Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
strong lehetett volna :-/
több mint 9 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Nekem még mindig az a problémám, hogy nincs olyan "igazi" No. 1 WR-ünk 😕
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
irvin nem kapja meg az 5.éves opciót
reagált twitteren: That's shit is nothing! FUCK THAT OPTION!
😀

Willson snapjeit nem hiszemh elnyeli kell egy blokkoló TE. sokat lesz amugy is Graham WR pozícióban.
sztem norwood kuka, nem várok tőle semmit
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Baldwin, Kearse, Lockett, Richardson, Matthews, Norwood. (LockettE cut) + Graham, Willson. nem olyan katasztrófa a WR sor amugybraxa88
Richardsonból lehet,hogy újbóli komoly sérülése miatt nem lesz semmi már.
Lockette special teamer
Matthews a meglepetés erejével hatva domborított egyet a SB-on, előtte egész évben elkapása sem volt egy olyan egységben ahová az utcáról is besétálhatott volna bárki gyakorlatilag (mondom ezt úgy,hogy nekem az egyik ekdvenc tavalyi igazolásom volt)
Kearse kb 3. számú elkapó, jobb napjain halványabb No. 2.
Norwood tavaly alig mutatott valamit, belőle még bármi lehet.

Lockett újonc, reméljük aprít.
Baldwinnak lehet,hogy ez az utolsó éve,nem? Ő átlag feletti slotba.
Graham probowler.
Willson snapjeit meg el fogja nyelni Graham.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baldwin, Kearse, Lockett, Richardson, Matthews, Norwood. (LockettE cut) + Graham, Willson. nem olyan katasztrófa a WR sor amugy
több mint 9 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Chris Matthews mennyi szerepet kaphat a SB villogás után?
Braxát már kérdeztem PM-ben, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.Bazzani
biztos többet szánnak neki, mint tavaly, de nagy rotáció lesz... az h mennyire fogunk több passzjátékot hívni? sztem egy kicsivel többet, h Lynchet még jobban óvjuk szezon végére. De hát mondom, sztem a rotáció miatt nem lesz nagy produkciója, max end zone környékén, ha nagyon elveszik Jimmy-t, akkor egy-egyben megkaphatja egy párszor.SeaSzilaHawk
Ahogy néztem a srácot elég tökös és elég jókezű ahhoz, hogy ez ne csak egyszeri produkció legyen. És azért nagyon nem UDFA szintű cornerektől szakadt el a döntőn.
Persze most már több figyelmet kap ha pályára kerül.Bazzani
Itt a legautentikusabb vélemény: Pete Carroll "We go into this camp thinking that Chris is going to be a big guy and the big receiver in this offense," said Carroll. "He is as good as it gets to fill that expectation. We’ll see how he does."
Az SB - ben azért Bráner ellen már nem igazán villogott.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap3000000490708/2015-Draft-Grade-Seahawks
Volt akitől "A" minősítést kapott a Seahawks a draftra, ha úgy vesszük, hogy Jimmy Graham az első körös, akkor valóban nagyon jó lett a draft, de a többieket is beleszámítva, tényleg sok ígéretes tehetség kerülhet a csapatba, akikből már csak ki kell hozni a maximumot.
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
34 éves plusz alulméretezett is.Fucu
A korral nincs gond. Pont nálatok van a ligában a legöregebb long snapper, 38 éves. 😊Szamár
Azert kapott egy hirt nalunk 😊
 www.seahawks.hu/nate-boyer-long-snapper/endorphyn
Egy indexes cikk róla:
http://index.hu/sport/amerikaifutball/2015/04/12/zoldsapkas_nfl_34_eves_ujonc/

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jelenleg 97 játékos van a rosteren. 😊 Draft után nagyon jó előérzeteim vannak a következő szezonnal kapcsolatban, brutálisan erős keretünk lehet, ha nemcsak a régiek hozzák a tőlük jól megszokottat, hanem az újak közül is többen megugorják azt a szintet.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
34 éves plusz alulméretezett is.Fucu
A korral nincs gond. Pont nálatok van a ligában a legöregebb long snapper, 38 éves. 😊Szamár
Azert kapott egy hirt nalunk 😊
 www.seahawks.hu/nate-boyer-long-snapper/

