Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
de am nem az a baj, h kit húztunk, az védhető... hanem h kiket hagytunk ki: Frank esetében egy pár pickel korábban viszik ki Gregory-t, aki mondjuk ki h sokkal jobb játékos. Illetve Strong v Grasu jobban kellett volna nekünk (szurkolóknak), mint Lockett. Rögtön utánunk mentek is ki... inkább ez zavar.
Mennyivel jobban éreznétek a helyzetet, ha Gregory és Strong lenne nálunk vagy Gregory és Grasu vagy akár Strong és Grasu?SeaSzilaHawk
Gregory, Strong és Grasu is jónak tűnnek, de nekünk egyszerűen nem ők kelletek, nem őket akartuk elsősorban, különben úgyis csak utólag fog kiderülni, hogy valójában ki mennyire válik majd be.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
de am nem az a baj, h kit húztunk, az védhető... hanem h kiket hagytunk ki: Frank esetében egy pár pickel korábban viszik ki Gregory-t, aki mondjuk ki h sokkal jobb játékos. Illetve Strong v Grasu jobban kellett volna nekünk (szurkolóknak), mint Lockett. Rögtön utánunk mentek is ki... inkább ez zavar.
Mennyivel jobban éreznétek a helyzetet, ha Gregory és Strong lenne nálunk vagy Gregory és Grasu vagy akár Strong és Grasu?SeaSzilaHawk
Én semmivel. Nincs rá garancia, hogy az jobb lenne. Az aktuális szájízünk meg pont az ami nem számít. Inkább keresem a pozitívumokat a draftoltakban, azért van mindkettőben, nem csodálkozok hogy akartuk őket.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Schneider: There were 3 players we wanted in this draft and we got 2 of them. Can't say who the other was.
 twitter.com/Seahawks/status/594359065960058880

 www.seattletimes.com/sports/seahawks/pete-carroll-and-john-schneider-talk-about-frank-clark-tyler-lockett-and-the-nfl-draft/
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
de am nem az a baj, h kit húztunk, az védhető... hanem h kiket hagytunk ki: Frank esetében egy pár pickel korábban viszik ki Gregory-t, aki mondjuk ki h sokkal jobb játékos. Illetve Strong v Grasu jobban kellett volna nekünk (szurkolóknak), mint Lockett. Rögtön utánunk mentek is ki... inkább ez zavar.
Mennyivel jobban éreznétek a helyzetet, ha Gregory és Strong lenne nálunk vagy Gregory és Grasu vagy akár Strong és Grasu?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Hátha bejinxelem...La'el Collins...Medvepapa
erre szokták mondani, h álmodik a nyomor 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hátha bejinxelem...La'el Collins...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Azért azt tegyük hozzá, hogy Clark igen jó alapanyag és a pályán nyújtott játéka inkább 2-3. körös szint. A balhéja miatt várták a draft végére (de legalább is a 3. napra). Volt nálunk viziten is, Aguirre is leírta, hogy komolyan beleásták magukat Schneider-ék a személyiségébe is. Ha meggyőzték őket a látottak és a hallottak, akkor legyen.
Kb. az is kiderült, hogy nem adjuk fel a Britt-projektet egyelőre, bár biztosan kap a 3. nap ellenfelet. OG-t még simán húzhatunk 4. körben is, ahogy centert is.
Lockett-el sincs nagy baj, várható volt, hogy ilyen típusú elkapót is fogunk húzni. De nem szaporítom tovább a szót, Aguirre pont úgy írta le ahogy gondolom. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ha itt nem lesznek balhéi, Clark szerintem jó lesz, persze baromi nagy reachnek számít, de lehet, hogy más is akarta, így ki kellett választani, biztos ami biztos - a Schneider-Carroll páros tudja mit csinál.
Igaz, hogy bentmaradtak jó offensive linemanek, de régebben azt nyilatkozták, csak olyat fognak a támadófalba kiválasztani, aki tetszik Tom Cable-nek, biztos nem tetszett neki egyikük sem annyira.
Tyler Lockett-ért pedig igaz, hogy sokat adtunk, de nem számít, volt miből cserélni, a 3. végére nem lett volna bent, ezt szerintem így tervezték eredetileg is. Amúgy személy szerint remek húzásnak tartom (igaz, hogy alacsony, de nem számít), mert szerintem ezzel a punt (+ a kick) returner kérdés totál megoldódott - amiben Tate távozása óta botrányos volt a csapat.

NFL Draft 2015 SPARQ analysis, Seahawks day two picks: Frank Clark and Tyler Lockett
 www.fieldgulls.com/2015/5/1/8533745/nfl-draft-2015-sparq-seahawks-frank-clark-tyler-lockett

If Lockett was four inches taller and 25 pounds heavier he would be a Top 10 pick.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/04/07/cff-overview-wrs-something-to-work-with/

"Our organization has an in-depth understanding of Frank Clark's situation and background," says John Schneider, #Seahawks GM.

#Seahawks GM John Schneider said that there isn't a player more researched by the team than Frank Clark.

