Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
undisputedly
Ha mi 5-0 leszünk akkor Ti nagy szarban lesztek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég brutál adat az eddigi és az e heti ellenfeleinkről:

GB: 5-0 !, idegenben

Cincinnati: 5-0!, idegenben

Panthers: 5-0!, itthon


A meccseink 50%-a veretlen csapatok ellen esik (az e hetivel), ebből 66,6% idegenben.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Lane mikorra térhet vissza?

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Egyébként 1 Win választ el a playoff helytől, 11 meccsünk van behozni 😀
Nadal17
úgy legyen 😀
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egyébként 1 Win választ el a playoff helytől, 11 meccsünk van behozni 😀
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mi ez a világvége hangulat gyerekek?

Szerintem próbáljátok elfogadni, hogy a Seahawks nem egy SB esélyes csapat, és már nem olyan sötét a kép.
A csapat jelenlegi formáját tekintve 7-9 és 10-6 között van. Én úgy vagyok vele (még ha a játékos állomány másra jogosítana fel minket) ha bejutunk a PO-ba valami csoda folytán az már siker lenne.
Ja és ne feledjük el szoros meccseken kaptunk ki, ha ott egy kicsit jobbak lettünk volna lehetne akár 4-1 is.
Még egy dolog. Van végre egy futónk a Szörnyetegen kívül aki képes 150+ yardos teljesítménye egy ilyen fallal. Nagyon rég nem vártunk már ilyen teljesítményre.

Szóval fel a fejjel, és bizakodva várjuk a Pantherst.

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hill lehet kihagy pár meccset 😕
tegnap beszedett vmi sérülést
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
"If Calvin Johnson hadn't fumbled a foot from the goal line we would be looking at 4 blown leads by the Seattle defense. Something is missing"

Egy egykori játékos a 78-as Steelersből
Helmut Zimmer
Egy kompetens DC és valaki aki tud TE ellen védekezni.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
"If Calvin Johnson hadn't fumbled a foot from the goal line we would be looking at 4 blown leads by the Seattle defense. Something is missing"

Egy egykori játékos a 78-as Steelersből
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
braxa88
Csak rosszul emléxem hogy az elmúlt években pont a Hox-ra volt jellemző hogy baszott nagy hátrányokat dolgozott le? Mondom lehet hogy csak rosszúl emléxem de valami ilyesmi rémlik.
silent7939
Rosszul emlékszel. A megelőző két szezonban kb a meccsek 90%-n nem voltunk 1 TD-nél nagyobb hátrányban, pont ez volt a filozófia lényege.
undisputedly
Akkor sorry... valamiért ez ugrott be
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
braxa88
Csak rosszul emléxem hogy az elmúlt években pont a Hox-ra volt jellemző hogy baszott nagy hátrányokat dolgozott le? Mondom lehet hogy csak rosszúl emléxem de valami ilyesmi rémlik.
silent7939
Rosszul emlékszel. A megelőző két szezonban kb a meccsek 90%-n nem voltunk 1 TD-nél nagyobb hátrányban, pont ez volt a filozófia lényege.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
mia a faszom van a 4.negyedekben?!

az előző6 meccsünkön mind a 6szor vezettünk mikor elkezdődött az utolsó negyed. ebből 4x(igazábol 5x) kiszoptunk. miez?!


be kell fejezeni a meccseket!!! mint valami kezdő banda, rookie QBval, szar Dvel...

javítunk rajta és nem lesz gond. nem lehet gond.
braxa88
Csak rosszul emléxem hogy az elmúlt években pont a Hox-ra volt jellemző hogy baszott nagy hátrányokat dolgozott le? Mondom lehet hogy csak rosszúl emléxem de valami ilyesmi rémlik.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Schedule maradéka:
Oct 18 CAR L
Oct 22 @SF W
Nov 1 @DAL W
Bye
Nov 15 ARI L
Nov 22 SF W
Nov 29 PIT L
Dec 6 @MIN L
Dec 13 @BAL W
Dec 20 CLE W
Dec 27 STL W
Jan 3 @ARI L

Nálam ez jelenleg 8-8
undisputedly
Nálam azért Panthers, Vikings simán nyerhető, Cards ellen is 2-ből 1, nagy szégyen lenne egy ilyen csapattól ha 8-8-cal zárna.

