Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
 www.nfl.com/schedules/2015/REG/SEAHAWKS
braxa88
Irtózatosan erős a sorsolásunk. Talán még a tavalyi évnél is keményebb...Sonics
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118457/game-by-game-predictions-seattle-seahawks

11-5-öt hoztak ki előzetesen, kb. reálisnak tűnik, de legyen ez inkább a minimum.Aguirre
Mééé kell rögtön az idegbajos infarktus gyanús mérkőzésekkel kezdeniii😀 Viccet félretéve
a Bengals ellen szerintem nyerünk.
Amik nagyon parák, Packers, 49ers, Ravens,
Na de még ott a draft, reméljük a szezonra a legjobbakat😊
De ahogy nézem a címvédőnek elég jól áll a szezonkezdet..
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 www.nfl.com/schedules/2015/REG/SEAHAWKS
braxa88
Irtózatosan erős a sorsolásunk. Talán még a tavalyi évnél is keményebb...Sonics
 espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/118457/game-by-game-predictions-seattle-seahawks

11-5-öt hoztak ki előzetesen, kb. reálisnak tűnik, de legyen ez inkább a minimum.
több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nem tudom ki nézi e a Deadliest Catch című rákhalászokról szóló reality-t a discovery-n, de a Northwestern legénysége is hawks drukker. Bár Siettleiek így nem csodálom. Igaz a kép a Denver-Hawks SB előtt készült😊
 s17.postimg.org/vx3qjzvcf/16593_10152245636805820_408450279_n.jpg
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
 www.nfl.com/schedules/2015/REG/SEAHAWKS
braxa88
Irtózatosan erős a sorsolásunk. Talán még a tavalyi évnél is keményebb...

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.nfl.com/schedules/2015/REG/SEAHAWKS

Rams ellen kezdünk 19.00s időpontban (Fishernek van fél éve h felkészüljön a trükkjeivel), 2-héten SNF GreenBayben, össz 4 későesti meccs. csütörtöki meccsen SFban játszunk.
akár 0-2vel is kezdhetünk
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megy a mock ezerrel, de gyanítom PC-ék megint totál mást húznak.Mondjuk amíg ott vagyunk a tűz közelében addig nincs miről beszélni. Brittel, Sweezy-vel, félrokkant LOB-al ott voltunk egyetlen play-re a 2. gyűrűtől. A kérdés inkább az, hogy a folyamatosan lenyúlt, átalakult edző csapat mennyit tud kihozni az újoncokból, na és persze az utóbbi évek zöldfülűiből. Ezért leszek kíváncsi különösen pl.: Marsh, Norwood, Michael, Richardson (feltéve hogy össze tudják drótozni)Matthews idei teljesítményére. Még mindig bízom a stábban, de offense oldalon most sok a kérdőjel. Nekem nagyon kellene egy jó WR és egy jó O fal ember, akkor nyugodtabb is lennék. Ja és remélem Graham nem a Harvin féle ívet futja be😉 !

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
mockoltam egyet megint:
mit szóltok?braxa88
A WR pick-ek annyira nem tetszenének, főleg Montgomery, amúgy ok. A Halliday pick különösen tetszene. Artis-Payne szerintem nem illene a mi backfield-ünkre. Szerintem kizárt, hogy ne hozzunk OT-t, nem csak Britt miatt, hanem mert Okung UFA lesz jövőre. Wagenmann meg a posztjának a Luke Willson-ja lenne. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem hiszem,hogy bárki véleményét le kellene hurrogni. Főleg,ha nem csak látatlanban vagdalkozik,de még akkor sem,ha igen.

