Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Schedule maradéka:
Oct 18 CAR L
Oct 22 @SF W
Nov 1 @DAL W
Bye
Nov 15 ARI L
Nov 22 SF W
Nov 29 PIT L
Dec 6 @MIN L
Dec 13 @BAL W
Dec 20 CLE W
Dec 27 STL W
Jan 3 @ARI L

Nálam ez jelenleg 8-8
undisputedly
Nálam azért Panthers, Vikings simán nyerhető, Cards ellen is 2-ből 1, nagy szégyen lenne egy ilyen csapattól ha 8-8-cal zárna.

Egyébként durva, hogy simán lehetne 1-4 meg 4-1 is a mérlegünk, az elmúlt 2 évben rendre mi hoztuk a szoros meccseket, most pedig sikerül kiengedni a végére érthetetlen módon.
A védelem azért rejtély, mert 2. és 3. negyedben legyalulták az ellenfél támadójátékát, pedig a támadóink gondoskodtak róla, hogy jó pozícióból kezdjék a driveokat. De ahogy tegnap is említettem, a 17-0-s utolsó negyedben nemcsak a 17, hanem a 0-ért felelősök is ugyanúgy benne vannak. A védelem megmutatta a 3. és 4. meccsen, hogy tud elit szinten játszani és most is 2 és fél negyeden keresztül, ezt kell stabilizálni. Viszont az O# eddig a pontszerző driveokat beleértve is végig szenvedés volt és ez jobban aggaszt hosszú távon.

Szerk.: Ellenféltől függetlenül, azért 2 és háromnegyed meccs alatt 17 pontot engedtünk (ami inkább 10, mert a fumble return nem a védelem sara), a szemmel látható gondok ellenére egyáltalán nem rossz.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mia a faszom van a 4.negyedekben?!

az előző6 meccsünkön mind a 6szor vezettünk mikor elkezdődött az utolsó negyed. ebből 4x(igazábol 5x) kiszoptunk. miez?!


be kell fejezeni a meccseket!!! mint valami kezdő banda, rookie QBval, szar Dvel...

javítunk rajta és nem lesz gond. nem lehet gond.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Tegnap este telefonon követtem a meccset, ránéztem 3. negyed ment nagy előny nálunk 24-7, Előre megnyugodtam hogy a mi védelmünk ezt bíza megtartja, háát nagyon nem xD. Részben örültem hogy a Bengals ellen azért jó pontokat raktunk fel, és vezettünk is. Sajnos még nem láttam a mérkőzést. Gondolom azért nem csak én, de sokan mások is nem ezt várta védelemtől hogy ennyit engednek, a 4. negyedben és itt nem feltétlen a srácokat ítélem. Bennett-ről az biztos hogy többet árt mint használ..
Panthers ellen is legalább ilyen szoros eredményt várok, de azért bízom a win-ben 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mind3 zakónál vezettünk, ebből kétszer hosszabbításban szoptunk. + GBben, ahol szintén vezettünk a 2. félidőben.
nincs gáz.
tanulni kell a 4.negyedből. meg kell tartani az előnyt.

sztem fokozatosan fejlődünk. jobbak vagyunk hétről hétre.
POra még simán jó esélyünk van. nyerhető 3 meccs jön a bye week előtt, be kell húzni mindet!
(utána egy nagyon fontos hazai a Cardinals ellen, de az még messze...)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
L- idegenben, csoportrivális mumus ellen (vállalható)

L-idegenben, Packers otthonában (vállalható)

L-idegenben, rövidhéten, hiszen hétfőn is játszottunk, az AFC egyik legjobb csapata ellen (vállalható)

A probléma nem is ezzel a három vereséggel van. Egyenként mindegyik vállalható, de együtt, a mutatott játék fényében már nem igazán.

