Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!
TGA
Most se raktuk volna ki, ha a tömeges sérülések miatt nem kell a hely még egy futónak.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Webb kivágva. Újabb "remek" FA igazolásunk végezte a kukában. Amúgy nem is tudom mit képzeltek JS-ék.. Adtak Webbnek 2,5 milliót, hogy 10 meccsen csere legyen.

2 yr(s) / $5,750,000
Signing Bonus $1,200,000
Guaranteed😊2,450,000

El kellene gondolkozni amúgy ezeken az FA igazolásokon/cseréken. Harvin, C.Will,Webb stbstb. Amúgy Evans állítólag egész jól játszik a Szenteknél. Azt sem értm, miért nem kellett ide, miért küldtük el, amikor ilyen Webb féle bottom emberek, meg megéltek 10 meccset a rosteren.

Más kérdés, hogy szerintem nem annyira vastag ez az OL, hogy csak úgy kivágjunk belőle bárkit is...
undisputedly
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!
TGA
Ó, hát akkor ezért nem lesz új kickerünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Graham és Sherman ujra edz. Fasza
Britt viszont ma se. Nem fasza. Hunt time ? :/

Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Webb kivágva. Újabb "remek" FA igazolásunk végezte a kukában. Amúgy nem is tudom mit képzeltek JS-ék.. Adtak Webbnek 2,5 milliót, hogy 10 meccsen csere legyen.

2 yr(s) / $5,750,000
Signing Bonus $1,200,000
Guaranteed😊2,450,000

El kellene gondolkozni amúgy ezeken az FA igazolásokon/cseréken. Harvin, C.Will,Webb stbstb. Amúgy Evans állítólag egész jól játszik a Szenteknél. Azt sem értm, miért nem kellett ide, miért küldtük el, amikor ilyen Webb féle bottom emberek, meg megéltek 10 meccset a rosteren.

Más kérdés, hogy szerintem nem annyira vastag ez az OL, hogy csak úgy kivágjunk belőle bárkit is...
undisputedly
Azt ugye tudjuk, hogy amennyiben a megvilágosodás két héttel ezelőtt jött volna, akkor jött volna még egy 6. Komp kanyar Mebaneért.
Gazdag csapat ez!

Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Ha csak egy NCAA meccs van, amit egy Seahawks fannak érdemes megnéznie az alapszakaszból, az ez:



Washington állam két első osztályú egyetemének focicsapata, a Huskies és a Cougars pénteken magyar idő szerint tökéletes időpontban, este 21:30-tól csap össze az Apple Cup-ért, mely idén egyben a Pac12 konferencia északi divíziójának első helyéről is dönt! A UW-nek még akár a rájátszás is összejöhet, és mindkét csapatnál van egy-egy első körbe jósolt WR, akiket pár mock draftban már láttam a Seattle-nél is feltűnni: John Ross (Huskies) és Gabe Marks (Cougars)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Webb kivágva. Újabb "remek" FA igazolásunk végezte a kukában. Amúgy nem is tudom mit képzeltek JS-ék.. Adtak Webbnek 2,5 milliót, hogy 10 meccsen csere legyen.

2 yr(s) / $5,750,000
Signing Bonus $1,200,000
Guaranteed😊2,450,000

El kellene gondolkozni amúgy ezeken az FA igazolásokon/cseréken. Harvin, C.Will,Webb stbstb. Amúgy Evans állítólag egész jól játszik a Szenteknél. Azt sem értm, miért nem kellett ide, miért küldtük el, amikor ilyen Webb féle bottom emberek, meg megéltek 10 meccset a rosteren.

