Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 9 éve
Azért itt is vannak borús hangulatú hozzászólások 😊De ne izguljatok, ellenünk mindjárt sokkal fényesebbnek fog tűnni a támadósor 😀

több mint 9 éve
én neki semmit sem hiszek el, főleg ha sérülésekről van szó 😀jelenleg elhord 3 sérülést, egy 4. már mi neki 😀PC szerint a boka és a mellizom már nem lesz zavaró tényező hétfőre.
braxa88
tejbegrrr!!!
de legyen így!
több mint 9 éve
jelenleg elhord 3 sérülést, egy 4. már mi neki 😀PC szerint a boka és a mellizom már nem lesz zavaró tényező hétfőre.
braxa88
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
jelenleg elhord 3 sérülést, egy 4. már mi neki 😀Csak nehogy addig lejárjon Wilsonról a garancia. Mert ahogy elnézem a backup kérdéssel nem nagyon foglalkozik a vezérkar. Jelen állapotában elég ha egyszer a sínen áll ha jön a villamos.Ifedi és Glowinski sem reménytelen. Egyik se jó (még) de hátha lesznek kezdőszintű OGkBritt megint a hét centere volt a PFF-nél.Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
tejbegrrr!!!
garrett27
braxa88
garrett27
több mint 9 éve
Csak nehogy addig lejárjon Wilsonról a garancia. Mert ahogy elnézem a backup kérdéssel nem nagyon foglalkozik a vezérkar. Jelen állapotában elég ha egyszer a sínen áll ha jön a villamos.Ifedi és Glowinski sem reménytelen. Egyik se jó (még) de hátha lesznek kezdőszintű OGkBritt megint a hét centere volt a PFF-nél.Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
tejbegrrr!!!
garrett27
braxa88
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Ifedi és Glowinski sem reménytelen. Egyik se jó (még) de hátha lesznek kezdőszintű OGkBritt megint a hét centere volt a PFF-nél.Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
tejbegrrr!!!
garrett27
több mint 9 éve
Britt megint a hét centere volt a PFF-nél.Lehet hogy megtaláltuk a helyét? Akkor most már csak 4 embert keresünk a falba!
tejbegrrr!!!
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Britt megint a hét centere volt a PFF-nél.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Russell Wilson:Ha másért nem, csak azért is muszáj lenne, mert már novemberi meccs lesz...
2015 week 1-9: 10TD-7INT, week10-17: 24TD-1INT
tavaly is gyengébben kezdett,de most ugye a boka, térd és jobbmellizom sérülések is közrejátszottak. Annyira jó volt tavaly, h szerintem kizárólag ezen sérülések(meg a szar OL, + sok bünti) miatt nem halad igazán az offense.
Hiszek benne, h a Bills ellen elindul a tavalyi szezon 2.felének útján.
braxa88
Nyilván láttátok, de Dameshek sem hagyja magát félrevezetni az eddigiektől: (2:30-tól). 😊
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Russell Wilson:2015 week 1-9: 10TD-7INT, week10-17: 24TD-1INT
tavaly is gyengébben kezdett,de most ugye a boka, térd és jobbmellizom sérülések is közrejátszottak. Annyira jó volt tavaly, h szerintem kizárólag ezen sérülések(meg a szar OL, + sok bünti) miatt nem halad igazán az offense.
Hiszek benne, h a Bills ellen elindul a tavalyi szezon 2.felének útján.
több mint 9 éve
A Jets Pope elküldésével csinált helyet Knile Davisnek. Vissza kellene hozni.Davist meg pár óra múlva kirakták C. J. Spiller kedvéért.
tejbegrrr!!!
