Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek van esély arra, hogy Poole kiszorítsa valamelyik kezdőbe jósolt guardot (Sweezy, Bailey)?
Illetve ami nekem szemet szúrt, hogy R.Wilson sérülése esetén (ne legyen ilyen természetesen) nem vagytok túlságosan eleresztve pótlás terén.

több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Itt a deptht-ünk a pff szerint. Szokás szerint rengeteg érdekes és mulatságos adattal.
Tessék, lehet szemezgetni.

 www.profootballfocus.com/blog/2015/06/04/2015-depth-charts-update-seattle-seahawks/

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mebane mellett ő a legjobb falemberünk. Az,hogy az aláírt tavalyi szerződése mellett több pénzt követel, az nem szokványos. Korábban már írtam,hogy Lynch példája ragadós lett, de ha Bennettnek is engedünk akkor mindenki kihagyja majd a jövő évi ota-t vagy a meccseket.undisputedly
Ha valaki veteránként komoly mértékben túljátssza a contractját, akkor azért ez eléggé bevett gyakorlat. Aztán vagy bejön vagy nem, de sokan bepróbálkoznak. Bennett tavaly a PFF szerint a 2. legjobb 4-3 DE volt (ami nem jelenti azt, hogy tényleg a 2. legjobb DE, de, hogy remek éve volt, az egyértelmű). Ezen a poszton az évi 7 milla az élmezőnybe sem elég, a szűk elit pénze meg szinte dupla ennyi. Az más kérdés, hogy mennyit számít a teljesítményében az, hogy ebben a defense-ben játszik. (Szvsz sokat.)

Szerintem azért is próbálkozik, mert most még van mozgástér, a csapatnak is belefér a növelés, le tudják úgy könyvelni, hogy a következő évek cap helyzetét ne befolyásolja negatívan. Jövőre jön Wilson, Wagner, stb., akkor már sokkal kisebb esélye lesz bárkinek is holdoutolgatni.

Más: Newton szerződése mennyiben fogja befolyásolni a Wilson- féle tárgyalásokat ? Ha még Luck is megkapja a neki járó zsák pénzt, egy esetleges jövő évi franchise tag is többe fog kerülni. Nyilván a hosszútávú szerződés a cél, de ez is szóba került már.Nadal17
Lucktól nem kell félni - már abban az értelemben, hogy Wilson pénzét felfelé nyomná. 😊 Ő (szinte biztosan) később kap új contractot, mint Wilson. Newton contractja viszont elég zúzós lett. Főleg az első három év...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha ez igaz, megint atom csapat lesz:
Pete Carroll said he thinks 2015 Seahawks' depth "might be the best it's been." Also says defense is fastest it's been.Tessu
Persze, mert most egészséges mindenki 😀
több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ha ez igaz, megint atom csapat lesz:
Pete Carroll said he thinks 2015 Seahawks' depth "might be the best it's been." Also says defense is fastest it's been.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tegnapi OTA:
- Graham 5 red zone TD
Nadal17
Az ilyen hírek hallatán egyre izgatottabb vagyok a szezont illetően.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Más: Newton szerződése mennyiben fogja befolyásolni a Wilson- féle tárgyalásokat ? Ha még Luck is megkapja a neki járó zsák pénzt, egy esetleges jövő évi franchise tag is többe fog kerülni. Nyilván a hosszútávú szerződés a cél, de ez is szóba került már.Nadal17
Jó kérdés, szerintem nem sokban, mivel a tárgyalások elég régóta folynak. Egy ilyen tárgyalás sorozatban annyi mindent mérlegelnek a felek, hogy innen ebből akár megsejteni is valamit nagyon nehéz. Én személy szerint arra számítok, hogy szeptemberben már új szerződéssel fog dobálni Wilson, de valljuk be annak is lennének előnyei, ha idén még az eredeti szerződéssel játszana. Nem is megyek jobban bele, sokkal izgalmasabb lesz az eredményt boncolgatni, mint most a lehetséges kimeneteleket.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tegnapi OTA:
- Graham 5 red zone TD
- ET egyes drillekben részt vett, edzőtáborra rendben lesz
- RW elmondása szerint sokat dolgozik a sebességén

