Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Chris Myers az uj C jelölt
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
27 éves a liga legjobb cornerbackje
 instagram.com/p/02iPiQkY4I/tejbegrrr!!!
ezen a képen Sherman van 😛

több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.undisputedly
1.körben csak a kivételesen jó G-k, C-k mennek ki, ilyen ritkán van.
2-3.körösek meg a kezdő potenciállal bíróak, ilyen van sok.braxa88
Se Carpenter, se Unger az első évében nem volt nagy eresztés. Én nem azt mondtam, hogy egy 3. vagy 4. körös G nem lehet jó ne adj isten ProB. szintű játékos, de ez idő ( évek ). Nekünk pedig ebből van a legkevesebb.BigBaltazar
SBt nyertünk tavaly. mi az h nincs időnk? mire nincs időnk?!braxa88
BigBaltazarral értek egyet. Amennyiben RW idén nem kap új szerződést, ez az utolsó év,hogy bagóért játszik. Jelenleg még egy lufival szállunk felfelé, de ez lassan kipukkan, mert az az évi 18 millió plusz elvisz majd 4-5 jó játékost a keretből. Ergo idén még eléggé nyitva a csempiönship windó, de jövőre szűkül az az ablak.undisputedly
dehogy is
minden kulcsjátékosnak van hosszabb szerződése, Wilsonnak meg lesz a hely. ha nem, akkor röpülhet Bennett pl, nem siratnám meg

de akkor is 1.körös OGk kellenek? dehogy.
J.Cooper v Warmack annyira jobb mint egy 3.körös OG? hátnem.
2-3-4. körben vannak jó kezdő falemberek, csak meg kell találni
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.undisputedly
1.körben csak a kivételesen jó G-k, C-k mennek ki, ilyen ritkán van.
2-3.körösek meg a kezdő potenciállal bíróak, ilyen van sok.braxa88
Se Carpenter, se Unger az első évében nem volt nagy eresztés. Én nem azt mondtam, hogy egy 3. vagy 4. körös G nem lehet jó ne adj isten ProB. szintű játékos, de ez idő ( évek ). Nekünk pedig ebből van a legkevesebb.BigBaltazar
SBt nyertünk tavaly. mi az h nincs időnk? mire nincs időnk?!braxa88
BigBaltazarral értek egyet. Amennyiben RW idén nem kap új szerződést, ez az utolsó év,hogy bagóért játszik. Jelenleg még egy lufival szállunk felfelé, de ez lassan kipukkan, mert az az évi 18 millió plusz elvisz majd 4-5 jó játékost a keretből. Ergo idén még eléggé nyitva a csempiönship windó, de jövőre szűkül az az ablak.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.undisputedly
1.körben csak a kivételesen jó G-k, C-k mennek ki, ilyen ritkán van.
2-3.körösek meg a kezdő potenciállal bíróak, ilyen van sok.braxa88
Se Carpenter, se Unger az első évében nem volt nagy eresztés. Én nem azt mondtam, hogy egy 3. vagy 4. körös G nem lehet jó ne adj isten ProB. szintű játékos, de ez idő ( évek ). Nekünk pedig ebből van a legkevesebb.BigBaltazar
SBt nyertünk tavaly. mi az h nincs időnk? mire nincs időnk?!
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.undisputedly
1.körben csak a kivételesen jó G-k, C-k mennek ki, ilyen ritkán van.
2-3.körösek meg a kezdő potenciállal bíróak, ilyen van sok.braxa88
Se Carpenter, se Unger az első évében nem volt nagy eresztés. Én nem azt mondtam, hogy egy 3. vagy 4. körös G nem lehet jó ne adj isten ProB. szintű játékos, de ez idő ( évek ). Nekünk pedig ebből van a legkevesebb.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.undisputedly
1.körben csak a kivételesen jó G-k, C-k mennek ki, ilyen ritkán van.
2-3.körösek meg a kezdő potenciállal bíróak, ilyen van sok.braxa88
Én a korábbi, Baltazar által linkelt pickekre (is) reflektáltam.
Pl arra az ordító nagy reachre, hogy Britt a második körben lett elhozva. Mert ő minden, csak nem kezdő potenciál.

Amúgy minap nyilatkozott PC Kelly-vel és az idei offseasonjukkal kapcsolatban, és elmondta,hogy Philly népe biztosan nem érti mi miért történik,de bízzanak Chipben, a végén összeáll majd a kép.
A mi draftjaink is valahogy így működnek, tehát maga a reach és a steal kifejezések is csak egy olyan, szakírók és magukat hozzáértőknak nevező külsősök által létrehozott szubjektív koordinátarendszerben léteznek, mint az nfl-es mockok és hasonló rankingok, szóval alapból félrevezető, ha azt mondom, hogy Britt reach volt, de mivel nekem és minden más külső szemlélőnek csak ezek a rendszerek maradnak, így én is ezt használom.

Summasummarum, Britt értékelhetetlen , és remélem,hogy végre olyan falembert húzunk, akit nem rak arrébb minden D-lineman.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.undisputedly
1.körben csak a kivételesen jó G-k, C-k mennek ki, ilyen ritkán van.
2-3.körösek meg a kezdő potenciállal bíróak, ilyen van sok.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
27 éves a liga legjobb cornerbackje
 instagram.com/p/02iPiQkY4I/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.braxa88
A "lehet" és a "fogunk" között nagy a különbség, de talán most telibe találunk ennyi kuka után és draftolunk egy allprot.