Bárki ír, én elolvasom. Nem olyan nagy a bowl.hu-s Hawks tábor,hogy ilyen indulatokat generaljon.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jeanpierre is visszaigazolt. A jobb hír az persze még mindig ez:


“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Holnap(után) jelentik be a szezon menetrendjét.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
nekem kell egy Helmut szótár. komolyan a hszeinek több mint felét nem értem 😀braxa88
Offszízön van fünemneő! ...
Helmut Zimmer
Én nagyon bírom RW-t, de ez kurvajó 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
mockoltam egyet megint:


63: R2P31
C HRONISS GRASU
OREGON

95: R3P31
WR RASHAD GREENE
FLORIDA STATE

112: R4P13
CB STEVEN NELSON
OREGON STATE

130: R4P31
OG JAMIL DOUGLAS
ARIZONA STATE

134: R4P35
RB CAMERON ARTIS-PAYNE
AUBURN

167: R5P31
C SHAQUILLE MASON
GEORGIA TECH

170: R5P34
WR TY MONTGOMERY
STANFORD

181: R6P5
DE ZACK WAGENMANN
MONTANA

209: R6P33
FS ANTHONY HARRIS
VIRGINIA

214: R6P38
QB CONNOR HALLIDAY
WASHINGTON STATE

248: R7P31
DT KRISTJAN SOKOLI
BUFFALO

mit szóltok?
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
@Helm
nem kicsit bosszantó, h kinézted magad RW-t és most az Ő gyengeségei SZERINTED ilyen nagy dolgok.
inkább menj vissza Bills szurkolónak, ott megérteném a hülyeségeid... vagyis legalább nem látnám.
Senki sem tökéletes, képzeld még Tám Bré sem...
De hát neked olyan nagy a szakmaiságod, h simán észreveszed, h RW hibái miatt nem nyer a csapat, vagy ha nyer, akkor kizárólag Lynch és a védelem miatt...
Gondolom Sherm is minden védelemben ilyen jó lenne, mert neki nincsenek hibái, illetve Kam is olyan jó emberezésben, mint akárki, illetve a fal tökéletes, és nem egy lépésből verik meg őket sokszor, illetve az ellenfeleink is a leggyengébbek, illetve az elkapóink azért vannak szabadon, mert annyi ideje van RWnek passzolni (és nem azért mert megnyújtja a játékot)...
Lényegében RW a főgonosz egy backtoback SB csapatban.
Értem én, h bajod van vele, és nem gond ha hangot adsz neki, de olyan túlzásokba esel, hogy az már életveszély.
Lehet, h néhol egy picit túllőttem, de fogjuk fel cinizmusnak, ok?
Peace, out!SeaSzilaHawk
Szila
"Isten látja lelkem, nagyon nem csípem szegény Russell játékát, viszont elismerem a "játékcsinálásiképességét", és az érdemeit, amelyek azonban nem predesztinálják Top 5 fizetésre, szerintem. Viszont hivatalos gyásznap lesz, amikor tényleg elit védőt fogunk elveszíteni Russell Wilson bére miatt (most Maxit, és az ő bérigényét hagyjuk, nem róla beszélek). Nem fogunk minden drafton elit játékost húzni, és nevelni a hátsó körökben főleg, hogy a 2011-12 es edzői stáb erősen cserélődik.
Szóval remélem az elit bérezés Wilson esetében nem valósul meg, sőt tudom, hogy így lesz hiszen ő egy humble guy, nem lesz itt gond.... "
Idézet 2 héttel ezelőtti hszemből. Talán undival, és medvével beszélgettünk.

A hsz, ami ennyire felbosszantott csupán reflekszió Tessu Helmut time 😀 megjegyzésére. Gondolom Tessu még emlékezett erre a pár héttel ezelőtti beszélgetésre. Belementem a játékba, és ahogy kell rettenetesen, vérlázítóan túltóltam. (Nem cinizmus, hanem irónia) Pontosan tudom, ez volt a cél. Kicsit még gondolkoztam azon, hogy írjam-e, hogy szabad Rivers igazoljuk le, de aztán úgy döntöttem, ami sok az sok, pedig imádnám, bár valószínűleg rettenetes vege lenne.
Őszintén sajnálom, hogy ennyire kiakasztott.Helmut Zimmer
Megpróbálhatunk egy gyenge szerződést RW orra alá tenni, amit vagy 5-10 csapat lazán túllicitál, de hadd menjen, esetleg eltrédelni még szerződési idején belül, megér vagy 3.-4.- kört, még a Billsnek is.
Aztán elkezdhetjük a bulizást Charlie Whitehurst féle sehova sem mutató QB-vel. Úgy tudom Orton éppen szabad, ismered nem? De legalább a védelemből mindenki itt marad. ( irónia )

