Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Jesse Williams szegény... Két éven keresztül sérült, majd jön ez... Állítólag ez a veserák 45 év alatt nagyon ritka. Hihetetlen. Reméljük kigyógyul belőle minél előbb.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Volt már ez? Készíts saját gifet:  giferator.easports.com/krankovics
Kedvencem az "R. Wilson - sad". Hogy a rivális szurkolóknak is legyen valami. 😀

Szerk: megkíséreltem pozitívra fordítani:  goo.gl/zsjIIY 😀Szamár
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Nem szabad a kész dolgokba belenyúlni..😊

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Volt már ez? Készíts saját gifet:  giferator.easports.com/krankovics
Kedvencem az "R. Wilson - sad". Hogy a rivális szurkolóknak is legyen valami. 😀

Szerk: megkíséreltem pozitívra fordítani:  goo.gl/zsjIIY 😀
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Volt már ez? Készíts saját gifet:  giferator.easports.com/

krankovics
No offense, de olyan mintha az ugras vegen rajenne a szapora aztan gyorsan keszulne leulni a budira.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Volt már ez? Készíts saját gifet:  giferator.easports.com/


http://seahawks.hu
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Hát oda nem tudtál volna bekerülni/megcsinálni az 53-fős rostert. Jobban tetted hogy hazajöttél, mert itt talán egy Megye 3-as Csengele/Kömpöcbe még csak-csak betudnál volna férni, a keretbe..Coolearie
Nem nehéz pedig, 1-2 éven belül úgyis visszavonul az egész csapat, mostanában nagy divat lett arrafelé.

(Sok lesz az OFF)
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na és mit mondtak rólad? Maradsz vagy menned kell?Coolearie
A ninershez akartak tradelni, úgyhogy inkább hazajöttem.Nadal17
Hát oda nem tudtál volna bekerülni/megcsinálni az 53-fős rostert. Jobban tetted hogy hazajöttél, mert itt talán egy Megye 3-as Csengele/Kömpöcbe még csak-csak betudnál volna férni, a keretbe..😊

több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Na és mit mondtak rólad? Maradsz vagy menned kell?Coolearie
A ninershez akartak tradelni, úgyhogy inkább hazajöttem.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Eddig egy rookie campen vagyunk túl, bármi lehet.Nadal17
Na és mit mondtak rólad? Maradsz vagy menned kell?

több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Eddig egy rookie campen vagyunk túl, bármi lehet.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Teljesen más stílus a kettő. Tate a mérete ellenére 1vs1-ben leszedett impossible labdákat nála két fejjel magasabb cornerek orizeteben. Ezen kívül neki elkapas után voltak olyan képességei amilyenek senki másnak a ligában. És sosem droppolt. Soha.

Lockett prexizios fegyver. Speed, route futás stb
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
tyler lockett = golden tate, percy harvinhttps://www.youtube.com/watch?v=jKDYoZ56-2USyckee
Szerintem Golden Tate-nél nem hiszem hogy jobb lesz majd.😉

több mint 9 éve
Syckee Seattle Seahawks Baylor Bears 2

http://goo.gl/aK2z95
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irvin (is) a Falconsba vágyik:  blacksportsonline.com/home/2015/05/bruce-irvin-says-he-plans-on-playing-in-atl-after-contract-is-up
meghülyült teljesen h nem kapja meg az 5.éves opciót
nem tudom mennyire lesz motivált idénbraxa88
Elolvasva a cikket, én nem érzem, hogy be akart volna szólni. Megtudta, nem kérik le az opcióját, érthetően azt feltételezi, hogy a Seattle nem tart rá igényt az idény után. Atlantából származik, odament az imádott edzője. A riporter ügyesen alákérdezett, ő meg naívan elmondta a vágyait. Így kell csőbe csalni a riportalanyt és hírt kreálni a semmiből. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Irvin (is) a Falconsba vágyik:  blacksportsonline.com/home/2015/05/bruce-irvin-says-he-plans-on-playing-in-atl-after-contract-is-up
meghülyült teljesen h nem kapja meg az 5.éves opciót
nem tudom mennyire lesz motivált idénbraxa88
A 7.8 milliós opciót nem éri meg szerintem, annak ellenére sem,hogy fontosabb láncszem ő , mint hiszik sokan.

LB-ben is kifejezetten átlag felettit hozott, plusz amikor elfogytunk a DE poszton, ott is beszállt.
Mindazonáltal a megnyilvánulásai és az ostoba büntetései alapján az egyik legegyügyűbb játékos a csapatban. Idén reméljük nem dől ki 7-8 játékos a védőfalból, és akkor nem lesz rá szükség ott, mert az igazi értéket az adta, hogy ott is bevethető, ott is átlag feletti teljesítménnyel.

