Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag Lockette olyan súlyos nyaksérülést szenvedett, hogy Carroll kizárta, hogy idén visszatér, de lehet, a karrierje is veszélyben van. :/
Nadal17
Szörnyű. Ezek szerint a fanoknak és a médiának nem akarták még elárulni. Tegnap/ma Lynch anyja egy tweetben írta állítólag, hogy reméli jól sikerül a műtét.

PC nyilatkozatáról azt hallottam,hogy nem volt egyértelmű, hogy a "No,no way"-t csak az idei évre értette vagy arra, hogy valaha játszhat-e még.

Mielőbbi gyógyulást neki.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Állítólag Lockette olyan súlyos nyaksérülést szenvedett, hogy Carroll kizárta, hogy idén visszatér, de lehet, a karrierje is veszélyben van. :/
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azt lehet mondani, hogy szinte minden meccsünk idegőrlő, de legalább most nem ellenünk fordítottak a 4. negyedben. A Def-nél valami elindult, néha már SB szinten nyomták. Sherm oltári jó volt, még akkor is, ha Dez kissé rozsdás volt. Wright és Wagner kezdik ledolgozni a lóvéjukat és Irvin is mindig odaér valahogy.
Mondjuk az érdekes volt, hogy Ricsiéknél még a 3. negyedben is Okung játszott. Pedig ugye nem.
Támadásban a több plusz blokkolós felállás kissé messzebbre tolta RW-től a kórházat (mondjuk Hardy-tól nagyobb mészárlást vártam), de még messze nem az igazi. Graham végre megkerült és jó látni mennyire félnek tőle. A futásokkal nem vagyok elégedett, Lynch tompának tűnik, és most a lyukakat se nagyon találja.
Én azt mondom ebből még bármi lehet, a Cards és a Rams is nagyon hasít, de még csak félidő van. Jöjjön a pihi és az igazi vízválasztó derbi.
garrett27
Most jönnek az izzasztóan izgalmas meccsek, van egy olyan sejtésem hogy itt mindent bele kell adniuk ha akarnak valamit😊
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Azt lehet mondani, hogy szinte minden meccsünk idegőrlő, de legalább most nem ellenünk fordítottak a 4. negyedben. A Def-nél valami elindult, néha már SB szinten nyomták. Sherm oltári jó volt, még akkor is, ha Dez kissé rozsdás volt. Wright és Wagner kezdik ledolgozni a lóvéjukat és Irvin is mindig odaér valahogy.
Mondjuk az érdekes volt, hogy Ricsiéknél még a 3. negyedben is Okung játszott. Pedig ugye nem.
Támadásban a több plusz blokkolós felállás kissé messzebbre tolta RW-től a kórházat (mondjuk Hardy-tól nagyobb mészárlást vártam), de még messze nem az igazi. Graham végre megkerült és jó látni mennyire félnek tőle. A futásokkal nem vagyok elégedett, Lynch tompának tűnik, és most a lyukakat se nagyon találja.
Én azt mondom ebből még bármi lehet, a Cards és a Rams is nagyon hasít, de még csak félidő van. Jöjjön a pihi és az igazi vízválasztó derbi.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ricardo Lockette will undergo surgery this afternoon to stabilize ligament damage in his neck. He has full motion and feeling in all extremities.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
És nem mellékesen-ehhez mondjuk abszolút nem értek, így a "szakértőkre" hallgatok, de RW protection hívásai nem igazán kimagaslóak. Most ő hívja ezeket a center helyett, hogy megkönnyítse Nowak dolgát (legalábbis kb 2 meccsel ezelőtt,még így volt).
Ha tehermentesítenénk, az sem lenne rossz.
undisputedly
Ugye ez csak vicc? Évi +20 millát kap amiért már illene megtanulni olvasni a védelmeket. Vagy Payton, Brady, A-Rod, Brees, stb. vajon mit csinálnak a pénzükért?
Tessu
Ez nem vicc, viszont sok olyan dolgot tud, amit más QB ugyanennyiért nem. Még mindig fantasztikusak az ösztönei, az intuíciója, rá nem tudsz úgy felkészülni, mint 28 másik irányítóra. Ez ellentmond annak, hogy nem olvassa jól a védelmet. Védelmet "jól olvasni" ezen a szinten akkor lehet, ha az ember rettenetesen felkészül". Ezért számomra inkább az a kérdés, hogy ő még mindig ugyanúgy felkészül a másik 31 másik csapatra, mint 2012-13-ban? Nem tudom, de erről később.