Tényleg ezt az utat kéne járnunk?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
És ki az az egy, aki nem?Helmut Zimmer
Ha az átlagot nézzük Matty Ice Ryan

Ha a teljes összeget ez még rosszabb, Kaep, Ryan, Cutler és Romo 😛
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
@Helm
nem kicsit bosszantó, h kinézted magad RW-t és most az Ő gyengeségei SZERINTED ilyen nagy dolgok.
inkább menj vissza Bills szurkolónak, ott megérteném a hülyeségeid... vagyis legalább nem látnám.
Senki sem tökéletes, képzeld még Tám Bré sem...
De hát neked olyan nagy a szakmaiságod, h simán észreveszed, h RW hibái miatt nem nyer a csapat, vagy ha nyer, akkor kizárólag Lynch és a védelem miatt...
Gondolom Sherm is minden védelemben ilyen jó lenne, mert neki nincsenek hibái, illetve Kam is olyan jó emberezésben, mint akárki, illetve a fal tökéletes, és nem egy lépésből verik meg őket sokszor, illetve az ellenfeleink is a leggyengébbek, illetve az elkapóink azért vannak szabadon, mert annyi ideje van RWnek passzolni (és nem azért mert megnyújtja a játékot)...
Lényegében RW a főgonosz egy backtoback SB csapatban.
Értem én, h bajod van vele, és nem gond ha hangot adsz neki, de olyan túlzásokba esel, hogy az már életveszély.
Lehet, h néhol egy picit túllőttem, de fogjuk fel cinizmusnak, ok?
Peace, out!SeaSzilaHawk
Szila
"Isten látja lelkem, nagyon nem csípem szegény Russell játékát, viszont elismerem a "játékcsinálásiképességét", és az érdemeit, amelyek azonban nem predesztinálják Top 5 fizetésre, szerintem. Viszont hivatalos gyásznap lesz, amikor tényleg elit védőt fogunk elveszíteni Russell Wilson bére miatt (most Maxit, és az ő bérigényét hagyjuk, nem róla beszélek). Nem fogunk minden drafton elit játékost húzni, és nevelni a hátsó körökben főleg, hogy a 2011-12 es edzői stáb erősen cserélődik.
Szóval remélem az elit bérezés Wilson esetében nem valósul meg, sőt tudom, hogy így lesz hiszen ő egy humble guy, nem lesz itt gond.... "
Idézet 2 héttel ezelőtti hszemből. Talán undival, és medvével beszélgettünk.