Egyébként durva, hogy simán lehetne 1-4 meg 4-1 is a mérlegünk, az elmúlt 2 évben rendre mi hoztuk a szoros meccseket, most pedig sikerül kiengedni a végére érthetetlen módon.
A védelem azért rejtély, mert 2. és 3. negyedben legyalulták az ellenfél támadójátékát, pedig a támadóink gondoskodtak róla, hogy jó pozícióból kezdjék a driveokat. De ahogy tegnap is említettem, a 17-0-s utolsó negyedben nemcsak a 17, hanem a 0-ért felelősök is ugyanúgy benne vannak. A védelem megmutatta a 3. és 4. meccsen, hogy tud elit szinten játszani és most is 2 és fél negyeden keresztül, ezt kell stabilizálni. Viszont az O# eddig a pontszerző driveokat beleértve is végig szenvedés volt és ez jobban aggaszt hosszú távon.

Szerk.: Ellenféltől függetlenül, azért 2 és háromnegyed meccs alatt 17 pontot engedtünk (ami inkább 10, mert a fumble return nem a védelem sara), a szemmel látható gondok ellenére egyáltalán nem rossz.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mia a faszom van a 4.negyedekben?!

az előző6 meccsünkön mind a 6szor vezettünk mikor elkezdődött az utolsó negyed. ebből 4x(igazábol 5x) kiszoptunk. miez?!


be kell fejezeni a meccseket!!! mint valami kezdő banda, rookie QBval, szar Dvel...

javítunk rajta és nem lesz gond. nem lehet gond.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Tegnap este telefonon követtem a meccset, ránéztem 3. negyed ment nagy előny nálunk 24-7, Előre megnyugodtam hogy a mi védelmünk ezt bíza megtartja, háát nagyon nem xD. Részben örültem hogy a Bengals ellen azért jó pontokat raktunk fel, és vezettünk is. Sajnos még nem láttam a mérkőzést. Gondolom azért nem csak én, de sokan mások is nem ezt várta védelemtől hogy ennyit engednek, a 4. negyedben és itt nem feltétlen a srácokat ítélem. Bennett-ről az biztos hogy többet árt mint használ..
Panthers ellen is legalább ilyen szoros eredményt várok, de azért bízom a win-ben 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mind3 zakónál vezettünk, ebből kétszer hosszabbításban szoptunk. + GBben, ahol szintén vezettünk a 2. félidőben.
nincs gáz.
tanulni kell a 4.negyedből. meg kell tartani az előnyt.

sztem fokozatosan fejlődünk. jobbak vagyunk hétről hétre.
POra még simán jó esélyünk van. nyerhető 3 meccs jön a bye week előtt, be kell húzni mindet!
(utána egy nagyon fontos hazai a Cardinals ellen, de az még messze...)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
L- idegenben, csoportrivális mumus ellen (vállalható)

L-idegenben, Packers otthonában (vállalható)

L-idegenben, rövidhéten, hiszen hétfőn is játszottunk, az AFC egyik legjobb csapata ellen (vállalható)

A probléma nem is ezzel a három vereséggel van. Egyenként mindegyik vállalható, de együtt, a mutatott játék fényében már nem igazán.

Pár probléma, amit érdekesnek találok:

1. Futó csapatnak tartjuk magunkat, de az 5. fordulóig kellett várnunk az első futott TD-re.

2. Az egész csapat arra lett felépítve, hogy 1 birtoklásos előnyt meg tudjunk tartani, és hogy tudjuk futtatni az időt, erre 17 pontos hátrányt leadunk az utolsó negyedben.

3. Nagyon büszkék vagyunk a safetyjeinkre, de a számok között a Safety-LB zónában szedik darabokra a védelmet minden héten. ET semmit nem csinál, mindkét RZ TD-nél benézte a feladatát.

