Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Még egy kis Tyler Lockett:

 draftbreakdown.com/gif-embed/?clip=248428&gif=AcrobaticShamefulGrayling
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Többit nem ismeremCoolearie
Nadal17
Baszódj meg kedves Péter😀

több mint 8 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
Kicsit off:
A FIFA 16 legújabb trailerében 0:20-nál a CenturyLink Field is megjelenik az elit stadionok szűk körében. Nem véletlen... 😊
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Többit nem ismeremCoolearie
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
K. Williams helyzetét nem értem. Tavaly kidőlt 9 játékos a falból, így a kora ellenére kezdőként kellett előlépnie, és jól megoldotta az NT posztot. Rotációban nagyon hasznos játékos lehetne, számomra rejtély,hogy mi áll a mellőzése (FA) mögött.

Középen elvileg a Mebane,McD,Hill, Rubin négyes van most. Simán elférne még oda, mert McD és Rubin csak csere szint. Amennyiben RW-vel nem kötünk idén mega dealt, még be is férhet cap alá,nem?

Szerk:

Idén valami brutál erősnek tűnik ezzel együtt is a D# roster. Egyedül a RCB poszt kérdéses. A kezdő védelmünk már csak nevekre Top1. Mondjuk az O# fal kompenzál 😀undisputedly
BamBamKam-ra gondolsz meg Wagner-re? Többit nem ismerem^ ^

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na de itt van kasen williams
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
És Williams alá is írt a Saintshez :-/
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
K. Williams helyzetét nem értem. Tavaly kidőlt 9 játékos a falból, így a kora ellenére kezdőként kellett előlépnie, és jól megoldotta az NT posztot. Rotációban nagyon hasznos játékos lehetne, számomra rejtély,hogy mi áll a mellőzése (FA) mögött.

Középen elvileg a Mebane,McD,Hill, Rubin négyes van most. Simán elférne még oda, mert McD és Rubin csak csere szint. Amennyiben RW-vel nem kötünk idén mega dealt, még be is férhet cap alá,nem?

Szerk:

Idén valami brutál erősnek tűnik ezzel együtt is a D# roster. Egyedül a RCB poszt kérdéses. A kezdő védelmünk már csak nevekre Top1. Mondjuk az O# fal kompenzál 😀
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
T-Jax hazajött! Csempjönsíp! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy nem tudom mi értelme a pozíció megnevezésén vitatkozni.undisputedly
Graham-nek - minimum - 5 millió dollár múlott ezen a vitatkozáson. 😊tomi-tomi
Igen,de hacsak egyikőtök nem JG maga,akkor marhára érdektelen,hogy minek.soroljuk.

Szurkolói szemmel teljesen mindegy.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy nem tudom mi értelme a pozíció megnevezésén vitatkozni.undisputedly
Graham-nek - minimum - 5 millió dollár múlott ezen a vitatkozáson. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy nem tudom mi értelme a pozíció megnevezésén vitatkozni. A ligában egy TE van csak aki elkapásban hozzá mérhető fenyegetés. Gronk. Igen, Gronk valóban komplett TE, blokkolásban is kiemelkedő(?) (mondjuk többet is volt sérült,mint JG), senki nem vonta kétségbe. Kicsit olyan érzésem van,mintha két ovis csoport azon lamentálna,hogy kinek jobb a dömperje 😀

Ha JG egész szezonban nem blokkol egyszer sem alap playhívásként, akkor sem történik semmi. Azért hoztuk,hogy a RZ játékunkon javítson, amit már pusztán elkapóként felállva is megtesz. A mi O# falunk emberei és a blokkoló TE állomány játékosai a séma sajátosságai miatt minden évben legalább 5 meccset (/játékos) kihagynak sérülés miatt. JG inkább ne is álljon fel a fal mellett blokkolni, mert ő túl nagy impactet ad puszta elkapóként is, hogy egy 3 yardos futásért kockáztassunk. Ott van McCoy és Willson. Majd ők megoldják.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.tomi-tomi
én ebben Graham mellett vagyok, ha vki 270font, és megtanítják neki h kell blokkolni, mit csináljon, akkor az meg tudja blokkolni a kisebb CBket, LBket, ha oda teszi magát. főleg ha vki ilyen atletikus, ilyen fizikai adottságokkal bírbraxa88
Ja, ennyivel illene is, a valóság még is az, hogy a 205 fontos Talib zsebre tette. Bár azóta mondjuk fejlődött, lehet, hogy a hatodik évére már TE lesz belőle 😊
Mondjuk nálatok igazából mindegy, már azzal erősödtök, hogy célpontnak igen pöpec leszWyatt
Nyilván nem is blokkoló TE-nek hoztuk drága pénzért. Ütközzön csak Willson!garrett27
😉