#Seahawks GM John Schneider says according to his understanding that 2nd-round pick Frank Clark did not strike a woman.

 twitter.com/hashtag/Seahawks?src=hash
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nem akartam megint belinkelni de tökéletes lett 😀 imádnám ha IRL is ez lenne

63: R2P31
G A.J. CANN
SOUTH CAROLINA

95: R3P31
DT MICHAEL BENNETT
OHIO STATE

112: R4P13
WR TYLER LOCKETT
KANSAS STATE

130: R4P31
OT TY SAMBRAILO
COLORADO STATE

134: R4P35
DE SHAQUILLE RIDDICK
WEST VIRGINIA

167: R5P31
C B.J. FINNEY
KANSAS STATE

170: R5P34
WR KENNY BELL
NEBRASKA

181: R6P5
CB DAMIAN SWANN
GEORGIA

209: R6P33
ILB ZACH VIGIL
UTAH STATE

214: R6P38
RB MICHAEL DYER
LOUISVILLE

248: R7P31
DE FRANK CLARK
MICHIGAN
braxa88
😀
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nem értem az egészet...
simán 2. körben Lockett jöhetett volna, és a Frank gyerek még ott lett volna nagy valószínűséggel a 3. végén is... és hát úgy néz ki, h nem kell nekünk Ofal ember...
4 picket adtunk oda, igaz nagy ugrásért, de na...
és utánunk viszik ki Strongot és Grasut is... hjajjjj ez így egyelőre nagyon kevés... de nagyon...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
hát nem tudom mennyire nice... mivel karakter problémák ugye, pont mint 2-3 pickel előttünk elvitt Randy Gregory... ha már rizikózunk, akkor a kobb játékossal kellett volna megpróbálni szvsz.
Úgy, h Strong, Cann és Grasu is bent van, én nagyon nem örülök...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Jelentem csak a szokásos. Nice. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
@braxa: egyáltaln nem biztos, h Strong top 5ben kimegy... két QB után és egy WR után inkább fal és védelem húzásokat várnék az érintettektől. Hozzáteszem, hogy most be fog indulni azért az RB run is sztem, aztán TE, LB, S húzások is több lesz, mint első nap.
Jelenleg DGB-ért szurkolok, de ha nem, akkor Grasu is ugyanannyira tetszene... ha nem húznak valami meglepőt, as usual 😀
De most az egyszer legyen a mi kívánságunk 😀SeaSzilaHawk
persze h nem biztos. csak a véleményemet írtam le
amugy simán felmehet érte vki a top5be
kivánságlistám: Green-Beckham, Strong, Cann, Grasu, Ali Marpet, Preston SMith, Sammy Coates, Michael Bennett
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@braxa: egyáltaln nem biztos, h Strong top 5ben kimegy... két QB után és egy WR után inkább fal és védelem húzásokat várnék az érintettektől. Hozzáteszem, hogy most be fog indulni azért az RB run is sztem, aztán TE, LB, S húzások is több lesz, mint első nap.
Jelenleg DGB-ért szurkolok, de ha nem, akkor Grasu is ugyanannyira tetszene... ha nem húznak valami meglepőt, as usual 😀
De most az egyszer legyen a mi kívánságunk 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
DGB balhés fickó, pont jó lenne!😉 Ennyi pick úgysem tud beépülni a csapatba, ezért mehetne a feltrade, bár mi tényleg inkább lefelé szoktunk variálni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amugy én Strongot is szeretem, de ő sztem top5ben elmegy.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Fel kell menni Beckham-ért!!! Legyünk fasza gyerekek!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Akkor a konszenzusos kívánság a második körre lehet Grasu vagy egy azonnal bevethető WR? A holnap hajnal végre igazán izgalmas lesz, azért csak jobb úgy nézni bármi NFL-t, hogy érdekeltek vagyunk. Ez persze leginkább még mindig a nagydöntőre igaz... 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ja benn van DGB akkor leszarom a falat 😀
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
voltak érdekes húzások... felénk a St. Louis sokat javult Gurleyvel, szóval nekünk jó Dfal kell mindenképp, mert nagyon run heavy lesz a St Louis. Cars OT húzása nekem egy kicsit meglepő, de ránk nézve ez megint a DL fejlődését kellene prognosztizálnia.

Na most elég sok jó játékos maradt 2. napra és kb mindenik jó megoldás lenne, talán a safety kivételével:
LB Eric Kendricks, LB Bernadrick McKinney, S Landon Collins, CB Ronald Darby, CB Jalen Collins, OLB/DE Eli Harold, DE Owamagbe Odighizuwa, DL Preston Smith, DL Eddie Goldman, DL Jordan Phillips, WR Jaelen Strong, WR Dorial Green-Beckam, WR Devin Smith, OT TJ Clemmings, OT Jake Fisher, OL Donavon Smith, OG AJ Cann és GRASU is.
Ezek közül kb S Landon Collins lenne sztem meglepő, a többi mind azonnali upgrade.
Kérdés:
Ha DGB csúszik a 10. környékére, felmegyünk érte? Másért sztem nem mennénk fel, mert a helyünkön is kapunk megfelelő játékost.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Carroll elkezdte kirakni az idei draft clue-kat, akit érdekel, twitteren Jared Stranger, Dan Kelly, és Zach Whitman tuti megpróbálja majd megfejteni.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 twitter.com/CarozzaStrength/status/593776439977234432
+
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/k7sztrljegjwaugn2hsh
Ali Marpet Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Ali Marpet including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Én biztos fent maradok még ha jó eséllyel nem is választunk senkit. A draft a legnagyobb királyság, jobb mint a szezon 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
NoTime2Sleep

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
lefeküdni?! 😀