Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 10 éve
elég jönnek a hírek, velünk még senkit nem hoztak szóba.. egy OLarcot se...
több mint 10 éve
Egyébként Clemons is csapat nélküli. Beugrónak néhány play erejéig elférne kis pénzért, átlagos szintet tudna hozni, kicsit kímélné Bennettéket és a fiatalok is biztos profitálnának a tapasztalatából, az öltözőben sem számítana új arcnak. Kérdés, hogy akarja -e folytatni és mennyire kopott meg.én bírnám de csak TC végéig.
Nadal17
sztem 53ba már nem férne itt
több mint 10 éve
Egyébként Clemons is csapat nélküli. Beugrónak néhány play erejéig elférne kis pénzért, átlagos szintet tudna hozni, kicsit kímélné Bennettéket és a fiatalok is biztos profitálnának a tapasztalatából, az öltözőben sem számítana új arcnak. Kérdés, hogy akarja -e folytatni és mennyire kopott meg.
több mint 10 éve
Én azzal is beernem,ha senkit se igazolnank, csak Brittet meg Sweezyt vigye el valaki 😀ez meg bizto nem igaz 😀Vigyék csak nyugodtan. Brittért esetleg egy 7. kör valaki?
twitter.com/Rand_Getlin/status/706896937211924481
braxa88
Nadal17
Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
ez meg bizto nem igaz 😀Vigyék csak nyugodtan. Brittért esetleg egy 7. kör valaki?
twitter.com/Rand_Getlin/status/706896937211924481
braxa88
több mint 10 éve
a falcons érdeklődik Sweezyért 😕
több mint 10 éve
jaja Hayes igenvalszeg nem lesz nagy FA érkezés de felírok 1-2t akinek örülnék ár-érték arányban:Lehet, hogy csak a decemberben ellenünk elért 3 sackje miatt, de a 30 éves William Hayes (DE) is jöhetne.
RB: Bilal Powell
OT: Ryan Schraeder, Mitchell Schwartz, Andre Smith, Will Beatty
OG: Alex Boone, Brandon Brooks, Jahri Evans, Zane Beadles
DE: Mario Williams
DT: Nick Fairley, Jaye Howard, Randy Starks
CB: Casey Hayward, Sean Smith, Prince Amukamara, Morris Claiborne
braxa88
CB-ben én is szívesen látnám Sean Smith-t , de ő túl drága lesz nekünk.
Interior O#-linet viszont hozhatnánk. Volt egy cikk valahol nemrég, hogy veteránokkal sokkal sikeresebb Cable, mint azokkal a rookie projectjeivel, akiknek tanítani kell a pozíciót. Itt gyakorlatilag minden FA-t szívesen látnék átlagos/valamivel átlag alatti szinttől kezdve.
RB-nek ismét egy rookie vagy UDFA jó lenne, aki harcolhat a harmadik helyért, nem szívesen látnék egy veteránt.
undisputedly
hanem jön FA OG az nagyon gáz lenne
rutinos 3.downos futó sztem elkéne Rawls mellé
több mint 10 éve
valszeg nem lesz nagy FA érkezés de felírok 1-2t akinek örülnék ár-érték arányban:Lehet, hogy csak a decemberben ellenünk elért 3 sackje miatt, de a 30 éves William Hayes (DE) is jöhetne.
RB: Bilal Powell
OT: Ryan Schraeder, Mitchell Schwartz, Andre Smith, Will Beatty
OG: Alex Boone, Brandon Brooks, Jahri Evans, Zane Beadles
DE: Mario Williams
DT: Nick Fairley, Jaye Howard, Randy Starks
CB: Casey Hayward, Sean Smith, Prince Amukamara, Morris Claiborne
braxa88
CB-ben én is szívesen látnám Sean Smith-t , de ő túl drága lesz nekünk.
Interior O#-linet viszont hozhatnánk. Volt egy cikk valahol nemrég, hogy veteránokkal sokkal sikeresebb Cable, mint azokkal a rookie projectjeivel, akiknek tanítani kell a pozíciót. Itt gyakorlatilag minden FA-t szívesen látnék átlagos/valamivel átlag alatti szinttől kezdve.
RB-nek ismét egy rookie vagy UDFA jó lenne, aki harcolhat a harmadik helyért, nem szívesen látnék egy veteránt.
Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
valszeg nem lesz nagy FA érkezés de felírok 1-2t akinek örülnék ár-érték arányban:RB: Bilal Powell
OT: Ryan Schraeder, Mitchell Schwartz, Andre Smith, Will Beatty
OG: Alex Boone, Brandon Brooks, Jahri Evans, Zane Beadles
DE: Mario Williams
DT: Nick Fairley, Jaye Howard, Randy Starks
CB: Casey Hayward, Sean Smith, Prince Amukamara, Morris Claiborne
Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
akkor sorry! 😊hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/ha-itt-a-vegekb egyhónapja volt már, ki is tárgyaltuk h mennyire király arc Wilson 😊
Sugar611
braxa88
több mint 10 éve
hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/ha-itt-a-vegekb egyhónapja volt már, ki is tárgyaltuk h mennyire király arc Wilson 😊
Sugar611
több mint 10 éve
ha a két OGt lecseréljük (nem fogjuk) jó játékosokra (pl Beadles és Glowinski nagyon beváik) akkor már egy közepesnél jobb OL lehet ez. (és Okung marad persze)Nowakhoz képest bárkivel javult volna, ez nem kérdés, de így hirtelen nem igazán tudnék olyan csapatot mondani, ahová beférne kezdőnek. Cserének tökéletes, de továbbra is tartom, hogy azzal, hogy hozunk egyetlen egy normális játékost a falba, még nem fog megoldódni semmi.persze h kezdő. nagyot javult vele a fal. nem elit, de jobb mint a két szuperguard mellette.Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!1,67M egy backup szintű centerért, ezek szerint akkor kezdőként számolnak vele? Egyébként rajtuk kívül megkapta Helfet, Burley, Seisay, Jesse Williams, Pinkins és AJ francis is.
braxa88
Nadal17
braxa88
Nadal17
több mint 10 éve
Nowakhoz képest bárkivel javult volna, ez nem kérdés, de így hirtelen nem igazán tudnék olyan csapatot mondani, ahová beférne kezdőnek. Cserének tökéletes, de továbbra is tartom, hogy azzal, hogy hozunk egyetlen egy normális játékost a falba, még nem fog megoldódni semmi.persze h kezdő. nagyot javult vele a fal. nem elit, de jobb mint a két szuperguard mellette.Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!1,67M egy backup szintű centerért, ezek szerint akkor kezdőként számolnak vele? Egyébként rajtuk kívül megkapta Helfet, Burley, Seisay, Jesse Williams, Pinkins és AJ francis is.
braxa88
Nadal17
braxa88
több mint 10 éve
persze h kezdő. nagyot javult vele a fal. nem elit, de jobb mint a két szuperguard mellette.Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!1,67M egy backup szintű centerért, ezek szerint akkor kezdőként számolnak vele? Egyébként rajtuk kívül megkapta Helfet, Burley, Seisay, Jesse Williams, Pinkins és AJ francis is.
braxa88
Nadal17
több mint 10 éve
Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!1,67M egy backup szintű centerért, ezek szerint akkor kezdőként számolnak vele? Egyébként rajtuk kívül megkapta Helfet, Burley, Seisay, Jesse Williams, Pinkins és AJ francis is.
braxa88
több mint 10 éve
Patrick Lewis és Shead megkapta az RFA tenderét!
több mint 10 éve
Irvin min 9M/év fizut kaphat. nyilván nem itt.Lacanfora szerint aki 9 - ért megkapja Irvint az még boldog is lesz!
mi lesz a helyével szerintetek? KPL? rookie? veterán?
remélem KPL, van benne potenciál 😊
braxa88
KPL a Panthers ellen játszott kezdőként az alapszakaszban és sajna (a szakértők szerint) teljes homály volt, ráadásul elég porcelánnak tűnik. Pedig én is sokat vártam tőle mert atlétikus és az offseasonben Carroll nagyon hájpolta. Valószínűleg hoznak valami veteránt versenytársnak + ott van Pinkins akit LB - be akarnak konvertálni.
több mint 10 éve
Irvin min 9M/év fizut kaphat. nyilván nem itt.mi lesz a helyével szerintetek? KPL? rookie? veterán?
remélem KPL, van benne potenciál 😊
több mint 10 éve
Örülök h nem akarjuk megfizetni az igényeit
több mint 10 éve
Kears teszteli a piacot.....
több mint 10 éve
ezért szar a falunkNem csodálom, hogy fáradt. A többi O-line edzővel ellentétben ő a vedofal játékosokat is scoutingolta 😀
vine.co/v/i6wdOiBVlKi
😀
braxa88
