Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Did Not Participate in Practice
FB Will Tukuafu (Hamstring)

Limited Participation in Practice
DE Michael Bennett (Toe)

Full Participation in Practice
TE Luke Willson (Concussion)
RB Marshawn Lynch (Abdomen)
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
Azért az nem kellene😀 De szerintem cardinals win lesz.
Oszi
Szerintem is CArds győzelem lesz, habár ki tudja, Palmer rájátszásbeli mérlege 0-2, szóval nem nevezhető túl tapasztaltnak. Rodgers csak tavaly játszott annyi PO meccset, úgy, hogy győzött is közben.

Én azt remélem, hogy fogjuk a futást. PC nyilatkozta, hogy kb a legkomplexebb futó-playbookkal rendelkező csapat a Panthers, sőt, ők a legkomolyabb offense akivel idén találkozunk (pedig volt azért Steelers, Cards, Bengals). Egyszerűen Cam miatt kb 3x annyi opciójuk van. Jó lenne elkerülni egy Vikingshez hasonló lassú folyású meccset. Akármi lesz azt szeretném látni, hogy röpödnek a Lockett és Baldwin TD-k.
undisputedly
Lockett gyorsasága kulcsfontosságú lesz, Baldwin TD biztos lesz😊
több mint 10 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 587


Bevell élete egyik legsikeresebb bubble screen hívása volt... 😀

Szerkesztette: Nadal17
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
Azért az nem kellene😀 De szerintem cardinals win lesz.
Oszi
Szerintem is CArds győzelem lesz, habár ki tudja, Palmer rájátszásbeli mérlege 0-2, szóval nem nevezhető túl tapasztaltnak. Rodgers csak tavaly játszott annyi PO meccset, úgy, hogy győzött is közben.

Én azt remélem, hogy fogjuk a futást. PC nyilatkozta, hogy kb a legkomplexebb futó-playbookkal rendelkező csapat a Panthers, sőt, ők a legkomolyabb offense akivel idén találkozunk (pedig volt azért Steelers, Cards, Bengals). Egyszerűen Cam miatt kb 3x annyi opciójuk van. Jó lenne elkerülni egy Vikingshez hasonló lassú folyású meccset. Akármi lesz azt szeretném látni, hogy röpödnek a Lockett és Baldwin TD-k.
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
Azért az nem kellene😀 De szerintem cardinals win lesz.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
undisputedly
accuweather -2 - -9fokot ír. szal az koraestére max -5. bírható
de kitérdekel, vasárnap nyerni kell
izgulok már,nagyon várom
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Az a helyzet, hogy ha nyernénk, és a GB is, mennénk vissza a -20-ba 😀
Érdekes forgatókönyv lenne. Ugye a GB csak ellenünk játszhat már hazai pályán.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
"I’m ready."
(M.Lynch)
braxa88
Reméljük. L.Willson is játszik?
Oszi
ugye agyrázkódása volt de már edzett, ha nem játszana nem edzett volna. ez nem bokasérülés v ilyesmi
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
"I’m ready."
(M.Lynch)
braxa88
Reméljük. L.Wilson is játszik?
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
"I’m ready."
(M.Lynch)
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Lynch jöhet hozzánk levezetni! Jól kiegészítenék egymást Murray-vel! 😊
Bruce
Mack
undisputedly
Töck 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
PC s Chip újra egymásnak feszülhet 😊 Wild Wild West
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Lynch jöhet hozzánk levezetni! Jól kiegészítenék egymást Murray-vel! 😊
Bruce
Mack
több mint 10 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Lynch jöhet hozzánk levezetni! Jól kiegészítenék egymást Murray-vel! 😊
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 235 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
braxa88
sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊
Höri
Lynch Oakland-ből való! 😊
Sherman a Compton-i.
Fucu
jogos, az már nem olyan jó biznisz 😀
Höri
Miert, egy 7. es egy 6. kort megernek. Nem?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
braxa88
sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊
Höri
Lynch Oakland-ből való! 😊
Sherman a Compton-i.
Fucu
jogos, az már nem olyan jó biznisz 😀