Valójában nincsenek nagyon rossz meccsei,- GB elleni NFC döntő mondjuk az volt- de olyan nagyon jók sincsenek. A 300 yard nem szokott összejönni, 2 TD is ritkán (ma már lábon sem). Azért nehéz megítélni, mert időnként hátán viszi a csapatot, időnként elmanagelgeti a meccset. Nehéz megítélni, mert a pályája elején annyira kiragyogott (ő ás RGIII), hogy azt gondoltuk, igen megvan a következő generációs nagy franchise QB, egy srác, aki lábon Vick, csapatvezetésben Brady. És emlékezzünk, hogy mennyit videózott elemzett, mennyit melózott. Sosem felejtem, amikor Robb végigment az öltözőn, és megállt RW szekrényénél.Ott látszott, hogy ő a mi Benjáminunk.
Én anno leírtam nyáron mit gondolok, leírtam, hogy szerintem nem annyira felkészült, vagy nem érzi a zsebet -utóbbi nem igaz, tehát marad előbbi- nem tudja néha a playeket, nem hív át jól, és benne van a zacsikban. Ezt tartom, de azt lehet nem írtam, hogy mennyire rossz ezt látni, mert nagyon szeretem Russellt.

Továbbra is azt gondolom, hogy Bevell+Wilson+Cable nem működik, az egyiknek menni kell. Most egyik sem fog, de szerintem év végén elbúcsúzunk Darelltől. Nem érdemelné, én őt jónak tartom, de nagyon nem működik ez a dolog... ahhoz kell egy fal, futójáték a diverzifikációhoz, és egy olyan kar, ami Wilsonnak statikusan nincs.
Egyik sem adott, folyamatos misleadeket hív mintha csak folyamatosan el kéne titkolni valamilyen gyengeséget.
Ez nem Pete Carroll foci, az ugyanis az erősségekre épít. Megjegyzem, annyi megtévesztéssel próbálkozik, hogy már az lenne a mislead, ha egy 3 elkapós felállásból passzjátékot indítanánk.
Vicces, hogy Kearset tradelnétek, az egyetlen, akiben bízik Wilson.
Lynch... Bills debüt óta imádom a csávót. 30 már kor egy RB-nél, nyílván kopik, de ő mindig látott elsősorban, jól mozgott laterálisan, és erős volt(valójában nagyon fifikás játékos). Ha esetleg lenne 3-4 lépése felgyorsulni az utazóra, akkor ott még lehetne csoda, de sajnos erről közel sincs szó.
Köszi mindenkinek!
üdv
H.
Helmut Zimmer
Nagyon +1!!!

Bevellt sajnálnám is majd meg nem is. Tud ő jó offense-t összerakni, de az is kiderült már hogy sajnos nem itt. A váltás mindenkinek jót tenne talán. Ellenben attól meg félek, hogy Cable kapná meg az O-t...de remélem ő is megy akkor. Lehet erre rámegy a szezon, de ha meg kell b@s... akkor meg kell b@s...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
És nem mellékesen-ehhez mondjuk abszolút nem értek, így a "szakértőkre" hallgatok, de RW protection hívásai nem igazán kimagaslóak. Most ő hívja ezeket a center helyett, hogy megkönnyítse Nowak dolgát (legalábbis kb 2 meccsel ezelőtt,még így volt).
Ha tehermentesítenénk, az sem lenne rossz.
undisputedly
Ugye ez csak vicc? Évi +20 millát kap amiért már illene megtanulni olvasni a védelmeket. Vagy Payton, Brady, A-Rod, Brees, stb. vajon mit csinálnak a pénzükért?
Tessu
Ez nem vicc, viszont sok olyan dolgot tud, amit más QB ugyanennyiért nem. Még mindig fantasztikusak az ösztönei, az intuíciója, rá nem tudsz úgy felkészülni, mint 28 másik irányítóra. Ez ellentmond annak, hogy nem olvassa jól a védelmet. Védelmet "jól olvasni" ezen a szinten akkor lehet, ha az ember rettenetesen felkészül". Ezért számomra inkább az a kérdés, hogy ő még mindig ugyanúgy felkészül a másik 31 másik csapatra, mint 2012-13-ban? Nem tudom, de erről később.

