Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
azértnem csoda h Bennett nem elégedett a szerződésével.Malik Jackson 15M krörüli pénzt kap majd évente, míg Bennett kb felét. És azért Bennett a jobb playa, Avril meg kevesebbet. bitang jó szerződések voltak ezek (csak ugye ha tul jó akkor jön a holdout 😀 )
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Közben trójai falókét menne Sweezy friscoba, legalábbis olyan hírek terjednek, hogy vinné őt a 9ers 😀
undisputedly
Nem trojai falo, trojai virus.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Rubin szerződéséből (12M) 5,5M garantált.
továbbra is jó ez a szerződés. Ha ugy nyomja tavaly, főleg az év 2.felében akkor nagy erősség lesz. És sztem ha Hill is végre egészséges lesz akkor eljün neki a breakout.
braxa88
Hill breakout szezonjában már tavaly is hittem...
Rubin visszaigazolása nagyon jó döntés.

Közben trójai falókét menne Sweezy friscoba, legalábbis olyan hírek terjednek, hogy vinné őt a 9ers 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Rubin szerződéséből (12M) 5,5M garantált.
továbbra is jó ez a szerződés. Ha ugy nyomja tavaly, főleg az év 2.felében akkor nagy erősség lesz. És sztem ha Hill is végre egészséges lesz akkor eljün neki a breakout.
Carroll: I think he's been the most effective guy playing 3-technique that we've had
ez alapán fogunk hozni egy NT-t, és nem Rubin lesz az. Így Hill sem lesz "fulltime" kezdő.

Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Lol,ez még viccnek is rossz 😊
undisputedly
Mondtam hogy pletyka...Látták Bennettet Seattleben abból indult...Én se hinném hogy túl sok valóság alapja lenne...
Tomcsik
a Michael volt az 😀
braxa88
Marty volt, de nyílván meglátogatta a tesót...

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lol,ez még viccnek is rossz 😊
undisputedly
Mondtam hogy pletyka...Látták Bennettet Seattleben abból indult...Én se hinném hogy túl sok valóság alapja lenne...
Tomcsik
a Michael volt az 😀
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Lol,ez még viccnek is rossz 😊
undisputedly
Mondtam hogy pletyka...Látták Bennettet Seattleben abból indult...Én se hinném hogy túl sok valóság alapja lenne...

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Lol,ez még viccnek is rossz 😊
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ti is olvastatok ilyen pletykákat hogy lenne Bennett Graham trade???
Tomcsik
nem
honnan veszed?
braxa88
 showtimesports.sportsblog.com/posts/13736252/nfl-rumors--jimmy-graham-to-bears--martellus-bennett-to-seahawks.html

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564


jó szerződésnek tűnik
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
ezt a sweezy "imádatot" nem értem, azt hittem csapata se lesz 😀
braxa88
Sokan keresnek DT-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Ti is olvastatok ilyen pletykákat hogy lenne Bennett Graham trade???
Tomcsik
nem
honnan veszed?
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Ti is olvastatok ilyen pletykákat hogy lenne Bennett Graham trade???

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.
undisputedly
Okung/Penn - Leary - Glowinski hármas jó, Lewis és Gilliam marad, melléjük jönne egy normális, tehetséges játékos draftról, az már egész jó lenne.
Nadal17
Brittnek bérelt a helye
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.
undisputedly
Okung/Penn - Leary - Glowinski hármas jó, Lewis és Gilliam marad, melléjük jönne egy normális, tehetséges játékos draftról, az már egész jó lenne.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
ezt a sweezy "imádatot" nem értem, azt hittem csapata se lesz 😀
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.
undisputedly
inkább mint Brandon LB Marshall
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Rubin marad további 3 évre. nagyszerű!
braxa88
ezzel sztem a DT need már nem prioritás
Rubin-Hill személyében kezdő megvan. minőségi depht kell még
braxa88
Rubin nagyon jó üzlet volt már tavaly is. Ehhez a szerződéshez nincs mit hozzá tenni, megérdemelte.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
#Broncos will place 2nd round tender on ILB restricted free agent Brandon Marshall. #Dolphins, #Seahawks among those could be interested

— Troy Renck (@TroyRenck) March 7, 2016


nemá :/
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Rubin marad további 3 évre. nagyszerű!
braxa88
ezzel sztem a DT need már nem prioritás
Rubin-Hill személyében kezdő megvan. minőségi depht kell még
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Rubin marad további 3 évre. nagyszerű!
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Ez azért elég durva...

 www.seattletimes.com/sports/seahawks/seahawks-receiver-ricardo-lockette-thanks-redmond-firefighters-and-paramedics-for-saving-his-life/
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Na, azért álljon meg a menet...

NFL Network's Ian Rapoport reported Monday that the Cardinals have made a "huge push" to land free agent OLB Bruce Irvin.
The Jags and Falcons have long been considered frontrunners for Irvin from a dot-connecting standpoint -- both of their head coaches are ex-Seahawks defensive coordinators -- but the Cardinals may emerge as Irvin's most aggressive bidder. Irvin, 28, piled up 5.5 sacks and a forced fumble as a 12-game starter in Seattle last year. He played the OTTO strong-side position in Pete Carroll's 4-3, but would be a full-time rush 'backer in Arizona's 3-4 defense.

Az a vicc, hogy neki nyilván vonzóbb lenne egy pure rusher szerepkör, mint amit az Arizona is ajánl, annál amit pl a Jax (LB). Remélem nem megy a pintyekhez, mert ott az elkövetkező években nem sok sikerélménye lesz 😊 😊
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
Egyébként Clemons is csapat nélküli. Beugrónak néhány play erejéig elférne kis pénzért, átlagos szintet tudna hozni, kicsit kímélné Bennettéket és a fiatalok is biztos profitálnának a tapasztalatából, az öltözőben sem számítana új arcnak. Kérdés, hogy akarja -e folytatni és mennyire kopott meg.
Nadal17
én bírnám de csak TC végéig.
sztem 53ba már nem férne itt
braxa88
Attól függ, mennyire kell kiüríteni a pénztárcát a többi posztra és így milyen needek maradnak a draft korai köreire. Jelenleg Bennett, Avril, Clark hármas van csak szerződés alatt, DT posztra is csak Hill azok közül, aki számít + Irvin is menni fog, mint szituációs pass rusher, így még lehet elférne limitált szerepkörben.

Szerk.: Jeron Johnson is cut. Jó lenne néhány arcot viszontlátni, mindkettő jó volt a maga szerepkörében. (Azt zárójel nélkül nem is merem leírni, hogy Kelcie + Johnson SS + Kam trade = sok pénz)

Szerkesztette: Nadal17