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
és milyen jó h érkezett, jó játékos, csak voltak balhéi. örülök neki. kellett a DE depthMűtötték a térdét, 3-6 hét, az ember tartaléknak jött Clark, Marsh mögé.Nagy fogásnak tűnik 😀Vajon mi derült ki Bennettről? Hmmm....hmmm
Seahawks signing Damontre Moore
Klaci79
TGA
tejbegrrr!!!
több mint 9 éve
Műtötték a térdét, 3-6 hét, az ember tartaléknak jött Clark, Marsh mögé.Nagy fogásnak tűnik 😀Vajon mi derült ki Bennettről? Hmmm....hmmm
Seahawks signing Damontre Moore
Klaci79
TGA
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
A Jets Pope elküldésével csinált helyet Knile Davisnek. Vissza kellene hozni.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Carroll azt mondta, hogy Russ mellizom sérülése befolyásolta a playhívásokat, valamint a sackektől is meg akarták védeni, ezért jöttek többnyire gyors passzok és hosszú játékok egyáltalán nem voltak hívva.
több mint 9 éve
Nagy fogásnak tűnik 😀Vajon mi derült ki Bennettről? Hmmm....hmmm
Seahawks signing Damontre Moore
Klaci79
Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
hu.m.wikipedia.org/wiki/FürdőkádgörbeÉrdekes olvasmány, szeretettel ajánlom mindenkinek
Braxa!
A Bills elvesztette a kezdő Széftijét, valamint az összes O playmakerét, de mondjuk olyan neveket, mint Watkins, Shady, bár ez Wilson teljesítményét nem fogja befolyásolni.
Viszont érdekes, én pont attól tartok hogy Bills front végleg kivonja Russelt amforgalomból. Visszatért Dareus, Shaq. 2. Meccsükön már nem lesznek rozsdásak.
Ezaz a meccs, amit sosem nézek meg, majd meséljetek.
Sending out an S.O.S
több mint 9 éve
Azt tenyleg trükkös játéknak gondolta? Nem tűnt fel neki h senki sem ment routera? Akkor kinek passzolt volna P?Oké, elfogadom. DE... ha jelenleg 4,2 Y/C átlaga van, 5 futott és 1 elkapott TD. Megnéztem Lynch 2013 évét. Ugyan ilyen számai voltak. Természetesen nem is hasonlítanám Krisztinát a Beasthez, mert nem egy kategória. Csak érdekesként említettem.tegnap nagyon felkúrt.... Michaelt el kell zavarni.Braxa ezt kifejtenéd, kérlek!
erre a vereségre nincs mentség...
braxa88
BigBaltazar
nem emlékszem olyan futására, amikor contact után hozott volna bármi pozitívat. sztem volt vagy 3-4 oylan futás, amikor megvolt a lyuk és középen előrevetődött ok nélkül,v elbotlott v mi. azokban a futásokban joval több volt. nem harcol.
Gyenge, passzolni nem lehet felé,
Prosisenak adnék egy esélyt mint kezdő RB.
braxa88
Amúgy ha elküldenénk kit raknál be a helyére. Oké a Prosise kezd, és ki a backup futód. Szerintem Michael ebben a helyzetben ahogy most az O# van nagyon is jól teljesít. Tegnap volt 10 carryje, ebből 40 yard. Hightowernek 26 carry 102 yard.
A Saints meccs is nyerhető lett volna, ha a félidő végén kb. 50 yardos FG rúgtunk, csak szar volt a snap és Ryan azért kezdett el vele futni, hogy nehogy elveszítsük ott a labdát. Nem egy trükkös játék volt, csak Ricsiéknek nem tűnt fel. Ha jó a snap és Hau berúgja, akkor a végén elég lett volna a mezőnygól is.
BigBaltazar
Amugy nen snap volt szar, hanem Ryan kezéből csúszott ki
Más:
Wilson kurva jó lesz már a Bills ellen!
Szerkesztette: braxa88
több mint 9 éve
A csoportot vezetjük, az Arizona utolsó hét meccséből ötöt idegenben játszik, ebből egyet nálunk. A jelenlegi állás szerint harmadik kiemeltek vagyunk, Giants otthon, Vikings idegenben, Dallas/Packers/Falcons idegenben út vezetne a nagydöntőbe. Több kell a támadóktól, de rettenetesen messze vagyunk attól, hogy okunk legyen a reményvesztésre.Sot, a vedelem ismet ihletett formaban jatszik, a cb2 es a strongsafety poszt is legalabb mukodokepes szinten uzemel, ET kezd magara talalni, a fiatalok jol tesznek hozza es eg a tuz a jatekosokban. Nem veszitettunk el egy kulcsjatekost sem egesz evre, es az offense oldalon is "csak" a falat kellene rendbe rakni es Top 3 csapat lennenk.
tejbegrrr!!!
