna a block, pláne nem hogy sérülés okozása lett volna a cél. Pusztán a két tábor közötti különbségre célzott a kolléga. Pedig Lee-t nem a mentő vitte le, mégis egy hétig ettől volt tele a topik. Nálunk nem kezdődött boszorkány üldözés, pedig Lockette-t műteni kell. Reméljük felépül minél előbb.
Szóval kedves gyeek nem kell mellre szívni a dolgokat.
Ja, és engem nem járatot le senki...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
pff szerint eheti top5:
CB Richard Sherman (+5.3)
LB K.J. Wright (+3.7)
LG Justin Britt (+3.8)
HB Marshawn Lynch (+2.2)
RG J. R. Sweezy (+2.2)

aha 😀
braxa88
Én ezt már tényleg nem értem, miért kell azt nyomni plusz burkoltan védeni őket hogy Britt és Sweezy jó játékos??
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
pff szerint eheti top5:
CB Richard Sherman (+5.3)
LB K.J. Wright (+3.7)
LG Justin Britt (+3.8)
HB Marshawn Lynch (+2.2)
RG J. R. Sweezy (+2.2)

aha 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mind2 ütés csúnya volt. zárjuk már le a faszba.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 997 — Stromfeld Aurél fan
Lockettenek Jobbulást, nagyon csúnya ütést kapott. Két éve kb Tate osztott ki rgy hasonlót Wittennek,akkor a fél dallasi közösség a fejét követelte...
undisputedly
Az Sean Lee volt. És van itt egy szurkolótársad, aki az avatarjában még mindig azzel kérkedik, nagypofájú Tateről nem is beszélve.

Egyébként gyors gyógyulást Lockettenek.
gyeek
jelen... 😀
csak annyi a különbség a két szurkolótábor közt, hogy míg a Cowgirls Tate fejét követelték és elhordták minden rossz embernek és a világ csúnya bácsijának, addig itt egy ilyennél beszélünk róla és továbblépünk...
Ezért is Proud to be a 12!!!
SeaSzilaHawk
Egyrészt a két játék és játékos közti különbség az volt, hogy Tate szándékosan akarta Leet elintézni és kérkedett is utána az ütéssel.
I'd give Jim Harbaugh the Sean Lee special.Golden Tate
Másrészt nevetséges, hogy 12nek képzeled magad míg csak egy vidéki gyalog vagy és magadon kívül a többi Seahawks fant is lejáratod.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Lockettenek Jobbulást, nagyon csúnya ütést kapott. Két éve kb Tate osztott ki rgy hasonlót Wittennek,akkor a fél dallasi közösség a fejét követelte...
undisputedly
Az Sean Lee volt. És van itt egy szurkolótársad, aki az avatarjában még mindig azzel kérkedik, nagypofájú Tateről nem is beszélve.

Egyébként gyors gyógyulást Lockettenek.
gyeek
jelen... 😀
csak annyi a különbség a két szurkolótábor közt, hogy míg a Cowgirls Tate fejét követelték és elhordták minden rossz embernek és a világ csúnya bácsijának, addig itt egy ilyennél beszélünk róla és továbblépünk...
Ezért is Proud to be a 12!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag Lockette olyan súlyos nyaksérülést szenvedett, hogy Carroll kizárta, hogy idén visszatér, de lehet, a karrierje is veszélyben van. :/
Nadal17
Szörnyű. Ezek szerint a fanoknak és a médiának nem akarták még elárulni. Tegnap/ma Lynch anyja egy tweetben írta állítólag, hogy reméli jól sikerül a műtét.

PC nyilatkozatáról azt hallottam,hogy nem volt egyértelmű, hogy a "No,no way"-t csak az idei évre értette vagy arra, hogy valaha játszhat-e még.

Mielőbbi gyógyulást neki.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Állítólag Lockette olyan súlyos nyaksérülést szenvedett, hogy Carroll kizárta, hogy idén visszatér, de lehet, a karrierje is veszélyben van. :/
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azt lehet mondani, hogy szinte minden meccsünk idegőrlő, de legalább most nem ellenünk fordítottak a 4. negyedben. A Def-nél valami elindult, néha már SB szinten nyomták. Sherm oltári jó volt, még akkor is, ha Dez kissé rozsdás volt. Wright és Wagner kezdik ledolgozni a lóvéjukat és Irvin is mindig odaér valahogy.
Mondjuk az érdekes volt, hogy Ricsiéknél még a 3. negyedben is Okung játszott. Pedig ugye nem.
Támadásban a több plusz blokkolós felállás kissé messzebbre tolta RW-től a kórházat (mondjuk Hardy-tól nagyobb mészárlást vártam), de még messze nem az igazi. Graham végre megkerült és jó látni mennyire félnek tőle. A futásokkal nem vagyok elégedett, Lynch tompának tűnik, és most a lyukakat se nagyon találja.
Én azt mondom ebből még bármi lehet, a Cards és a Rams is nagyon hasít, de még csak félidő van. Jöjjön a pihi és az igazi vízválasztó derbi.
garrett27
Most jönnek az izzasztóan izgalmas meccsek, van egy olyan sejtésem hogy itt mindent bele kell adniuk ha akarnak valamit😊