Más: Newton szerződése mennyiben fogja befolyásolni a Wilson- féle tárgyalásokat ? Ha még Luck is megkapja a neki járó zsák pénzt, egy esetleges jövő évi franchise tag is többe fog kerülni. Nyilván a hosszútávú szerződés a cél, de ez is szóba került már.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
cut oszt annyibraxa88
Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.undisputedly
Ha Marsh felépül és Clark beválik, akkor nélküle is meglennénk. PC-éknek sem egyszerű, mert ott van Lynch, aki ugye kiszámíthatatlan, aztán előttük a Wilson-Wagner deal, úgyhogy nagyon nem hiszem hogy engednének a zsarolásnak, mert akkor esetleg borulna az eredeti kirakós játék..garrett27
Úgy látszik ragadós 😊 . Tesója meg nállunk szabotálja az edzéseket, pedig még 2 éve van az aláírt szerződéséből...Tomcsik
Azért kiemelte, hogy nem akar máshol játszani, csak fizetésemelést a sokoldalúságáért és csak addig holdoutolni, amíg nem lesz túl sok a büntetése. Előző évben ugyanez volt Beast Mode-dal is és a nagy szakírók is temették aztán élete egyik legjobb szezonját futotta. PC-ék meg azt mondják, hogy nem tárgyalnak olyanokkal, akiknek 1-nél több év van hátra a szerződéséből. Szóval nyugi srácok, nem lesz itt semmi 😊Nadal17
Tegyük fel,hogy van egy játékos. Az egyszerűség kedvéért 2 éve írta alá a szerződését, van még belőle 2 év és esze ágában sincs holdoutolni többért, az ügynöke sem bíztatja rá. Szeret a csapatban lenni, jó a viszonya a vezetőséggel. Ideális játékos karakterre és hozzáállásra, jobb mentalitást kívánni sem lehet. Na most ez a játékos előbb végignézi, hogy Lynch holdoutol -kihagyja az edzéseket, tehát kevesebb esély van a sérülésre is, többet pihenhet, vakációzhat stb- és még mellé sok-sok tízezer, százezer dollár plusz pénzt kap. Na, jó de ő mégis azért Lynch, a liga egyik legjobbja. Nem foglalkozik vele, az ügynöke sem. Aztán következő évben jön egy másik játékos és letolja ugyanezt a műsort. Ő is megkapja a plusz pénzt.

Ezek után akármilyen karakterű a játékos, ha magától nem, de az ügynöke nyomására -aki hülye lenne, ha nem hajtaná ezirányba az ügyfelét- ő is holdoutol majd, mert mi az ,hogy x kapott plusz pénzt, ő meg nem. Ő kevesebbet ér? Fárszt!

Ez egy veszélyes láncreakciót indítana be. Mindenki sorba állna plusz pénzért. És tegyük hozzá,hogy a játékosok többsége nagy egóval rendelkezik, "ki ha én nem" mentalitású, és szereti a pénzt. Plusz manapság bármikor jöhet egy sérülés. OTA edzésen is (Lásd pl.: Clady).
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Azért kiemelte, hogy nem akar máshol játszani, csak fizetésemelést a sokoldalúságáért és csak addig holdoutolni, amíg nem lesz túl sok a büntetése. Előző évben ugyanez volt Beast Mode-dal is és a nagy szakírók is temették aztán élete egyik legjobb szezonját futotta. PC-ék meg azt mondják, hogy nem tárgyalnak olyanokkal, akiknek 1-nél több év van hátra a szerződéséből. Szóval nyugi srácok, nem lesz itt semmi 😊
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
cut oszt annyibraxa88
Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.undisputedly
Ha Marsh felépül és Clark beválik, akkor nélküle is meglennénk. PC-éknek sem egyszerű, mert ott van Lynch, aki ugye kiszámíthatatlan, aztán előttük a Wilson-Wagner deal, úgyhogy nagyon nem hiszem hogy engednének a zsarolásnak, mert akkor esetleg borulna az eredeti kirakós játék..garrett27
Úgy látszik ragadós 😊 . Tesója meg nállunk szabotálja az edzéseket, pedig még 2 éve van az aláírt szerződéséből...