Pár probléma, amit érdekesnek találok:

1. Futó csapatnak tartjuk magunkat, de az 5. fordulóig kellett várnunk az első futott TD-re.

2. Az egész csapat arra lett felépítve, hogy 1 birtoklásos előnyt meg tudjunk tartani, és hogy tudjuk futtatni az időt, erre 17 pontos hátrányt leadunk az utolsó negyedben.

3. Nagyon büszkék vagyunk a safetyjeinkre, de a számok között a Safety-LB zónában szedik darabokra a védelmet minden héten. ET semmit nem csinál, mindkét RZ TD-nél benézte a feladatát.

4. Nem tudunk 5. éve TE ellen védekezni, holott papíron van egy Allpro MLB, egy Probowl kaliber Will és Irvin is (őt most hagyjuk ki, mert őt rendre DE-be küldjük) a csapatban, arról nem is beszélve, hogy van egy "nemkapokelégpénzt" Allpro Strongsafety is nálunk, akiről rendre cumizzuk a passzokat.

5. Bennett mit művel?! Komolyan mondom, PC rendet vághatna már ebbena frusztrált bagázsban. Többet árt, mint használ. Érdemeire való tekintet nélkül, már rég el kellett volna cserélni. Abszolút nem nyújt olyan teljesítményt, ami kompenzálná a sok hülyeségét, amivel bünteti a csapatot.

6. Papíron az egyik legjobb front7 a miénk, ez valahogy mégsem érződik meccseken.

7.KR alkalmatlan jelenleg. Lehet, hogy beletanul, mert a blitzhappy csomagjait is elhagyta, de úgy érzem az egész filozófiája rendszeridegen. Már nyáron nagyon büszke volt rá, hogy minden eddiginél agresszívabb lesz a védelem (holott elég lett volna, ha megpróbálja azt játszatni, amit DQ). Ennek az az eredménye, hogy eszetlenül támadjuk a zsebet, feladva rengeteg zöldet.

Az ő rendszere nagyon klassz és szuper, DE NEM egy olyan csapatban ahol papíron van talent. Ez túlzottan is agresszív védelem ott kell, ahol kompenzálni kell a képességbeli hibákat, nem ott ahol 2 éve a liga legjobb védelme van. Ez bődületesen nagy hiba volt az offseasonben, és PC felelőssége, hogy engedte installálni ezt a rendszert.

8. Grahaham jelenleg a 67. helyen áll az elkapott yardok tekintetében.

9. OL, nem is ragozom, hallottunk már a témáról eleget.


Schedule maradéka:
Oct 18 CAR L
Oct 22 @SF W
Nov 1 @DAL W
Bye
Nov 15 ARI L
Nov 22 SF W
Nov 29 PIT L
Dec 6 @MIN L
Dec 13 @BAL W
Dec 20 CLE W
Dec 27 STL W
Jan 3 @ARI L

Nálam ez jelenleg 8-8
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
2 egymás utáni SB részvétel után senkit sem fognak innen kirúgni szerintem, kár ezen most izgulni. (pedig jó lenne)
Duff
A legdurvább az, hogy Lynch nélkül, egy kuplerájnak is beillő fallal a Bengals otthonában nemhogy csak szoros meccset vívtatok, hanem 17-tel is vezettetek. A Tigrisek az év ebben a szakaszában pedig elég izmos csapat, főleg a saját területükön.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
2 egymás utáni SB részvétel után senkit sem fognak innen kirúgni szerintem, kár ezen most izgulni. (pedig jó lenne)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 mobile.twitter.com/FanSidedNFL/status/653273956963774464
Aguirre

PEEtör
Kapufa, nem bűnszervezetben elkövetett, Bennett standalone saját jogán büdös gyökér!
Na egy 2. Körért?!
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 mobile.twitter.com/FanSidedNFL/status/653273956963774464
Aguirre
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ti mit tennétek azzal az edzői stábbal, amely
-2 éve nem képes változtatni a támadósor betegségein, akármit is tesznek (persze az akármi az ugyanaz a recept).
-Nem képes rendet tartani, és hagyja, hogy a játékosok a frusztrációikat ( főként pénz miatt) elképesztő fegyelmezetlenséggel éljék ki.
???