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.tomi-tomi
én ebben Graham mellett vagyok, ha vki 270font, és megtanítják neki h kell blokkolni, mit csináljon, akkor az meg tudja blokkolni a kisebb CBket, LBket, ha oda teszi magát. főleg ha vki ilyen atletikus, ilyen fizikai adottságokkal bírbraxa88
Ja, ennyivel illene is, a valóság még is az, hogy a 205 fontos Talib zsebre tette. Bár azóta mondjuk fejlődött, lehet, hogy a hatodik évére már TE lesz belőle 😊
Mondjuk nálatok igazából mindegy, már azzal erősödtök, hogy célpontnak igen pöpec leszWyatt
Nyilván nem is blokkoló TE-nek hoztuk drága pénzért. Ütközzön csak Willson!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.tomi-tomi
Tudod, ne blokkoljon sose, csak minden szezonban kapjon le 15-20 TD a red zone-ban, és már rendben is vagyunk. 😉BigBaltazar
Nagyjából ez fog történni (elégedjetek meg 10-15 TD-nal), csak mi a bánatért mond hülyeséget? Tavaly ment a rinya - jogosan -, hogy ő nem is TE, most meg blokkoló zseni.

Ő azt tudja elit szinten, amit a SB-on Matthews adott elő. Szvsz ezért adott érte a Hawks FO zsák aranyat, nem azért, hogy DL-t blokkoljon.

én ebben Graham mellett vagyok,braxa88
Ja, ha duplázzátok, úgy már könnyebb! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.tomi-tomi
Tudod, ne blokkoljon sose, csak minden szezonban kapjon le 15-20 TD a red zone-ban, és már rendben is vagyunk. 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.tomi-tomi
én ebben Graham mellett vagyok, ha vki 270font, és megtanítják neki h kell blokkolni, mit csináljon, akkor az meg tudja blokkolni a kisebb CBket, LBket, ha oda teszi magát. főleg ha vki ilyen atletikus, ilyen fizikai adottságokkal bírbraxa88
Ja, ennyivel illene is, a valóság még is az, hogy a 205 fontos Talib zsebre tette. Bár azóta mondjuk fejlődött, lehet, hogy a hatodik évére már TE lesz belőle 😊
Mondjuk nálatok igazából mindegy, már azzal erősödtök, hogy célpontnak igen pöpec lesz

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.tomi-tomi
én ebben Graham mellett vagyok, ha vki 270font, és megtanítják neki h kell blokkolni, mit csináljon, akkor az meg tudja blokkolni a kisebb CBket, LBket, ha oda teszi magát. főleg ha vki ilyen atletikus, ilyen fizikai adottságokkal bír
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀braxa88
Ezek szerint életében nem akart CB-nél nagyobb, nehezebb bárkit megblokkolni. Btw azokat se tudja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Graham: "I'm 270 pounds. I can block anybody I want to."
ennyi 😀
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tarvaris vissza is tértbraxa88
Akkor a pénzfeldobásokat már megnyertük. 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tarvaris vissza is tért
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A jelenlegi cseréjéből is Carrollék elkapót akarnak csinálni 😀
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintetek van esély arra, hogy Poole kiszorítsa valamelyik kezdőbe jósolt guardot (Sweezy, Bailey)?
Illetve ami nekem szemet szúrt, hogy R.Wilson sérülése esetén (ne legyen ilyen természetesen) nem vagytok túlságosan eleresztve pótlás terén.Bazzani
RW nélkül? Bátrak vagyunk, bele sem gondolunk! 😉

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek van esély arra, hogy Poole kiszorítsa valamelyik kezdőbe jósolt guardot (Sweezy, Bailey)?
Illetve ami nekem szemet szúrt, hogy R.Wilson sérülése esetén (ne legyen ilyen természetesen) nem vagytok túlságosan eleresztve pótlás terén.Bazzani
igen, de nem hiszem.
Tarvaris valszeg visszajön