A Falsonsnál a mostani Beasley pick után nem hiszem, hogy rotációnál többet kapna, arra meg nem fognak neki fizetni 7+ milliót. Ez van, cserélődik a roster.undisputedly
Egyetértek...
Ő nem egy "one of a kind" játékos és cserélhető. Hasznos, de nem nélkülözhetetlen.
Az h mindent odaadott a csapatért az szép és jó, de hát ezért draftolták, ezért kapta a fizuját. Biznisz. Muszáj motiváltnak lennie, mert contract year. Ha nem tőlünk kap nagy pénzt, ami kb tuti, akkor nem mindegy neki sem, hogy más csapatnál mennyit fog kapni.
Néztem nfl.com-on Bennett-et és nagyon nem volt szimpi, hogy minden csak a pénzról szólt. Kb mindenhol a pénzt emlegette. Tavaly kapott emelést, nem hiszem, h megint kellene neki adni.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Irvin (is) a Falconsba vágyik:  blacksportsonline.com/home/2015/05/bruce-irvin-says-he-plans-on-playing-in-atl-after-contract-is-up
meghülyült teljesen h nem kapja meg az 5.éves opciót
nem tudom mennyire lesz motivált idénbraxa88
A 7.8 milliós opciót nem éri meg szerintem, annak ellenére sem,hogy fontosabb láncszem ő , mint hiszik sokan.

LB-ben is kifejezetten átlag felettit hozott, plusz amikor elfogytunk a DE poszton, ott is beszállt.
Mindazonáltal a megnyilvánulásai és az ostoba büntetései alapján az egyik legegyügyűbb játékos a csapatban. Idén reméljük nem dől ki 7-8 játékos a védőfalból, és akkor nem lesz rá szükség ott, mert az igazi értéket az adta, hogy ott is bevethető, ott is átlag feletti teljesítménnyel.

A Falsonsnál a mostani Beasley pick után nem hiszem, hogy rotációnál többet kapna, arra meg nem fognak neki fizetni 7+ milliót. Ez van, cserélődik a roster.undisputedly
Beasley Leo lesz, így irvin kezdőbe mehet majd. de ezt kit érdekel itt
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Irvin (is) a Falconsba vágyik:  blacksportsonline.com/home/2015/05/bruce-irvin-says-he-plans-on-playing-in-atl-after-contract-is-up
meghülyült teljesen h nem kapja meg az 5.éves opciót
nem tudom mennyire lesz motivált idénbraxa88
A 7.8 milliós opciót nem éri meg szerintem, annak ellenére sem,hogy fontosabb láncszem ő , mint hiszik sokan.

LB-ben is kifejezetten átlag felettit hozott, plusz amikor elfogytunk a DE poszton, ott is beszállt.
Mindazonáltal a megnyilvánulásai és az ostoba büntetései alapján az egyik legegyügyűbb játékos a csapatban. Idén reméljük nem dől ki 7-8 játékos a védőfalból, és akkor nem lesz rá szükség ott, mert az igazi értéket az adta, hogy ott is bevethető, ott is átlag feletti teljesítménnyel.

A Falsonsnál a mostani Beasley pick után nem hiszem, hogy rotációnál többet kapna, arra meg nem fognak neki fizetni 7+ milliót. Ez van, cserélődik a roster.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Irvin (is) a Falconsba vágyik:  blacksportsonline.com/home/2015/05/bruce-irvin-says-he-plans-on-playing-in-atl-after-contract-is-up
meghülyült teljesen h nem kapja meg az 5.éves opciót
nem tudom mennyire lesz motivált idén
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
tyler lockett = golden tate, percy harvin www.youtube.com/watch?v=jKDYoZ56-2USyckee
Ezt így kijelenteni egy kicsit elhamarkodott dolog. Nézzük meg mit csinál a srác a nagyok között, aztán meglátjuk. Az biztos, hogy ígéretes.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Syckee Seattle Seahawks Baylor Bears 2
tyler lockett = golden tate, percy harvinhttps://www.youtube.com/watch?v=jKDYoZ56-2U

http://goo.gl/aK2z95
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
P-Rich tweetelt egyet amiből arra lehet következtetni, hogy hosszabb időt vesz majd igénybe a felépülése, mint várta.
Vagy csak elkésett valahonnan 😀

Akárhogy is legyen, ha a Matthews, Graham, Lockette-Baldwin + Kearse-Norwood sor egészséges, akkor van ideje pihenni.undisputedly
Ki ne hagyd a harmadik körösünket, Lockett-et. 😊BigBaltazar
Igen, igen Lockett-re gondoltam Lockette alatt. Nagy különbség 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
P-Rich tweetelt egyet amiből arra lehet következtetni, hogy hosszabb időt vesz majd igénybe a felépülése, mint várta.
Vagy csak elkésett valahonnan 😀

Akárhogy is legyen, ha a Matthews, Graham, Lockett-Baldwin + Kearse-Norwood sor egészséges, akkor van ideje pihenni.undisputedly
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
P-Rich tweetelt egyet amiből arra lehet következtetni, hogy hosszabb időt vesz majd igénybe a felépülése, mint várta.
Vagy csak elkésett valahonnan 😀

Akárhogy is legyen, ha a Matthews, Graham, Lockette-Baldwin + Kearse-Norwood sor egészséges, akkor van ideje pihenni.undisputedly
Ki ne hagyd a harmadik körösünket, Lockett-et. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
P-Rich tweetelt egyet amiből arra lehet következtetni, hogy hosszabb időt vesz majd igénybe a felépülése, mint várta.
Vagy csak elkésett valahonnan 😀

Akárhogy is legyen, ha a Matthews, Graham, Lockette-Baldwin + Kearse-Norwood sor egészséges, akkor van ideje pihenni.
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Off
Érdekes történet egy furcsa büntetéssel. Sokáig lehetne ragozni az egész történetet a lebukástól az ítéletig. És még nincs is vége... az mindenesetre tény, hogy trükközni próbáltak és, hogy a Pats-nál nem ez az első eset.
On