Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kötelező ajándék nekünk!
 www.complex.com/sports/2015/04/marshawn-lynch-seahawks-rb-selling-im-just-here-so-i-wont-get-fined-shirts

Lynch okosabb, mint akárkiHelmut Zimmer
Inkább az ügynöke, de már be is rendeltem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Kötelező ajándék nekünk!
 www.complex.com/sports/2015/04/marshawn-lynch-seahawks-rb-selling-im-just-here-so-i-wont-get-fined-shirts

Lynch okosabb, mint akárki
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meglepő 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tukuafu visszatér, ha Coleman is felépül, rendben leszünk fullbackileg.tejbegrrr!!!
Örülök, szerintem hasznosabb játékos, mint sokan gondolják. Beast mode alapból üti és fárasztja a védelmet, nem hátrány, ha előtte egy 300 fontos állat dózerol pluszban.Nadal17
PC szerint TE-pozícióban is blokkolhatna. A fizikuma kétségkívül adott hozzá:


“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egy jobb fal azért elkelne:



 www.profootballfocus.com/blog/2015/03/30/sig-stats-accuracy-under-pressure/tejbegrrr!!!
Mondjuk az kár, hogy a nagydöntőn nem Carson Palmer irányította a New Endlandet...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egy jobb fal azért elkelne:



 www.profootballfocus.com/blog/2015/03/30/sig-stats-accuracy-under-pressure/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tukuafu visszatér, ha Coleman is felépül, rendben leszünk fullbackileg.tejbegrrr!!!
Örülök, szerintem hasznosabb játékos, mint sokan gondolják. Beast mode alapból üti és fárasztja a védelmet, nem hátrány, ha előtte egy 300 fontos állat dózerol pluszban.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Schilling azt mondta egy interjúban, hogy visszavonul.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Egy értelmezés arról, miért érhetünk rá veterán centert találni:  www.seattletimes.com/sports/seahawks/could-free-agency-date-change-impact-seattles-search-for-a-center/tejbegrrr!!!
...mert a védelem megoldja...
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egy értelmezés arról, miért érhetünk rá veterán centert találni:  www.seattletimes.com/sports/seahawks/could-free-agency-date-change-impact-seattles-search-for-a-center/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Jesse Williams is marad. Nyitott FA-kérdések a tavalyi rosterről: T-Jax, Kevin Williams, Jeanpierre, Schilling (két center!).

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tukuafu visszatér, ha Coleman is felépül, rendben leszünk fullbackileg.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Akkor már inkább:  espn.go.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/12572/players-who-may-interest-the-seahawks-in-round-2-of-the-nfl-draft

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
TE-t azért talán mégse kéne draftolni:  www.nationalfootballpost.com/source-albany-tight-end-brian-parker-to-work-out-for-eagles-visit-bengals/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Irvin áprilisi tréfája:

Before this hits the media I just wanna apologize to my fans and the @Seahawks organization once again. I made a terrible decision b driving after I had a few drinks. I will do everything to get ur trust back and will become a better person after this.

Később:

How many of yall thought I was serious ?! Haha April fools!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
dehogy is. minden kulcsjátékosnak van hosszabb szerződése, Wilsonnak meg lesz a hely. ha nem, akkor röpülhet Bennett pl, nem siratnám megbraxa88
Okung, Mebane, Rubin, Irvin, Wagner. Velük mi a helyzet? Az ő szerződéseik is lejárnak jövőre. Nem Sherman/Thomas egyik se, de azért nem is kiegészítő emberek. A többségüket azért szeretnétek itt tartani, nem?peterk2005
Wagner alap h maradnia kell.
Okung kaphat olyan pénzt mint most van neki
Irvin jó, de elengedhető, Mebane is. Rubin pláne
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az a baj,hogy néha már nem tudom eldönteni,hogy mikor ironizálsz 😊
Abban csatlakozom,hogy top 5 fizetést nem adnék neki, és remélem idén még bagóért játszik, mert azt olvastam tegnap több helyen is,hogy "insiderek" szerint aliga legjobban fizetett játékosa lesz, ami szerintem drámai túlzás lenne.undisputedly
Aliga belefér, Siófokot már én is sokallanám 😊tejbegrrr!!!
Ne menjünk át eredménykövetőbe.undisputedly
Bár már ott tartanánk (ti. hogy meccseket lehetne nézni). 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a baj,hogy néha már nem tudom eldönteni,hogy mikor ironizálsz 😊
Abban csatlakozom,hogy top 5 fizetést nem adnék neki, és remélem idén még bagóért játszik, mert azt olvastam tegnap több helyen is,hogy "insiderek" szerint aliga legjobban fizetett játékosa lesz, ami szerintem drámai túlzás lenne.undisputedly
Aliga belefér, Siófokot már én is sokallanám 😊tejbegrrr!!!
Ne menjünk át eredménykövetőbe.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles már nincs nálunk, de egye fene megkapjátok cserébe Bradfordot 😛 😉
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egyébként JS a közelmúltban többször, szinte mindig ugyanezekkel a szavakkal hangsúlyozta, hogy:

Russell wants to win championships for a number of years and we always talking about being a consistent-championship-caliber football team.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az a baj,hogy néha már nem tudom eldönteni,hogy mikor ironizálsz 😊
Abban csatlakozom,hogy top 5 fizetést nem adnék neki, és remélem idén még bagóért játszik, mert azt olvastam tegnap több helyen is,hogy "insiderek" szerint aliga legjobban fizetett játékosa lesz, ami szerintem drámai túlzás lenne.undisputedly
Aliga belefér, Siófokot már én is sokallanám 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
2. körbe irányítót fogunk húzni 😊Helmut Zimmer
Ezt valami insider szakmabelid jósolja,vagy csak a szokásos szkepticizmus? 😊undisputedly
Cinizmus egy kis iróniával fűszerezve + egy kis cucc 😀ThundersNFL
Helló...a hosszú repülő út... 😊
Mindegy is, nézegettem a topicot, és azon gondoltam, milyen gyökérkedéssel/trollkodással tudom még feldobni a bulit...ez jutott eszembe. Bocsánat!