Valójában nincsenek nagyon rossz meccsei,- GB elleni NFC döntő mondjuk az volt- de olyan nagyon jók sincsenek. A 300 yard nem szokott összejönni, 2 TD is ritkán (ma már lábon sem). Azért nehéz megítélni, mert időnként hátán viszi a csapatot, időnként elmanagelgeti a meccset. Nehéz megítélni, mert a pályája elején annyira kiragyogott (ő ás RGIII), hogy azt gondoltuk, igen megvan a következő generációs nagy franchise QB, egy srác, aki lábon Vick, csapatvezetésben Brady. És emlékezzünk, hogy mennyit videózott elemzett, mennyit melózott. Sosem felejtem, amikor Robb végigment az öltözőn, és megállt RW szekrényénél.Ott látszott, hogy ő a mi Benjáminunk.
Én anno leírtam nyáron mit gondolok, leírtam, hogy szerintem nem annyira felkészült, vagy nem érzi a zsebet -utóbbi nem igaz, tehát marad előbbi- nem tudja néha a playeket, nem hív át jól, és benne van a zacsikban. Ezt tartom, de azt lehet nem írtam, hogy mennyire rossz ezt látni, mert nagyon szeretem Russellt.

Továbbra is azt gondolom, hogy Bevell+Wilson+Cable nem működik, az egyiknek menni kell. Most egyik sem fog, de szerintem év végén elbúcsúzunk Darelltől. Nem érdemelné, én őt jónak tartom, de nagyon nem működik ez a dolog... ahhoz kell egy fal, futójáték a diverzifikációhoz, és egy olyan kar, ami Wilsonnak statikusan nincs.
Egyik sem adott, folyamatos misleadeket hív mintha csak folyamatosan el kéne titkolni valamilyen gyengeséget.
Ez nem Pete Carroll foci, az ugyanis az erősségekre épít. Megjegyzem, annyi megtévesztéssel próbálkozik, hogy már az lenne a mislead, ha egy 3 elkapós felállásból passzjátékot indítanánk.
Vicces, hogy Kearset tradelnétek, az egyetlen, akiben bízik Wilson.
Lynch... Bills debüt óta imádom a csávót. 30 már kor egy RB-nél, nyílván kopik, de ő mindig látott elsősorban, jól mozgott laterálisan, és erős volt(valójában nagyon fifikás játékos). Ha esetleg lenne 3-4 lépése felgyorsulni az utazóra, akkor ott még lehetne csoda, de sajnos erről közel sincs szó.
Köszi mindenkinek!
üdv
H.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ennél az O-nal nincs szanalmasabb a ligában.
undisputedly
Ezzel erőst vitatkoznék. Csak példaként a mi diviziónkban is tudnék csapatot mutatni sajnos.
(Remélem Lockette kiheveri hamar.)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
És nem mellékesen-ehhez mondjuk abszolút nem értek, így a "szakértőkre" hallgatok, de RW protection hívásai nem igazán kimagaslóak. Most ő hívja ezeket a center helyett, hogy megkönnyítse Nowak dolgát (legalábbis kb 2 meccsel ezelőtt,még így volt).
Ha tehermentesítenénk, az sem lenne rossz.
undisputedly
Ugye ez csak vicc? Évi +20 millát kap amiért már illene megtanulni olvasni a védelmeket. Vagy Payton, Brady, A-Rod, Brees, stb. vajon mit csinálnak a pénzükért?
több mint 8 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Nem volt szép meccs. De megvan. .500 a szezon felében nem olyan szörnyű. A bye week talán nagyon jókor jött.......
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azért sem hiszek a cserében, mert volt egy top egy centerünk évekig, és akkor is hasonlóak voltak a meccseink képe.
(eltekintve attol 4-5 meccstől 2012-2013ban amikor 40-50pontokat szórtunk és bejött offense oldalon minden)
braxa88
Tavaly volt egy statisztika, hogy Ungerrel és nélküle milyen átlaggal futunk. Jelentős javulás volt mögötte. Elengedhetetlen szerintem, hogy valahogy megtanuljunk teljes drájvokat vezetni, és ne ez a boom or bust rendszer legyen. Mindenképpen ki kell eszközölni olyan változtatásokat, amelyekkel képesek vagyunk akár 10+ playből álló drájvokat is vezetni, mert ez így nagyon kevés.