A masik oldal:
4-2-1 a merleg es jon harom kemeny meccs.
Csak az NFC-ben van 3 jobb merlegu csapat es van 4 aki 4-3-as merleggel all, tehat a 16 NFC csapat kozul kb holtversenyben allunk a 8. helyen ugy, hogy ha csak 51 embert kellene nezni a rosterbol, akkor a liga legjobbjai lennenk kb. Nem cserelunk velhetoen, igy a Sowell--Giliam kettossel megyunk neki a tovabbiaknak, Ifedi eddig rendkivul alulteljesit, RW-t szetutottek, es nyoma sincs barmely jelnek ami indikalna, hogy lesz a fal jobb is. Boykin a csere qb, Bennett laba eleg rosszul nez ki, Kancellar is serulesekkel bajlodik, kicsit frusztraltnak is tunik a csapat.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
A csoportot vezetjük, az Arizona utolsó hét meccséből ötöt idegenben játszik, ebből egyet nálunk. A jelenlegi állás szerint harmadik kiemeltek vagyunk, Giants otthon, Vikings idegenben, Dallas/Packers/Falcons idegenben út vezetne a nagydöntőbe. Több kell a támadóktól, de rettenetesen messze vagyunk attól, hogy okunk legyen a reményvesztésre.
“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Meg az utolsó passz ha Graham-nak megy😊 na de mind1 is megtörtént, ez van😊Oké, elfogadom. DE... ha jelenleg 4,2 Y/C átlaga van, 5 futott és 1 elkapott TD. Megnéztem Lynch 2013 évét. Ugyan ilyen számai voltak. Természetesen nem is hasonlítanám Krisztinát a Beasthez, mert nem egy kategória. Csak érdekesként említettem.tegnap nagyon felkúrt.... Michaelt el kell zavarni.Braxa ezt kifejtenéd, kérlek!
erre a vereségre nincs mentség...
braxa88
BigBaltazar
nem emlékszem olyan futására, amikor contact után hozott volna bármi pozitívat. sztem volt vagy 3-4 oylan futás, amikor megvolt a lyuk és középen előrevetődött ok nélkül,v elbotlott v mi. azokban a futásokban joval több volt. nem harcol.
Gyenge, passzolni nem lehet felé,
Prosisenak adnék egy esélyt mint kezdő RB.
braxa88
Amúgy ha elküldenénk kit raknál be a helyére. Oké a Prosise kezd, és ki a backup futód. Szerintem Michael ebben a helyzetben ahogy most az O# van nagyon is jól teljesít. Tegnap volt 10 carryje, ebből 40 yard. Hightowernek 26 carry 102 yard.
A Saints meccs is nyerhető lett volna, ha a félidő végén kb. 50 yardos FG rúgtunk, csak szar volt a snap és Ryan azért kezdett el vele futni, hogy nehogy elveszítsük ott a labdát. Nem egy trükkös játék volt, csak Ricsiéknek nem tűnt fel. Ha jó a snap és Hau berúgja, akkor a végén elég lett volna a mezőnygól is.
BigBaltazar
több mint 9 éve
Oké, elfogadom. DE... ha jelenleg 4,2 Y/C átlaga van, 5 futott és 1 elkapott TD. Megnéztem Lynch 2013 évét. Ugyan ilyen számai voltak. Természetesen nem is hasonlítanám Krisztinát a Beasthez, mert nem egy kategória. Csak érdekesként említettem.tegnap nagyon felkúrt.... Michaelt el kell zavarni.Braxa ezt kifejtenéd, kérlek!
erre a vereségre nincs mentség...
braxa88
BigBaltazar
nem emlékszem olyan futására, amikor contact után hozott volna bármi pozitívat. sztem volt vagy 3-4 oylan futás, amikor megvolt a lyuk és középen előrevetődött ok nélkül,v elbotlott v mi. azokban a futásokban joval több volt. nem harcol.