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
cut oszt annyibraxa88
Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.undisputedly
Ha Marsh felépül és Clark beválik, akkor nélküle is meglennénk. PC-éknek sem egyszerű, mert ott van Lynch, aki ugye kiszámíthatatlan, aztán előttük a Wilson-Wagner deal, úgyhogy nagyon nem hiszem hogy engednének a zsarolásnak, mert akkor esetleg borulna az eredeti kirakós játék..

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
cut oszt annyibraxa88
Bőven kapunk érte egy 2. -3. kört szerintem. Az meg elég szép cetli lenne, a cut csak a legvégső megoldás lehet.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
cut oszt annyi
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bennett sztrájkol a több lóvéért. Én nem tartom pótolhatatlannak. Kapott egy nagyobb szerződést és ez sem elég neki. Ha PC-ék elég tökösek, akkor kibaszarintják a francba a manust. Tavaly sem alkotott olyan maradandót. Ha odaért volna Bradyhez párszor akkor meglenne a második gyűrű és jogosabb lenne a követelése, de így.......garrett27
nem nem.... Ő volt a tavaly a legjobb falemberünk, kívül-belül... a legjobb. Pénzéhes és az nem jó, de ezért nem utálhatjuk. Igaza van, h nagy szükségünk van rá, ezt próbálja kihasználni, csak sztem egy kicsit sokat gondol magáról. Sztem nem gondolj át, h az h így tud teljesíteni köszönhető a rendszernek és a táraknak is.
De ha többet akar és csak máshol kapja meg, akkor viszontlátásra. Hiány lesz, de idáig is megoltottak mindent, szóval én nem izgulom túl a dolgot. Nem hinném, h menni szeretne, azt is h több pénzt szeretne. Vagy így vagy úgy de megoldódik.SeaSzilaHawk
Mebane mellett ő a legjobb falemberünk. Az,hogy az aláírt tavalyi szerződése mellett több pénzt követel, az nem szokványos. Korábban már írtam,hogy Lynch példája ragadós lett, de ha Bennettnek is engedünk akkor mindenki kihagyja majd a jövő évi ota-t vagy a meccseket.

Amennyiben hajthatatlan, tradeeljük el, de még időben, amíg még kapunk érte valamit.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Bennett sztrájkol a több lóvéért. Én nem tartom pótolhatatlannak. Kapott egy nagyobb szerződést és ez sem elég neki. Ha PC-ék elég tökösek, akkor kibaszarintják a francba a manust. Tavaly sem alkotott olyan maradandót. Ha odaért volna Bradyhez párszor akkor meglenne a második gyűrű és jogosabb lenne a követelése, de így.......garrett27
nem nem.... Ő volt a tavaly a legjobb falemberünk, kívül-belül... a legjobb. Pénzéhes és az nem jó, de ezért nem utálhatjuk. Igaza van, h nagy szükségünk van rá, ezt próbálja kihasználni, csak sztem egy kicsit sokat gondol magáról. Sztem nem gondolj át, h az h így tud teljesíteni köszönhető a rendszernek és a táraknak is.
De ha többet akar és csak máshol kapja meg, akkor viszontlátásra. Hiány lesz, de idáig is megoltottak mindent, szóval én nem izgulom túl a dolgot. Nem hinném, h menni szeretne, azt is h több pénzt szeretne. Vagy így vagy úgy de megoldódik.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd Clark többet játszik. 😛

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Bennett sztrájkol a több lóvéért. Én nem tartom pótolhatatlannak. Kapott egy nagyobb szerződést és ez sem elég neki. Ha PC-ék elég tökösek, akkor kibaszarintják a francba a manust. Tavaly sem alkotott olyan maradandót. Ha odaért volna Bradyhez párszor akkor meglenne a második gyűrű és jogosabb lenne a követelése, de így.......