A hsz, ami ennyire felbosszantott csupán reflekszió Tessu Helmut time 😀 megjegyzésére. Gondolom Tessu még emlékezett erre a pár héttel ezelőtti beszélgetésre. Belementem a játékba, és ahogy kell rettenetesen, vérlázítóan túltóltam. (Nem cinizmus, hanem irónia) Pontosan tudom, ez volt a cél. Kicsit még gondolkoztam azon, hogy írjam-e, hogy szabad Rivers igazoljuk le, de aztán úgy döntöttem, ami sok az sok, pedig imádnám, bár valószínűleg rettenetes vege lenne.
Őszintén sajnálom, hogy ennyire kiakasztott.Helmut Zimmer
Szia! Minden Superbowl győztes irányítót TOP fizetésre predesztinál a győzelem!A jelenlegi top 6-ból 5 győztes==>Aki nyer egy csapattal azt meg kell fizetni mindig is így volt ezután sem fog megváltozni!.-)Rattlesnake
És ki az az egy, aki nem?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Szia! Minden Superbowl győztes irányítót TOP fizetésre predesztinál a győzelem!A jelenlegi top 6-ból 5 győztes==>Aki nyer egy csapattal azt meg kell fizetni mindig is így volt ezután sem fog megváltozni!.-)Rattlesnake
ez egy dogma, ami pontosan addig él, míg valaki - sikeresen - fel nem rúgja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Rattlesnake Arizona Cardinals LSU Tigers 260
@Helm
nem kicsit bosszantó, h kinézted magad RW-t és most az Ő gyengeségei SZERINTED ilyen nagy dolgok.
inkább menj vissza Bills szurkolónak, ott megérteném a hülyeségeid... vagyis legalább nem látnám.
Senki sem tökéletes, képzeld még Tám Bré sem...
De hát neked olyan nagy a szakmaiságod, h simán észreveszed, h RW hibái miatt nem nyer a csapat, vagy ha nyer, akkor kizárólag Lynch és a védelem miatt...
Gondolom Sherm is minden védelemben ilyen jó lenne, mert neki nincsenek hibái, illetve Kam is olyan jó emberezésben, mint akárki, illetve a fal tökéletes, és nem egy lépésből verik meg őket sokszor, illetve az ellenfeleink is a leggyengébbek, illetve az elkapóink azért vannak szabadon, mert annyi ideje van RWnek passzolni (és nem azért mert megnyújtja a játékot)...
Lényegében RW a főgonosz egy backtoback SB csapatban.
Értem én, h bajod van vele, és nem gond ha hangot adsz neki, de olyan túlzásokba esel, hogy az már életveszély.
Lehet, h néhol egy picit túllőttem, de fogjuk fel cinizmusnak, ok?
Peace, out!SeaSzilaHawk
Szila
"Isten látja lelkem, nagyon nem csípem szegény Russell játékát, viszont elismerem a "játékcsinálásiképességét", és az érdemeit, amelyek azonban nem predesztinálják Top 5 fizetésre, szerintem. Viszont hivatalos gyásznap lesz, amikor tényleg elit védőt fogunk elveszíteni Russell Wilson bére miatt (most Maxit, és az ő bérigényét hagyjuk, nem róla beszélek). Nem fogunk minden drafton elit játékost húzni, és nevelni a hátsó körökben főleg, hogy a 2011-12 es edzői stáb erősen cserélődik.
Szóval remélem az elit bérezés Wilson esetében nem valósul meg, sőt tudom, hogy így lesz hiszen ő egy humble guy, nem lesz itt gond.... "
Idézet 2 héttel ezelőtti hszemből. Talán undival, és medvével beszélgettünk.

A hsz, ami ennyire felbosszantott csupán reflekszió Tessu Helmut time 😀 megjegyzésére. Gondolom Tessu még emlékezett erre a pár héttel ezelőtti beszélgetésre. Belementem a játékba, és ahogy kell rettenetesen, vérlázítóan túltóltam. (Nem cinizmus, hanem irónia) Pontosan tudom, ez volt a cél. Kicsit még gondolkoztam azon, hogy írjam-e, hogy szabad Rivers igazoljuk le, de aztán úgy döntöttem, ami sok az sok, pedig imádnám, bár valószínűleg rettenetes vege lenne.
Őszintén sajnálom, hogy ennyire kiakasztott.Helmut Zimmer
Szia! Minden Superbowl győztes irányítót TOP fizetésre predesztinál a győzelem!A jelenlegi top 6-ból 5 győztes==>Aki nyer egy csapattal azt meg kell fizetni mindig is így volt ezután sem fog megváltozni!.-)
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
@Helm
nem kicsit bosszantó, h kinézted magad RW-t és most az Ő gyengeségei SZERINTED ilyen nagy dolgok.
inkább menj vissza Bills szurkolónak, ott megérteném a hülyeségeid... vagyis legalább nem látnám.
Senki sem tökéletes, képzeld még Tám Bré sem...
De hát neked olyan nagy a szakmaiságod, h simán észreveszed, h RW hibái miatt nem nyer a csapat, vagy ha nyer, akkor kizárólag Lynch és a védelem miatt...
Gondolom Sherm is minden védelemben ilyen jó lenne, mert neki nincsenek hibái, illetve Kam is olyan jó emberezésben, mint akárki, illetve a fal tökéletes, és nem egy lépésből verik meg őket sokszor, illetve az ellenfeleink is a leggyengébbek, illetve az elkapóink azért vannak szabadon, mert annyi ideje van RWnek passzolni (és nem azért mert megnyújtja a játékot)...
Lényegében RW a főgonosz egy backtoback SB csapatban.
Értem én, h bajod van vele, és nem gond ha hangot adsz neki, de olyan túlzásokba esel, hogy az már életveszély.
Lehet, h néhol egy picit túllőttem, de fogjuk fel cinizmusnak, ok?
Peace, out!SeaSzilaHawk
Szila
"Isten látja lelkem, nagyon nem csípem szegény Russell játékát, viszont elismerem a "játékcsinálásiképességét", és az érdemeit, amelyek azonban nem predesztinálják Top 5 fizetésre, szerintem. Viszont hivatalos gyásznap lesz, amikor tényleg elit védőt fogunk elveszíteni Russell Wilson bére miatt (most Maxit, és az ő bérigényét hagyjuk, nem róla beszélek). Nem fogunk minden drafton elit játékost húzni, és nevelni a hátsó körökben főleg, hogy a 2011-12 es edzői stáb erősen cserélődik.
Szóval remélem az elit bérezés Wilson esetében nem valósul meg, sőt tudom, hogy így lesz hiszen ő egy humble guy, nem lesz itt gond.... "
Idézet 2 héttel ezelőtti hszemből. Talán undival, és medvével beszélgettünk.