Más kérdés, hogy szerintem nem annyira vastag ez az OL, hogy csak úgy kivágjunk belőle bárkit is...
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
braxa88
Sherman tegnap azt mondta, ET úgy készül, hogy játszik... 😊
tejbegrrr!!!
Carroll meg azt mondta h attól még h Earl akar játszani, addig nem kap sisakot amíg nem 100as. Nem szabad erőltetni.
braxa88
4 kezdő nélkül fogunk akkor felállni a védelemben, ha jól számolom. (Bennett, Morgan, ET,Shead)

Azért ez már nem kevés.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
braxa88
Sherman tegnap azt mondta, ET úgy készül, hogy játszik... 😊
tejbegrrr!!!
Carroll meg azt mondta h attól még h Earl akar játszani, addig nem kap sisakot amíg nem 100as. Nem szabad erőltetni.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
braxa88
Sherman tegnap azt mondta, ET úgy készül, hogy játszik... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Legutóbb 2009ben kezdett a csapat Earl Thomas nélkül.
Hát remélem nem fogjuk észre venni a hiányát, Clarkéknak nagyon nyomni kell a pass rusht, Winstonnak nem engedhetünk sok időt, mert félek a secondarytől. Lanenek szar éve van, Terrell sose volt még kezdő játékos, Thorpe se egy nagy eresztés, Mike Evans és Adam Humphries meg elég jó WRek...
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.
braxa88
GreenBay meccs 3 hét múlva lesz, decemberben, a saját pályájukon, úgy, hogy vélhetően nekik az életbenmaradás lesz a tét, míg nekünk már talán biztos lesz a rájátszás.
LA meg bebizonyította, hogy legyenek akármennyire sz@rok, képesek minket megverni.

Palmerben és Goffban sem hiszek, szóval a csoport szerintem meg lesz, de én 3 meccset is látok (fenti kettő és a Panthers) amin nem lepne meg a vereség 😊
undisputedly
A Green Bay ellen is van esély, mert rengeteg sérültjük van nekik is. A sec gyakorlatilag megszűnt, Lacy kiesett. Szóval szvsz van ott esélyünk, mindamellett a tundrán decemberben sosem volt erősségünk játszani.

Viszont a Rams ellen tuti bukó, már csak megszokásból is. 😀 😀
BigBaltazar
Packers ellen meg Christine Michael majd bosszút áll rajtunk, és az eddigi előrevetődéseit lecseréli bontógolyó stílusra, és fut 3 TD-t
sebidani1990
Így lesz.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.
braxa88
GreenBay meccs 3 hét múlva lesz, decemberben, a saját pályájukon, úgy, hogy vélhetően nekik az életbenmaradás lesz a tét, míg nekünk már talán biztos lesz a rájátszás.
LA meg bebizonyította, hogy legyenek akármennyire sz@rok, képesek minket megverni.

Palmerben és Goffban sem hiszek, szóval a csoport szerintem meg lesz, de én 3 meccset is látok (fenti kettő és a Panthers) amin nem lepne meg a vereség 😊
undisputedly
A Green Bay ellen is van esély, mert rengeteg sérültjük van nekik is. A sec gyakorlatilag megszűnt, Lacy kiesett. Szóval szvsz van ott esélyünk, mindamellett a tundrán decemberben sosem volt erősségünk játszani.

Viszont a Rams ellen tuti bukó, már csak megszokásból is. 😀 😀
BigBaltazar
Packers ellen meg Christine Michael majd bosszút áll rajtunk, és az eddigi előrevetődéseit lecseréli bontógolyó stílusra, és fut 3 TD-t
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.
braxa88
GreenBay meccs 3 hét múlva lesz, decemberben, a saját pályájukon, úgy, hogy vélhetően nekik az életbenmaradás lesz a tét, míg nekünk már talán biztos lesz a rájátszás.
LA meg bebizonyította, hogy legyenek akármennyire sz@rok, képesek minket megverni.

Palmerben és Goffban sem hiszek, szóval a csoport szerintem meg lesz, de én 3 meccset is látok (fenti kettő és a Panthers) amin nem lepne meg a vereség 😊
undisputedly
A Green Bay ellen is van esély, mert rengeteg sérültjük van nekik is. A sec gyakorlatilag megszűnt, Lacy kiesett. Szóval szvsz van ott esélyünk, mindamellett a tundrán decemberben sosem volt erősségünk játszani.

