Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 10 éve
Respekt srácok, ilyen második félidőt rajtatok kìvül kevesen csináltak volna, jövőre újra összecsapunk.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Szóltok majd, ha kezdődik a mérkőzés? Köszi!most!
krankovics

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Azt nem értem, hogy fél szezonon át Wilson szétpasszolt mindenkit, mert belátták, hogy ez a támadófal alkalmatlan mindenre, ezért már pillanatok alatt megszabadult a labdától és működött. A D# is hasított ekkor, mert elvétve jött szembe elit támadósor. Erre minden szezon eleji hülyeség visszajön a playoffra, tartogatja a labdát, a védelem puha, ilyen ellenféllel szemben pedig percek alatt el is ment az egész szezon... Múlt héten be lehetett tudni a hidegnek, ez egyszerűen csak nulla. 4-5 TD hátrányban meg már kb tökmindegy a liga legjobb csapata ellen, a félidő vége felé még sikerült is haladni valamennyit.
több mint 10 éve
hat nagy a csalodottsag .. mert el alvas miatt lekestem az elso negyedrol , es fura volt latni hogy nem nekunk 24-0de szerintem nyerunk , fel tudnak allni a sracok, nem szabad fel adni , 5 td simaliba
több mint 10 éve
remélem jövőre tesznek már egy közepes/elfogadható falat Wilson elé
több mint 10 éve
Kibaszott égő ez...
több mint 10 éve
Jelenleg jobb a Panthers. Nem ennyivel, de ez most az a meccs, amikor nekik minden, nekünk semmi, plusz még szarok is vagyunk. Nem is bánnék egy jó nagy pofont, ráfér a bandára.
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Amúgy látszik,hogy a Siberia-bowl kiutotte a társaságot. Egyik falunkban sincs semmi erő.
több mint 10 éve
Az a helyzet, durván meg leszünk ma szoptatva.Hát,ha tovabb megy a Panthers, akkor remélem.elpics#zzak a Cardinalst és a Patriotsot is 😊
Na sebaj, majd jövőre.
Hanni
több mint 10 éve
Az a helyzet, durván meg leszünk ma szoptatva.Na sebaj, majd jövőre.
több mint 10 éve
Ez eddig nem sok 😀
több mint 10 éve
Nagyon várom a meccset, de az a cirka 3 óra idegbaj nem hiányzik. Már most egyben a gyomor. Nagy meccs lesz látom előre és miért ne nyerhetnénk? Remélem Lynch beélesítette az állatot!
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 10 éve
Szurkolok nektek ma este! Gyertek vissza Arizonába és majd eldöl ki lesz a SB győztes! Szerintem tuti NFC csapat nyeri! HAJRA CARDINALS, és hajra HAWKS ma este....!
több mint 10 éve
GAMEDAY!!!!!
több mint 10 éve
lehet leszállt a KökinAztán ki tudja hova ment az a busz 😊Lynch felszállt a buszra. Hírérték.video is van róla
CSABI27
twitter.com/bcondotta/status/688139871064440834/video/1
braxa88
rantotthus
több mint 10 éve
Seahawks fanok mostanában:www.youtube.com/watch?v=kGtL4SXQ60I

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Skitties járat volt 😀Nem figyeltem... Volt rajta Tesco felirat? ☺Aztán ki tudja hova ment az a busz 😊Lynch felszállt a buszra. Hírérték.video is van róla
CSABI27
twitter.com/bcondotta/status/688139871064440834/video/1
braxa88
rantotthus
silent7939
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Nem figyeltem... Volt rajta Tesco felirat? ☺Aztán ki tudja hova ment az a busz 😊Lynch felszállt a buszra. Hírérték.video is van róla
CSABI27
twitter.com/bcondotta/status/688139871064440834/video/1
braxa88
rantotthus
több mint 10 éve
Aztán ki tudja hova ment az a busz 😊Lynch felszállt a buszra. Hírérték.video is van róla
CSABI27
twitter.com/bcondotta/status/688139871064440834/video/1
braxa88
több mint 10 éve
Lynch felszállt a buszra. Hírérték.video is van róla
CSABI27
twitter.com/bcondotta/status/688139871064440834/video/1
több mint 10 éve
Lynch felszállt a buszra. Hírérték.
több mint 10 éve
Ha Lynch most is kitalál valamit hogy ne kelljen játszania, akkor tőlem mehet ahová akar. Ha viszont játszik, kipihenten, akkor darálnia kell, nincs mese. Hátha most lesz TE játékunk is, mert ha jól emlékszem a Vikingek ellen egy sem volt. (Mondjuk épkézláb TE se nagyon)
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.