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
braxa88
sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊
Höri
Lynch Oakland-ből való! 😊
Sherman a Compton-i.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
evónajó😀
 www.youtube.com/watch?v=NnkUzBlNQes
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 429
Egyébként én is úgy fogom fel, hogy ahogy indult a szezon, és ahhoz képest hol tartunk, szerintem is innen már élvezni kell minden percet. Nagy verést ne kapjunk, de lehetőség szerint azért jussunk SB-ba. 😊

Nagy meccset várok, másképp lesz nagyon jó meccs, mint a Vikings elleni volt. Én azt is jó meccsnek tartottam. Nagyon várós a vasárnap, és abban is egyetértek a Panthers szurkolókkal, hogy fogunk még látni PO meccseket a két csapattal.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még ha most nem is ezzel kell foglalkozni, de ti elképzelhetőnek tartjátok, hogy Lynch nem lesz a csapattal a következő szezon kezdetekor ? Látszik, hogy lassult, a sérülések sem kerülik el, és Rawls személyében úgy tűnik, sikerült megtalálni az utódját, plusz Kearse, Irvin, Okung, Lane szerződése is lejár többek között, 6,5 Milla megtakarítás pedig segíthetne megtartani közülük +1 embert. A másik oldalon viszont ott van, hogy azért ő csak Beast Mode továbbra is képes egyedülálló dolgokra és a franchise rengeteget köszönhet neki. De az NFL-ben ugye utóbbi nem garancia semmire.
Nadal17
nem csak h elképzelhető, hanem kicsit valószínűbb is számomra mint a maradása
braxa88
sőt, mostmár akár hazaköltözhet Comptonba, van a környéken egy futballcsapat 😊

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Willson és Lynch is edz
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Egy kis elemzés arról, hogy milyen felállással próbálja majd a Panthers (ahogyan tette az a Vikings is) 1on1 helyzetbe hozni Kancellárt Olsennel.

 www.youtube.com/watch?v=PC0G_cf66lk

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Egy valamitől tartok, az pedig hogy lesz annyi sárga zászló mint égen a csillag😊 Ugye az októberi panthers ellen is voltak dumálások, pofozkodások mind két részről... Oké benne van, de ezen elmehet egy meccs.. Hideg fej kell mindenkitől. De a Vikingeknél lefagytak szóval lehet nem lesz gond 😀
több mint 10 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 515 — Seahawks fan
Jon Ryan

https://pbs.twimg.com/media/CYdEHoOUQAAR9vN.jpg

több mint 10 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Megint a 7 órás meccs a mienk, ami nem tetszik nekem. Már csomószor észrevettem, hogy amikor 7 órás meccset játszunk, gyengébben megy a játék szerintem. Jó lenne előhúzni a 17. heti játékunkat és nem az előző hetit.
Lynchre térve, szerintem kell ő még nekünk jövőre is. Rawls egyelőre egy fél szezonban bizonyított, ami valóban nagyon tetszetős volt, de azért nem bíznám rá így egyből az egész kövi szezont.
Duff
Meg kellett volna nyernünk a csoportot és akkor nem lenne ilyen gond. A rohadt hosszú utazások(még amerikai mércével is) rengeteget kivesznek a csapatból.
Lynch szerintem 99 %, hogy nem lesz jövőre. 30 éves, egyértelműen lassul és 11,5 millát kapna míg Rawls 500 ezret. Az elmúlt két hónapban kiderült, hogy nélküle is megy csapatnak talán még jobban mint vele, így Carrolléknak már nem kell elviselni a hülyeségeit sem. Nem véletlenül üzent neki Cable nyilvánosan, ha visszajön akkor alkalmazkodnia kell az új felálláshoz.