Viszont a Rams ellen tuti bukó, már csak megszokásból is. 😀 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
tegnap elég sokan nem edzettek:
 pbs.twimg.com/media/Cx_NZLCUcAAgMIu.jpg:large

Sherman és Graham valszeg csak pihentek, meglepő de jó, h Rawls nem szerepel a listán.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Pope gyorsabban gyógyul a vártnál, addig is Farmer jött fel a nagykeretbe.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Vasárnapi out: Thomas, Shead, Bennett
braxa88
Pedig azt hittem Bennett játszani fog, na de mindegy is PO-ra legyen mindenki egészséges.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Vasárnapi out: Thomas, Shead, Bennett
több mint 9 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Szerintem is a Packers meccsen lehet megbotlani, a többit berántjuk.

Szerkesztette: sebidani1990
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
braxa88
undisputedly
Mérlegeink a 12-17. fordulóból 2014-2015-ben: 6-0, 5-1. Egynél többször idén sem botlunk szerintem.

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Kár hogy Sweezy nem játszik, jól meggyötörhették volna😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.
braxa88
GreenBay meccs 3 hét múlva lesz, decemberben, a saját pályájukon, úgy, hogy vélhetően nekik az életbenmaradás lesz a tét, míg nekünk már talán biztos lesz a rájátszás.
LA meg bebizonyította, hogy legyenek akármennyire sz@rok, képesek minket megverni.

Palmerben és Goffban sem hiszek, szóval a csoport szerintem meg lesz, de én 3 meccset is látok (fenti kettő és a Panthers) amin nem lepne meg a vereség 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
undisputedly
GB: ligaalja védelem kb, hozható meccs, de kell hozzá az egészséges secondary
LA: persze szokásos Rams, de basszus verjük már meg őket 😀 és kell Fishernek az all-time legtöbb L 😛 Nálam a 6ból a legkönyebb meccs, csak az szól mellettük, h az utóbbi 3 meccset ők nyerték semmi más.
lehet ebből 6-0, 3-3, ha a sérülések odaasznak akkor 2-4 is, de mi vagyunk az esélyesek minden meccsen, sztem jelen állásnál GB-ben is, de addig van még 2 meccs.
Ha a kövi 2 meccsen nyerünk, az ARI 2 vereség, az LA 2ből 1szer szopik már POban vagyunk. (mert akkor nekünk min 9-6-1, ARI: max 8-7-1, LA max: 9-7)

De nyerjünk először Tampában, nem lesz egyszerű, nem menjünk előre, mindig csak a következő.

Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
@TB W
Panthers szoros W
@Packers L
Rams L
Cardinals szoros W
@9ers W

Én 4-2-es mérleget jósolok a következő meccseinkre. A Pantherst és aCardinalst sem írnám le. Előbbi éledezik, utóbbi pedig a liga egyik legjobb védelmével bír. Arról nem tehetnek, hogy az O#-ST# kettős nyeli a pontokat amikor fent vannak.

TB is érdekes amúgy, nem sokat láttam őket idén, de veszélyesnek tűnnek azért 😊

11-4-1 lesz a mérleg szerintem és 2. kiemelés (a csoportgyőzelem miatt).
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Bucs QB Jameis Winston on third down vs Chiefs: 12-of-14 passing for 133 yards, TD, 12-yard run, 11 third-down conversions to 6 different Bucs