Nem lesz e 8-8 😕 így nem!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez egy fasz.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 mobile.twitter.com/FanSidedNFL/status/653273956963774464
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lockettes reszhez csak annyit, hogy meg fogom majd nezni a hosszupasszos jelenetet, de tovabbra is allitom, hogy DPI volt...
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
amugy az isteni tehetség Lockett WRünk is elbaszott 2 elkapható hosszúpaszt, egyiknél kilépett, másiknál elejetette
nem is tudom Rawlson kívűl kit lehetne most dícsérni.
braxa88
Az egyik rookie hiba volt. Szerencsétlen meg se próbálta a második lábát bent tartani. Előfordul.

A másik labda szerintem nem az ő hibája volt. 3 másodpercig egyedül volt, mire Russ oda tette a labdát, két védő préselte össze, az egyik alá is feküdt.

Viszont az, hogy nincs kit dícsérni, az a szakmai stáb hibája. A keret csak OL tekintetében gyengült, illetve a második számú cb-ben, attól még lehetne pár kiemelkedő teljesítmény, de semmi.

Remélem azért 8-8 minimum meg lesz. Lehet jövőre az O# falat erősíteni, meg elpasszolni valahova Grahamat, mert ez a kényszerházasság senkinek sem jó.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy az isteni tehetség Lockett WRünk is elbaszott 2 elkapható hosszúpaszt, egyiknél kilépett, másiknál elejetette
nem is tudom Rawlson kívűl kit lehetne most dícsérni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A védelem szerintem megtette a magáét Cary kivételével, az, hogy az utolsó 5-6 drive egyikében sem tudtunk kb 20 yardnál többet megtenni, azzal nehéz mit kezdeni. A végtelenségig nem lehet feltartani az ellenfelet akárki is az.
Nadal17
ugy mentek át rajtunk az 1. és 4. negyedben+ OTben ahogy akartak...
a Green TD elvétele meg hatalmas mák
nagyon szarok vagyunk...
nem értem. 17pontos előnynél boldog voltam. most kurvára ideges vagyok.
169yardos Rawsl-szal kikaptunk.
braxa88
Harmadik negyedből 6:41 volt hátra, mikor Wagner bevitte. Utána 4 vagy 5 birtoklásból kellett volna eljutni egy szaros FG-ig és meg van a meccs. Nem azt mondom, hogy élete játékát mutatta be a D#, de ez nem rajtuk ment el. Azért Caryt nem ártana seggberúgni
Nadal17
persze.
offense is egy kalap fos volt Rawls TDje után.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az a baj, hogy úgy nézitek, hogy a tavalyi SB-ba jutott Hawks szenved, és kap ki már 2. alkalommal a hosszabbításban idén.

Amennyiben viszont úgy nézitek, hogy ez középcsapat rövidhéten majdnem megvert egy nála jelentősebb játékerőt és szakmai tudást birtokló csapatot, akkor egész élvezetes volt a meccs, sőt, még a győzelem reményét is sikerült eladniuk 3 negyedre 😊
undisputedly
címvcédők vagy tökutolsók vagyunk és kivel játszunk, így nem lehet kikapni.
ilyen undorító 4.negyedet nem lehet játszani.


mindentől elment a kedvem : (
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A védelem szerintem megtette a magáét Cary kivételével, az, hogy az utolsó 5-6 drive egyikében sem tudtunk kb 20 yardnál többet megtenni, azzal nehéz mit kezdeni. A végtelenségig nem lehet feltartani az ellenfelet akárki is az.
Nadal17
ugy mentek át rajtunk az 1. és 4. negyedben+ OTben ahogy akartak...
a Green TD elvétele meg hatalmas mák
nagyon szarok vagyunk...
nem értem. 17pontos előnynél boldog voltam. most kurvára ideges vagyok.
169yardos Rawsl-szal kikaptunk.
braxa88
Harmadik negyedből 6:41 volt hátra, mikor Wagner bevitte. Utána 4 vagy 5 birtoklásból kellett volna eljutni egy szaros FG-ig és meg van a meccs. Nem azt mondom, hogy élete játékát mutatta be a D#, de ez nem rajtuk ment el. Azért Caryt nem ártana seggberúgni
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj, hogy úgy nézitek, hogy a tavalyi SB-ba jutott Hawks szenved, és kap ki már 2. alkalommal a hosszabbításban idén.