Gyenge, passzolni nem lehet felé,
Prosisenak adnék egy esélyt mint kezdő RB.
braxa88
Amúgy ha elküldenénk kit raknál be a helyére. Oké a Prosise kezd, és ki a backup futód. Szerintem Michael ebben a helyzetben ahogy most az O# van nagyon is jól teljesít. Tegnap volt 10 carryje, ebből 40 yard. Hightowernek 26 carry 102 yard.
A Saints meccs is nyerhető lett volna, ha a félidő végén kb. 50 yardos FG rúgtunk, csak szar volt a snap és Ryan azért kezdett el vele futni, hogy nehogy elveszítsük ott a labdát. Nem egy trükkös játék volt, csak Ricsiéknek nem tűnt fel. Ha jó a snap és Hau berúgja, akkor a végén elég lett volna a mezőnygól is.
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
@braxa@BigBaltazar
Errol korabban mar ertekeztunk. Neki ez a signature moveja, nem tudsz vele mit csinalni, nem tudod kinevelni ezt egy veteran futobol. Oruljunk, hogy ilyen jo a csere futonk, de senki se varja, hogy mini-Lynch legyen belole.
Nekem az a problemam CM-el, es szerintem a stab is ezert adta vissza a gyeplot Rawlsnak, mert CM egyetlen egy helyzetben van tisztaban a down&yard komboval -igazabol ebbol is csak az utolsoval-, amikor a down&goal szituacioban van.
Ezen kivul ugy fut, mintha nem tudna, hogy ha az oldalvonalon kifutas helyett 3. kiserletnel meg beleall egy yardba, akkor meg van az uj first es mehetunk tovabb. Nem tudja mikor kell foggal-korommel kuzdeni egy firstert.
Amugy az is roppant zavaro, ahogy kontakt utan (altalaban T kulso vallanak torteno futasnal, amikor nagyobb tere van, vagy ha a ket T kozott feler a masodik szintre) csinal egy erdekes, a gyakorisaga miatt mar rendszeresnek nevezheto diveot. Elvetodik elore. Nem brustol, egyensulyt megtartva, nem kezd taposni, hanem elvetodik elore. Egy frencsajz futo ilyet nem csinal. Ezzel ertekes yardokat veszit. Olyan, mint egy raketa. Nagy ero van benne, de ha egy kicsit is elmozditod a kilovesi palyajat, belefurodik a foldbe.
Meg kellene tanulnia befejezni a futast, mert ez a szituacios focinkat nagyon hatraltatja.
undisputedly
Szerkesztette: undisputedly
több mint 9 éve
Talán nem szentségtörés, de a sérülései ellenére kíváncsi vagyok mikor találják meg Wilsont. Ugyanis nem játszik jól (szerintem). Szokatlanul pontatlan. Nyilván nem tudja a szokásos Playbookját játszani, de mintha nem is tudna váltani. Nyilván sokat köszönhetünk neki, de pont Rodgersnél láttuk, hogy nincsenek szent tehenek a ligában. Ha nem megy rögtön ugrik a szakma meg a sajtó.Elég fura lenne, ha tényleg a sérülés lenne az első számú gond. Mi értelme lenne heteken keresztül olyan sérüléssel játszatni, ami _ennyire drasztikusan_ lerontja a játékának színvonalát? Ennél, amennyit jelenleg az offense nyújt, egy csere QB-val se lenne sokkal rosszabb a helyzet. Viszont Wilson közben felépülhetne, és amilyen az idei versengés a div-ben, simán jó eséllyel behúzhatnátok a csoport úgy is, ha a csere QB-val bejön pár vereség.
Van még idő felpörögni, de mintha nem arra haladna a dolog.
garrett27


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