Winston egyre jobb, talán a legjobb meccse volt vasárnap az Arrowheadben(!), nagyon nem lesz egyszerű meccs
braxa88
Tény, hogy egyre jobban játszik, viszont a szezonban eddig 2 hasonló szintű deffel találkozott (ARI, DEN), és mindkettőn szenvedett: 211y/g, 1TD - 6INT. És valószínűleg jól meg is fogjuk futtatni!
sebidani1990
1. KC D-t ne becsüljük le, jó az. bár a statok más mutatnak. Igaz az is h Peters, Ford nem játszott, Houstin is csak msot tért vissza
2. ARI, DEn elleni meccsek óta soakt változott a TB offense és Winston is. Okosabb, jobban vigyáz a labdára. Tartok tőle, főleg a sérült secondary miatt.
3. TB falat lehet szopatni, de Winston mobilis, mi meg hajlamosak vagyunk lecsúszni a sackekről aztán a kimozgó QB csináhatja a nagy playt. És Bennett is ha visszatér ki tudja milyen formában. Szerintem azért extra motivált lehet a TB ellen, nehogy offsideokban nyílvánuljon meg.

Remélem azért az offense többet rak fel.
braxa88
1. Abszolút egyetértek.
2. Részben ezzel is, habár ha megnézed, hogy kik ellen játszott jól az említett DEN-ARI páros után: @CAR, @SF, OAK, ATL, CHI, @KC. A secondaryk legjobb esetben is csak közepesek.

TB defense meg nagyon nagyon fos, úgyhogy még ha Winston jó napot fog is ki, akkor tényleg abban lehet bízni, hogy Wilson és Rawls megőrül, és felpakol 30+ pontot.
sebidani1990
tény ha csak a csapatokat nézed akkor igen, nem a legjobbak (a KC secondary se így Peters nélkül). De ha megnézed a meccsüket akkor látható Winston játékában a különbség, amit írtam is okosabb, vigyáz a labdára. És a playcall is más, hiszen többet futnak, még a sérült RBk ellenére is.
TB D# bénázásában lehet bízni, Ők engedték a legtöbb 20+os és 40+os passzokat, és msot sérült náluk Grimes (lehet játszik) és eltiltott Adjei-Barimah, így ők is szedett-vedett secondarybel állnak ki. Szal Wilson hosszúpasszaiban bízhatunk.
Azért Gerald McCoytól tartok, ő szét fogja szedni a fal közepét. Ifedinek nehéz meccse lesz pass protectionben.
több mint 9 éve
sebidani1990 Seattle Seahawks 128
Bucs QB Jameis Winston on third down vs Chiefs: 12-of-14 passing for 133 yards, TD, 12-yard run, 11 third-down conversions to 6 different Bucs

Winston egyre jobb, talán a legjobb meccse volt vasárnap az Arrowheadben(!), nagyon nem lesz egyszerű meccs
braxa88
Tény, hogy egyre jobban játszik, viszont a szezonban eddig 2 hasonló szintű deffel találkozott (ARI, DEN), és mindkettőn szenvedett: 211y/g, 1TD - 6INT. És valószínűleg jól meg is fogjuk futtatni!
sebidani1990
1. KC D-t ne becsüljük le, jó az. bár a statok más mutatnak. Igaz az is h Peters, Ford nem játszott, Houstin is csak msot tért vissza
2. ARI, DEn elleni meccsek óta soakt változott a TB offense és Winston is. Okosabb, jobban vigyáz a labdára. Tartok tőle, főleg a sérült secondary miatt.
3. TB falat lehet szopatni, de Winston mobilis, mi meg hajlamosak vagyunk lecsúszni a sackekről aztán a kimozgó QB csináhatja a nagy playt. És Bennett is ha visszatér ki tudja milyen formában. Szerintem azért extra motivált lehet a TB ellen, nehogy offsideokban nyílvánuljon meg.

Remélem azért az offense többet rak fel.
braxa88
1. Abszolút egyetértek.
2. Részben ezzel is, habár ha megnézed, hogy kik ellen játszott jól az említett DEN-ARI páros után: @CAR, @SF, OAK, ATL, CHI, @KC. A secondaryk legjobb esetben is csak közepesek.

TB defense meg nagyon nagyon fos, úgyhogy még ha Winston jó napot fog is ki, akkor tényleg abban lehet bízni, hogy Wilson és Rawls megőrül, és felpakol 30+ pontot.