A hsz, ami ennyire felbosszantott csupán reflekszió Tessu Helmut time 😀 megjegyzésére. Gondolom Tessu még emlékezett erre a pár héttel ezelőtti beszélgetésre. Belementem a játékba, és ahogy kell rettenetesen, vérlázítóan túltóltam. (Nem cinizmus, hanem irónia) Pontosan tudom, ez volt a cél. Kicsit még gondolkoztam azon, hogy írjam-e, hogy szabad Rivers igazoljuk le, de aztán úgy döntöttem, ami sok az sok, pedig imádnám, bár valószínűleg rettenetes vege lenne.
Őszintén sajnálom, hogy ennyire kiakasztott.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 twitter.com/Dameshek/status/589476777430384640
😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Wisniewski jaguár lett.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@Helm
nem kicsit bosszantó, h kinézted magad RW-t és most az Ő gyengeségei SZERINTED ilyen nagy dolgok.
inkább menj vissza Bills szurkolónak, ott megérteném a hülyeségeid... vagyis legalább nem látnám.
Senki sem tökéletes, képzeld még Tám Bré sem...
De hát neked olyan nagy a szakmaiságod, h simán észreveszed, h RW hibái miatt nem nyer a csapat, vagy ha nyer, akkor kizárólag Lynch és a védelem miatt...
Gondolom Sherm is minden védelemben ilyen jó lenne, mert neki nincsenek hibái, illetve Kam is olyan jó emberezésben, mint akárki, illetve a fal tökéletes, és nem egy lépésből verik meg őket sokszor, illetve az ellenfeleink is a leggyengébbek, illetve az elkapóink azért vannak szabadon, mert annyi ideje van RWnek passzolni (és nem azért mert megnyújtja a játékot)...
Lényegében RW a főgonosz egy backtoback SB csapatban.
Értem én, h bajod van vele, és nem gond ha hangot adsz neki, de olyan túlzásokba esel, hogy az már életveszély.
Lehet, h néhol egy picit túllőttem, de fogjuk fel cinizmusnak, ok?
Peace, out!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
nekem kell egy Helmut szótár. komolyan a hszeinek több mint felét nem értem 😀braxa88
Offszízön van fünemneő!
Nem blattolta a kottát meg azért írtam, mert felidéztem azokat a zacsikat, amelyeket azért kapott, mer kb a következő zajlott le benne....

Aha én egy irányító vagyok, ez egy NfL meccs, és támadójáték, nálam a labda! Mit is csináljak?

(...)Helmut Zimmer
Én is csak azért tűröm el a jelenlétét, mert a tanulóéveiben azért így is összeszerencsétlenkedett all-time rekord győzelmet, állandó PO-jelenlétet, két főcsoportbajnokságot meg egy gyűrűt. 😊tejbegrrr!!!
Csodálom a türelmed, és a jámborságod!
....összeszerencsétlenekedett, szerencsére a többiek jól játszottak. :p
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
nekem kell egy Helmut szótár. komolyan a hszeinek több mint felét nem értem 😀braxa88
Offszízön van fünemneő!
Nem blattolta a kottát meg azért írtam, mert felidéztem azokat a zacsikat, amelyeket azért kapott, mer kb a következő zajlott le benne....

Aha én egy irányító vagyok, ez egy NfL meccs, és támadójáték, nálam a labda! Mit is csináljak?

