Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...
Medvepapa
azért van minden mockban DT pick mert a két kezdő DTnk UFA, ennyi.
ahhoz h maradjanak bele kell nyúlni a pénztárcába, és ugye az van köztudatban h tök szarul állunk a cappel, ami azért annyira nem igaz.
Okung amikor kiesett akkor az OL meg nem volt észrevehetően rosszabb (nehéz is lenne annál 😀 )

Én EBBŐL a DT classbol nagyon örülnék ha vinnénk 1.körben DTt, olyan játékosok vannak h beszarás, vétek lenne egy alapbol need poszton nem beruházni akár egy Rankinsbe v Butlerbe vRobinsonba. és még rajtuk kívűl is van még kb +5db 1.körös DT prospect.



én 100%ig biztos vagyok benne h nem fogjuk elbaszni veteránra vagy letradere az 1.körösünket.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...
Medvepapa
És ugye Schneider kifejtette már korábban, hogy a szurkolók nagyon túlértékelik az 1. körös választás jogát, és ők inkább felhasználják egy elit veteránra, ha tehetik. Az sem biztos, hogy újra húzunk első körben.

Négy éve húztunk első körös játékost utoljára!
undisputedly
És ebben is igaza van szerintem, főleg mondjuk 20. választástól lefele. Mi meg utóbbi években ebben az intervallumban húztunk(volna), ami nem baj. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...
Medvepapa
És ugye Schneider kifejtette már korábban, hogy a szurkolók nagyon túlértékelik az 1. körös választás jogát, és ők inkább felhasználják egy elit veteránra, ha tehetik. Az sem biztos, hogy újra húzunk első körben.

Négy éve húztunk első körös játékost utoljára!

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Jelen állás szerint nem értem miért akar szinte minden "expert" DT-t választatni velünk 1. körben. OL need egyértelmű, ha Okung megy, akkor minden posztra, de az interiort úgy ahogy van fejleszteni kell. Na most ha választanom kell, hogy mely posztot hosszabbítom vagy fejlesztem FA-n(Sweezy, Britt vagy akár Lewis vs Mebane, Rubin), az érték egyértelműen a védőfalban van. Akár Mebane vagy Rubin újraigazolható szerintem reálértéken, ugyanez szerintem Sweezy-re nem igaz, Britt meg nem kezdő szint. Ha "nyugodtan" akarunk draftolni, akkor a DT párosnak kéne lennie a prioritásnak, úgy a középső-hátsó körökben lehetne próbálkozni.
Na most nyilván szart sem ér amit mondtam, ha Pete vagy Schneider beleszerelmesedik valamelyik prospect-be, de ezek a "draftguruk" sem ilyen szempontból állítják össze a mock-jaikat, hanem hogy ki lesz UFA meg ki nem.
Mondjuk eleve kár volt ennyi karaktert pazarolnom a témára...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
érdekes h én is OLt szeretnék első körben (jelenleg), de a felsorolt prospectek között pont azt az egy OT-t, Clarkot nem szeretném. ő nem lenne előrelépés(a felsorolt DL prospectek mind eléggé tetszenek)

Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
Oszi
Jelenleg 77% szeretne támadófalba embert az első körben 😀 Szép.
undisputedly
Ehhez képest a cikkben elemzők közül csak egy választott O falembert.
Matthew99
A "szakértőket" arról kérdezték, hogy szerintük kit húz a csapat, a szavazókat pedig arról, hogy kit szeretnének.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
Oszi
Jelenleg 77% szeretne támadófalba embert az első körben 😀 Szép.
undisputedly
Ehhez képest a cikkben elemzők közül csak egy választott O falembert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
Oszi
Jelenleg 77% szeretne támadófalba embert az első körben 😀 Szép.
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Alul a szavazás mindent elmond 😀
 www.seahawks.com/news/2016/02/03/post-senior-bowl-mock-drafts-who-will-seattle-seahawks-select-no-26
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Nálam ez az egész probowl egy vicc. A preseason meccsek is előrébb vannak nála a fontossági listán, mert ott legalább a cserék cserei igazából is odateszik magukat.
undisputedly
nyílván 😀
pro bowl egy gála, ökörködés,jó kedv. fun
preseason meccs nyíilván egy cserének, rosterért küzdő arcnak élethalál
...
braxa88
Ezek a srácok egész szezonban gyilkolják egymást, fizikálisan és verbálisan egyaránt. Rájuk fér egy kis idény végi haverkodás. Nem nagyon van az egésznek más célja. Nekem meg kicsit gyógyír, hogy RW megkapta az MVP-t, mert 3 éve elvették tőle, amikor Kyle Rudolph kapta.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nálam ez az egész probowl egy vicc. A preseason meccsek is előrébb vannak nála a fontossági listán, mert ott legalább a cserék cserei igazából is odateszik magukat.
undisputedly
nyílván 😀
pro bowl egy gála, ökörködés,jó kedv. fun
preseason meccs nyíilván egy cserének, rosterért küzdő arcnak élethalál
...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nálam ez az egész probowl egy vicc. A preseason meccsek is előrébb vannak nála a fontossági listán, mert ott legalább a cserék cserei igazából is odateszik magukat.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Amikor Wagner szerelte az keresztbe-kasul futkározó Shermant az volt a nap egyik nagy pillanata. A másik Bennett TD futása, amit szerintem már csak kegyeletből fújtak vissza. A sporik se bírták már a végén a bohóckodást.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
feki Seattle Seahawks 79
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?
SeaSzilaHawk
En élveztem/élvezem hisz most nézem
De amugy én szeretem a pro bowlt
Amugy azt a 3 driveit mikor Wilson bennvolt látni kell
braxa88
jól van... kösz a hype-ot... meglesem én is akkor este...
SeaSzilaHawk
Sherman futàsa miatt màr megèri... 😀
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?
SeaSzilaHawk
En élveztem/élvezem hisz most nézem
De amugy én szeretem a pro bowlt
Amugy azt a 3 driveit mikor Wilson bennvolt látni kell
braxa88
jól van... kösz a hype-ot... meglesem én is akkor este...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?
SeaSzilaHawk
En élveztem/élvezem hisz most nézem
De amugy én szeretem a pro bowlt
Amugy azt a 3 driveit mikor Wilson bennvolt látni kell
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Wilson és Bennett a pro bowl mvp-k 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Jesse Williams visszatérést tervez. hajrá. kezdő is lehet akár.
braxa88
Nem lehet rossz ha eddig kitartottak mellette, mert gyakorlatilag évek óta sérült/beteg.
garrett27
egyetemen még elit DT volt, főleg futás ellen. ugye ebben a kategóriában két kezdőnk is UFA lesz, szal gondolom kiemelten figyelik most Jesset
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Jesse Williams visszatérést tervez. hajrá. kezdő is lehet akár.
braxa88
Nem lehet rossz ha eddig kitartottak mellette, mert gyakorlatilag évek óta sérült/beteg.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Jesse Williams visszatérést tervez. hajrá. kezdő is lehet akár.
több mint 10 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
1/1 lett ahogy vártam 😊
elég erős offense van körülötte: A.J. Green, Julio Jones, DeAndre Hopkins, Allen Robinson, Todd Gurley.
remélem MVP lesz
azt saknálom h Sherman nem ellenfele
braxa88
3 Cowboys OL mögött ráadásul. Lehet csak azért ment el, hogy megtudja, milyen fal mögül dobálni az NFL-ben.
Nadal17
Aztán szegény hazamegy, meglátja Brittéket és sírva fakad. Bár az is lehet, hogy elmegy a szűzanyához gyertyát gyújtani, hogy idén is életben maradt mögöttük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587
1/1 lett ahogy vártam 😊
elég erős offense van körülötte: A.J. Green, Julio Jones, DeAndre Hopkins, Allen Robinson, Todd Gurley.
remélem MVP lesz
azt saknálom h Sherman nem ellenfele
braxa88
3 Cowboys OL mögött ráadásul. Lehet csak azért ment el, hogy megtudja, milyen fal mögül dobálni az NFL-ben.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
1/1 lett ahogy vártam 😊
elég erős offense van körülötte: A.J. Green, Julio Jones, DeAndre Hopkins, Allen Robinson, Todd Gurley.
remélem MVP lesz
azt saknálom h Sherman nem ellenfele

Szerkesztette: braxa88
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Wilson épphogy elkelt a Pro Bowl drafton 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.