És nem mellékesen-ehhez mondjuk abszolút nem értek, így a "szakértőkre" hallgatok, de RW protection hívásai nem igazán kimagaslóak. Most ő hívja ezeket a center helyett, hogy megkönnyítse Nowak dolgát (legalábbis kb 2 meccsel ezelőtt,még így volt).
Ha tehermentesítenénk, az sem lenne rossz.
undisputedly
nyílván jobbak lennénk egy jó centerrel, inkább az a kérdés h milyen áron tudnánk hozni és az mennyire érné meg.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tegnap volt egy play, mikor Nowak az életéért kapaszkodott az ellenfél DT-jébe, akit ez nem igazán zavart, mert mire Lynch megkapta a labdát, már ott volt az orra előtt 😀 Egyébként írták a héten, hogy a Cleveland a két veteránt el akarja passzolni, ha annyira szabadulnának tőlük, nem biztos, hogy irreálisan nagy értéket kellene adni értük, más kérdés, hogy a cap gondok miatt meg van kötve a FO keze és más csapatok könnyen ráígérhetnek a Seattle ajánatára.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
azért sem hiszek a cserében, mert volt egy top egy centerünk évekig, és akkor is hasonlóak voltak a meccseink képe.
(eltekintve attol 4-5 meccstől 2012-2013ban amikor 40-50pontokat szórtunk és bejött offense oldalon minden)
braxa88
Tavaly volt egy statisztika, hogy Ungerrel és nélküle milyen átlaggal futunk. Jelentős javulás volt mögötte. Elengedhetetlen szerintem, hogy valahogy megtanuljunk teljes drájvokat vezetni, és ne ez a boom or bust rendszer legyen. Mindenképpen ki kell eszközölni olyan változtatásokat, amelyekkel képesek vagyunk akár 10+ playből álló drájvokat is vezetni, mert ez így nagyon kevés.

És nem mellékesen-ehhez mondjuk abszolút nem értek, így a "szakértőkre" hallgatok, de RW protection hívásai nem igazán kimagaslóak. Most ő hívja ezeket a center helyett, hogy megkönnyítse Nowak dolgát (legalábbis kb 2 meccsel ezelőtt,még így volt).
Ha tehermentesítenénk, az sem lenne rossz.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azért sem hiszek a cserében, mert volt egy top egy centerünk évekig, és akkor is hasonlóak voltak a meccseink képe.
(eltekintve attol 4-5 meccstől 2012-2013ban amikor 40-50pontokat szórtunk és bejött offense oldalon minden)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt pletykálják (tehát kb 5-10% valószínűsége van), hogy Alex Macket szívesen elvinnénk a Barnáktól, és cserébe pl Kearse és pick (pickek) mehetnek.

Mack fizetése managelhető lenne, ha aláírási bónuszt kapna, és átstrukturálnánk pl Mabenet (fórumok szerint nála lehetséges lenne).


Remélem van igazságalapja a történetnek, és legalább próbálkozunk.
undisputedly
4.kör + Kearse és deal 😊
braxa88
Okung + Kearse és egy 3. kör szerintem bőven megtenné. Előbbi minden bizonnyal máshová igazol a szezon végeztével, és idén nem is játszik jól, plusz sérülésekkel is bajlódik.

Másik scenarió nálam Kearse + egy 1. és két 6. kör. 😀 Bagó lenne Mack szintű centerért.

Szerk: Igazából Thomas is jöhetne 😀

undisputedly
mind2 rengeteg
30éves már Mack
feladni érte egy fanchise LTt? még ha lejár a szerződése akkor is...+még egy WR és pick. ami 3kör?!

a másik :
Mack= Kearse+1.kör+6.kör+6.kör
Unger+1-kör=Graham+4-kör

aha 😀
braxa88
Igaz, de most úgy gondolkodtam, hogy kb 2-3 évig még nagyon erősnek tűnik a keret, aka Csempionsip window, és így MAck értéke drasztikusan megnő. A másik, hogy nem offseasonban vagyunk sajnos, és az ilyen trade deadline előtti cseréknek van egy bizonyos felára.