(...)Helmut Zimmer
Én is csak azért tűröm el a jelenlétét, mert a tanulóéveiben azért így is összeszerencsétlenkedett all-time rekord győzelmet, állandó PO-jelenlétet, két főcsoportbajnokságot meg egy gyűrűt. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
nekem kell egy Helmut szótár. komolyan a hszeinek több mint felét nem értem 😀braxa88
Offszízön van fünemneő!
Nem blattolta a kottát meg azért írtam, mert felidéztem azokat a zacsikat, amelyeket azért kapott, mer kb a következő zajlott le benne....

Aha én egy irányító vagyok, ez egy NfL meccs, és támadójáték, nálam a labda! Mit is csináljak?

Fotózkodjak együtt egy beteg kisfiúval a kórházban?! Nem nem... Nincs itt kamera....,
Meséljek arról, hogy milyen fontos a csapat, ....nincs mikrofon.... Megköszönhetném az Úrnak, hogy szereti ezt a csapatot...csak arra kell figyelni, hogy ne használjam a stressz hatása alatt minden második szó helyett azt, a kifejezést, hogy man, ha már olyan sokat dolgoztunk ezen..., az ügynököm még tanárt is szerzett.

Akkor esetleg tartsak motivációs beszédet?! Nem, ez sem jó a srácok háttal állnak...., de miért?! Tudommár passzolni kéne....van az az izé, na a hogyhívják, amibe elrejtem a képregényeket, idióták, azt gondolják hogy éjjel nappal azt tanulom.... Jó ebből vissza is kell venni, mert a nevét sem tudom ennyi olvasás után, nem hogy mi van benne, a végén azt hiszik, hogy gyp-s vagyok. Na hogy hívják már...tudod, a könyv amibe le rajzolva a térkép, hogy ki merre rohangál a pályán.... A szerencsétlen hülyék, úgyis én döntöm el ki kapja a többiek meg feleslegesen futkosnak fel alá, lúzerek....
Hálátlanok, pedig sztárt csinálok belőlük, sokkal többet kapnak, mint én. Feldobom a fehérkenyérnek annak a Willsonnak... Az nem keres többet, mint én....!
Beugrott playbook, ami amúgy semmit sem ér, mert
A.) nem ezt beszéltük meg, vagy megint kurvára nem figyeltem az örsi gyűlésen....hmmm utóbbi lesz, mert a többiek viszonylag egyszerre mozdulnak..... Az a fasz Baldwin meg mit integet.... Nem dobom oda, mert nempajtáskodsz velem az öltözőben... Mindig csak Lynchel spanolsz, tényleg hol van Lynch.... Ja pálya szélén, Ki van bent helyette.... ?Turbin... jó azt felejtsd el..... Ja nem Krisztina, érted Krisztina.... Haggyámáá.
Merre van Körz, ok Körzne odaverem.... Ja lófa...
B.) azért is szar a playbook, mert kurvára nincs berajzolva az ellenfél, pedig rohadtul itt lihegnek, na jó akkor futok... Csak előtte nyújtok egy kicsit....
És zacsi....
Jóvan nincs semmi baj, profi arcot vágok, a bowl.hus gyerekek úgyis azt mondják, hogy az a béna Sweezey tehet róla. Lúzer sz egész falam.... De tényleg már fasznak nőttek ekkorára, most játszhatnak 10 centivel a kényelmes súlypontjuk alatt, hogy kilássak mögülük.... Ha tudnák, hogy feleslegesen kapnak porckorongsérvet, mert így sincs, és úgy sincs fogalmam fogalmam arról mi történik a pályán.... Jó majd félidőben szarás közben megolvasom, hogy mit talált ki Bevell, adok néhány ladztit Lynchnek, az megy, meg értem is, ja és mindenképpen megdumálom Shermannal, hogy kapják össze magukat...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
nekem kell egy Helmut szótár. komolyan a hszeinek több mint felét nem értem 😀braxa88
Pedig elég két szót fejben tartani: irónia és cinizmus. Amúgy ne kerekítsünk nagyobb feneket a híreknek, offseason van plusz a média. No comment.Medvepapa
persze tudom. de így se szokott menni 😀braxa88
moge dobta


Állat vagyok, ami enni kér...