-- TIME I'AM! --
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na szóval én nekem tetszik ez a class, jobb mint az előző kettő.
clark jó szituációs rusher lehet, lockettből bármi jo kijöhet, ha a 3olmberből 2jobb lesz mint carpenter és lewis akkor már nyertünk. gwacham projekt azon helyen nagyon tetszik, murphy meg egy magas db, amik nálunk beválnak.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
poole és glowinski og lesz
sokoli meg c
matthewsra nagyon számítamak
lockett legnagyobb erénye a returnek
gwacham schofield jelyére jött
clarkot nagyon szereti a csapat
ezeket schneider mondta
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
34 éves plusz alulméretezett is.Fucu
A korral nincs gond. Pont nálatok van a ligában a legöregebb long snapper, 38 éves. 😊Szamár
ez igaz, de ő a 18. szezonját kezdi meg 😊
itt az írás (kicsit lejjebb kell tekerni és ott kezdődik):  mmqb.si.com/2015/04/06/nate-boyer-long-snapper-green-beret-nfl-draft/



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
34 éves plusz alulméretezett is.Fucu
A korral nincs gond. Pont nálatok van a ligában a legöregebb long snapper, 38 éves. 😊
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
És ami lemaradt: UDFA Nate Boyer, LS, Texas. 34 éves, leszerelt zöldsapkás. Ez szép volt Carrolléktól. 😊gyeek
MMQB-n olvastam róla cikket óriási story. 34 éves plusz alulméretezett is.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chris Matthews mennyi szerepet kaphat a SB villogás után?
Braxát már kérdeztem PM-ben, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.Bazzani
biztos többet szánnak neki, mint tavaly, de nagy rotáció lesz... az h mennyire fogunk több passzjátékot hívni? sztem egy kicsivel többet, h Lynchet még jobban óvjuk szezon végére. De hát mondom, sztem a rotáció miatt nem lesz nagy produkciója, max end zone környékén, ha nagyon elveszik Jimmy-t, akkor egy-egyben megkaphatja egy párszor.SeaSzilaHawk
Ahogy néztem a srácot elég tökös és elég jókezű ahhoz, hogy ez ne csak egyszeri produkció legyen. És azért nagyon nem UDFA szintű cornerektől szakadt el a döntőn.
Persze most már több figyelmet kap ha pályára kerül.

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Chris Matthews mennyi szerepet kaphat a SB villogás után?
Braxát már kérdeztem PM-ben, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.Bazzani
biztos többet szánnak neki, mint tavaly, de nagy rotáció lesz... az h mennyire fogunk több passzjátékot hívni? sztem egy kicsivel többet, h Lynchet még jobban óvjuk szezon végére. De hát mondom, sztem a rotáció miatt nem lesz nagy produkciója, max end zone környékén, ha nagyon elveszik Jimmy-t, akkor egy-egyben megkaphatja egy párszor.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ross Apo ilyen névvel csak All-pro lehet. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seattle Seahawks
Alex Singleton LB Montana State
Nate Boyer LS Texas
Quayshawn Nealy LB Georgia Tech
Travon Reed CB Auburn
Tory Slater DL West Georgia
Ross Apo WR BYU
Thomas Rawls RB Central Michigan
Ronnie Shields TE Kentucky
Ronald Martin S LSU

rossz apó 😀
több mint 9 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
PC: "We go into this camp thinking that Chris is going to be a big guy and the big receiver in this offense."
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Chris Matthews mennyi szerepet kaphat a SB villogás után?
Braxát már kérdeztem PM-ben, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.Bazzani
Mivel megint sikerült 5-10 körüli WR-t draftolni, nagy szükségünk lehet rá a továbbiakban is.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
UDFA érkezők: Austin Hill WR, Rod Smith RB

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Első blikkre ez a draft is a védelemről szólt. Kíváncsi vagyok milyen O falat álmodtak össze PC-ék.
Hátha a Britt projektből is lesz valami. Emlékszem Carp is kukagyanús volt kezdő évében, aztán ha nem is elit, de használható G lett belőle. Most jöhet a mélyebb elemzés és a sakkozás, meglátjuk mire ment ki a játék. Szokás szerint kapunk egy C- minősítést a draftért, aztán irány a SB.
Érdekesség: az egyik haveromat úgy hívják, hogy Szokoli Krisztián.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chris Matthews mennyi szerepet kaphat a SB villogás után?
Braxát már kérdeztem PM-ben, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
És ami lemaradt: UDFA Nate Boyer, LS, Texas. 34 éves, leszerelt zöldsapkás. Ez szép volt Carrolléktól. 😊gyeek
+ Brandon Cottom RB (FB?)

 www.hammerandrails.com/2015/5/2/8538493/a-user-s-guide-to-brandon-cottom-seahawks-ufa

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.