Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 10 éve
Did Not Participate in PracticeFB Will Tukuafu (Hamstring)
Limited Participation in Practice
DE Michael Bennett (Toe)
Full Participation in Practice
TE Luke Willson (Concussion)
RB Marshawn Lynch (Abdomen)
több mint 10 éve
Lockett gyorsasága kulcsfontosságú lesz, Baldwin TD biztos lesz😊Szerintem is CArds győzelem lesz, habár ki tudja, Palmer rájátszásbeli mérlege 0-2, szóval nem nevezhető túl tapasztaltnak. Rodgers csak tavaly játszott annyi PO meccset, úgy, hogy győzött is közben.Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀Azért az nem kellene😀 De szerintem cardinals win lesz.
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
Oszi
Én azt remélem, hogy fogjuk a futást. PC nyilatkozta, hogy kb a legkomplexebb futó-playbookkal rendelkező csapat a Panthers, sőt, ők a legkomolyabb offense akivel idén találkozunk (pedig volt azért Steelers, Cards, Bengals). Egyszerűen Cam miatt kb 3x annyi opciójuk van. Jó lenne elkerülni egy Vikingshez hasonló lassú folyású meccset. Akármi lesz azt szeretném látni, hogy röpödnek a Lockett és Baldwin TD-k.
undisputedly
több mint 10 éve
Szerintem is CArds győzelem lesz, habár ki tudja, Palmer rájátszásbeli mérlege 0-2, szóval nem nevezhető túl tapasztaltnak. Rodgers csak tavaly játszott annyi PO meccset, úgy, hogy győzött is közben.Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀Azért az nem kellene😀 De szerintem cardinals win lesz.
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
Oszi
Én azt remélem, hogy fogjuk a futást. PC nyilatkozta, hogy kb a legkomplexebb futó-playbookkal rendelkező csapat a Panthers, sőt, ők a legkomolyabb offense akivel idén találkozunk (pedig volt azért Steelers, Cards, Bengals). Egyszerűen Cam miatt kb 3x annyi opciójuk van. Jó lenne elkerülni egy Vikingshez hasonló lassú folyású meccset. Akármi lesz azt szeretném látni, hogy röpödnek a Lockett és Baldwin TD-k.
több mint 10 éve
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀Azért az nem kellene😀 De szerintem cardinals win lesz.
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
több mint 10 éve
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀accuweather -2 - -9fokot ír. szal az koraestére max -5. bírható
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
de kitérdekel, vasárnap nyerni kell
izgulok már,nagyon várom
több mint 10 éve
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
több mint 10 éve
ugye agyrázkódása volt de már edzett, ha nem játszana nem edzett volna. ez nem bokasérülés v ilyesmi"I’m ready."Reméljük. L.Willson is játszik?
(M.Lynch)
braxa88
Oszi
több mint 10 éve
Töck 😊Lynch jöhet hozzánk levezetni! Jól kiegészítenék egymást Murray-vel! 😊Mack
Bruce
undisputedly
több mint 10 éve
PC s Chip újra egymásnak feszülhet 😊 Wild Wild West
több mint 10 éve
Lynch jöhet hozzánk levezetni! Jól kiegészítenék egymást Murray-vel! 😊Mack
Bruce
több mint 10 éve
Lynch jöhet hozzánk levezetni! Jól kiegészítenék egymást Murray-vel! 😊
több mint 10 éve
Miert, egy 7. es egy 6. kort megernek. Nem?jogos, az már nem olyan jó biznisz 😀Lynch Oakland-ből való! 😊sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
Nadal17
braxa88
Höri
Sherman a Compton-i.
Fucu
Höri
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
jogos, az már nem olyan jó biznisz 😀Lynch Oakland-ből való! 😊sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
Nadal17
braxa88
Höri
Sherman a Compton-i.
Fucu
több mint 10 éve
Lynch Oakland-ből való! 😊sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
Nadal17
braxa88
Höri
Sherman a Compton-i.
több mint 10 éve
Egyébként én is úgy fogom fel, hogy ahogy indult a szezon, és ahhoz képest hol tartunk, szerintem is innen már élvezni kell minden percet. Nagy verést ne kapjunk, de lehetőség szerint azért jussunk SB-ba. 😊 Nagy meccset várok, másképp lesz nagyon jó meccs, mint a Vikings elleni volt. Én azt is jó meccsnek tartottam. Nagyon várós a vasárnap, és abban is egyetértek a Panthers szurkolókkal, hogy fogunk még látni PO meccseket a két csapattal.
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
Nadal17
braxa88
több mint 10 éve
Willson és Lynch is edz
több mint 10 éve
Egy kis elemzés arról, hogy milyen felállással próbálja majd a Panthers (ahogyan tette az a Vikings is) 1on1 helyzetbe hozni Kancellárt Olsennel.www.youtube.com/watch?v=PC0G_cf66lk
Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Egy valamitől tartok, az pedig hogy lesz annyi sárga zászló mint égen a csillag😊 Ugye az októberi panthers ellen is voltak dumálások, pofozkodások mind két részről... Oké benne van, de ezen elmehet egy meccs.. Hideg fej kell mindenkitől. De a Vikingeknél lefagytak szóval lehet nem lesz gond 😀
több mint 10 éve
Megint a 7 órás meccs a mienk, ami nem tetszik nekem. Már csomószor észrevettem, hogy amikor 7 órás meccset játszunk, gyengébben megy a játék szerintem. Jó lenne előhúzni a 17. heti játékunkat és nem az előző hetit.Meg kellett volna nyernünk a csoportot és akkor nem lenne ilyen gond. A rohadt hosszú utazások(még amerikai mércével is) rengeteget kivesznek a csapatból.
Lynchre térve, szerintem kell ő még nekünk jövőre is. Rawls egyelőre egy fél szezonban bizonyított, ami valóban nagyon tetszetős volt, de azért nem bíznám rá így egyből az egész kövi szezont.
Duff
Lynch szerintem 99 %, hogy nem lesz jövőre. 30 éves, egyértelműen lassul és 11,5 millát kapna míg Rawls 500 ezret. Az elmúlt két hónapban kiderült, hogy nélküle is megy csapatnak talán még jobban mint vele, így Carrolléknak már nem kell elviselni a hülyeségeit sem. Nem véletlenül üzent neki Cable nyilvánosan, ha visszajön akkor alkalmazkodnia kell az új felálláshoz.