Amennyiben viszont úgy nézitek, hogy ez középcsapat rövidhéten majdnem megvert egy nála jelentősebb játékerőt és szakmai tudást birtokló csapatot, akkor egész élvezetes volt a meccs, sőt, még a győzelem reményét is sikerült eladniuk 3 negyedre 😊
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
A védelem szerintem megtette a magáét Cary kivételével, az, hogy az utolsó 5-6 drive egyikében sem tudtunk kb 20 yardnál többet megtenni, azzal nehéz mit kezdeni. A végtelenségig nem lehet feltartani az ellenfelet akárki is az.
Nadal17
Ez nem teljesen igaz sajnos! A potmétert eltoltuk a zúzda 10es értékre, egysíkú volt a playhívás-passrush-passrush mindeden áron, nem zónákat, hanem komplett GAPeket adtunk fel! 😕
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A védelem szerintem megtette a magáét Cary kivételével, az, hogy az utolsó 5-6 drive egyikében sem tudtunk kb 20 yardnál többet megtenni, azzal nehéz mit kezdeni. A végtelenségig nem lehet feltartani az ellenfelet akárki is az.
Nadal17
ugy mentek át rajtunk az 1. és 4. negyedben+ OTben ahogy akartak...
a Green TD elvétele meg hatalmas mák
nagyon szarok vagyunk...
nem értem. 17pontos előnynél boldog voltam. most kurvára ideges vagyok.
169yardos Rawsl-szal kikaptunk.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Le az arcokkal a földre, zsebben a nagy lóvé és megy a lekvárkapálás. Évek óta szívjuk a gyors rövid TE passzokat, ők is látják, erre Eifert szarrá szívat mindenkit. Williamsre meg jelző sincs. Egyszerűen nem NFL szint. Szégyen ez a meccs. Simán zsebben volt és odaajándékoztuk. Utálom az egészet!!!!!!!! Megyek szétverek valamit!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A védelem szerintem megtette a magáét Cary kivételével, az, hogy az utolsó 5-6 drive egyikében sem tudtunk kb 20 yardnál többet megtenni, azzal nehéz mit kezdeni. A végtelenségig nem lehet feltartani az ellenfelet akárki is az.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Graham: 3 rec, 30 yards
Eifert: 8 rec, 90 yards, 2 td
...

Ja és a szokásos minimum 4 sacket benyeltük.

Philbint amúgy én is adnám, mint OC! De ez amúgy esélytelen.
Duff
Pedig qrva jó kis szaki!
Sajnos nem éltük túl a szakembereink elvesztését. Most nézem a D-t, playhívásokat...hallod...hát ez nem Dan Quinn csapata!? Mintha a 11-es csapatot nézném nyers erőszak minden áron, semmi finesz. - Gyanírom megint Petya hívogat
Reálisan 1-4 a Seattle idén (a Lionst nem vertük meg), de jó vegyük 2-3-ra -Valakinek MENNI KELL!!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
undorító módon ideges vagyok erre a szájbabaszott csapatra.

nagyon gyorsan felejtsük el nem csak azt h elit védelmünk van, hanem hogy egyáltalán jó.

ilyen undorító meccset nem lehet játszani. 17pontrolnem lehet kikapni. NEM.

Chancellor nagyon szar volt,WIlliams szokás szerint szar.

sírok

Szerkesztette: braxa88