Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 10 éve
azértnem csoda h Bennett nem elégedett a szerződésével.Malik Jackson 15M krörüli pénzt kap majd évente, míg Bennett kb felét. És azért Bennett a jobb playa, Avril meg kevesebbet. bitang jó szerződések voltak ezek (csak ugye ha tul jó akkor jön a holdout 😀 )
több mint 10 éve
Közben trójai falókét menne Sweezy friscoba, legalábbis olyan hírek terjednek, hogy vinné őt a 9ers 😀Nem trojai falo, trojai virus.
undisputedly

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Rubin szerződéséből (12M) 5,5M garantált.Hill breakout szezonjában már tavaly is hittem...
továbbra is jó ez a szerződés. Ha ugy nyomja tavaly, főleg az év 2.felében akkor nagy erősség lesz. És sztem ha Hill is végre egészséges lesz akkor eljün neki a breakout.
braxa88
Rubin visszaigazolása nagyon jó döntés.
Közben trójai falókét menne Sweezy friscoba, legalábbis olyan hírek terjednek, hogy vinné őt a 9ers 😀
Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Rubin szerződéséből (12M) 5,5M garantált.továbbra is jó ez a szerződés. Ha ugy nyomja tavaly, főleg az év 2.felében akkor nagy erősség lesz. És sztem ha Hill is végre egészséges lesz akkor eljün neki a breakout.
Carroll: I think he's been the most effective guy playing 3-technique that we've had
ez alapán fogunk hozni egy NT-t, és nem Rubin lesz az. Így Hill sem lesz "fulltime" kezdő.
Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
Marty volt, de nyílván meglátogatta a tesót...a Michael volt az 😀Lol,ez még viccnek is rossz 😊Mondtam hogy pletyka...Látták Bennettet Seattleben abból indult...Én se hinném hogy túl sok valóság alapja lenne...
undisputedly
Tomcsik
braxa88
több mint 10 éve
a Michael volt az 😀Lol,ez még viccnek is rossz 😊Mondtam hogy pletyka...Látták Bennettet Seattleben abból indult...Én se hinném hogy túl sok valóság alapja lenne...
undisputedly
Tomcsik
több mint 10 éve
Lol,ez még viccnek is rossz 😊Mondtam hogy pletyka...Látták Bennettet Seattleben abból indult...Én se hinném hogy túl sok valóság alapja lenne...
undisputedly
több mint 10 éve
Lol,ez még viccnek is rossz 😊
több mint 10 éve
showtimesports.sportsblog.com/posts/13736252/nfl-rumors--jimmy-graham-to-bears--martellus-bennett-to-seahawks.htmlTi is olvastatok ilyen pletykákat hogy lenne Bennett Graham trade???nem
Tomcsik
honnan veszed?
braxa88
több mint 10 éve
ezt a sweezy "imádatot" nem értem, azt hittem csapata se lesz 😀Sokan keresnek DT-t.
braxa88

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Ti is olvastatok ilyen pletykákat hogy lenne Bennett Graham trade???nem
Tomcsik
honnan veszed?
több mint 10 éve
Brittnek bérelt a helyeSzerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.Okung/Penn - Leary - Glowinski hármas jó, Lewis és Gilliam marad, melléjük jönne egy normális, tehetséges játékos draftról, az már egész jó lenne.
undisputedly
Nadal17
több mint 10 éve
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.Okung/Penn - Leary - Glowinski hármas jó, Lewis és Gilliam marad, melléjük jönne egy normális, tehetséges játékos draftról, az már egész jó lenne.
undisputedly
több mint 10 éve
ezt a sweezy "imádatot" nem értem, azt hittem csapata se lesz 😀
több mint 10 éve
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.inkább mint Brandon LB Marshall
undisputedly
több mint 10 éve
Szerintetek a Cowboys G, Ronald Leary megérné a 2. körösünket? 2. körös tendert kapott a Dallastól. Nem igazán vagyok vele tisztában, de ha azt nézzük, hogy mi annó Brittet vittük a 2. körös pickünkkel, továbbá belegondolok a Carpenter, Sweezy, Moffit projectekbe, inkább már máshol bizonyított guardokat hoznék.
több mint 10 éve
Rubin nagyon jó üzlet volt már tavaly is. Ehhez a szerződéshez nincs mit hozzá tenni, megérdemelte.Rubin marad további 3 évre. nagyszerű!ezzel sztem a DT need már nem prioritás
braxa88
Rubin-Hill személyében kezdő megvan. minőségi depht kell még
braxa88
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
#Broncos will place 2nd round tender on ILB restricted free agent Brandon Marshall. #Dolphins, #Seahawks among those could be interested— Troy Renck (@TroyRenck) March 7, 2016
nemá :/
több mint 10 éve
Rubin marad további 3 évre. nagyszerű!ezzel sztem a DT need már nem prioritás
braxa88
Rubin-Hill személyében kezdő megvan. minőségi depht kell még
több mint 10 éve
Rubin marad további 3 évre. nagyszerű!
több mint 10 éve
Ez azért elég durva...www.seattletimes.com/sports/seahawks/seahawks-receiver-ricardo-lockette-thanks-redmond-firefighters-and-paramedics-for-saving-his-life/
több mint 10 éve
Na, azért álljon meg a menet...NFL Network's Ian Rapoport reported Monday that the Cardinals have made a "huge push" to land free agent OLB Bruce Irvin.
The Jags and Falcons have long been considered frontrunners for Irvin from a dot-connecting standpoint -- both of their head coaches are ex-Seahawks defensive coordinators -- but the Cardinals may emerge as Irvin's most aggressive bidder. Irvin, 28, piled up 5.5 sacks and a forced fumble as a 12-game starter in Seattle last year. He played the OTTO strong-side position in Pete Carroll's 4-3, but would be a full-time rush 'backer in Arizona's 3-4 defense.
Az a vicc, hogy neki nyilván vonzóbb lenne egy pure rusher szerepkör, mint amit az Arizona is ajánl, annál amit pl a Jax (LB). Remélem nem megy a pintyekhez, mert ott az elkövetkező években nem sok sikerélménye lesz 😊 😊
több mint 10 éve
Attól függ, mennyire kell kiüríteni a pénztárcát a többi posztra és így milyen needek maradnak a draft korai köreire. Jelenleg Bennett, Avril, Clark hármas van csak szerződés alatt, DT posztra is csak Hill azok közül, aki számít + Irvin is menni fog, mint szituációs pass rusher, így még lehet elférne limitált szerepkörben.Egyébként Clemons is csapat nélküli. Beugrónak néhány play erejéig elférne kis pénzért, átlagos szintet tudna hozni, kicsit kímélné Bennettéket és a fiatalok is biztos profitálnának a tapasztalatából, az öltözőben sem számítana új arcnak. Kérdés, hogy akarja -e folytatni és mennyire kopott meg.én bírnám de csak TC végéig.
Nadal17
sztem 53ba már nem férne itt
braxa88
Szerk.: Jeron Johnson is cut. Jó lenne néhány arcot viszontlátni, mindkettő jó volt a maga szerepkörében. (Azt zárójel nélkül nem is merem leírni, hogy Kelcie + Johnson SS + Kam trade = sok pénz)
Szerkesztette: Nadal17