Azért azt hozzáteszem, hogy a VÉDELEM, Lynch, Graham (aki különösen sokat tett eddig is a csapatért) tengely megérdemel egy "rendes irányítót", de nyílván nem korrekt ez Wilsonnal szemben, aki nagyon tisztességes teljesítményre képes, például a 2. félidőben. Mi lenne velünk, ha tényleg nem ő lenne? Fele olyan látványosak, és izgalmasak sem lennének a meccseink, meg aggódnék a D kondija miatt is, ami nyílván látványosan romlana, ha az egész 1. félidőt nem kéne a pályán tölteniük. Gazdasági vonzata is van. Ha a Golden Tate szindróma vírusként terjedne, és kiderülne még egy-két elkapóról, hogy 1000 yardosak, akkor itt komoly pénzeket kéne kifizetni...Lynch nem kapna labdát... kész lenne... Nem jó irány!!!

Isten látja lelkem, nagyon nem csípem szegény Russell játékát, viszont elismerem a "játékcsinálásiképességét", és az érdemeit, amelyek azonban nem predesztinálják Top 5 fizetésre, szerintem. Viszont hivatalos gyásznap lesz, amikor tényleg elit védőt fogunk elveszíteni Russell Wilson bére miatt (most Maxit, és az ő bérigényét hagyjuk, nem róla beszélek). Nem fogunk minden drafton elit játékost húzni, és nevelni a hátsó körökben főleg, hogy a 2011-12 es edzői stáb erősen cserélődik.
Szóval remélem az elit bérezés Wilson esetében nem valósul meg, sőt tudom, hogy így lesz hiszen ő egy humble guy, nem lesz itt gond.... 😊Helmut Zimmer
Az a baj,hogy néha már nem tudom eldönteni,hogy mikor ironizálsz 😊
Abban csatlakozom,hogy top 5 fizetést nem adnék neki, és remélem idén még bagóért játszik, mert azt olvastam tegnap több helyen is,hogy "insiderek" szerint aliga legjobban fizetett játékosa lesz, ami szerintem drámai túlzás lenne.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
2. körbe irányítót fogunk húzni 😊Helmut Zimmer
Ezt valami insider szakmabelid jósolja,vagy csak a szokásos szkepticizmus? 😊undisputedly
Cinizmus egy kis iróniával fűszerezve + egy kis cucc 😀ThundersNFL
Helló...a hosszú repülő út... 😊
Mindegy is, nézegettem a topicot, és azon gondoltam, milyen gyökérkedéssel/trollkodással tudom még feldobni a bulit...ez jutott eszembe. Bocsánat!

Azért azt hozzáteszem, hogy a VÉDELEM, Lynch, Graham (aki különösen sokat tett eddig is a csapatért) tengely megérdemel egy "rendes irányítót", de nyílván nem korrekt ez Wilsonnal szemben, aki nagyon tisztességes teljesítményre képes, például a 2. félidőben. Mi lenne velünk, ha tényleg nem ő lenne? Fele olyan látványosak, és izgalmasak sem lennének a meccseink, meg aggódnék a D kondija miatt is, ami nyílván látványosan romlana, ha az egész 1. félidőt nem kéne a pályán tölteniük. Gazdasági vonzata is van. Ha a Golden Tate szindróma vírusként terjedne, és kiderülne még egy-két elkapóról, hogy 1000 yardosak, akkor itt komoly pénzeket kéne kifizetni...Lynch nem kapna labdát... kész lenne... Nem jó irány!!!

Isten látja lelkem, nagyon nem csípem szegény Russell játékát, viszont elismerem a "játékcsinálásiképességét", és az érdemeit, amelyek azonban nem predesztinálják Top 5 fizetésre, szerintem. Viszont hivatalos gyásznap lesz, amikor tényleg elit védőt fogunk elveszíteni Russell Wilson bére miatt (most Maxit, és az ő bérigényét hagyjuk, nem róla beszélek). Nem fogunk minden drafton elit játékost húzni, és nevelni a hátsó körökben főleg, hogy a 2011-12 es edzői stáb erősen cserélődik.
Szóval remélem az elit bérezés Wilson esetében nem valósul meg, sőt tudom, hogy így lesz hiszen ő egy humble guy, nem lesz itt gond.... 😊
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
2. körbe irányítót fogunk húzni 😊Helmut Zimmer
Sőt, húzunk egy long snappert, akit átképzünk irányítónak. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Okung, Mebane, Rubin, Irvin, Wagner. Velük mi a helyzet? Az ő szerződéseik is lejárnak jövőre. Nem Sherman/Thomas egyik se, de azért nem is kiegészítő emberek. A többségüket azért szeretnétek itt tartani, nem?peterk2005
Idén tavasszal-nyáron Wilson mellett még Wagner hosszabbításával van feladat, ő egyértelműen kell nekünk, a többiek dolgát ráérünk később megoldani. Rubin meg csak most jött, egyes feltételezések szerint éppen Mebane helyére, bár még utóbbival is tárgyalgatunk.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.