Amúgy jó eljátszani a gondolattal, de nyilván nem lesz belőle semmi 😊




Jobbulást Lockettenek. Nagyon csúnya ütés volt, fejre... undisputedly
no offense, és nem célom a safety-t védeni, és tényleg őszintén jobbulást kívánok innen is, de: ha a játékos előre hajtja a fejét, akkor nehéz nem fejre kapni az ütést...
és bár kapott büntit a Dallas blindside blockért, szerintem nem az volt, Lockett pont azért hajtotta le a fejét mert látta a védőt és, hogy több erőt tudjon a vállvédővel belevinni a saját ütésébe... (és nem azért, mert meg akarta nézni kioldódott-e a cipőfűzője)
4&sok, FG-t rúg a Dallas, időt kérünk, erre mi történik? 12 embert küldünk fel a playre, és csak a bírói hiba miatt nincs 1st down a Dallasnak.undisputedly
a bírók azt nyilatkozták később nem járt volna 12 emberért automatic first down, mert field goal szituációban ha a védő játékos egyértelműen lefelé megy, akkor nem kell alkalmazni a szabályt, de én ezt nem találom a szabálykönyven
 operations.nfl.com/the-rules/2015-nfl-rulebook/#rule-5.-players,-substitutes,-equipment,-general-rules
rva
Ezért nem is kiáltottam egyből keresztrefeszítésért. Nyilván lehetett volna mellkasra is menni, de nem tisztem az ilyen "vitákat" eldönteni. Elég annyi, hogy elvileg maradandó károsodást nem szenvedett 😊

Ez érdekes, mert láttam már szerintem FG kísérletnél is alkalmazni a szabályt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azt pletykálják (tehát kb 5-10% valószínűsége van), hogy Alex Macket szívesen elvinnénk a Barnáktól, és cserébe pl Kearse és pick (pickek) mehetnek.

Mack fizetése managelhető lenne, ha aláírási bónuszt kapna, és átstrukturálnánk pl Mabenet (fórumok szerint nála lehetséges lenne).


Remélem van igazságalapja a történetnek, és legalább próbálkozunk.
undisputedly
4.kör + Kearse és deal 😊
braxa88
Okung + Kearse és egy 3. kör szerintem bőven megtenné. Előbbi minden bizonnyal máshová igazol a szezon végeztével, és idén nem is játszik jól, plusz sérülésekkel is bajlódik.

Másik scenarió nálam Kearse + egy 1. és két 6. kör. 😀 Bagó lenne Mack szintű centerért.

Szerk: Igazából Thomas is jöhetne 😀

undisputedly
mind2 rengeteg
30éves már Mack
feladni érte egy fanchise LTt? még ha lejár a szerződése akkor is...+még egy WR és pick. ami 3kör?!

a másik :
Mack= Kearse+1.kör+6.kör+6.kör
Unger+1-kör=Graham+4-kör

aha 😀
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Jobbulást Lockettenek. Nagyon csúnya ütés volt, fejre... undisputedly
no offense, és nem célom a safety-t védeni, és tényleg őszintén jobbulást kívánok innen is, de: ha a játékos előre hajtja a fejét, akkor nehéz nem fejre kapni az ütést...
és bár kapott büntit a Dallas blindside blockért, szerintem nem az volt, Lockett pont azért hajtotta le a fejét mert látta a védőt és, hogy több erőt tudjon a vállvédővel belevinni a saját ütésébe... (és nem azért, mert meg akarta nézni kioldódott-e a cipőfűzője)
4&sok, FG-t rúg a Dallas, időt kérünk, erre mi történik? 12 embert küldünk fel a playre, és csak a bírói hiba miatt nincs 1st down a Dallasnak.undisputedly
a bírók azt nyilatkozták később nem járt volna 12 emberért automatic first down, mert field goal szituációban ha a védő játékos egyértelműen lefelé megy, akkor nem kell alkalmazni a szabályt, de én ezt nem találom a szabálykönyven
 operations.nfl.com/the-rules/2015-nfl-rulebook/#rule-5.-players,-substitutes,-equipment,-general-rules

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt pletykálják (tehát kb 5-10% valószínűsége van), hogy Alex Macket szívesen elvinnénk a Barnáktól, és cserébe pl Kearse és pick (pickek) mehetnek.

Mack fizetése managelhető lenne, ha aláírási bónuszt kapna, és átstrukturálnánk pl Mabenet (fórumok szerint nála lehetséges lenne).