4. Nem tudunk 5. éve TE ellen védekezni, holott papíron van egy Allpro MLB, egy Probowl kaliber Will és Irvin is (őt most hagyjuk ki, mert őt rendre DE-be küldjük) a csapatban, arról nem is beszélve, hogy van egy "nemkapokelégpénzt" Allpro Strongsafety is nálunk, akiről rendre cumizzuk a passzokat.

5. Bennett mit művel?! Komolyan mondom, PC rendet vághatna már ebbena frusztrált bagázsban. Többet árt, mint használ. Érdemeire való tekintet nélkül, már rég el kellett volna cserélni. Abszolút nem nyújt olyan teljesítményt, ami kompenzálná a sok hülyeségét, amivel bünteti a csapatot.

6. Papíron az egyik legjobb front7 a miénk, ez valahogy mégsem érződik meccseken.

7.KR alkalmatlan jelenleg. Lehet, hogy beletanul, mert a blitzhappy csomagjait is elhagyta, de úgy érzem az egész filozófiája rendszeridegen. Már nyáron nagyon büszke volt rá, hogy minden eddiginél agresszívabb lesz a védelem (holott elég lett volna, ha megpróbálja azt játszatni, amit DQ). Ennek az az eredménye, hogy eszetlenül támadjuk a zsebet, feladva rengeteg zöldet.

Az ő rendszere nagyon klassz és szuper, DE NEM egy olyan csapatban ahol papíron van talent. Ez túlzottan is agresszív védelem ott kell, ahol kompenzálni kell a képességbeli hibákat, nem ott ahol 2 éve a liga legjobb védelme van. Ez bődületesen nagy hiba volt az offseasonben, és PC felelőssége, hogy engedte installálni ezt a rendszert.

8. Grahaham jelenleg a 67. helyen áll az elkapott yardok tekintetében.

9. OL, nem is ragozom, hallottunk már a témáról eleget.


Schedule maradéka:
Oct 18 CAR L
Oct 22 @SF W
Nov 1 @DAL W
Bye
Nov 15 ARI L
Nov 22 SF W
Nov 29 PIT L
Dec 6 @MIN L
Dec 13 @BAL W
Dec 20 CLE W
Dec 27 STL W
Jan 3 @ARI L

Nálam ez jelenleg 8-8
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
2 egymás utáni SB részvétel után senkit sem fognak innen kirúgni szerintem, kár ezen most izgulni. (pedig jó lenne)
Duff
A legdurvább az, hogy Lynch nélkül, egy kuplerájnak is beillő fallal a Bengals otthonában nemhogy csak szoros meccset vívtatok, hanem 17-tel is vezettetek. A Tigrisek az év ebben a szakaszában pedig elég izmos csapat, főleg a saját területükön.
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
2 egymás utáni SB részvétel után senkit sem fognak innen kirúgni szerintem, kár ezen most izgulni. (pedig jó lenne)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
 mobile.twitter.com/FanSidedNFL/status/653273956963774464
Aguirre

PEEtör
Kapufa, nem bűnszervezetben elkövetett, Bennett standalone saját jogán büdös gyökér!
Na egy 2. Körért?!
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 mobile.twitter.com/FanSidedNFL/status/653273956963774464
Aguirre
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Ti mit tennétek azzal az edzői stábbal, amely
-2 éve nem képes változtatni a támadósor betegségein, akármit is tesznek (persze az akármi az ugyanaz a recept).
-Nem képes rendet tartani, és hagyja, hogy a játékosok a frusztrációikat ( főként pénz miatt) elképesztő fegyelmezetlenséggel éljék ki.
???

Nem lesz e 8-8 😕 így nem!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez egy fasz.
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 mobile.twitter.com/FanSidedNFL/status/653273956963774464
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lockettes reszhez csak annyit, hogy meg fogom majd nezni a hosszupasszos jelenetet, de tovabbra is allitom, hogy DPI volt...