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Volt már ez? Készíts saját gifet:  giferator.easports.com/

krankovics
No offense, de olyan mintha az ugras vegen rajenne a szapora aztan gyorsan keszulne leulni a budira.PM_the_sheriff
Nekem ennek a koregrafianak a vegerol az hianyzik, hogy a terdehez kap, es ACL - miss rest of season. Mint Tulloch/Houston😊
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Alapszakasz, de nyilván vicc Kancellár kimaradása. Őt elnézném nálunk is, amikor épp nem Juliant mészárolja le 😊Wyatt
Mondjuk én alapból jó ötletnek tartom a bizonyos algoritmus alapján értékelt játékosok rangsorolását, ahol nem csak szemrevételezéssel állapítják meg, hogy ki hogyan játszott, mert a szemünk sokszor nem objektív, viszont a PFF értékelésében is akkora blődségek vannak, hogy az ember a fejét fogja néha. Talán nem is lehet egzakt módon rangsorolni a játékosokat, vagy pedig nagyon komplex matematikai műveletek kellenének és sok befektetett energia. KÍváncsi lennék amúgy egy listára, ami nem csak a kifejezetten mérhető adatokat (sack,hit,tckl,press) mérné, hanem valamilyen módon súlyozná az adott play jelentőségét stbstb, biztosan lenne pár meglepetés. Nem hiszem,hogy a jelenlegi technika ne lenne rá alkalmas.
Summasummarum, ha Bennett marad ki és Kancellár a 21. akkor senki nem szólna egy szót sem.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alapszakasz, de nyilván vicc Kancellár kimaradása. Őt elnézném nálunk is, amikor épp nem Juliant mészárolja le 😊

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
PFF top100as listáján Bennett 21., Chancellor meg nincs is a listán.
nemtudom melyik a nagyobb viccbraxa88
Bennett nagyon hasznosan játszik, de egy minden posztot figyelembe vevő listán köze sincs a top20-hoz. Kacellár hiánya pedig tényleg vicc. Ennyit a lista hitelességéről. A tavalyi év legjobbja safetyben, clutch játékokkal return TD-vel, de nem kerül be...

Kancellár Sherm és E.T. is felépül(t) elvileg. Inkább nem gondolok bele, mi lett volna, ha a döntőben nem sérültek Lane-el együtt 😀

Viszonylag sok volt amúgy a jelenlévő,de nem gyakorló játékos. Szvsz P-Rich és Lane pupon kezd.
A legérdekesebb pozíció amúgy számomra most a WR/TE.

Lockett - Mondani sem kell, hogy egy 600-800 yardos szezon elvárás lehet tőle bőven
Graham - Hiányzó láncszem a Rendzone játékoknál, megnyithatja Lynch számára a futójátékot, checkdown opció lehet RW-nek a sok negatív yardos menekülés/sack helyett. Szerintem nem túlzó elvárás egy 700-1000 yardos 7-12 TD-s szezon.

Mellé akkor Baldwin még a biztos pont a slotban. Matthewsra kíváncsi leszek, illetve P-Richre és Norwoodra is. Szerintem a talent adott, hogy átlag feletti elkapó sor legyen a tavalyi kb ligautolsóból.
Ha utóbbi kettőtől nem is várunk kiemelkedő teljesítményt, egy offseason alatt két kezdő elkapót/TE-t szerezni elég jó dolog. Abban,hogy Kearse kezdeni fog, nem igen hiszek.

Jelenleg van magas, nagydarab elkapónk 3: Matthews, Graham, Kearse(?)
Harvin szerű inspace, routefutásban kiemelkedő gyors elkapó 3: Lockett, P-Rich, Baldwin

Plusz Norwoodot most nem tudom hová tenni. És akkor Willson is itt van még aki bizonyos playeknél használható a sebessége miatt. Tavalyhoz mérten összehasonlíthatatlan a különbség.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PFF top100as listáján Bennett 21., Chancellor meg nincs is a listán.
nemtudom melyik a nagyobb vicc
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 bowl.hu/forum/alairasok/lofa_tatupu


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Egy kis néznivaló.
https://vimeo.com/127109059