Remélem van igazságalapja a történetnek, és legalább próbálkozunk.
undisputedly
4.kör + Kearse és deal 😊
braxa88
Okung + Kearse és egy 3. kör szerintem bőven megtenné. Előbbi minden bizonnyal máshová igazol a szezon végeztével, és idén nem is játszik jól, plusz sérülésekkel is bajlódik.

Másik scenarió nálam Kearse + egy 1. és két 6. kör. 😀 Bagó lenne Mack szintű centerért.

Szerk: Igazából Thomas is jöhetne 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azt pletykálják (tehát kb 5-10% valószínűsége van), hogy Alex Macket szívesen elvinnénk a Barnáktól, és cserébe pl Kearse és pick (pickek) mehetnek.

Mack fizetése managelhető lenne, ha aláírási bónuszt kapna, és átstrukturálnánk pl Mabenet (fórumok szerint nála lehetséges lenne).


Remélem van igazságalapja a történetnek, és legalább próbálkozunk.
undisputedly
4.kör + Kearse és deal 😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt pletykálják (tehát kb 5-10% valószínűsége van), hogy Alex Macket szívesen elvinnénk a Barnáktól, és cserébe pl Kearse és pick (pickek) mehetnek.

Mack fizetése managelhető lenne, ha aláírási bónuszt kapna, és átstrukturálnánk pl Mabenet (fórumok szerint nála lehetséges lenne).


Remélem van igazságalapja a történetnek, és legalább próbálkozunk.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nem nagyon szoktam szeretni a mindenben a rosszat látjuk dolgokat, drámai kijelentésekkel fűszerezve, de az elmúlt néhány meccs alapján ilyen pontmennyiséggel semmi esélyünk és nem igazán látszik, hogy a támadójáték javulna. A védelem összekapta magát, egyébként a meltdownoknál is össz. 1 TD-vel sőt esetenként FG-al kellett volna őket kisegíteni és megvan a meccs (gondolok itt a másfél negyeden keresztüli puntokra és 1-2 perces birtoklásokra). A stábnak valóban jár a pacsi, hogy felismerték az extra blokkolók szükségességét, ugyanakkor szemet szúrt, hogy passzjátékoknál fél méterrel nem tudnak elszakadni az embertől az elkapóink. 2 SB után elég frusztráló egy hasonló erősségű kerettel töketlenkedni.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Most már nem lehet arra se panasz hogy Graham nem kap labdát. Wagner mutatásán amit Bennett felé intézet jót kacagtam😀 Én is úgy látom hogy Lynch-nek ürül a tartály, persze remélem hogy csak rossz passzban volt most, Nem ivott előtte beastmode coffeet😀 Jön a pihi, remélem edzésen senki nem sérül le. Két hét múlva várjuk hazai pályán az Arizona-t, amire nagyon fel kell kötni a gatyát.. Van egy olyan érzésem hogy itt nagyon bevállalós játékok lesznek.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson intje nem az ő hibája volt, Bailey elbaszt a a cutblokot illetve Hardy nagyot védekezett.
Wilson a pasz elindításakkor még azt látta h Hardy földön lesz, hát nem jött be. Amugy Bailey többékevésbe helyt állt.
Lynch az utolsó perctől eltekintve nekem tetszett.
A TE-jeink nagyon jók, igen Willson is!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jobbulást Lockettenek. Nagyon csúnya ütés volt, fejre... Meglepődtem amúgy, hogy bevágták többször is ahogyan eszméletlenül a földre zuhan, gyanítom nem dícsérik meg a vágószobában dolgozókat (úgy hívják?). A lényeg, hogy nfl.com szerint jobban van,de további tesztek miatt bent tartották.

Negatívumok:

Az utolsó 16 perc:

-Russ interception a saját endzoneunkban (azért elismerés, hogy szerelte a nála 3x-4x nagyobb Hardyt, aki így nem tudta TD-re váltani, a védelem pedig csak 3 pontot engedett)

-Blokkolt FG

-Egy 50 yardos Lockett visszahordást semmissé tevő Sherm szabálytalanság

-Egy agyatlan personal fault Bennettől amikor a Dallasnak csak FG távba kellett eljutni

-Lynch hagyta, hogy ktiegyék oldalvonalon kívülre, megállítva az órát és esélyt adva a Dallasnak a fordításra.