Btw Lane év közben térhet csak vissza.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Unger is 2.körös volt anno.
simán lehet kezdő szintű Ct Gt találni 2-3-4.körben.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ez lesz a harmadik évünk zsinórban, hogy nincs első körös választásunk.
2013. 2/62 Christine Michael RB
2014. 2/45 Justin Britt OT
Hát egyik sem váltotta meg a világot.
2015. ????

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Állítólag T-jax és Williams is marad. Legalábbis a csapat ezzel számol. Kezd alakulni az a fal 😊
Már csak az kell, hogy ne dőljön ki megint 7 játékos a 4 tagú egységből 😀undisputedly
Idáig se a DLine volt a gyenge láncszem. Kíváncsi vagyok, hogy a FO miként akarja megerősíteni az OLine-t a draftról. Nem hinném, hogy 2/31-re olyan picket tudunk húzni aki azonnal bevethető lenne. A Britt féle project playa pedig édes kevés. Félek, nagyon félek. 😕

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag T-jax és Williams is marad. Legalábbis a csapat ezzel számol. Kezd alakulni az a fal 😊
Már csak az kell, hogy ne dőljön ki megint 7 játékos a 4 tagú egységből 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Megköszönöm, ha szóltok, hogy mit baltáztam el:  www.seahawks.hu/az-ot-legfontosabb-tortenes-a-holtszezonban/tejbegrrr!!!
Clay Cary Williamsmustaine
kösz, javítva

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Megköszönöm, ha szóltok, hogy mit baltáztam el:  www.seahawks.hu/az-ot-legfontosabb-tortenes-a-holtszezonban/tejbegrrr!!!
Clay Cary Williams

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Dobbs még egy évre aláírt.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Megköszönöm, ha szóltok, hogy mit baltáztam el:  www.seahawks.hu/az-ot-legfontosabb-tortenes-a-holtszezonban/tejbegrrr!!!
Köszi, szerintem jó lett. Az RW deal szerintem jelenleg Paks 2 Seattle-ben, de azt legalább egyszer majd megismerjük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
sosem pihen:
 twitter.com/JeffWilson_FWST/status/581879758889205760

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Megköszönöm, ha szóltok, hogy mit baltáztam el:  www.seahawks.hu/az-ot-legfontosabb-tortenes-a-holtszezonban/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
sztem a drafton a szerencsének hatalmas szerepe van. nagyon sok a hasonló tudású játékos, köztük válogatni, különbséget tenni, meg látni ki kehet jobb, ki nem egy gyökér a pályán kívül, kiben van több. stb
nehézbraxa88
a SPARQ kifejezés ismerős? 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tegyük hozzá, hogy a draftolt probowlerek szerepleseben nagy szerepe volt a pozicios edzoknek,illetve a jateklehetosegnek.

Az elmúlt két év draftoltjainak már nem.volt instant helye a kezdőben,nem gyakoroltak annyit a kezdokkel,és seruleshullam is volt.

Plusz ugye lehet,hogy alapból kisebb a talent,és akkor azt kapod amit látsz 😀
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem a drafton a szerencsének hatalmas szerepe van. nagyon sok a hasonló tudású játékos, köztük válogatni, különbséget tenni, meg látni ki kehet jobb, ki nem egy gyökér a pályán kívül, kiben van több. stb
nehéz
több mint 9 éve
Stopyt Seattle Seahawks 180
ehhez képest 2013 és 2014 eddig 0...braxa88
Nem igazán látok benne logikát. Ennyi jó draft után,hogy lett az utolsó ilyen szar? Ha fele annyi jó játékost is húztúnk volna mint az előzőekben, azzal is elégedett lennék. Vagy a tavalyi class lett volna ennyire gyenge?Stopyt
Nem lehet minden évben ennyire jó draftot összehozni. Egy jó drafthoz kell egy nagy adag szerencse is, ti elkaptatok egy jó fonalat 2010-ben, de ez nem tartható minden évben.ervinator
Persze,ebben igazad van. De azért 3 év nagyszerű draftolás után nagyon nagy visszaesés van. Ezért is irtam,hogy ha fele ennyire lett volna sikeres még azzal is meglehetne elégedni,de ehhez képest semmi. Nem nagyon követem az egyetemit,de nem látok benne idén se nagy fantáziát,hogy jobb lesz mint a tavalyi. Még szerencse,hogy jött Graham, legalább van egy biztos pont ami már összejött 😊
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
ehhez képest 2013 és 2014 eddig 0...braxa88
Nem igazán látok benne logikát. Ennyi jó draft után,hogy lett az utolsó ilyen szar? Ha fele annyi jó játékost is húztúnk volna mint az előzőekben, azzal is elégedett lennék. Vagy a tavalyi class lett volna ennyire gyenge?Stopyt
Nem lehet minden évben ennyire jó draftot összehozni. Egy jó drafthoz kell egy nagy adag szerencse is, ti elkaptatok egy jó fonalat 2010-ben, de ez nem tartható minden évben.ervinator
Kb. ennyi. Azért az illúzió, hogy minden drafton szerzel 1-2 elit játékost. Ahogy hosszú távon szerintem itt is kiegyenlítődnek az oldalak. Volt 3 jó évünk, most a gyengébb éveket éljük, de ahogy minden, ez is fog változni.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"