4&sok, FG-t rúg a Dallas, időt kérünk, erre mi történik? 12 embert küldünk fel a playre, és csak a bírói hiba miatt nincs 1st down a Dallasnak.

Sikerült majdnem elcsókerkedni a végét, és ez edzői felelősség. Nekik kléne fegyelmet tanítani, és tudatosítani, hogy nem szabad kilépni, vagy nem kellenek az agyatlan flagak, vagy időkérés után megszámolni, hogy hány ember van a pályán. Amúgy ez a "12 ember megy fel" sorozatosan kísért minket.

Hosszú hétről jövünk, de nem voltunk képesek kivideózni, hogy Cassel tud futni? Ez nem sok dicsfényt jelent Kris Richardsnak.

Az O-line gyengesége, és az alább már kifejtett heavy setek teljesen megmételyezték az offensive gameplant

Lynch. Tudom, hogy Ő szent tehén, de már nem az aki volt. Jó lenne kicsit több Rawlst látni, sokkal dinamikusabbak a cutjai, és kicsit eluzívabbnak is tűnik.



Pozitívumok:

Sherm tényleg fantasztikusan játszott, akkor is, ha Dez talán nem volt 100%. Csak a szerencsén és Bryanten múlt, hogy nem szedett 2 picket is.
KJ és Kancellár is jól játszott, a védelem kezd egyre jobban összeállni. Kevesebb a kommunikációs hiba.

Graham nagyon hasznosan játszott, és amikor 5 védő volt rajta, akkor is esélye volt megszerezni a labdát.

Bevell, amiért felismerte, hogy heavy setek kellenek (nem a playhívása!)



BTW az, hogy a hibákról ejtek szót, nem azt jelenti, hogy a pozitívumokat nem látom, de inkább arra fókuszálok, hogy min kell javítani, hol van terület a fejlődésre. Ha ez nem tetszik valakinek, nem kell olvasni.


Most pedig pár szó a "pesszimizmusom" alapjáról:

Idén nagyon tömött a rájátszáshoz vezető ösvény, mutatom miért.

WC helyért vívott harcban a közvetlen riválisok:

Minnesota 5-2
Hátralévő ellenfelek: STL; OAK; GB ; ATL; SEA; ARI; CHI; NYG;GB
Szerencsére nagyon nehéz sorsolásuk van, és játszanak a közvetlen riválisok többségével, ami nekünk win-win szituáció.

Atlanta: 6-2
Hátralévő ellenfelek: SF; IND; MIN; TB; CAR; JAX; CAR; NO
Még 4 győzelmet bőven behúznak, az szerintem a minimum a jelenlegi állapotok szerint, tehát egy 10-6 a minimum amivel számolni kell náluk.

New Orleans 4-4
Hátralévő ellenfelek: TEN; WAS; HOU; CAR; TB; DET; JAX; ATL
Legalább 5 vagy 6 győzelem még túlzás nélkül kinéz nekik, az pedig 9-7 vagy 10-6.

Arizona 5-2
Hátralévő ellenfelek: SEA; CIN; SF; STL; MIN; PHI; GB; SEA
Nagyon nem könnyű. Mindenképpen verni kell őket bye week után. Érdekesség, hogy most nekik is byeweek lesz, így ők is 2 hetet tudnak ránk készülni.

St. Louis 4-3
Hátralévő ellenfelek: MIN; CHI; BAL; CIN; ARI; DET; TB; SEA; SF
5 győzelmet bőven szereznek még.

Az Eastből nem másolok be csapatot, mert vélhetően ott csak a csoportgyőztes játszik. Jól látható tehát, hogy 5 csapat is van rajtunk kívül a 2 wilcard helyre, és ebből mindenkinek jobb a mérlege, egyedül a Saints áll szintén 4-4-el.

A közvetlen riválisokat tehát ütni kell, kezdve a Cardinalsszal.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A zebrák ténykedése volt még kritikán aluli, de hál istennek inkább a javunkra tévedtek.
Benett pedig agyatlan barom.
BigBaltazar
őőő mcfadden fumble?
bennett agyatlan, de nagyot játszik hetek óta.

Wagner ahogy mutatta neki h gondolkozzál már te gyökér 😀
braxa88
Jogos az szerintem is fumble volt, de a megadott TD és úgy tudom, hogy egymás után nem lehet időt kérni még nekünk sem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!